Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Brzydula

  Marek zabiera Ulę na romantyczną kolację. Ich śladem podąża Paulina, która przyłapuje ich w restauracji. Jasiek imprezuje z Magdą i nie wraca do domu na noc. Rodzina jest przekonana, że zasiedział się u Kingi.
 • Brzydula

  Sebastian radzi Markowi, żeby dawał Uli prezenty. Marek wręcza jej książkę, która rzekomo jest dla niego ważna. Tak naprawdę wcale jej nie czytał. Ula myśli, że to powieść z kluczem. Marek jest przerażony zakończeniem książki. Władek zaczyna interesować się Elą. Zaprasza ją na randkę. Józef orientuje się, że syn go okłamał. Jasiek nie nocował u Kingi.
 • TRWA

  Magda M. 1

  Magda nie chce rozmawiać ani z Teresą, ani z ojcem. Sebastian uważa, że powinna. Tymczasem cukiernik i jego adwokat wycofują sprawę z sądu i podpisują ugodę. W fundacji Marta prosi Magdę, żeby w sądzie nie ujawniała faktów kompromitujących jej męża. A ponieważ potrzebne są jakieś argumenty, Marta proponuje poprosić na świadka Piotra. Magda niechętnie się zgadza. W trakcie telefonicznej rozmowy z córką Teresa przekazuje słuchawkę Jerzemu, ojcu Magdy. Ona nie spodziewając się tego, wyrzuca z siebie cały żal do ojca. Nieplanowana rozmowa z Jerzym całkowicie wyprowadza Magdę z równowagi. Podczas rozprawy restauratora Borzęckiego przeciwko mężczyźnie, który zdemolował toaletę, Magda jest zupełnie rozkojarzona. Sebastian chce przekonać Magdę do spotkania z ojcem. Ona jednak kategorycznie odmawia.
 • Julia

  Maciek próbuje udobruchać rodziców i przekonać ich, aby dali Julii drugą szansę. Dziewczyna jest załamana. Przeprasza Janka za katastrofę związaną z przyjęciem. On jednak nie ma do niej żalu. W tym czasie do Julii dzwoni Hanna i prosi ją o spotkanie. Dziewczyna dostaje drugą szansę. Julia spotyka się również z Darkiem, który jak się okazuje pomógł jej mamie. Dziewczyna jest mu wdzięczna, ale jednocześnie daje mu do zrozumienia, że do niego nie wróci. Przypadkowo widzi ich razem Janek i Anita…
 • Julia

  Po paśmie niepowodzeń związanych z organizacją przyjęcia Julia chce się wykazać. Próbuje wymyślić jakiś nowy sposób na promocję kliniki. Pojawia się pomysł na wywiad Janka w telewizji. Jednocześnie Monika tylko czeka, aby pokrzyżować Julii plany, co też skutecznie udaje jej się zrealizować. Julia opowiada Kasi o całej sytuacji - jest przekonana, że zaszła jedna, wielka pomyłka. Kasia jednak uważa, że Monika świetnie wiedziała co robi. Kuzynka przestrzega Julkę przed przebiegłą kosmetyczką…
 • Premiera 3-Pod powierzchnią

 • Detektywi

  „Chcę go poznać”. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Nastolatka prosi detektywów o odnalezienie jej biologicznych rodziców. Wiadomo jednak, że matka dziewczynki zginęła w wypadku. Detektywom udaje się odnaleźć dawnego narzeczonego kobiety. Mężczyzna przyznaje się do ojcostwa, ale jego zachowanie budzi podejrzenia…
 • ShortStory 2- Jan Jakub Kolski

 • Lekarze 5

  Do Copernicusa trafia 36-letni Jarosław Chrobak, samotny ojciec kilkuletnich bliźniaków. Mężczyzna pilnie potrzebuje przeszczepienia wątroby. W tym samym czasie do szpitala zostaje przywieziona młoda kobieta, która miała wypadek podczas wspinaczki. Zaniewskiej nie udaje się jej uratować i dochodzi do śmierci mózgu. Matka dziewczyny początkowo nie chce słyszeć o pobraniu organów, lecz zgadza się, kiedy Karski pokazuje jej dwójkę chłopców, którzy mogą stracić jedynego rodzica. Prezydent miasta nie może oficjalnie przeprosić Elżbiety ani zaoferować jej powrotu na stanowisko, ponieważ wciąż trwa śledztwo. Kobieta nie chce wracać do leczenia, ponieważ obawia się, że zbyt długo nie praktykowała. Niespodziewanie do Bosak dzwoni z pewną propozycją sam premier... Hanna zauważa, że Przemek coś czuje do Anny. Nastolatka ma rację – po gorącej kłótni para zaczyna się namiętnie całować... Karska daje w prezencie bratu i lekarce bilety na koncert. Przemek i Anna postanawiają się spotkać na neutralnym gruncie i zapomnieć o nieporozumieniach. Tadeusz Karkoszka oskarża syna o to, że go pogrążył. Nie chce mieć z nim żadnego kontaktu. Michał mocno przeżywa sytuację rodzinną. Tym bardziej cieszy się, że jest przy nim Paulina. Personel szpitala ciepło żegna Pekold. Profesor na odchodnym udziela Basi kilku rad i przekazuje, że stażystka otrzymała stypendium w Stanach Zjednoczonych. Leon radzi Torzewskiej, aby wykorzystała szansę i pojechała za wielką wodę. Wanatowie mają problem – udaje im się wprawdzie pożyczyć pieniądze, aby zapłacić więcej Irminie, lecz ciężarna dziewczyna znika... Przed ślubem Florczyk, Jasiński i Bosak spotykają się na wieczorze panieńsko-kawalerskim w stylu lat 70. Zabawę przerywa wezwanie ze szpitala – Florczyk bierze udział w operacji wszczepienia wątroby, a następnie pojawienie się pijanej Basi, która koniecznie chce porozmawiać z Leonem. Elżbieta i Krzysztof składają przysięgę małżeńską. Towarzyszą im wszyscy przyjaciele oraz gość-niespodzianka – Kora – ulubiona wokalistka Elżbiety.
 • Na Wspólnej Omnibus 16

 • Magda M. 1

  Magda pośpiesznie wyjechała wraz z Piotrem do rodzinnego Olsztyna. W kancelarii Bartek złości się z powodu jej nieobecności, ale Waligóra wyjaśnia mu, że jego koleżanka ma kilka dni wolnego. W sądzie Bartek wypytuje Waligórę o nieobecność Magdy, ale ten dyplomatycznie nic nie zdradza. Będąc w Olsztynie Magda znajduje czas, by przemyśleć sobie ostatnie wydarzenia. W końcu postanawia spotkać się z ojcem. Teresa, która jest przeciwna temu spotkaniu, próbuje wybić córce ten pomysł z głowy. Ona podjęła już jednak decyzję. Podczas spotkania Magda dowiaduje się, że powodem rozstania jej rodziców był inny mężczyzna, z którym spotykała się wówczas Teresa. Początkowo Magda nie chce w to wierzyć. Wkrótce potem Teresa potwierdza te informacje, choć - jak się okazuje - Magda nie poznała jeszcze wszystkich okoliczności...
 • Przepis na życie

  Anka z niecierpliwością czeka na szesnastą rocznicę ślubu. Z pewnym rozczarowaniem przyjmuje prezent od męża w postaci płyty CD z muzyką, co jest wyraźną oznaką marazmu i znudzenia panującego w ich związku . Zauważa to nawet ich 16 letnia córka Mania. Ankę podnosi na duchu informacja od przyjaciółki Poli, która ma enigmatyczne wieści na temat nadchodzących zmian w ich wspólnej firmie. Anka spodziewa się awansu. Okazuje się jednak, że na skutek redukcji etatów Anka zostaje zwolniona. Wytrącona z równowagi podczas zakupów na bazarku wszczyna awanturę z gburowatym klientem Jerzym. Po przybyciu do domu dzwoni do matki wyżalić się na sytuację. To nie koniec niespodzianek tego dnia. Do Anki dzwoni mąż i prosi ją o spotkanie w hotelu. Zaintrygowana Anka zjawia się w hotelu. Nie wie, że mąż w tych dziwnych okolicznościach chce ją poinformować o swoim romansie, a w konsekwencji o nieuchronnym końcu ich małżeństwa. Dzieje się inaczej… Do rzeczywistości przywołuje ich telefon od Grubej - najlepszej przyjaciółki Mani, która zawiadamia ich, że córka miała wypadek. Zdenerwowani jadą na miejsce zdarzenia - okazuje się, że to podstęp - córka zorganizowała rodzicom przyjęcie "niespodziankę" z okazji rocznicy ich ślubu. Zwieńczeniem imprezy jest wielki tort wniesiony przez Jerzego. Anka jest przeszczęśliwa do momentu, gdy Andrzej zebrawszy się w sobie wyznaje jej, że chce odejść, bo kocha inną kobietę. Andrzej jeszcze tego samego wieczoru wyprowadza się do Beaty, Anka tonie we łzach szukając pocieszenia u córki.
 • Dziewczyny z Hollywood 3

  Są takie kobiety, które mają w sobie coś tak inspirującego, że stają się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Ania Wendzikowska w swoim nowym programie „Dziewczyny z Hollywood” będzie starała się poznać te sekrety. Dziennikarka zajmie się ikonami mody i stylu. Zdradzi w nim m. in. ciekawostki z prywatnego życia gwiazd, opowie o sposobach dbania o urodę, ulubionych przepisach, ukochanych zwyczajach. Spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwił sekret „dziewczyn z Hollywood”.
 • Detektywi

  „Wstyd”. Sprawę prowadzi Maciej Friedek Zaginęła córka znanego psychiatry. Jej przyjaciółka obawia się, że dziewczyna mogła targnąć się na własne życie. Detektywi ustalają, że po śmierci matki zerwała kontakty z przyjaciółmi i odpuściła sobie naukę. Wydaje się, że jej ojciec nic nie wiedział o problemach własnej córki. Czy to możliwe?
 • Greystoke: Legenda Tarzana władcy małp

  Akcja filmu zaczyna się w Szkocji. Lord Greystoke żegna swojego syna, Jacka Claytona i jego żonę Alice, którzy wyruszają w podróż do Afryki. Statek, którym płyną rozbija się u wybrzeży Afryki. Ginie wielu pasażerów. Jednak wśród ocalałych znajdują się Jack Clayton i jego żona. Z pozostałych części statku budują chatę w dżungli, która teraz staje się ich domem. Dziewięć miesięcy później przychodzi na świat ich syn. Alice źle znosi trudy życia w takich warunkach i wkrótce po porodzie umiera na malarię. Jej mąż ginie w starciu z olbrzymią małpą, która zabiera dziecko do swojego stada. Tarzan wychowuje się wśród małp. Ciągła walka o przetrwanie i surowe zasady czynią go niezwykle silnym i odpornym. Gdy chłopak osiąga wiek dojrzały, staje się przywódcą kolonii małp. Tymczasem na teren dżungli wkracza ekspedycja naukowa zbierająca okazy fauny i flory dla Muzeum Brytyjskiego. Uczeni zaatakowani zostają przez tubylców. Jednego z nich, Belga Phillippe'a D'Arnot znajduje Tarzan. Phillippe próbuje uzmysłowić Tarzanowi, że nie jest małpą, lecz człowiekiem. Nadaje mu imię John. Uczy go podstaw języka. Belg dowiaduje się o pochodzeniu Tarzana z zapisków ukrytych w chacie jego rodziców i postanawia odwieść chłopca do domu dziadka w Szkocji. John / Tarzan z trudem przystosowuje się do nowych, tak odmiennych warunków. Pomaga mu w tym Jane Porter, wychowanka dziadka mieszkająca w posiadłości. Po śmierci dziadka John zostaje dziedzicem jego fortuny i zaręcza się z Jane. Nieustannie dręczy go jednak tęsknota za dżunglą. Postanawia wrócić. Do roli siedemnastego w historii kina Tarzana wybrano, spośród trzystu kandydatów, Christophe'a Lamberta, Francuza, urodzonego w Nowym Jorku, ale wychowanego w Szwajcarii. Miał wtedy dwadzieścia pięć lat i niewielkie doświadczenie filmowe.
 • wieczór
 • Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie

  Pete Lassard (Howard Hesseman) jest komendantem posterunku w XVI dzielnicy, w Los Angeles. Dzielnica ta cieszy się niechlubną sławą w mieście. Przełożeni kapitana stawiają mu ultimatum. Jeżeli nie zaprowadzi porządku w dzielnicy, straci pracę. Na jego stanowisko szykuje się jeden z podwładnych, typ karierowicza, porucznik Mauser (Art Metrano). Lassard ma zaledwie 30 dni na naprawienie sytuacji. Zwraca się o pomoc do swego brata Erica Lassarda (George Gaynes) szefa Akademii Policyjnej, który radzi mu, aby zatrudnił absolwentów Akademii. W ten sposób Mahoney (Steve Guttenberg) i jego szkolni koledzy zaczynają służbę w "szesnastce". Porucznik Mauser przydziela im partnerów kierując się zasadą przeciwności. Nie zamierza bowiem pomagać Lassardowi w utrzymaniu się na stanowisku. Jego metoda jest bardzo skuteczna. Niebawem dochodzi do pierwszej wielkiej przegranej. Absolwenci Akademii interweniują, gdy zgłoszony zostaje napad na sklep. Brak porozumienia między partnerami i błędne informacje z centrali sprawiają, że wezwane patrole strzelają do siebie nawzajem i przy okazji rujnują doszczętnie sklep. Prawdziwi bandyci dawno już uciekli. Po tej akcji, ku uciesze Mausera, na kapitana spadają gromy i wszyscy biorący w niej udział policjanci otrzymują nagany. Wkrótce nadchodzą kolejne porażki. Podczas festynu, Lassard i jego ludzie zostają pobici i ośmieszeni przez Zeda (Bob Goldthwait) i grupę punków. Kapitan traci pracę, a Mahoney zostaje zawieszony. Mauser otrzymuje wymarzony awans. Jednakże ani Lassard, ani jego byli podwładni nie zamierzają się poddać. Postanawiają działać na własną rękę. Obmyślają zuchwały plan. Chcą, aby przebrany za punka Mahoney dostał się do kryjówki Zeda, a wtedy Lassard i wierni mu policjanci doprowadzą do jego aresztowania. Mahoney dociera do jaskini Zeda, lecz zostaje zdemaskowany. Na szczęście w porę nadchodzi pomoc. Przy okazji Mauser zostaje skompromitowany. Lassard powraca na stanowisko. Kolejny raz absolwenci Akademii Policyjnej udowodnili, że są godnymi zaufania, oddanymi stróżami porządku publicznego.
 • Czerwona planeta

  Już od pewnego czasu na Marsie działa laboratorium, które dzięki wykorzystaniu specjalnego gatunku alg, produkuje tlen do atmosfery planety. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem czerwona planeta będzie mogła przyjąć pierwszych osadników z Ziemi. Optymizm nagle ustępuje miejsca niepewności. Naukowcy na Ziemi otrzymują dane, z których jasno wynika, że stacja na Marsie nie działa tak, jak powinna. Konieczna jest interwencja na miejscu. Z misją na Marsa wyrusza grupa astronautów; wśród nich są technicy i naukowcy. Pięcioosobową grupą mężczyzn dowodzi kobieta, Kate Bowman (Carrie-Ann Moss). Podczas lądowania na Marsie dochodzi do wypadku. Zniszczeniu ulegają najważniejsze urządzenia - komputer do prowadzenia prac badawczych i przyrząd do nawiązywania łączności z Ziemią. Co gorsza, wkrótce okazuje się, że baza na Marsie również jest zniszczona. Astronauci nie mają zapasów tlenu, wody i żywności, a do tego na planecie panują bardzo wysokie temperatury. To jeszcze nie wszystko. Ku swemu przerażeniu, trafiają na coraz więcej dowodów na to, że czerwona planeta wcale nie jest niezamieszkana.
 • Kac Vegas

  Nagrodzona Złotym Globem komedia opowiadająca o perypetiach grupy przyjaciół, którzy, budząc się po suto zakrapianym wieczorze kawalerskim, próbują odtworzyć wydarzenia minionej nocy. Okazuje się, że przyszły pan młody zaginął, w łazience znajduje się tygrys, w szafie płaczący niemowlak, jeden z nich wziął ślub ze striptizerką, a ich tropem podąża azjatycki gangster wraz z grupą typów spod ciemnej gwiazdy.
 • pytAnia 3-Suspiria

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Andrzej Sołtysik przedstawia - Bogusław Linda

  „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu - np. papierosa. Analizie poddane zostaną różne gatunki filmów: komedie, dramaty, horrory. Prowadzący porówna sceny, w których jeden detal współtworzył klimat sceny na równi z bohaterem. Andrzej Sołtysik przedstawi różne pomysły na wykorzystanie tego samego ‘fetysza’ filmowego w zależności od wizji i pomysłowości scenarzysty i reżysera. Bo w jednym filmie ten sam papieros będzie miał konotację erotyczną, a w innym kryminalną.
 • Small talk z Anią-Clooney Tatum

 • Szkoła Filmowa LONGPLAY-Janda cz.1

 • Szkoła Filmowa LONGPLAY-Janda cz.2

 • Ukryta prawda

  Przez wiele lat Mariola (48) była żoną Wojtka (50) alkoholika, z którym ma córkę Kingę (25). Kiedy dziewczyna dorosła, Mariola zdecydowała się na rozwód i ułożyła sobie życie na nowo. Od dwóch lat jest związana z Adamem (53), opiekuńczym hydraulikiem. Od jakiegoś czasu były mąż nachodzi Mariolę. Żali się jej, że ma problemy finansowe, bo wyrzucili go z pracy za nadużywanie alkoholu i próbuje pożyczać od niej pieniądze. Początkowo Mariola nie chce mu pomagać, w końcu robi to na prośbę córki, która obawia się, że mężczyzna zupełnie się stoczy. Adam jest niezadowolony, że Mariola widuje się z byłym mężem. Wkrótce ma miejsce włamanie do lombardu, z którego usług korzysta Wojtek. Policja znajduje przy nim skradzione przedmioty...
 • Ukryta prawda

  Mateusz (24) jest na stażu w firmie geodezyjnej. Dwa miesiące temu ożenił się z Lidką (23), która jest w ósmym miesiącu ciąży. Dziewczyna wciąż studiuje i małżeństwo jest niemal całkowicie zależne finansowo od Wandy (49), matki Lidki. Młodzi wprowadzają się do kobiety, która od razu przejmuje inicjatywę w każdej dziedzinie ich życia: od finansów i spędzania wolnego czasu, po sprawy intymne. Relacje między Mateuszem i Lidką ulegają pogorszeniu. Zdesperowany Mateusz liczy, że zostanie zatrudniony na stałe i będzie mógł w końcu wynająć własne mieszkanie. Niespodziewanie szef oznajmia mu jednak, że nie ma dla niego miejsca w firmie...
 • Ukryta prawda

  Beata (41) jest przykładną żoną i matką. Nie pracuje, mieszka na ekskluzywnym osiedlu, a bogaty mąż zapewnia jej dostatnie życie. Gdy Beata sugeruje, że chce wrócić do pracy, Tadeusz (45) stanowczo się sprzeciwia, argumentując, że jego żona musi zajmować się domem i wychowywaniem ich 10-letniej córki Ani. Beata czuje się znudzona i niespełniona. Nudę przerywa pojawienie się na osiedlu nowej sąsiadki. Wiktoria (42) korzysta z pieniędzy byłego męża, urządza wystawne przyjęcia i robi to, na co ma ochotę. Beata zazdrości sąsiadce jej swobody i stopniowo się z nią zaprzyjaźnia. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że Tadeusz ma romans...
 • Kocham. Enter

  "W sieci kłamstw" . Paulina zgłasza się do portalu "Kocham.Enter", ponieważ jest bardzo zazdrosna o Adriana - nowego partnera swojej mamy - Anny. Dziewczyna wychowuje się bez ojca i mama jest dla niej najbliższą osobą. Kiedy Anna poznaje Adriana, Paulina boi się, że stanie się teraz dla niej mniej ważna. W czasie wizyty w domu ukochanego Anny, dziewczyna odkrywa, że ma on syna – Maćka. Kontaktuje się z chłopakiem, który mówi paulinie, że Adrian porzucił jego matkę, kiedy on miał kilka lat. Dziewczyna boi się, że mężczyzna tak samo postąpi z jej mamą. Chce uchronić Annę przed miłosnym rozczarowaniem, ta jednak daje córce jasno do zrozumienia, że nie powinna wtrącać się w sprawy sercowe dorosłych. Zdesperowana Paulina mówi matce, że Adrian... molestował ją.
dalej
Zobacz program innych kanałów: