"Ślepnąc od świateł" - serial na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka od 18 kwietnia w TVN Fabuła!

Ślepnąc od świateł
Ślepnąc od świateł
Kultowa polska produkcja HBO nagrodzona Orłem za najlepszy filmowy serial fabularny oraz zdobywca Nagrody Specjalnej w plebiscycie Telekamery już wkrótce na antenie TVN Fabuła. Widzowie będą mogli oglądać serial w czwartkowe i piątkowe wieczory, począwszy od 18 kwietnia, po godzinie 23:00.

"Ślepnąc od świateł" - o czym jest serial?

Opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera Kuby, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos. Akcja serialu "Ślepnąc od świateł" toczy się w okolicach Bożego Narodzenia. W tym okresie stolica Polski aż huczy od imprez firmowych i wydarzeń towarzyskich, na których wszelkiego rodzaju używki są towarem wielce pożądanym. Święta to prawdziwe żniwa dla Kuby – do jego klientów należą warszawscy politycy, celebryci, gwiazdy muzyki oraz wiele zamożnych i wpływowych osób.

Kuba wie o swoich nabywcach prawie wszystko, ale sam pozostaje bardzo tajemniczy. Zmęczony dotychczasowym życiem, postanawia uciec i wyjechać do Argentyny. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ mroczna strona Warszawy nie zamierza mu tak łatwo odpuścić. W międzyczasie, po kilkuletnim wyroku, z więzienia wychodzi „Dario”, gangster starej daty.

"Ślepnąc od świateł" - obsada serialu

Serial HBO powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. W rolę Kuby wciela się raper i aktorski debiutant Kamil Nożyński. W obsadzie serialu znajdują się również Jan Frycz, Janusz Chabior, Robert Więckiewcz i Cezary Pazura.

Ślepnąc od świateł od 5 kwietnia w Siódemce
Ślepnąc od świateł
Ślepnąc od świateł
Ślepnąc od świateł
Ślepnąc od świateł
+6
Zobacz galerię

Świetny debiut Kamila Nożyńskiego

Kamil Nożyński to polski aktor, raper i członek zespołu Dixon37. Urodził się 22 września 1983 roku w Warszawie. Szerszej widowni dał się poznać jesienią 2018 roku, odgrywając główną rolę w serialu HBO "Ślepnąc od świateł", stworzonego na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Głośno zrobiło się o aktorze, także za sprawą wystąpienia w teledysku do piosenki Dody - "Fake love".

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości