Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Programy

Grażyna Torbicka: Rozmowy intymne
Grażyna Torbicka zaprasza 
Nowy program "Grażyna Torbicka - rozmowy intymne" w TVN Fabuła.

„Grażyna Torbicka – rozmowy intymne” to program, w którym znana dziennikarka filmowa porozmawia z twórcami, którzy, choć od lat znajdują się na szczycie, stronią od publicznych wystąpień. Będą to osoby ze świata filmu, show-biznesu i kultury, z którymi gospodyni porozmawia na tematy do tej pory nie poruszane.

Grażyna Torbicka zapraszaGrażyna Torbicka zaprasza

W nowym sezonie wśród gości ponownie znajdą się artyści przez duże A! To gwiazdy, które trzymają się z daleka od komercyjnej otoczki swojego zawodu. Nie pojawiają się na łamach prasy kolorowej, nie wpuszczają mediów do swojego życia, unikają branżowych imprez. Są najlepszymi z najlepszych w swoim fachu. W intymnej rozmowie pokażą się z dotąd nieznanej widzom strony. Twórcy ze świata filmu, show-biznesu i sztuki opowiedzą o tym, jak dotarli do miejsca, w którym są obecnie, a także podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat branży telewizyjno-filmowej. Tak szczerze jeszcze nigdy nie było!


Zobacz także:

Spot TVN Fabuła
Spot TVN Fabuła

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zawieruchy przepis na kino
Następny artykuł:

Zawieruchy przepis na kino

tvnpix