Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Programy

Gra pozorów
 

"Gra pozorów" to serial rozgrywający się w Los Angeles, gdzie przestępcy swobodnie działają pod osłoną nocy. Ten niebezpieczny świat stanowi codzienność dla porucznika Cartera Shawa (Dylan Mcdermott) i jego specjalnej tajnej grupy. Członkowie tego zespołu rozumieją, że aby dopaść przestępcę, muszą wczuć się w jego rolę. Mają również świadomość, że aby osiągnąć swój cel, mogą być czasem zmuszeni - choćby tymczasowo - zerwać więzi z tymi, którzy są dla nich najważniejsi. Zdani na siebie, odizolowani i często postawieni w sytuacjach, gdy granica pomiędzy złem, a dobrem ulega zatarciu, funkcjonariusze wiedzą, że liczy się tylko lojalność wobec kolegów i jedno zadanie: powstrzymanie przestępców.
W premierowym odcinku serii, gdy na poboczu drogi zostaje znalezione ciało agenta FBI, wszystkie oczy zwracają się w stronę Deana Bendisa (Logan Marshall-Green). Mężczyzna to tajny funkcjonariusz, który aktualnie rozpracowuje gang podejrzany o zamordowanie agenta. Szef Deana, Carter, jest zdeterminowany, by dopaść przywódcę grupy przestępczej, jednocześnie sprawdzając, czy Dean nie odwrócił się od kolegów i nie postanowił zmienić stron. Carter wysyła Tya Curtisa (Omari Hardwick), który musi porzucić życie nowożeńca i powrócić do niebezpiecznego świata kryminalistów, aby uratować Deana. Tymczasem Carter werbuje i szkoli nową agentkę, Jaimie Allen (Nicki Aycox), policjantkę, która do tej pory pracowała w patrolu i skutecznie sfabrykowała całą swoją przeszłość.

serial
USA, rok produkcji: 2009

dla małoletnich od lat 12

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Klub szalonych dziewic
Następny artykuł:

Klub szalonych dziewic

tvnpix