Shailene Woodley w kultowej serii "Niezgodna" w TVN Fabuła

Seria Niezgodna
Seria Niezgodna
Filmy z serii "Niezgodna" to produkcje na podstawie powieści Veroniki Roth osadzone w postapokaliptycznej dystopii na miejscu obecnego Chicago. Nie przegapcie seansów na antenie TVN Fabuła.

Shailene Woodley i Theo James stworzyli idealny duet w filmie z serii "Niezgodna". W skład trylogii wchodzą: "Niezgodna", "Zbuntowana" i "Wierna". Historia rozgrywa się w odległej przyszłości w Chicago. Społeczeństwo składa się z pięciu frakcji, gdzie członkowie każdej z nich reprezentują nadany tytuł.

Niezgodna, 21 czerwca 20:00

Niezgodna
Niezgodna

W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś NIEZGODNYM i czeka cię całkowita eliminacja. Chyba że – tak jak Beatrice – uda ci się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej.

Zbuntowana, 22 czerwca 20:00

Zbuntowana
Zbuntowana

Nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

Wierna, 23 czerwca 20:00

Wierna
Wierna

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To, co odkryją po drugiej stronie, każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

Przeczytaj także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?