Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Sara Czarnecka ma problemy z fizyką i wciąż dostaje złe stopnie. Uczennica w nerwach mówi koleżankom, że chce się targnąć się na swoje życie. Przyjaciółki w panice zamieszczają w Internecie wiadomość o jej zamiarach… Gimnazjalistka Małgosia Lenc wykorzystuje zainteresowanie Mateusza Wosiaka, żeby wzbudzić zazdrość u chłopaka, który przypadł jej do gustu. Mateusz wierzy, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucia. Kiedy przekonuje się, że uczennica z niego zakpiła, za namową kolegi postanawia dać jej nauczkę.
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY-Sonia Bohosiewicz cz.1

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Brzydula 2 N

  Mirosław jedzie do domu Dobrzańskich, żeby spotkać się z Julką i Kubą, chce porozmawiać z nimi o nowej kolekcji F&D – dedykowanej dzieciom. Choć sam nie wie dlaczego, rozmowa go bardzo stresuje. Sebastian umawia się w restauracji z kobietą poznaną na aplikacji randkowej. Niespodziewanie pojawia się ktoś dobrze mu znany… Marek przywozi dzieci ze szkoły. Na miejscu czeka już na nich Mirosław. Początkowo Julka i Kuba chcą prowadzić rozmowy biznesowe w firmie, jak wszyscy. Ojciec przekonuje ich jednak, że najlepszym miejscem na odbycie tajnej narady będzie ich pokój. Po przełamaniu pierwszych lodów wszyscy biorą się do pracy, a Marek wraca do kuchni. Po jakimś czasie dołącza do niego Ula. Mija kilka godzin. Podekscytowany Miro żegna się z Dobrzańskimi i natychmiast kieruje się do firmy. Z samochodu dzwoni jeszcze do Alana. Po „randce” Sebastian jedzie do Fica, żeby mu się wyżalić. Obaj dochodzą do wniosku, że pora zapomnieć o miłości.
 • Brzydula 2 N

  Rano Julka i Kuba są nieprzytomni. Chłopiec zarwał noc, szukając pomysłów dla Mirosława. Dziewczynka z kolei odpadła wcześniej, ze zmęczenia. Do Uli dociera, że dorośli za bardzo obciążyli jej dzieci. Chce ratować sytuację. Z drugiej strony jest twardym rodzicem – młodzi ludzie muszą ponosić konsekwencje swoich decyzji. W firmie Alan próbuje dotrzymać tempa pobudzonemu Mirosławowi. Oni również nie spali całą noc, wymyślając kolejne elementy nowej kolekcji. Aleks umawia się na sekretne spotkanie z Yu Tian. Kobieta ma jeden cel – zakończyć tę znajomość. Cały czas też ogląda się za siebie. Od słowa do słowa randka przenosi się do pokoju hotelowego… Mirosław nie poddaje się zmęczeniu. Wszyscy zaczynają się o niego martwić. Do tego stopnia, że Ela odmawia sprzedaży mu kolejnej kawy. Nagle projektant zaczyna mieć zwidy… Po upojnych chwilach w pokoju hotelowym rzeczywistość zaczyna dopadać Yu Tian i Aleksa – telefony nie przestają dzwonić. Pan Hu chce za wszelką cenę wiedzieć, gdzie jest jego asystentka. Kobieta zaczyna bać się o własne życie…
 • Przepis na życie 4

  Ojciec Beaty wyciąga Andrzeja z aresztu. Lekarz jest wdzięczny teściowi za ten gest. Jak się okazuje Waluś też jest wdzięczny zięciowi za jego wierne trwanie i miłość do Beaty, która nie ma łatwego charakteru. W siedzibie Ruchu na Rzecz Kobiet Uciśnionych Beata w towarzystwie dwóch innych działaczek oraz Violi spotyka się z przedstawicielem ministerstwa Przemysławem Kłakiem. Mężczyzna zachowuje się niedwuznacznie, co spotyka się z szybką reakcją Beaty. Mania spotyka się z Grubą. Obie przedstawiają sobie swoje plany wakacyjne. Zosia wyjeżdża z Jackiem do Sopotu i nie może uwierzyć w swoje szczęście. Wielkimi krokami zbliża się ślub Jerzego i Doroty… Anka postanawia wyjechać do Spoleto, aby zacząć wszystko od nowa.
 • Numerek z Dorotą

  POCAŁUNEK Kto nie lubi pocałunków? Na pewno uwielbiane są przez reżyserów. „Zakochany kundel”, „Pamiętnik”, "Titanic" to tylko niektóre filmy, których „całuśne epizody” przeszły do historii kina. Dorota Wellman zaprasza na wyjątkowo słodki odcinek pełen „buziakowych” rekordów.
 • Usta Usta 2

  Iza pracuje w magazynie z artykułami biurowymi. Trzyma Roberta na dystans mimo, że ten dosłownie zasypuje ją kwiatami. Wkrótce ponownie traci pracę - tym razem zwalnia się sama. Czy Robert wykorzysta moment i dopnie swego? Jakich argumentów użyje, żeby wygrać starcie z walczącym o odzyskanie rodziny Piotrkiem? Julii spóźnia się okres, a Adam nerwowo wyczekuje informacji o dziecku. Kiedy już uradowany wpada do domu z szampanem i testem ciążowym, Julia informuje go, że to był fałszywy alarm… Oboje zaczynają myśleć poważnie o dziecku i decydują się na wizytę u specjalisty. Lekarz sugeruje im zabieg in vitro… W domu Kornatowskich pojawia się Anita - przedstawicielka rady mieszkańców. Krzysztof, ku własnemu zaskoczeniu, wciąga się w walkę o plac zabaw dla dzieci, który ma zostać zastąpiony hipermarketem. Czy sprawia to presja Agnieszki, czy raczej fakt, że Anita, młoda, piękna i zaangażowana społecznie kobieta, jest nim wyraźnie zainteresowana…
 • Druga szansa

  Monika planuje realizację spotu do kampanii „Nie zabieraj organów do nieba”. Udział w spocie proponuje Bronkowi, prosząc go o konsultację z lekarzem prowadzącym, Marcinem. Bronek mówi Monice, że Marcin wyraził zgodę na jego udział. Kiedy dochodzi do realizacji, okazuje się, że Marcin o niczym nie wie. Pod koniec zdjęć Bronek słabnie. Monika spędza noc przy jego łóżku. Zeit pomaga Monice przy organizacji kampanii – walczy o to, by do siebie wrócili. Tuż przed zdjęciami okazuje się, że z projektu wycofał się sponsor. Zeit w tajemnicy przed Moniką spotyka się ze sponsorem i szantażuje go. W efekcie sponsor ulega Zeitowi i decyduje się wyłożyć pieniądze na kampanię. Kiedy Zeit idzie do szpitala, by powiedzieć o tym Monice, jest świadkiem intymnej rozmowy Marcina i Moniki. Zeit nie potrafi odejść i czeka na Marcina pod szpitalem. Gdy się spotykają, Zeit prowokuje chirurga i między dwoma mężczyznami dochodzi do bójki. Justyna odwiedza Ninę w ośrodku leczenia uzależnień. Okazuje się, że Nina dostała przepustkę i zniknęła. Justyna szuka jej po barach, jest przekonana, że matka znowu pije. Nina w końcu dzwoni do córki, mówi, że jest w klubie na Pradze. Justyna jedzie tam i zaskoczona odkrywa, że Nina śpiewa na scenie. I kiedy myśli, że wszystko dobrze się skończyło, odkrywa, że Nina w tajemnicy znów pije. Grzegorz ma nową pracę, lepszą niż ta, którą miał w Płocku. Kiedy wychodzi z domu, zostawia na stole dokumenty. Lidka biegnie za nim, aby mu je przekazać i widzi jak Grzegorz wchodzi do budynku obok. Lidka jest przekonana, że ma kolejny romans. Chce się skonfrontować z mężem i podąża za nim. W końcu znajduje mieszkanie, do którego wszedł Grzegorz. Ku rozpaczy Lidki drzwi do mieszkania otwiera zadbana kobieta. Lidka nie wytrzymuje i robi jej karczemną awanturę. Po chwili jednak okazuje się, że Grzegorz nie ma romansu a jedynie pracuje remontując mieszkanie kobiety. Lidka jednak nie znajduje ulgi odkrywając prawdę, gdyż jest zmęczona kłamstwami męża. Lidka wybacza mu – po raz ostatni. Małżonkowie po ciężkim kryzysie decydują się, że spróbują jeszcze raz naprawić swój związek.
 • Kino Buzz - Osobliwe kinowe neurotyczki

  "Kino Buzz" to prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki i wymagające największych poświęceń filmowe metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej efektowne makijaże w kinowej odsłonie. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina.
 • Na Wspólnej 18

