Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Ula Gładysz i Milena Mróz z maturalnej 3a zawsze trzymały się razem. Kiedy do ich klasy dołącza nowa koleżanka, Kinga, Milena zaprzyjaźnia się z nią. Nowa uczennica wyszła niedawno z poprawczaka, zerwała z nałogiem narkotykowym i chce zmienić się na lepsze. To imponuje Milenie. Ula jest zazdrosna o przyjaciółkę i postanawia udowodnić jej, że Kinga ją okłamuje. Kiedy Kingę rzuca ukochany chłopak, dziewczyna daje się namówić szkolnemu dilerowi na porcję amfetaminy. Ula i Milena dowiadują się o tym. Marta Dobrowolska z licealnej 1b kradnie ze sklepu wymarzoną bluzkę. Dziewczyna nie pochodzi z zamożnego domu i nie może sobie pozwolić na jej zakup. Nastolatka nie wie, że świadkiem kradzieży był gimnazjalista, który zrobił jej zdjęcie. 17-latka żałuje tego co zrobiła i postanawia oddać ukradzioną rzecz. Wkrótce chłopak, który był świadkiem całej sytuacji, wysyła Marcie smsa ze zdjęciem i zaczyna ją szantażować…
 • Wpadki filmowe

  Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z „Gwiezdnych wojen” w produkcji o Indanie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.
 • Po pierwsze kino

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.
 • Prosto w serce

  Kuba i Laura postanawiają zorganizować Monice i Arturowi romantyczny wieczór-niespodziankę w hotelu. Wszystko idzie dobrze, ale zdobyte przez nich zaproszenie znajduje przez przypadek Konstancja. Postanawia je sama wykorzystać… Aneta ma coraz większe problemy ze zrozumieniem przemiany Feliksa i jego kryzysu wieku średniego. Próbuje namówić go na spokojniejsze spędzanie wspólnego czasu. Laura i Kuba nie przejmują się zgubionym zaproszeniem i osobiście mówią o niespodziance Monice i Arturowi…
 • Prosto w serce

  Artur i Monika wchodzą do pokoju. Konstancji i Cezaremu udaje się zawczasu schować. Artur nie rezygnuje z planu przyłapania Konstancji na zdradzie. Udaje mu się ustalić, że to Czarek może być jej kochankiem. Artur i Mateusz namierzają Czarka i przychodzą do kamienicy. Nakrywają Konstancję i Czarka w trakcie miłosnego uniesienia...
 • Przepis na życie 3

  Beata i Andrzej idą do urzędu stanu cywilnego zarezerwować termin ślubu. Beata uczula Andrzeja jak ważne dla niej jest wzięcie ślubu razem z jej nową przyjaciółką Polą. Niestety w urzędzie okazuje się, że nie ma wolnych podwójnych terminów. Beata zmuszona jest porzucić swoje marzenia. Anka rozpoczyna kurs kuchni francuskiej u mistrza Duchampa. Szkolenie odbywa się w Imbirze, który Elka wynajęła Duchampowi na ten cel. W drodze na pierwsze zajęcia Anka natyka się na Elkę. Ta nie omieszka podzielić się z nią informacją, że Antoine był jej pierwszym mężem, do czasu, aż Jerzy jej mu nie odbił. Anka wpada na zajęcia spóźniona i zła, co niestety odreagowuje na swoim nowym nauczycielu. Mimo wyraźnego napięcia Antoine wydaje się być pod wrażeniem Anki i po zakończeniu zajęć próbuje zaprosić ją na lampkę wina. Anka odmawia. Do Mani dzwonią z redakcji czasopisma ”Jak”. Jej teksty zostały pozytywnie ocenione, dlatego zlecają jej napisanie próbnego artykułu. Gruba próbuje pogodzić Manię z Grocholem. Mania dla świętego spokoju zgadza się z nim porozmawiać. W trakcie spotkania uzmysławia mu, że każde z nich ma teraz odmienne priorytety. Rozstają się w zgodzie, zostawiając sobie tzw. furtkę do ewentualnego powrotu. Pola prosi Beatę o medyczną konsultację, od kiedy poznała Tadeusza zapragnęła zostać matką, a nie wie czy w jej sytuacji jest to możliwe. Pola deklaruje Ance chęć zostania udziałowcem w jej restauracji. Anka wniesie do interesu pracę i swój talent, a Pola wkład finansowy. Okazuje się, że chętnych do pomocy jest więcej. Irena, Wanda, Stefan i Karol również przynoszą Ance swoje oszczędności, nawet Mania dorzuca swoją pierwszą wypłatę. Anka jest wzruszona. Pola próbuje ugotować kolację dla siebie i Tadeusza, niestety jej próby kończą się wyłącznie zadymieniem kuchni. Głodni lądują w restauracji Kardamon. Wieczór w Kardamonie, na sali wśród gości siedzą: Elka, Marcel i Antoine. Jerzy ogłasza w kuchni pełną mobilizację, wszyscy mają dać z siebie wszystko. Po skończonej kolacji Duchamp przychodzi do kuchni, żeby osobiście podziękować za wytworny posiłek. Docenia dania Jerzego, ale jeszcze bardziej suflet przygotowany przez Ankę. Antoine wyraźnie ją adoruje. To drażni Elkę. I nie uchodzi uwadze Jerzego.
 • 39 i pół 2

  Stanisław chce dyscyplinarnie zwolnić Ankę za incydent z pierogami, które wysypała na kluczową klientkę Festera - Macińską. Alternatywą dla Anki jest wyjazd do Estonii. Kasia i jej były mąż - Karol planują intrygę mającą doprowadzić Darka i jego Dirty Track do upadku. Mają własny pomysł na dziesięć milionów złotych z kredytu bankowego pierwotnie przeznaczonych na zakup nowej siedziby firmy. Zielu skarży się Marcie i Patrykowi, że Amanda to pierwsza laska, która go olewa. Patryk komunikuje Ance i Darkowi, że zamierza spędzić Wigilię z Martą w Zielonej Górze. Darek idzie na spotkanie z dawnym kumplem - Kundlem, do nocnego klubu. Zdradza mu, że właśnie się dowiedział, iż ma córkę! I to córkę, która jak się okaże wieczorami para się dość egzotycznymi zajęciami… Darek przyjeżdża do Festera na naradę z Anką. Chce zrobić rodzinną Wigilię - specjalnie dla Amandy. Stanisław, niby przypadkowo, zdradza Darkowi plany Anki. Jankowski jest zszokowany perspektywą rocznej rozłąki. Marzenie Darka o wspólnej Wigilii rozwiewa się: Amanda spędzi święta z rodziną w Kutnie. Rodzice Darka oraz Paula też mają inne plany na święta, a Krystyna i Warcisław jadą do Lwowa z dziecięcym teatrzykiem. Darek przedstawia Kundlowi swoją córkę, Amandę. Liczy, że znajomy załatwi jej jakieś zajęcie w telewizji i zaczęła robić prawdziwą karierę. Po świętach w Dirty Tracku wszystkimi wstrząsa wiadomość: dalsze funkcjonowanie firmy jest zagrożone!
 • Na Wspólnej Omnibus 18

 • Motywy Filmowe

  W tym odcinku "Motywów Filmowych" Andrzej Sołtysik przedstawia kinowe historie dzieci. Dzieci niezwykłych, szczególnych i często przerażających. Odnajdziemy je w takich produkcjach jak "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Sierota", "Dzieciństwo wodza", "Joshua" czy "Wioska przeklętych".
 • Prosto w serce

  Mateusz dziwi się, dlaczego Artur nie chce wykorzystać zdjęć kompromitujących Konstancję. Namawia go do działania. Jednak Artur ma własny plan... Nieoczekiwanie z USA przyjeżdża Adam, kuzyn Artura. Przedstawia pomysł na wspólny biznes. Monika stara się o wizę do USA. Czarek jest rozżalony, że Monika trzymała to przed nim w tajemnicy. Feliks jest zafascynowany judo. Prosi Żanetę o pokazanie kilku chwytów. Rafał widzi w tym okazję do kolejnej intrygi...
 • Prosto w serce

  Konstancja nie przyjmuje nagłych oświadczyn Artura i prosząc o czas do namysłu trzyma go w niepewności. Artur jest tak skoncentrowany na celu, że nie cofnie się nawet przed udawaniem uczucia do Konstancji. Tymczasem Monika, dzięki pomocy Adama, dostaje amerykańską wizę, Vegas jest coraz bliżej. Mimo zawirowań osobistych w Sagowski Development kiełkują nowe idee, Adam próbuje przekonać Artura do zbudowania inteligentnego, energooszczędnego osiedla.
 • Przepis na życie 3

  Jerzy kłóci się z Anką o Duchampa. Ostrzega ją, że Antoine chce się na nim zemścić, a Anka daje mu ku temu okazję. Mateo jest zauroczony Elką. Próbuje zwrócić na siebie jej uwagę. Do Anki dzwoni przeszczęśliwa Pola i ogłasza, że Tadeusz wreszcie wydusił z siebie oświadczyny. Beata dowiaduje się o zaręczynach Poli. To ponownie skłania ją do zawalczenia o łączony ślub. Żąda od Andrzeja załatwienia tej sprawy, a Polę informuje, że ich ślub odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Mają zatem mało czasu na zakup sukienek. Jerzy przychodzi na nagranie zdjęć do swojego programu. Jest w kiepskiej formie po nieprzespanej nocy, co obecna na sali charakteryzatorka Sara, niezbyt grzecznie komentuje. Sara czuje się bezkarna, ponieważ jest córką Kajetana – producenta tego programu. Anka prosi mamę, żeby poinformowała wszystkich, że dziś odbierają klucze do ich lokalu. Wszyscy, którzy dorzucili się na ten cel stali się automatycznie współwłaścicielami restauracji. W liceum Mani i Grubej zorganizowano lekcję prezentującą maturzystom ciekawe kierunki studiów. Specjalnym gościem jest student fizyki kwantowej – Jacek Kapota. Gruba rozpoznaje w nim swojego adoratora. Podczas kolejnych zajęć na kursie kuchni francuskiej Duchamp bezustannie czyni aluzje do Jerzego, Anka ma dość tych osobistych wycieczek. Mateo nie może przestać myśleć o Elce. W połowie dnia opuszcza Kardamon i udaje się na siłownię, do której uczęszcza Elka. Anka w obecności przyjaciół odbiera klucze od restauracji. Właściciel lokalu nie odrywa oczu od Ireny. Andrzej i Anka przychodzą do kawiarni na umówione spotkanie z Manią z okazji jej 18-tych urodzin. Przynoszą jej zakupiony wspólnie prezent. Są zaskoczeni, gdy Mania podchodzi do nich w służbowym fartuchu. Mania przyznaje, że od zimowych ferii pracuje w weekendy. Pokazuje rodzicom swój artykuł wydrukowany w czasopiśmie „Jak”; artykuł o tym czy szczęście jest jedynym przepisem na życie. Wzruszeni rodzice ściskają Manię, do życzeń dołącza się Gruba. Beata i Pola organizują pokaz tańca na rurze, na który przychodzą wszyscy. Anka odbiera dyplom ukończenia kursu. Podczas pożegnania Duchamp bezskutecznie próbuje ją uwieść, w końcu z zaskoczenia całuje ją. Świadkiem tego jest Jerzy, który przyjechał zabrać Ankę na ślub. Jerzy wymierza Duchampowi kilka mocnych ciosów i wychodzi z Imbiru. Anka wybiega za nim.
 • Wpadki filmowe

  Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z „Gwiezdnych wojen” w produkcji o Indanie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.
 • Europa filmowa-Toskania

  W tym odcinku Rafał Zawierucha znajduje się we Włoszech. W jednym z najbardziej włoskich regionów – Toskanii. Słynie ona z wina Chianti, zabytków i niesamowitych krajobrazów. Rafała jednak interesują toskańskie filmy, dlatego prześledzi polskie ślady w „Pod słońcem Toskanii”. Dowie się, dlaczego życie jest piękne i przyjrzy się wilkołakom z serii „Zmierzch”.
 • ParaNorman

  11-letni Norman ma niezwykły dar – widzi duchy zmarłych. Aby ocalić swoje miasteczko przed klątwą, musi użyć swych nadzwyczajnych umiejętności.
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • Larry Crowne: Uśmiech losu N

  Larry Crowne (Tom Hanks) jest normalnym, nawet nieco nudnym, facetem w średnim wieku, który od wielu lat pracuje w jednej firmie. Kiedy zostaje zwolniony z pracy, odkrywa, że ma mnóstwo wolnego czasu, z którym nie wie co zrobić. Larry postanawia wrócić na studia i tam poznaje nauczycielkę (Julia Roberts), która całkowicie odmieni jego życie… Wzruszająca opowieść jest drugim pełnometrażowym filmem w reżyserii dwukrotnego laureata Oscara, Toma Hanksa.
 • wieczór
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • Wyścig śmierci N

  Wielokrotny zwycięzca wyścigów samochodowych, Jansen Ames, zostaje oskarżony o brutalne morderstwo żony i skazany na więzienie. Za murami okazuje się, że będzie mógł on znacznie poprawić swoją sytuację biorąc udział w morderczych wyścigach samochodowych. Ames powoli zaczyna wyjaśniać tajemnicę morderstwa żony i dochodzić sprawiedliwości na jego sprawcach.
 • Grażyna Torbicka zaprasza-Bartosz Konopka

  „Grażyna Torbicka zaprasza“ w TVN Fabuła to nowa odsłona programu wybitnej dziennikarki filmowej, która w intymnej atmosferze, zaprosi do rozmowy reżyserów i aktorów niepokornych - twórców nowego polskiego kina. Gospodyni programu przeprowadzi pogłębione rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze, co tak naprawdę myślą o kinie i otaczającym ich świecie. Gośćmi dziennikarki będą postacie, które już z impetem weszły do świata polskiego i europejskiego kina, ale wciąż reprezentują nowe pokolenie artystów. Są bezkompromisowi, odważni, tolerancyjni, stawiają niewygodne pytania, zmieniają spojrzenie na polskie kino, mówią swoim głosem. W programie odpowiemy na pytania: Przeciwko czemu się buntują? Jakie schematy łamią? O czym będzie opowiadać nowe polskie kino? Czy trudne jest przemawianie własnym głosem? Jaka była droga, którą przeszli? Jak widzą swoją przyszłość? Ciekawi kina krytycy i widzowie, zwykle o diagnozę otaczającego nas świata pytają filmowych nestorów polskiego kina. Grażyna Torbicka w tej odsłonie swojego programu daje głos młodszemu pokoleniu. Jest ciekawa ich postrzegania rzeczywistości i przekonana, że to właśnie z tego co mają do powiedzenia, wyłoni się obraz przyszłości polskiego i europejskiego kina. Gośćmi prowadzącej program będą najwybitniejsi aktorzy i reżyserzy średniego i młodego pokolenia. Laureaci nagród m.in Sundance, Berlinale, Karlowe Wary, Orły, Europejskie Nagrody Filmowe, Złote Lwy, Festiwal Kina Niezależnego Off Camera, Paszporty Polityki, Era Nowe Horyzonty i wiele innych. Grażyna Torbicka zaprosiła do rozmowy m.in Agnieszkę Smoczyńską, Piotra Domalewskiego, Jana P. Matuszyńskiego, Jana Komasę, Jagodę Szelc, Bartosza Konopkę, Agnieszkę Żulewską, Martę Prus, Klarę Kochańską, Tomasza Wasilewskiego, Julię Kijowską, Justynę Wasilewską, Annę Zamecką.
 • TRWA

  Żółtodziób N

  David Ackerman (Charlie Sheen) jest świeżo upieczonym policjantem. Mimo, że do szkoły policyjnej wybrał się wbrew woli ojca (Tom Skerritt), bogatego biznesmena, to swój zawód traktuje bardzo poważnie. Zostaje partnerem doświadczonego, ale i porywczego detektywa Nicka Pulovskiego (Clint Eastwood), którego obsesją jest schwytanie morderców poprzedniego partnera. Pulovski wie, że za zabójstwem policjanta stoją przywódcy gangu złodziei samochodowych - Strom (Raul Julia) i Liesel (Sonia Braga), którzy na swoim kryminalnym procederze zarabiają miliony dolarów. To z nimi muszą się obaj zmierzyć. Jednak najpierw będą musieli pokonać wzajemne uprzedzenia i zaufać sobie. Początkowo wydaje się, że agresywny sposób bycia Pulovskiego i spokojna natura Ackermana wykluczają porozumienie tych dwojga. Jednak z czasem okazuje się, że detektywi wspaniale się uzupełniają.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • Wpadki filmowe

  Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z „Gwiezdnych wojen” w produkcji o Indanie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.
 • Szkoła Filmowa - Kulesza cz.1

  Gość programu: Agata Kulesza
 • Ukryta prawda N

  Krystian jest współwłaścicielem firmy zapewniającej alibi. Wraz ze wspólnikiem (Filip, 33) pomaga ludziom, którzy oszukują swoich partnerów i chcą, by pozostało to tajemnicą. Życie mężczyzny komplikuje się, gdy jego wspólnik znajduje nowego klienta (Aleksander, 39), zamożnego biznesmena i jednocześnie męża byłej dziewczyny (Agata, 32) Krystiana. Krystian zostaje postawiony między młotem a kowadłem – musi dbać o dobro firmy, a jednocześnie żal mu kobiety, do której wciąż coś czuje. Nie potrafiąc się opanować, niby przypadkiem odzyskuje kontakt z dawną miłością. Szybko mocno się do niej zbliża. Coraz trudniej mu ją okłamywać. Mężczyzna ma dylemat, czy w imię prawdy powiedzieć ukochanej o tym, że jej mąż od dawna ją zdradza.
 • Ukryta prawda N

  24-letnia Paulina wyszła z więzienia, gdzie odsiadywała wyrok dwóch lat za włamanie i posiadanie narkotyków. Podczas jej nieobecności rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek: Zosi (4) i Basi (3) była jej siostra Olga (30). Paulina po zakończeniu odsiadki dowiaduje się, że Olga wyszła w międzyczasie za mąż. 24-latka jest w szoku, gdy słyszy propozycję siostry, by zrzekła się praw rodzicielskich do Zosi i Basi i zgodziła na to, by ona i jej mąż Jerzy (42) je zaadoptowali. Olga przekonuje ją, że dziewczynkom będzie lepiej w pełnej rodzinie, że Jerzy świetnie zarabia i w jego domu nie będzie im niczego brakowało. Paulina czuje, że siostra ma sporo racji, bo ona nawet nie ma własnego mieszkania. Dzieli kawalerkę z nowym partnerem, którego na dodatek niedawno przyłapała na zażywaniu narkotyków. Paulina wie, że stanęła przed najważniejszą decyzją w życiu swoim i jej małych dzieci.
 • Ukryta prawda N

  Sylwia pracuje w wydawnictwie literackim, mieszka z mężem (Kamil, 44) i synem (Marek, 16). Kobieta jest zaniepokojona faktem, że mąż wrócił do domu pijany i bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna próbował się zabić, połykając dużo tabletek i zapijając alkoholem. Sylwia dzwoni na pogotowie. Niecałe dwa tygodnie później Kamil wraca do domu. Przekonał psychiatrę, że po prostu załamał się przez ogrom pracy i problemy finansowe, już czuje się znacznie lepiej. Sylwia nie wie, czy może ufać mężowi. Ciągle ma poczucie, że może znowu próbować się zabić. Sytuację pogarszają pretensje ze strony teściowej (Danuta, 66), która obwinia Sylwię o próbę samobójczą syna. Sylwia pod wpływem koleżanki dochodzi do wniosku, że Kamil przechodzi kryzys wieku średniego. Uznaje, że mogliby postarać się o kolejne dziecko, bo ich 16-letni syn jest już prawie dorosły. Mieliby nowy cel w życiu. Kamil się nie zgadza. Wkrótce mężczyzna proponuje, żeby wyjechali za granicę – to byłby impuls, który by mu pomógł. Ich syn nawet nie chce o tym słyszeć. Co w tej sytuacji zrobi Sylwia?
 • Kocham. Enter

  "Męska decyzja". Hubert i Marta są szczęśliwym małżeństwem na dorobku. Marta jest jednak niezadowolona, że Hubertowi zarabia za mało. W życie pary wkracza Kinga – przyjaciółka Marty z czasów dzieciństwa. Marta prosi Kingę, aby zatrudniła Huberta w swojej firmie. Hubert i Kingą zaczynają pracować razem. Kinga docenia Huberta, ten po raz pierwszy czuje, że jest ktoś kto go akceptuje . Mają romans. Hubert myśli o zostawieniu Marty i odejściu do Kingi. Zdesperowany Hubert pisze do redakcji portalu Kocham.Enter.
dalej
Zobacz program innych kanałów: