Filmowe duety PRZED EMISJĄ W TV: Bujakiewicz i Kasprzykowski o castingach do „Magdy M.”

Filmowe duety: Katarzyna Bujakiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski
Filmowe duety: Katarzyna Bujakiewicz i Bartek Kasprzykowski o Magdzie M.
Na ekranie stworzyli duet idealny. Widzowie pokochali Mariolkę i Wojtka z serialu "Magda M.". Katarzyna Bujakiewicz i Bartłomiej Kasprzykowski wspominają produkcję sprzed lat. Zobaczcie przedpremierowy fragment programu "Filmowe duety".

Katarzyna Bujakiewicz i Bartłomiej Kasprzykowski byli gośćmi programu "Filmowe duety". Podczas spotkania rozmawiali o swoim pierwszym spotkaniu, pracy przy serialu "Magda M." i zawodowych marzeniach.

Aktorzy zagrali w "Magdzie M." parę przyjaciół: Mariolkę i Wojtka. Z czasem ich relacja przerodziła się w coś więcej. Katarzyna Bujakiewicz tak mówi o tej produkcji: "To był świetny casting i to był pierwszy serial chyba w Polsce, który był zrobiony od początku do końca. I zostaliśmy gwiazdami rocka wszyscy". Bartek Kasprzykowski dodaje: "Fajną rzeczą było to, że myśmy wszyscy podczas tej pracy - w sumie my w trójkę: ty, ja i Małasz (Paweł Małaszyński) stworzyliśmy takie combo".

240425 FILMOWE DUETY_0002_Sub_01
Bujakiewicz i Kasprzykowski o obsadzie "Magdy M."

Aktorzy miło wspominają współpracę przy tym serialu. Podkreślają, że udało im się stworzyć zgrany zespół i są bardzo zadowoleni z wyników castingu.

Tak jak sobie słucham opowieści o "Friends", to podstawą jest dobranie ludzi. (...) Musieli zobaczyć magię naszego współdziałania. To nie był jeden casting do "Magdy M." (...) Miałem jeden casting z Małaszem, potem jakiś, gdzie była Joasia Brodzik.
powiedziała Katarzyna Bujakiewicz
Dołączyłem w momencie, kiedy też w castingu brała udział Joasia Brodzik. Współdecydowała o tym kto się tam pojawi. I gdzieś tam jej i Dorocie Chamczyk zawdzięczałem to, że się dostałem do tej obsady fajnej.
powiedział Bartłomiej Kasprzykowski

Katarzyna Bujakiewicz - komediowy talent

Katarzyna Bujakiewicz to aktorka filmowa i teatralna. kończyła studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W produkcjach filmowych debiutowała na początku lat 90. Występowała m.in. w filmach "Stara Baśń", "Rh+" i serialach "Na dobre i na złe", "Magda M." oraz "Lekarze". Była gościem programów "Szymon Majewski Show", "Mamy Cię!" i "Kuba Wojewódzki". W 1999 za rolę w "Kochaj i rób co chcesz" otrzymała nagrodę specjalną Przeglądu Filmowego Prowincjonalia dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha i Wojciech Zieliński w "Lekarzach"
Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha i Wojciech Zieliński w "Lekarzach"
Zobacz video!

Bartłomiej Kasprzykowski

Bartłomiej Kasprzykowski aktorstwem zainteresował się już jako mały chłopiec. Zanim jednak zaczął realizować się w tym kierunku, marzył o zawodzie pilota, strażaka czy kosmonauty. Jest absolwentem wrocławskiej PWST. W latach 2005–2007 grał Wojciecha w serialu TVN Magda M.. W 2007 za rolę w spektaklu Łukasza Witt-Michałowskiego Kamienie w kieszeniach otrzymał Grand Prix na Przeglądzie Teatrów Małych Form „Kontrapunkt” w Szczecinie i Grand Prix na Festiwalu Wiosna Teatralna w Bielsku-Białej. Również w 2007 wcielał się w postać tytułowego agenta Hansa Klopssa w serialu Halo Hans!. Ostatnio widzowie TVN i player.pl mogli oglądać go w serialu "Camera Cafe. Nowe parzenie".

Camera Cafe. Nowe parzenie: Idealna randka nie istn.... - Sylwek zabiera Zosie na randkę.

"Filmowe duety" - nowy program TVN Fabuła

5 filmowych duetów – przyjaciół i współpracowników – w swobodnej atmosferze, bez pośpiechu i zgiełku rozmawia na tematy, których nigdy dotąd nie mieli okazji poruszać. To spotkania nieoczywiste, zabawne, często zaskakujące i pokazujące nieznane dotąd oblicze popularnych artystów. Naszymi rozmówcami są: reżyser Tomasz Wasilewski z aktorką Martą Nieradkiewicz, aktorzy i przyjaciele Katarzyna Bujakiewicz i Bartek Kasprzykowski, aktor i reżyser Tomasz Trojan z aktorką Iwoną Bielską, aktorzy Katarzyna Kwiatkowska i Adam Woronowicz oraz aktorka Lena Góra z muzykiem Andrzejem Smolikiem.

"Filmowe duety" - gdzie i kiedy oglądać?

"Filmowe duety" to nowy, autorski program kanału TVN Fabuła, który pojawi się na antenie 20 kwietnia o 19:30. Kolejne odcinki co sobotę.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości