Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Licealiści z 1a urządzili ranking na najładniejszą dziewczynę w klasie. Uczennice Oliwia Gój i Ania Kijewska są oburzone tym pomysłem, dziewczyny bardzo dobrze się uczą i uważają, że ważniejsza niż uroda jest inteligencja. Są bardzo zdziwione, że ich koleżanki ekscytują się rankingiem. Wkrótce Ania i Oliwia dowiadują się, że są w czołówce konkursu na najładniejsze dziewczyny w klasie. Nastolatki zaczynają ze sobą rywalizować. Michał Dzikowski i Marzena Gabisz są parą. Od jakiegoś czasu dziewczyna jest agresywna i zdarza jej się uderzyć chłopaka. Koleżanka Michała, Sylwia widzi, jak Marzena w szatni robi awanturę nastolatkowi, a potem gryzie go w rękę. Uczennica chce pomóc chłopakowi, jednak ten ma obawy, że koledzy odkryją, że jego dziewczyna się nad nim znęca. Za wszelką cenę chce uniknąć ośmieszenia.
 • Szkoła AD

  Bracia Krzysiek i Maciek Trojan bardzo przeżywają rozwód swoich rodziców. Razem z mamą wyprowadzili się od ojca, który znęcał się nad nimi psychicznie. Młodszy z braci, Krzysiek, uczeń gimnazjalnej 1c, nie radzi sobie z całą sytuacją. Nie rozumie, że jego ojciec jest niebezpieczny i obwinia o wszystko matkę. Wkrótce mężczyzna potajemnie spotyka się z synem i wymusza na nim, aby oskarżył swoja matkę o pobicie. Chłopak jest roztrzęsiony, ale robi, co każe mu ojciec. Pod presją nauczycieli i matki gimnazjalista mówi prawdę. Zdesperowany mężczyzna chce porwać syna ze szkoły i uciec z nim za granicę. Franek Lis z licealnej 2a jest w związku z Jadzią Stefaniak z 2b. Nastolatek coraz częściej myśli jednak o zerwaniu, bo jego dziewczyna jest apodyktyczna. Obawia się jednak, że Jadzia mu tego nie daruje i będzie chciała się zemścić. Namawia szkolnego podrywacza, Arka Daniluka, żeby uwiódł dziewczynę.
 • Po pierwsze kino 3

 • Detektywi N

  Jestem odpowiedzialna, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Matka czternastolatki prosi detektywów o odnalezienie córki. Koleżanki z klasy dziewczyny mówią, że w dniu zaginięcia źle się czuła. Opisywane objawy wskazują na ciążę. Detektywi podejrzewają, że jedna z nastolatek zna miejsce pobytu poszukiwanej. Dziewczyna nie chce jednak współpracować.
 • Detektywi N

  Siostra Bożenka, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klientka prosi o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki. Detektywi ustalają, że zaginioną obserwował pacjent szpitala psychiatrycznego, w którym kiedyś pracowała. Czy mężczyzna ma coś wspólnego z tą sprawą?
 • Kryminalni

  W oddziale jednego z warszawskich banków wybucha pożar. Wezwani do interwencji strażacy sprawnie przeprowadzają akcję. Nie obywa się jednak bez poważnych komplikacji. Po ugaszeniu pożaru kierowniczka oddziału nie odzyskuje przytomności, z sejfu znikają pieniądze. Komisarz Zawada musi przerwać wizytę w kinie i zabrać się do pracy...
 • Kryminalni

  Młoda prawniczka na dzień przed wyjazdem do Berlina zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu. Anna była wspólnikiem kancelarii, miała wielu znajomych. Komisarz Zawada podejmuje decyzje o przesłuchaniu najbliższych i współpracowników zamordowanej. Tymczasem ojciec Anny powiadomiony o jej śmierci przyjeżdża z Wiednia, aby zorganizować pogrzeb. Jego zeznania mogą rzucić nowe światło na osobiste życie córki.
 • Po pierwsze kino 3

 • Po pierwsze kino 3

 • Na Wspólnej 13

  Ola mówi Danielowi, że powiedziała Łucji o swoich uczuciach do niego. Daniel jest w szoku. Tłumaczy Zimińskiej, że myli miłość z przyjaźnią. Tymczasem Łucja ma dość całej sytuacji – stawia Danielowi ultimatum: ona albo Ola! Jakub przedstawia Elżbiecie swoją nową partnerkę . Marcinkowa ma nadzieję, że mąż wreszcie da jej spokój i zacznie na nowo układać sobie życie. Jej dobry nastrój psuje kłótnia z Julką. Igor nie wie, po czyjej stronie stanąć… Kuba zakochał się w koleżance z klasy. Żeby jej zaimponować, namawia kolegów na ucieczkę z lekcji. Podczas wagarów chce się popisać przed Leną – filmowany przez kolegów, Kuba wypija na czas kilka puszek napoju energetyzującego! Wieczorem dostaje zapaści…
 • Na Wspólnej 13

  Ola przeprasza Daniela za to, że namieszała w jego związku z Łucją. Wyznała tylko to, co czuje… Zdenerwowany Brzozowski komunikuje Zimińskiej, że nie mogą się tak często spotykać. Ola zarzuca mu, że jest tchórzem! Miro prosi Wojtka o przysługę – trzeba podwieźć jego stałą klientkę do Poznania. Szulc zgadza się pomóc i tym samym poznaje Annę – zimną, nieprzystępną i… bardzo atrakcyjną bizneswoman! Kuba wychodzi ze szpitala. Chłopak tłumaczy, że pił napoje energetyzujące dla sławy. Krzysztof mówi Basi, że muszą Kubę ukarać. W pracy Adrian próbuje uświadomić Smolnym, że to zły pomysł.
 • Lekarze 4

  Ostatni odcinek III serii zakończył się wypadkiem samochodowym Maksa Kellera. Maks trafił do szpitala i będzie walczył o życie. Czy Lekarze z Copernicusa zdołają uratować swojego kolegę ? W nowej serii pojawia się nowy ordynator chirurgii, którym zostaje syn docenta Karkoszki – Michał (w tej roli Wojtek Mecwaldowski). Michałowi udaje się uzyskać zgodę komisji bioetycznej na przeprowadzenie potrójnego przeszczepienia nerek. Niemal wszyscy lekarze będą zaangażowani w operacje, więc Alicja za namową Leona, też dołącza do zespołu. Bosak nie ma zaufania do nowego ordynatora. Florczykowi zależy, aby zmieniła swoje nastawienie. Wanat oczekuje na proces. Ginekolog jest załamany, bo mimo że sprawa się jeszcze nie odbyła, już uciekają od niego pacjentki zniechęcone niekorzystnymi opiniami na temat lekarza w Internecie.
 • Prawo Agaty

  Rozpoczyna się proces. Agata postanawia pozostać w sprawie pomimo gróźb Nawrockiego. Dębski jest temu przeciwny. Dorota martwi się tym, co usłyszała od lekarza, ale wciąż utrzymuje to w tajemnicy, zarówno przed Agatą, jak i przed Wojtkiem. W sądzie, prawnicy ProSpectrum próbują skompromitować klientów Agaty, Doroty i Dębskiego, wykorzystując ich życie osobiste. Tymczasem poszkodowani dowiadują się z prasy, że Agata ma zatargi z ProSpectrum i proszą ją, by zrezygnowała.
 • Wpadki filmowe 2

  Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. W drugiej serii programu przyjrzymy się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych - i to z pierwszej ręki!
 • Po pierwsze kino 3

 • Po pierwsze kino 3

 • Po pierwsze kino 3

 • Po pierwsze kino 3

 • Szeryf z Firecreek N

  Mieszkańcy spokojnego Firecreek nie potrzebowali szeryfa na co dzień, dlatego Johnny Cobb, którego wybrali na stróża prawa mógł większość czasu spędzać z rodziną na farmie. Jednak pewnego dnia sytuacja ta się zmieniła. W Firecreek pojawił się Larkin ze swymi rewolwerowcami i w mieście zapanował strach. Pierwszą awanturę rozpoczęli chłopcy Larkina - zaczęli bić się o kobietą, piękną Indiankę Meli (Barbara Luna). Nawet się nie spodziewali, że w mieście może być szeryf, a tym bardziej nie podejrzewali, że stanie on w obronie indiańskiej kobiety. Nie mieli racji. Johnny Cobb pojawił się błyskawicznie. O niebezpieczeństwie powiadomił go Arthur (J. Robert Porter), który czuwa nad bezpieczeństwem Meli. Nikt prócz niego nie wie, że Meli należy do rodziny Cobba, i że dziecko, które wychowuje, to dziecko brata szeryfa. Gdy po pewnym czasie chłopcy Larkina kolejny raz pojawiają się w Firecreek, wraz z nimi powraca niepokój. Wieczorem Arthur znów słyszy, jak Meli wzywa pomocy. Staje w jej obronie i zabija jednego z ludzi Larkina. Pozostali bandyci linczują go. Niestety właśnie wtedy szeryf Cobb jest daleko od miasta. O tragedii dowiaduje się dopiero po powrocie. Wówczas wypowiada wojnę Larkinowi. Tego dnia Firecreek przypomina piekło na ziemi. W strzelaninie giną wszyscy rewolwerowcy z wyjątkiem Larkina i Cobba. Obaj są ciężko ranni, ale nie przerywają walki. Gdy wszystko wskazuje na to, że szeryf nie ma już żadnych szans, ktoś strzela i zabija Larkina. To Ewelyn (Inger Stevens), która jeszcze kilka dni temu opatrywała Larkinowi rany i w głębi serca liczyła na to, że kiedyś stanie się on dobrym człowiekiem.
 • Słodki listopad N

  Nelson Moss ma wszystko, z wyjątkiem ludzkich uczuć. Przystojny, bogaty, odnosi sukcesy w świecie reklamy, jest panem świata, przynajmniej we własnym mniemaniu. Nelson całą uwagę skupia na sobie i na pracy, w której liczą się tylko kolejne sukcesy, bowiem o porażkach nie może być mowy. O sprawach przyziemnych pamięta jego sekretarka. To ona przypomina Nelsonowi, że właśnie skończyła się ważność jego prawa jazdy. Nelson nie ma wyjścia, musi zdać egzamin. Wśród osób zdających wspólnie z nim jest Sara, czarująca blondynka. W czasie egzaminu dochodzi do nieporozumienia. Nelson ściąga, ale Sara zostaje za to ukarana. Teraz musi odczekać miesiąc, nim będzie mogła ponownie ubiegać się o prawo jazdy. Ona czekać nie może, ma bardzo pilną sprawę do załatwienia, do której konieczny jest samochód. Życie samo podsuwa pretekst do bliższego poznania Nelsona. Sara zmusza go do rewanżu, Nelson ma ją zawieźć w nocy do… No właśnie, nie zdradzajmy wszystkich szczegółów. Wspólna przejażdżka, wspólna przygoda i spędzony razem czas to dla Sary doskonała okazja, aby złożyć Nelsonowi propozycję niecodzienną, niezwykłą, a nawet szokującą. Sara chce, aby Nelson został jej chłopakiem przez jeden miesiąc, po tym czasie rozstaną się, jak gdyby nigdy nic. Pierwsza reakcja Nelsona jest do przewidzenia; bunt, sprzeciw i oburzenie. Jednak po namyśle zmienia zdanie. Wkrótce też zmienia się całe jego życie i to za sprawą Sary. Praca przestaje być ważna, kariera nie ma takiego znaczenia, jak dawniej, cały świat nie kręci się już tylko wokół niego. Mija miesiąc, czas, który wyznaczyła mu Sara dobiega końca, życie toczy się dalej, nieubłaganie zmierza do puenty, której nikt nie życzyłby sobie w takiej historii. Cóż, czy ktokolwiek z nas ma jakikolwiek wpływ na los?
 • wieczór
 • Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu N

  Ekranizacja drugiego tomu jednej z najpopularniejszych młodzieżowych książek, kontynuacja przygód amerykańskiej nastolatki zakochanej w przystojnym wampirze. 17-letnia uczennica Bella Swan i Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę…
 • Studio Munka-Moloch

  Laureat Nagrody głównej im. Ewy Kamirskiej w Konkursie Krótkometrażowych Filmów Fabularnych podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Roma, Stach i Chudy pracują nielegalnie na terenie podupadającej huty stali. Roma przeżywa właśnie płomienny romans i postanawia odejść z pracy, upatrując w nowym uczuciu pretekst do zmian w życiu. Jego koledzy chcą odwieść go od tego zamiaru. Po długim dniu pracy odwiedzają ukochaną swojego kolegi. Tak oto zawiązuje się jedna z wielu wersji opowieści o Kainie i Ablu.
 • TRWA

  Pożegnanie z Afryką N

  Karen Blixen przyjechała do Kenii, aby połączyć się ze swoim mężem baronem Brorem von Blixen - Finecke. Niestety bardzo szybko okazało się, że to wyswatane małżeństwo nie ma przed sobą przyszłości. Mieli żyć spokojnie i dostatnio z farmy i hodowli bydła, mając jako zabezpieczenie pieniądze, które w wianie wniosła Karen. Baron zainwestował jej pieniądze w ryzykowną plantację kawy, zaś sam oddał się ziemskim uciechom, co skończyło się tragicznie dla jego żony, którą zaraził chorobą i na zawsze pozbawił możliwości posiadania dzieci. Karen zaczęła żyć własnym życiem, obok męża. Poświęciła się bez reszty plantacji i pracującym na niej ludziom. Dbała o swoich pracowników i ich rodziny, starała się zapewnić ich dzieciom podstawową edukację. Niestety los okrutnie obchodzi się z dobrymi i wrażliwymi ludźmi. W Afryce Karen poznała mężczyznę swojego życia, ale Denys Finch Hatton, Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód, zaciekle bronił jej dostępu do swego serca. Ich romans skończył się tragicznie. Należąca do Karen plantacja zbankrutowała. Karen powróciła do Europy. Po latach spisała swe wspomnienia i w ten sposób powstała jedna z najpiękniejszych powieści o Afryce, na jej podstawie powstał film.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • Ukryta prawda N

  Ula (28) od kilku miesięcy spotyka się z Piotrem (32), mieszkającym na co dzień w Szczecinie. Widują się raz na dwa tygodnie, gdy Piotr przyjeżdża do niej na weekend. Zakochana Ula jest zmęczona związkiem na odległość i stara się namówić mężczyznę na przeprowadzkę do Warszawy. Piotr ulega w końcu namowom i szybko znajduje pracę w stolicy. Nie ma jednak zamiaru mieszkać z Ulą, uważając, że jest na to za wcześnie. Wprowadza się do swojego przyjaciela ze Szczecina, Tymona. Początkowa radość Uli przemienia się w żal, gdy okazuje się, że Piotr nie spędza z nią tyle czasu, ile by chciała, twierdząc, że ludzie w związku potrzebują przestrzeni. Pewnego dnia Ula odkrywa, że Piotr nie nocował u Tymona. Kobieta rozpoczyna własne śledztwo…
 • Ukryta prawda N

  31-letni Paweł Szeliga jest spokojnym, poukładanym prawnikiem. Bawiąc się w weekend w klubie, poznaje 23-letnią Julitę, właścicielkę małego butiku i projektantkę mody. Dziewczyna ujmuje go swoją energią i spontanicznością, już pierwszej nocy, w samochodzie na parkingu klubu, dochodzi do seksu. Chłopak zmienia się przy Julicie, zaczyna korzystać z życia i cieszyć się drobiazgami. Gdy dziewczyna niespodziewanie mu się oświadcza, jest szczęśliwy i natychmiast się zgadza. Tylko jego przyjaciel Damian nie ufa Julicie. Podejrzewa, że młoda kobieta zmanipulowała Pawła i ma wobec niego nieczyste zamiary. Paweł nie chce słuchać rad przyjaciela. Kiedy jednak dziewczyna wraca z samotnego wyjazdu zupełnie odmieniona, sam zaczyna się zastanawiać, czy nie dał się zwyczajnie uwieść...
 • Ukryta prawda N

  Jarek prowadzi od niedawna małą firmę remontową. Zatrudnia w niej swojego brata Marcina i jeszcze jednego pracownika Pawła. Mężczyzna ma żonę Lidkę, która jest w trzecim miesiącu ciąży. Firma Jarka właśnie kończy duży remont w domu zamożnego przedsiębiorcy Stanisława. Jarek z niecierpliwością oczekuje wypłaty umówionej kwoty za remont, tym bardziej, że o pieniądze coraz częściej dopominają się jego pracownicy. Stanisław jednak z dnia na dzień opóźnia wypłatę należności. Brak pieniędzy źle wpływa na relacje Jarka z żoną, tym bardziej, że kobieta zadłużyła się w firmie pożyczkowej i zaczynają ją nachodzić wierzyciele. Mężczyzna pożycza pieniądze od brata, który dorabia sobie po godzinach u znajomego mechanika. W międzyczasie odkrywa, że Marcin romansuje z żoną klienta, Edytą...
 • Kocham. Enter

  "Ach ta moja żona". Maciek zgłasza się do portalu "Kocham.Enter" ponieważ, jego małżeństwo przeżywa poważny kryzys, dodatkowo zaś może stracić pracę. Mężczyzna jest przekonany, że przyczyną wszystkich problemów jest zazdrość żony - Sonii. Chwilę później Sonia także zgłasza się do portalu "Kocham.Enter". Twierdzi, że wszystkiemu winna jest praca męża, który zarabia jako tancerz w nocnym klubie. Sonia jest przekonana, że Maciek zdradza ją.
dalej
Zobacz program innych kanałów: