Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Programy

Agenci NCIS: Los Angeles
Agenci NCIS LA 

Serial opowiada o pracy i osobistych perypetiach pracowników biura NCIS w Los Angeles. Agenci pracujący w oddziale wyspecjalizowani są w przeprowadzaniu akcji, w czasie których muszą zmieniać tożsamość. Elitarna jednostka określana mianem Biura Projektów Specjalnych kierowana jest przez Hetty Lange (Linda Hunt) – byłą, legendarną agentkę z tajemniczą przeszłością. Szefem zespołu agentów działających w terenie i rozpracowujących najtrudniejsze przestępstwa, w które wplątani są żołnierze, kieruje były marines G.Callen (Chris O’Donnell). Talent Callena do pracy „pod przykrywką” jest legendarny, a sam agent nie boi się zaangażować nawet w najtrudniejszą sprawę. Najbliższym współpracownikiem Callena jest Sam Hanna (LL Cool J), były żołnierz Navy SEAL, który kilka lat spędził na Bliskim Wschodzie. Hanna biegle włada językiem arabskim i jest niezwykle dobrze zorientowany w kulturze bliskowschodniej. W zespole są także agenci Kensi Blye (Daniela Ruah) i Dominic Vail (Adam Jamal Craig), psycholog Nate Getz (Peter Cambor), który nadzoruje misje i tworzy profile terrorystów. Uzupełnieniem zespołu jest Erica Beale (Barrett Foa) – analityk techniczny i zespołowy geniusz. Ze względu na specjalne umiejętności agentów pracujących w Biurze, główne sprawy jakimi się zajmują związane są bardzo często ze światowym terroryzmem.

Podczas tajnych działań operacyjnych, znika jeden z pracowników biura NCIS, dlatego zespół musi nawiązać współpracę z policją Los Angeles. Jak się okazuje sprawa dotyczy nie tylko handlu ludźmi, ale także prania brudnych pieniędzy i narkotyków.

serial sensacyjny
USA, rok produkcji: 2010
dla małoletnich od lat 12

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Alcatraz
Następny artykuł:

Alcatraz

tvnpix