  Renata bez piersi i bez… Sławka?! Renata dowiaduje się, że czeka ją natychmiastowa operacja. Przerażona pyta Sławka, czy będzie ją kochał, gdy usuną jej pierś?! Jakiś czas później Sławek spotyka syna Tatiany. Mały jest roztrzęsiony - jego mama jest w ciężkiej depresji. Chłopiec twierdzi, że to przez Dziedzica! Ten natychmiast jedzie do ukochanej… Kuba załatwi Baliszewskiego?! Kubie – pod pretekstem sprzątania – udaje się dostać do mieszkania Baliszewskiego. Chłopak zaczyna przeszukiwać dom - chce odnaleźć laptop matki skradziony przez Adriana… Wieczorem Baliszewski wzywa do swojego mieszkania Barbarę Pulchny. Kobieta natychmiast orientuje się, że szef nie wezwał jej w sprawach służbowych…. Paweł wróci do złodziejstwa?! Paweł i Beata chcą zwrócić biżuterię skradzioną przez Gustawa. Boją się jednak, że mogą odpowiedzieć za czyn ojca Wójcika. Wieczorem do baru na Wspólnej przychodzi starszy mężczyzna i… namawia Pawła do skoku organizowanego przez jego ojca!
 • Na Wspólnej 18

  Renata i Daria na życiowych zakrętach! Renata jest zdecydowana na mastektomię - chce żyć! W szpitalu wpada w panikę, jednak Sławkowi udaje się ją uspokoić bliskością i czułym słowem. Ale już wieczorem Dziedzica odwiedza Tania… Tymczasem Daria chce ostatecznie rozmówić się z Adamem. Słyszy od niego słowa, które powodują, że nie chce go znać! Baliszewski miażdży Smolnych! Basia otrzymuje wezwanie do sądu – Baliszewski chce od niej 200 tys. złotych za zdradę tajemnic firmy. Smolna jest w rozpaczy… Tymczasem Adrian donosi Braunowi, że mąż kobiety założył mu podsłuch w gabinecie. Baliszewski udowadnia szefowi, że Krzysztof działa na szkodę firmy! Paweł z ojcem znowu na drodze bezprawia?! Paweł chce powstrzymać ojca przed włamaniem do willi. Jednak Gustaw nie daje się przekonać – z pomocą syna łamie system alarmowy! Kiedy Wójcikowie dostają się do sejfu, Paweł znajduje w nim… 2 obrączki! Ale to wcale nie koniec emocji…
 • Zakochani po uszy 2

  Sylwia wmawia Jankowi, że Asia i Iza próbują ją wrobić w śmierć Patrycji. Chłopak postanawia zerwać wszelkie kontakty z Izą. Sylwia musi również szantażować Zosię, by nie doniosła na nią na policję. Elwira zaś nie może pogodzić się z tym, że Marek zakochał się w Halinie, więc upokarza ją przed klientami. Tomek namawia Kubę, by zbliżył się do Zosi i wydobył od niej informacje na temat Sylwii.
 • Przepis na życie 5

  Szczęśliwi Anka i Jerzy korzystają z uroków życia i podróżują wraz z Gniewkiem po Europie o czym donoszą wysyłając pocztówki. Zajęci tylko sobą nie uświadamiają sobie, jak bardzo ich nieobecność odczuwają bliscy. Manii, która zdaje egzaminy na studia brakuje wsparcia mamy; Andrzejowi brakuje synka; Poli , która dostaje zaskakujące wiadomości od lekarza brakuje dobrych rad przyjaciółki, a restauracji Przepis brakuje energii i twardej ręki szefowej. Bez Anki wydaje się, że nic w Przepisie nie idzie zgodnie z przepisem.
 • Brzydula 2 N

  Po przespanej nocy, już od samego rana, Mirosław rozlicza pracowników z pracy domowej. Kiedy okazuje się, że nikt jej nie odrobił, projektant postanawia polegać na swojej osobie – pokazuje Izie, Gutowskiej i Alanowi album ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Niespodziewanie w F&D pojawia się Aleks. Chce rozmawiać z Ulą i Markiem. Próbuje odwieść ich od pozwu o plagiat i działanie na szkodę swojej dawnej firmy. Febo idzie w zaparte – nie knuł przeciwko byłym wspólnikom. Dobrzański traci cierpliwość. Ula postanawia sama porozmawiać z Aleksem. Okazuje się, że na próżno… Mirosławo gubi rodzinne albumy. Kiedy dowiaduje się, że w firmie jest Aleks, wpada w paranoję. Jest przekonany, że straci kolejną kolekcję. Zaczyna szukać zdrajców. Aleks wychodzi z F&D. Wcześniej jednak natyka się na Bożenkę. Tymczasem Ula i Marek rozważają kolejny ruch. Nie chcą się sądzić, ale może będą musieli.
 • Brzydula 2 N

  Od rana atmosfera jest nerwowa. W domu Ula próbuje zdopingować Kubę, który stresuje się przed olimpiadą. Kiedy dojeżdża do firmy, okazuje się, że stresów ciąg dalszy – przyszła odpowiedź ministerstwa w sprawie odwołania. Dąbrowska z rozpierającą dumą opowiada Józefowi o nowej pracy Bartka. Mężczyzna zaczyna krytyczniej patrzeć na Jaśka, który nie przynosi do domu żadnych pieniędzy. Daje synowi do zrozumienia, że pora, aby wziął się do roboty! Czy Jasiek zdecyduje się schować dumę w kieszeń? Ula i Marek spotykają się z Ficem. Muszą zaplanować kolejny krok w sprawie HuFe. Ale czy następny pozew to rzeczywiście dobry pomysł? Niespodziewanie w F&D zjawia się Maciek, robiąc niespodziankę Ani. W bufecie spotyka Fica, którego prosi o poradę prawną. Po chwili Feliks ucieka w popłochu… Zrozpaczona Violetta również pojawia się w firmie. Jest na skraju załamania. Boi się o własną przyszłość. Sebastian i Angelica próbują ją uspokoić. Tymczasem ona ma jedną prośbę – niech Ula dotrzyma danego jej słowa!
 • Kino Buzz TOP5

  "Kino Buzz" to prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki i wymagające największych poświęceń filmowe metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej efektowne makijaże w kinowej odsłonie. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina.
 • Usta Usta 2

  Adam i Julia przechodzą ciężkie chwile. Okazuje się, że zabieg in vitro się nie powiódł. Po dokładniejszych badaniach okazuje się, że Julia najprawdopodobniej już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci… Dziewczyna w poczuciu winy, proponuje ukochanemu rozstanie, aby mógł ułożyć sobie życie z kimś innym… Jak zareaguje na to Adam? Czy oboje mają jeszcze szansę na wspólne, szczęśliwe życie w rodzinie? Nowakowie po rozstaniu starają się ułożyć sobie życie. Robert zadomawia się u Izy, a ich związek rozwija się bardzo dobrze. Ale czy superpartner okaże się też superojcem i weźmie odpowiedzialność za rodzinę? Piotrek nie jest zachwycony tym, że w życiu jego żony i dziecka pojawił się nowy mężczyzna, ale sam też nie próżnuje. Romansuje z Oksaną i przyjmuje ofertę swojego gospodarza Mateusza aby zagrać na bramce w turnieju gejowskim w piłkę nożną. Krzysztof i Anita przystępują do decydującej batalii z deweloperem. Wspólna walka coraz bardziej ich zbliża, a Krzysztof zaczyna snuć fantazje erotyczne z partnerką. Czy pójdzie na całość i zdecyduje się na romans? Tymczasem Agnieszka, podczas prasowania, słucha audycji w radiu, w której gościem jest jej dawna miłość z lat studenckich, podróżnik i fotograf - Michał Werner. Wspomnienia wracają i postanawia odszukać byłego ukochanego…
 • Teraz albo nigdy 3

  Firma kosmetyczna, która zdecydowała się uruchomić linię produkcyjną z kosmetykami MARTY chce zwiększyć ofertę. MARTA jest bardzo zadowolona. BASIA dostaje od ANNY(w prezencie) sukienkę. Jest ona tak piękna, ze staje się impulsem dla BASI, aby namówić ANNĘ na wypłynięcie z jej krawiectwem na szersze wody. Razem z ŁUCJĄ wpadają na pomysł stworzenia strony internetowej oferującej ubrania według pomysłu i wykonania grupy krawcowych, pod kierownictwem ANNY. BASIA organizuje (w szalonym tempie) mały pokaz kolekcji ANNY. Ma być to promocja i próba wybadania rynku, na tego typu ofertę. Pokaz kończy się absolutnym sukcesem ANNY. Stosunki między FRANKĄ i MARCINEM osiągają punkt zwrotny. FRANKA posuwa się tak daleko, że wyznaje MARCINOWI, że jest w nim zakochana. MARCIN przestraszony taką deklaracją i własnymi, budzącymi się uczuciami do FRANKI, w decydującej, intymnej chwili wycofuje się w brutalny sposób, czym bardzo dotyka FRANKĘ. Ich stosunki stają się napięte i nienaturalne. MICHAŁ przystaje na propozycję EDYTY, i przeprowadza się do niej. EWA przyjmuje to w naturalny sposób. Sama zresztą namawia MICHAŁA na zrobienie tego kroku. Najlepiej można poznać drugiego człowieka mieszkając z nim pod jednym dachem. Luksus w jakim żyje EDYTA zaskakuje MICHAŁA. MARTA i TOMEK widzą w sobie już nie tylko świetnych kumpli, ale też pociągającą kobietę i atrakcyjnego mężczyznę. Nie zauważalnie, ale krok po kroku, zbliżają się do siebie. TOMEK jest zakochany po uszy, a MARTA coraz słabiej broni się przed ogarniającą ją namiętnością. W czasie pokazu w Plaży MARTA ma podejrzenia, że ANDRZEJ wykorzysta tę okazję, aby oświadczyć się BASI. BASIA nie bardzo wierzy w taką możliwość, ale po cichu bardzo tego pragnie. Czuje więc rozczarowanie, kiedy ANDRZEJ nie robi tego. Stara się być dzielna, ale utrata rozbudzonej nadziei jest bolesna.
 • Po pierwsze kino 3

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy jak i reżyserzy, opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena miłosna wywarła na nich największe wrażenie? Kto był ich ulubionym superbohaterem? Z kim chcieliby zagrać w filmie? Jaki film nigdy im się nie znudzi? Na te i wiele innych pytań w nowej serii odpowiedzą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski, Piotr Domalewski, Michał Koterski oraz prowadzący programy w TVN Fabuła: Grażyna Torbicka, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kaja Klimek.
 • Charlie i fabryka czekolady N

  Największa na świecie fabryka czekolady i słodyczy należy do wielkiego ekscentryka i bardzo bogatego człowieka. Ów milioner, Willy Wonka, postanawia sprawić niespodziankę swoim klientom. W swoich produktach ukrywa zwycięskie kupony. Kto je znajdzie, ten spędzi niezapomniane chwile w bajecznie kolorowej, pełnej wspaniałych aromatów i pysznych łakoci fabryce czekolady. Po kolei los wyłania pięciu szczęśliwców. Tłuścioszek August Gloop (Philip Wiegratz) z pewnością zasłużył na nagrodę, gdyż jest wiernym klientem Willy'ego. Następna szczęśliwa zwyciężczyni to Veruca Salt (Julia Winter), najbardziej rozpieszczona dziewczynka na świecie. Kolejny kupon odnajduje Violet (Annasophia Robb) obsesyjnie ambitna osóbka, która rywalizuje ze wszystkimi o wszystko. Czwartym zwycięzcą jest Mike (Jordon Fry) wyjątkowo inteligentny dzieciak, który ma obsesję na punkcie współczesnych technologii. Ostatnim wybrańcem losu okazuje się bardzo ubogi chłopiec, Charlie Bucket, któremu ledwie wystarczyło pieniędzy na kupno jednego z batonów. Cała piątka stawia się w wyznaczonym czasie w fabryce Willy'ego po odbiór należnej im nagrody. Trafiają do jedynego na świecie prawdziwego królestwa czekolady. Wreszcie mogą do woli najeść się wszelkich słodyczy. Goście Will'ego bawią się, tańczą i śpiewają. Dowiadują się też istotnych rzeczy o życiu, w którym czasem warto zachować umiar i nie być samolubnym.
 • wieczór
 • Fabuła news 3

  Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni.
 • Hellboy II: Złota armia N

  Drugi już film opowiadający o przygodach bohatera niezwykle popularnego komiksu, Hellboya. Następca tronu elfów postanawia zniszczyć odwieczny rozejm zawarty przed tysiącami lat między ludźmi i istotami nadprzyrodzonymi. Hellboy wraz z przyjaciółmi muszą zapobiec nadchodzącej katastrofie. Różne poszlaki prowadzą ich do Irlandii, gdzie pod ziemią spoczywa legendarna złota armia gwarantująca właścicielowi bezapelacyjne zwycięstwo.
 • Studio Munka - Moje serce

  Rozalia jest aktorką. Sytuacja zawodowa zmusza ją do wyprowadzenia się z Warszawy do Wałbrzycha wraz z siedmioletnim synem Kazikiem. Nowe miejsce oznacza dla niej etatową pracę w lokalnym teatrze a dla jej syna nową szkołę. Na miejscu Rozalia zaczyna angażować się w znajomość z Darkiem, nowym nauczycielem Kazika. W nowej szkole zaczynają się jednak pojawiać problemy. Niespodziewanie wydarzenia z życia Rozalii splatają ją z jej sceniczną rolą.
 • TRWA

  Wzgórze krwi N

  Początkująca pisarka Edith Cushing (Mia Wasikowska) trafia do tajemniczego domu, który skrywa mroczną przeszłość.
 • Piekielna zemsta N

  "Piekielna zemsta" to akcja na najwyższych obrotach. Wiele lat po swojej śmierci były bandyta Milton (Nicolas Cage) ucieka z piekła i powraca do świata żywych, aby pomścić śmierć zamordowanej córki i wyrwać wnuczkę z rąk brutalnej sekty. W osiągnięciu celu pomaga mu piękna kelnerka Piper (Amber Heard). Tymczasem tropem Miltona podąża już tajemniczy Księgowy (William Fichtner), mający za zadanie sprowadzić uciekiniera z powrotem do piekła.
 • Ukryta prawda N

  23-letni Paweł od 3 miesięcy spotyka się z Marysią. Dziewczyna wraca z czterodniowego szkolenia, które odbywało się w SPA nad polskim morzem, zachowuje się dziwnie, jest agresywna wobec Pawła, nie chce z nim sypiać, kłócą się. Paweł podejrzewa, że na wyjeździe dziewczyna go zdradziła. W złości z nią zrywa. Tydzień później Marysia już nie żyje, wszystko wskazuje na samobójstwo. Jej starsza siostra Klara oraz rodzice Teresa (48) i Tadeusz (49) są zrozpaczeni. Klara obwinia o wszystko Pawła, który zerwał z Marysią. Dziewczyna bardzo to przeżyła, widać nie dała rady się pozbierać. Podczas pogrzebu dochodzi do awantury. Tydzień po pogrzebie w rzeczach zabranych z mieszkania Marysi Paweł znajduje coś, co rzuca nowe światło na ostatnie dni życia dziewczyny.
 • Ukryta prawda N

  Ilona (27 l.) martwi się o babcię Eleonorę (78 l.), która ostatnio spędza dużo czasu w towarzystwie nowo poznanego księdza Sławomira (40 l.). Mężczyzna jest sympatyczny, jednak dziewczynie nie podoba się jego zachowanie. Ma wrażenie, że ksiądz usiłuje ją poderwać, do tego spędza z babcią zbyt dużo czasu. Przyjaciółka babci Zofia (78 l.) obawia się, że Eleonora staje się coraz bardziej radykalną katoliczką na starość. Również nowy lekarz rodzinny babci, dr Stanisław Berdychowski (45 l.) jest sceptyczny wobec duchownego i bardzo na niego narzeka. Pewnego dnia Ilona trafia przypadkowo na profil księdza na portalu randkowym, gdzie ten szuka znajomości z kobietami, nie wspominając, że jest duchownym. Kiedy Ilona jest oburzona jego zachowaniem, ksiądz twierdzi, że to jego prywatna sprawa. Berdychowski doradza dziewczynie, by o sprawie natychmiast powiadomiła kurię, ale Ilona nie chce się w to mieszać. Wkrótce Ilona dowiaduje się, że babcia wypłaciła oszczędności z konta. Pewna, że to sprawka księdza Sławomira, jedzie szybko do babci, by uniemożliwić mu oszustwo starszej kobiety.
 • Ukryta prawda N

  Zofia (64) mieszka z mężem Wiktorem (66). Wiktor trzy miesiące temu przeszedł na emeryturę, a Zofia nadal pracuje jako salowa w szpitalu. Mają córkę Lucynę (28), zięcia Igora (30) i wnuczkę 5-letnią Monikę… Któregoś dnia Wiktor dowiaduje się, że jego córka ma długi, bo wpadła w wir internetowych zakupów i wzięła kilka pożyczek. Mężczyzna, by pomóc córce je spłacić, postanawia wbrew złemu samopoczuciu i wypaleniu zawodowemu wrócić do dawnej firmy i całą pensję oddawać córce. Wpada w szał, gdy wracając z pracy natyka się na zięcia, który mimo finansowych kłopotów rodziny, właśnie spełnił swoje marzenie o posiadaniu motocykla.
dalej
Zobacz program innych kanałów: