Uwaga miłośnicy motoryzacji i akcji! Seria "Szybcy i wściekli" na TVN Fabuła

Szybcy i wściekli
Szybcy i wściekli
Seria "Szybcy i wściekli" jest jedną z najpopularniejszych na całym świecie. Fani z wypiekami śledzą poczynania bohaterów, jazdę szybkimi samochodami i walki gangów. Nie przegapcie filmów z serii na naszej antenie.

Nikt nie spodziewał się, że "Szybcy i wściekli" odniosą tak wielki kasowy sukces. Pierwszy film z serii pojawił się w 2001 roku i był luźno oparty na artykule prasowym. Obserwowaliśmy w nim policjanta pracującego pod przykrywką w świecie nielegalnych wyścigów i związanej z tym zorganizowanej przestępczości. Od początku z serią związany jest Vin Diesel. Aktor wciela się w Dominica Toretto, czyli postać o bardzo słabej moralności, choć kieruje się swoistym kodeksem postępowania. Jest powszechnie określany przez media jako masowy morderca. Odpowiada za śmierć m.in. gubernatora brazylijskiego stanu Rio de Janeiro Claudio Castro.

Do tej pory powstało 10 filmów z serii.

Szybcy i wściekli, 24 czerwca 20:00

Szybcy i wściekli
Szybcy i wściekli

Szybcy i wściekli to dynamiczna historia osadzona w Los Angeles, w realiach bezwzględnego świata nielegalnych wyścigów samochodowych, w których zwycięstwo oznacza klucz do władzy. Paul Walker wciela się w postać Briana, młodego policjanta prowadzącego śledztwo w sprawie serii sensacyjnych porwań ciężarówek. Przenika do drużyny charyzmatycznego Dominica (Vin Diesel) - jednego z głównych podejrzanych. Tymczasem ten niebezpieczny, kipiący adrenaliną świat coraz bardziej fascynuje Briana. Wkrótce nadchodzi moment, kiedy musi podjąć decyzję, komu pozostanie lojalny.

Za szybcy, za wściekli, 25 czerwca 20:00

Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli

Druga część przeboju kinowego "Szybcy i wściekli". Tym razem znany dobrze z części pierwszej policjant Brian O'Conner, za udział w ulicznych wyścigach zostaje pozbawiony odznaki. By uniknąć więzienia za popełnione wykroczenia i się zrehabilitować, dostaje propozycję przeniknięcia do otoczenia jednego z największych przemytników narkotyków w Miami. O'Conner zgadza się pod warunkiem, że sam będzie mógł wybrać sobie współpracownika - swojego starego kumpla Romana Pearce'a. To on udzieli mu pomocy w tym niezwykle trudnym zadaniu.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift, 26 czerwca 20:00

Szybcy i wściekli: Tokio Drift
Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Skazany za wyścigi uliczne Sean Boswell (Lucas Black) usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania się sprawi, iż wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem. By przeżyć, musi opanować do perfekcji sztukę driftingu – nowego stylu jazdy polegającego na wprowadzaniu samochodu w kontrolowany poślizg i pokonywaniu tym sposobem najostrzejszych zakrętów, co wydaje się przeczyć prawom grawitacji i sprawia, że kierowcy ocierają się co chwilę o śmierć. Zasiądź w fotelu kierowcy i włącz się w najbardziej niebezpieczny wyścig świata jakim jest przepełniony niesamowitymi efektami i wyczynami kaskaderskimi Tokio Drift.

Szybko i wściekle, 27 czerwca 20:00

Szybko i wściekle
Szybko i wściekle

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?