Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Patryk Głowiński z Ib gimnazjum, znany w szkole rozrabiaka, mówi nauczycielom, że jego kolega Wojtek chciał popełnić samobójstwo i jest w szpitalu. Nauczyciele nie wierzą mu, myślą, że to kolejny dowcip chłopaka. Wkrótce okazuje się, że uczniowie umieścili w Internecie informację ośmieszającą Wojtka i to mogło być przyczyną jego załamania. Wychowawczyni - Barbara Gruszka bardzo martwi się o swojego ucznia. Patryk odwiedza kolegę w szpitalu, na miejsce przyjeżdżają również jego rodzice. Ojciec jest zły na syna, dochodzi do rękoczynów. Patryk bardzo martwi się o kolegę. Czuje, że powinien powiedzieć komuś o tym, że Wojtek jest bity przez ojca… Jednak obiecał przyjacielowi, że nie zdradzi jego sekretu. Wkrótce do szpitala docierają nauczyciele. Fizyk - Andrzej Lesicki dowiaduje się przypadkiem o przemocy w domu Wojtka. Kiedy następnego dnia chłopak pojawia się w szkole, chociaż powinien odpoczywać w domu, Patryk nie zamierza dłużej czekać. Wie, że Wojtek uciekł do szkoły przed ojcem tyranem. Sprawa jest bardzo poważna! Patryk nie zamierza dłużej czekać i prosi o pomoc nauczycieli! Jak zachowa się ojciec Wojtka, kiedy sprawa wyjdzie na jaw? Do pierwszej klasy liceum dołącza nowa uczennica - Karina Sochacka, która przeprowadziła się z rodzicami z Łotwy. Dziewczyna od razu wzbudza zainteresowanie uczniów, bo jest modelką i ciekawie opowiada o tym, co robi. Jedna z uczennic, Jadźka Stefaniak, jest bardzo zazdrosna o nową koleżankę. Wcześniej to ona była w centrum uwagi koleżanek i kolegów, i chce przywrócić ten stan… Znajduje w Internecie kompromitujące koleżankę informacje, ale Karina obraca wszystko w żart. Jadzia jest coraz bardziej wściekła! Ale nie zamierza poprzestawać w swoich staraniach… Kiedy Karina rozwiązuje trudne zadanie z matematyki, Jadzia postanawia udowodnić wszystkim, że dziewczyna nie zrobiła tego sama i jest oszustką. Gdy widzi jak Karina rozmawia z geniuszem matematycznym kłamie nauczycielce, że Karina zapłaciła mu za zrobienie zadania. Teresa Kremer chce przekonać się, czy to prawda. Nauczycielka proponuje skłóconym uczennicom pojedynek matematyczny. Która z dziewczyn wyjdzie z niego zwycięsko? Do wygrania, oprócz uznania pani Kremer, jest dobre imię wśród koleżanek i kolegów…
 • Detektywi N

  Eliza, sprawę prowadzi Maciej Friedel Na prośbę klientki detektywi poszukują jej córki, która zaginęła siedem lat temu. Dziewczynka miała wtedy rok. W dniu zaginięcia zajmował się nią ojciec, ale nie chce z nikim rozmawiać. Niebawem wychodzi na jaw, że mężczyzna był wtedy pijany i być może zrobił coś złego córce.
 • Prawo Agaty 5

  Agata postanawia zgłosić zaginięcie Huberta na policję. Wkrótce okazuje się, że w odnalezionym samochodzie jej kolegi z ProSpecrum zaginął pendrive z kluczowymi dowodami dotyczącymi podpalenia fabryki. Co więcej, Okońska informuje Agatę, kto dokonał kradzieży auta. Wszystko wskazuje na to, że Hubert nie został porwany… Dorota postanawia pomóc Agacie w sprawie dotyczącej odszkodowań dla pracowników fabryki. W trakcie procesu wychodzą na jaw nowe zaskakujące fakty. Pada też nazwisko Biłgorajskiego, za którego zamordowanie została posądzona jej klientka, Jadwiga. To on słyszał rozmowę właściciela fabryki z tajemniczym mężczyzną dotyczącą pożaru. Agata jest załamana, powoli dociera do niej, że ktoś nią manipuluje. Tymczasem ojciec Agaty, bojąc się o córkę, prosić Dębskiego o pomoc. Adwokat dociera do ważnego nagrania, które może wskazać zabójcę Biłgorajskiego. Decyduje się pokazać materiał Agacie.
 • TRWA

  Teraz albo nigdy

  Wszyscy przygotowują się do ślubu Michała. Podniecenie i napięcie ogarnia przyjaciół i rodzinę. Andrzej jest w spirali wydatków. Koszty remontu klubu i jego nowego mieszkania niebezpiecznie rosną. Grażyna namawia Jolę do przyznania się Michałowi, że nie jest w ciąży. Jola brutalnie odrzuca jej propozycję. Projekt Julii i jej grupy odnosi sukces. Basi coraz bardziej podoba się praca w radiu, a Marta zauważa, że przyjaźń jej przyjaciółki i Andrzeja zamienia się w miłość. Marcie trudno jest zachować chłodny dystans wobec Roberta, który robi bardzo wiele, aby naprawić ich stosunki. Bez zapowiedzi odwiedza Michała Grażyna. Julia proponuje Andrzejowi zostanie jego wspólniczką. Wybawi to Andrzeja z kłopotów finansowych, a ona stanie przed wyzwaniem bycia współwłaścicielem klubu. Michał zrywa z Jolą i odwołuje ślub. Jest przerażony burzą jaką wywoła jego decyzja, ale pozostaje niewzruszony. Wszyscy wspierają go w jego postanowieniu.
 • Brzydula

  Ktoś obsypuje gabinet Uli płatkami róż. Ona jest przekonana, że to Piotr. Ten jednak o niczym nie wie. Adam postanawia ostrzec Ulę, że nowa kolekcja jest plagiatem.
 • Brzydula

  Violetta odbywa z Sebastianem poważną rozmowę. Mówi mu, że mogą jedynie zostać przyjaciółmi. Ula jest wściekła na Marka za to, że obsypał jej gabinet płatkami róż. Jasiek doradza Maćkowi, jak umówić się z Anią.
 • Brzydula

  Aleks każe Adamowi zdobyć dowody popełnienia przez Pshemko plagiatu. Chce mieć pewność, że uda mu się pogrążyć nową kolekcję. Marek jest załamany, ponieważ Ula zaproponowała, żeby zostali przyjaciółmi.
 • Na Wspólnej 12

  Smolny jest w bardzo złej formie psychicznej. Przy Basi i Kubie agresywnie atakuje przypadkowego mężczyznę. Kiedy Basia ma do niego o to pretensje - Krzysztof mówi Brzozowskiej, że wcale mu na niej nie zależy! Do Rafała i Agnieszki wpada roztrzęsiona Ludwika. Twierdzi, że mąż chciał ją pobić! Igor wyjeżdża dziś do Madrytu. Nie daje się przekonać policji, która twierdzi, że zaraz złapie Czechowskiego i jego bandziorów. Nowak nie chce narażać córki i matki na dalsze niebezpieczeństwo.
 • Na Wspólnej 12

  Krzysztof przychodzi do mieszkania Basi. Jest kompletnie załamany. Zwierza się ukochanej, że właśnie zmarł mu ojciec…Wojtek robi wszystko, żeby uniknąć kolejnej lekcji z Marią. Udaje mu się namówić kolegę, żeby go zastąpił. Jednak nowy instruktor też nie daje rady - Ziębowa omal nie doprowadza do wypadku! Bogdan proponuje Joannie, żeby z nim zamieszkała. Budzyńska się zgadza – jest bardzo szczęśliwa! Agnieszka ma dla Bogdana kolejne dobre wiadomości – wszystko wskazuje na to, że zostanie uniewinniony…
 • Prawo Agaty 5

  Agata już wie, że Hubert od początku ją oszukiwał, aby zatuszować swój udział w podpaleniu fabryki. Pytanie, czy również w morderstwie Biłgorajskiego, za które została oskarżona jej klientka, Jadwiga Woźniak. Z trudem, ale przyznaje Dębskiemu rację … Szczęśliwie Sąd wznawia sprawę dotyczącą oskarżenia Jadwigi Woźniak. Angażują się w nią wszyscy pracownicy kancelarii. Na nagraniu z monitoringu spod szpitala, w którym doszło do zabójstwa, widać mężczyznę, prawdopodobnie zabójcę Biłgorajskiego. Agata i Dorota próbują dociec, kim jest ten człowiek.Tymczasem Okońska zleca założenie podsłuchu w telefonie prezesa ProSpecrum, co dostarcza jej kolejnych dowodów na winę Huberta w całej sprawie. Agata postanawia poprosić o pomoc Dębskiego. Do Doroty zgłasza się żona Tulińskiego. Chce, aby poprowadziła jej sprawę rozwodową. Dorota jest zaskoczona i przerażona. Czyżby coś podejrzewała? Czy Agata zdoła udowodnić niewinność swojej klientki? Czy to Hubert stoi za podpaleniem fabryki i jest mordercą? Dla tej sprawy Agata poświęciła już wiele! Rozpadł się jej związek z Dębskim. Marek na skutek nieporozumień między nimi odszedł do kancelarii Czerskiej. Czy tych dwoje da sobie jeszcze szansę
 • Teraz albo nigdy

  Marta przejęta rosnącym uczuciem Basi do Andrzeja, namawia ją by dowiedziała się więcej na temat jego brata. Julia nie chce pozwolić, żeby jej szef się dopisał do wyników pracy zespołu. A kiedy on upiera się przy swoim, Julia rzuca pracę. Marta ze zdumieniem dowiaduje się, że Robert przekazał naszyjnik na rzecz Ośrodka Dogoterapii. Tymczasem on ma dla niej inny prezent: kupił jej aptekę. Basia znowu widzi swoja matkę z obcym mężczyzną, tym razem reaguje złością. Po czym wpada w ramiona Andrzeja - ich czułą scenę przerywa Marta. Marta nie chce, żeby Basia wpakowała się w jakąś niejasną sytuację, dlatego idzie do klubu, a tam zastaje Andrzeja, a nie jego brata. Andrzej nie mając wyboru obiecuje szczerą rozmowę z Basią. Marcin wykazuje ponadprzeciętne zainteresowanie Julią. Michał zgadza się spotkać z Jolką, ale jej tłumaczenia nie zmieniają jego decyzji. Ślubu nie będzie. W niedozwolonym miejscu prosto pod koła samochodu Andrzeja wpada kobieta. Procedury trwają na tyle długo, że Andrzej musi pędzić na swój wieczorny - ostatni już występ. Marta przekonana, że Andrzej nie pojawił się u Basi z tchórzostwa zabiera przyjaciółkę do klubu. W czasie tańca Andrzej zauważa wpatrzoną w niego Basię.
 • Detektywi N

  Zagubiony talent, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Młoda kobieta martwi się o męża, z którym jest w separacji i od dwóch tygodni nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna jest niespełnionym malarzem, nadużywa alkoholu. Wkrótce nad rzeką detektywi odnajdują jego porzucony samochód, a w nim list pożegnalny. Istnieje obawa, że mąż klientki popełnił samobójstwo.
 • Przystanek Hollywood 2

  Druga seria programu filmowego, w którym dziennikarka Anna Wendzikowska przedstawia najbardziej aktualne wiadomości ze świata Hollywood. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się również kulisy topowych produkcji z fabryki snów. Pokażemy jak pracują amerykańskie studia filmowe. Zdradzimy plany twórców na kolejne produkcje, a także przedstawimy ciekawostki i nowinki prosto z Hollywood.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • Motywy Filmowe

  W swoim nowym programie Andrzej Sołtysik poprowadzi widza tropem wybranych motywów filmowych. Wraz z prowadzącym prześledzimy jego ulubione produkcje, szukając w nich lejtmotywu parasola, statku, gitary czy planszowej gry. 12 odcinków serii okraszą ciekawostki z planu i filmowe anegdoty.
 • Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie N

  Pete Lassard (Howard Hesseman) jest komendantem posterunku w XVI dzielnicy, w Los Angeles. Dzielnica ta cieszy się niechlubną sławą w mieście. Przełożeni kapitana stawiają mu ultimatum. Jeżeli nie zaprowadzi porządku w dzielnicy, straci pracę. Na jego stanowisko szykuje się jeden z podwładnych, typ karierowicza, porucznik Mauser (Art Metrano). Lassard ma zaledwie 30 dni na naprawienie sytuacji. Zwraca się o pomoc do swego brata Erica Lassarda (George Gaynes) szefa Akademii Policyjnej, który radzi mu, aby zatrudnił absolwentów Akademii. W ten sposób Mahoney (Steve Guttenberg) i jego szkolni koledzy zaczynają służbę w "szesnastce". Porucznik Mauser przydziela im partnerów kierując się zasadą przeciwności. Nie zamierza bowiem pomagać Lassardowi w utrzymaniu się na stanowisku. Jego metoda jest bardzo skuteczna. Niebawem dochodzi do pierwszej wielkiej przegranej. Absolwenci Akademii interweniują, gdy zgłoszony zostaje napad na sklep. Brak porozumienia między partnerami i błędne informacje z centrali sprawiają, że wezwane patrole strzelają do siebie nawzajem i przy okazji rujnują doszczętnie sklep. Prawdziwi bandyci dawno już uciekli. Po tej akcji, ku uciesze Mausera, na kapitana spadają gromy i wszyscy biorący w niej udział policjanci otrzymują nagany. Wkrótce nadchodzą kolejne porażki. Podczas festynu, Lassard i jego ludzie zostają pobici i ośmieszeni przez Zeda (Bob Goldthwait) i grupę punków. Kapitan traci pracę, a Mahoney zostaje zawieszony. Mauser otrzymuje wymarzony awans. Jednakże ani Lassard, ani jego byli podwładni nie zamierzają się poddać. Postanawiają działać na własną rękę. Obmyślają zuchwały plan. Chcą, aby przebrany za punka Mahoney dostał się do kryjówki Zeda, a wtedy Lassard i wierni mu policjanci doprowadzą do jego aresztowania. Mahoney dociera do jaskini Zeda, lecz zostaje zdemaskowany. Na szczęście w porę nadchodzi pomoc. Przy okazji Mauser zostaje skompromitowany. Lassard powraca na stanowisko. Kolejny raz absolwenci Akademii Policyjnej udowodnili, że są godnymi zaufania, oddanymi stróżami porządku publicznego.
 • Ant-Man N

  Biochemik dr Hank Pym tworzy w swym laboratorium formułę pozwalającą radykalnie zmieniać wielkość człowieka. Dzięki zaprojektowanemu przez siebie kostiumowi udaje mu się komunikować z insektami, a w razie potrzeby sterować ich zachowaniem.
 • wieczór
 • Niepokój N

  Śmierć ojca sprawia, że nastoletni Kale Brecht (Shia LaBeouf) zamyka się w sobie, staje się bardziej ponury, a na dodatek skory do agresji. Pewnego dnia atakuje swojego nauczyciela, co kończy się trzymiesięcznym aresztem domowym. Nie znajdując żadnych ciekawszych zajęć, Kale zaczyna podglądać życie swoich sąsiadów. Jeden z nich zaczyna budzić jego podejrzenia. Jego zachowanie oraz kolejne znajdowane przez nastolatka dowody, wskazują na to, że mężczyzna jest seryjnym mordercą. Kale prosi o pomoc przyjaciół, jednak już wkrótce amatorskie śledztwo przeradza się w dramatyczną walkę o życie.
 • Europa filmowa-Londyn

  Londyn to nie tylko jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej przyciągające co roku 30 milionów turystów. Tutaj także dokonuje się 1/3 światowych operacji walutowych oraz kręci najwięcej filmów na naszym kontynencie. Nic więc dziwnego, że jeden odcinek o tym mieście to stanowczo za mało. W tym odcinku Rafał Zawierucha powie, jak zostać królem. Będzie podążał śladami Stanley Kubricka i jego zatrważającej „Mechanicznej pomarańczy”, a potem przeniesie się do Cambridge. A do tego spotka się z interesującymi gośćmi.
 • Powiedzmy sobie wszystko N

  Po śmierci ojca czwórka dorosłego rodzeństwa jest zmuszona przez siedem dni zamieszkać w rodzinnym domu razem z ekstrawertyczną matką.
 • Po pierwsze kino

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.
 • Grażyna Torbicka zaprasza 2 - Kuba Czekaj

  Program Grażyny Torbickiej był realizowany podczas dużych imprez związanych z filmem. Prowadząca spotyka się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. To intrygujące rozmowy o miłości do kina, procesie tworzenia i najlepszych produkcjach.
 • Ukryta prawda N

  Robert (21) zna się od dzieciństwa z Martą (20), dziewczyną z sąsiedztwa. Po wieloletniej przerwie młodzi spotykają się na urodzinach kolegi i zbliżają do siebie. Grzegorzowi i Hannie - rodzicom Roberta - nie podoba się jednak ta znajomość. Marta to dziewczyna bez wyższego wykształcenia, a Robert studiuje medycynę, po co ma się wiązać z kimś takim. Okazuje się, że matka Marty, Zofia ma takie samo podejście. Młodzi spotykają się więc w tajemnicy, ale Grzegorz i Zofia robią wszystko, by to utrudnić, uciekając się do intryg i podstępów. Czy dorosłym uda się zniszczyć młodzieńczą miłość?
 • Ukryta prawda N

  Monika, jeszcze niedawno ambitna pracownica agencji reklamowej, spędza całe dnie w pieluchach, opiekując się 6-miesięczną Hanią. Kobieta bardzo tęskni za pracą i dawnym stylem życia. Z zazdrością słucha opowieści koleżanki o rozwoju agencji i jej nowych projektach. Gdy szef zaprasza ją na rozmowę i prosi, by skróciła urlop macierzyński, Monika się zgadza. Niestety kobieta napotyka zdecydowany sprzeciw męża i teściowej, którzy uważają, że powinna jak najdłużej zajmować się dzieckiem. Monika zaczyna szukać niańki i dogaduje się z poznaną niedawno w parku Kasią, absolwentką pedagogiki, która właśnie szuka zajęcia. Któregoś dnia, gdy Monika wraca z pracy nie zastaje ani niani, ani dziecka…
 • Ukryta prawda N

  32-letni Jacek samotnie wychowuje 10-letnią córkę Maję. Po fatalnych doświadczeniach z przeszłości nie ufa kobietom, jest chłodny i niedostępny. Nawet nie bierze pod uwagę, że miałby się z kimś związać. Nauczycielka córki (Eliza, 29) informuje Jacka, że dziewczyna sprawia w szkole problemy. Jacek nie traktuje słów nauczycielki poważnie. Wścieka się, gdy kobieta sugeruje, że nie potrafi zajmować się córką. Ku zaskoczeniu Jacka Maja coraz bardziej zbliża się do nauczycielki. Dobrze czuje się w jej towarzystwie, ma z nią o czym rozmawiać. Jacek próbuje reagować, ale sam zakochuje się w wychowawczyni córki. Para zaczyna się spotykać, ale kobieta, początkowo otwarta i optymistyczna, zamyka się przed Jackiem. Po wspólnie spędzonej nocy, przestaje odbierać telefony i nie pojawia się w szkole. Co ukrywa kobieta?
 • Kocham. Enter

  "Zdrada". Karolina zgłasza się do portalu "Kocham.Enter", ponieważ jej związek z ukochanym - Sebastianem - przeżywa kryzys. Dziewczyna niedawno przyjechała na studia do Warszawy, zaś jej chłopak został we Wrocławiu. Karolina zamieszkuje u Pawła - brata swojej przyjaciółki - Darii. Dziewczyna szybko orientuje się, że Paweł interesują się nią. Karolina daje mu jasno do zrozumienia, że go nie kocha, chłopak jednak nie poddaje się. Niespodziewanie Karolina dowiaduje się, że Sebastian zdradził ją ze swoją przyjaciółką - Justyną. Dziewczyna jest załamana. Zwierza się Pawłowi ze swoich problemów, ten zaś wykorzystuje moment jej słabości i zbliża się do niej. Niespodziewanie rano w Warszawie pojawia się... Sebastian, który staje się świadkiem zdrady swojej ukochanej.
dalej
Zobacz program innych kanałów: