Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Programy

Grażyna Torbicka zaprasza
Grażyna Torbicka zaprasza 

„Grażyna Torbicka zaprasza“ w TVN Fabuła to nowa odsłona programu wybitnej dziennikarki filmowej, która w intymnej atmosferze, zaprosi do rozmowy reżyserów i aktorów niepokornych - twórców nowego polskiego kina. 

Gospodyni programu przeprowadzi pogłębione rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze, co tak naprawdę myślą o kinie i otaczającym ich świecie. Gośćmi dziennikarki będą postacie, które już z impetem weszły do świata polskiego i europejskiego kina, ale wciąż reprezentują̨ nowe pokolenie artystów. Są bezkompromisowi, odważni, tolerancyjni, stawiają niewygodne pytania, zmieniają spojrzenie na polskie kino, mówią swoim głosem. W programie odpowiemy na pytania: Przeciwko czemu się buntują? Jakie schematy łamią? O czym będzie opowiadać nowe polskie kino? Czy trudne jest przemawianie własnym głosem? Jaka była droga, którą przeszli? Jak widzą swoją przyszłość?

Grażyna Torbicka zapraszaGrażyna Torbicka zaprasza

Ciekawi kina krytycy i widzowie, zwykle o diagnozę otaczającego nas świata pytają filmowych nestorów polskiego kina. Grażyna Torbicka w tej odsłonie swojego programu daje głos młodszemu pokoleniu. Jest ciekawa ich postrzegania rzeczywistości i przekonana, że to właśnie z tego, co mają do powiedzenia, wyłoni się obraz przyszłości polskiego i europejskiego kina.

Gośćmi prowadzącej program będą najwybitniejsi aktorzy i reżyserzy średniego i młodego pokolenia. Laureaci nagród m.in Sundance, Berlinale, Karlowe Wary, Orły, Europejskie Nagrody Filmowe, Złote Lwy, Festiwal Kina Niezależnego Off Camera, Paszporty Polityki, T- Mobile Nowe Horyzontyi wiele innych.

Grażyna Torbicka zapraszaGrażyna Torbicka zaprasza

Grażyna Torbicka zaprosiła do rozmowy m.in Agnieszkę Smoczyńską, Piotra Domalewskiego, Jana P. Matuszyńskiego, Jana Komasę, Jagodę Szelc, Bartosza Konopkę, Agnieszkę Żulewską, Martę Prus, Klarę Kochańską, Tomasza Wasilewskiego, Julię Kijowską, Justynę Wasilewską, Annę Zamecka.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix