Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Prosto w serce

  Monika i Gośka siedzą w domu porywaczy. Gośce udaje się uwolnić i sprowadza policję. Wiki przywozi Konstancję do kamienicy, bo ma dla Basi prezent, który kupiła w Las Vegas. Konstancja nie chce wchodzić do mieszkania Moniki i zostaje na klatce, gdzie spotyka ją Cezary. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.
 • Prosto w serce

  Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni swoją sytuację osobistą i wtedy będą mogli być razem. Monika szykuje się do zerwania z Cezarym. Nina prosi Cezarego by powiedział jej, że o mało nie zdradził jej z Konstancją, ale Cezary markuje tę rozmowę, nie wyjawiając tak naprawdę niczego. Odbywa się rozprawa adopcyjna, po której Artur mówi Rafałowi, że głównym problemem dla sędziego jest to, że Artur nie ma żony i że Kuba uczy się coraz gorzej. Konstancja wpada na pomysł, że będzie udawać przyjaciółkę rodziny i nauczy Kubę chemii, co pozwoli jej zyskać w oczach Artura.
 • Twarzą w twarz

  Marta, wbrew protestom Wiktora, spotyka się z Anitą Sieńczuk, wdową po zastrzelonym policjancie. Przedstawia jej wersję wydarzeń sprzed dwóch lat, z której wynika, że to nie Wiktor jest mordercą jej męża. Marcel przyjeżdża do mieszkania Oli. Znajduje torbę z wekslem i esbecką teczką Zarzyckiego z milionem dolarów, które ukrył Wiktor. Marta nie spodziewa się pułapki jaką urządził na nią Marcel w mieszkaniu Oli. Policjant szantażuje Wiktora. Proponuje uwolnienie Marty w zamian za podanie miejsca pobytu Brazyla. Wiktor zgadza się pójść na układ z Marcelem. Oszukany przez niego wpada w policyjną zasadzkę. W szpitalu Brazyl walczy o życie.
 • Sama słodycz

  Staś mieszka u Fryderyka. Bardzo chce wrócić do mamy, więc utrudnia ojcu życie jak może. Tymczasem Tadeusz, słysząc od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio (Jakub Mazurek), nie bacząc na protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Tadeusz nie ma zaufania do Marianny i do jej chłopaków. Fryderyk przyprowadza Stasia do swojej matki Izabelli. Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi załatwić kilka spraw w związku z prywatną szkołą języka włoskiego, którą otwiera wraz z Wiktorem. Ku niezadowoleniu Fryderyka, jego wspólnik proponuje Patrycji pracę w nowej szkole. Kobieta jest przeszczęśliwa, będzie mieć jeszcze więcej okazji by złapać Fryderyka w swoje sidła! Izabella natomiast jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi, chłopiec po raz kolejny ucieka. Tym razem jednak na długo… Cała rodzina rozpoczyna poszukiwania. Fryderyk, chcąc nie chcąc, musi przyznać się Marcie, że „zgubił” syna…
 • Andrzej Sołtysik przedstawia - Aleksandra Nieśpielak

  „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu - np. papierosa. Analizie poddane zostaną różne gatunki filmów: komedie, dramaty, horrory. Prowadzący porówna sceny, w których jeden detal współtworzył klimat sceny na równi z bohaterem. Andrzej Sołtysik przedstawi różne pomysły na wykorzystanie tego samego ‘fetysza’ filmowego w zależności od wizji i pomysłowości scenarzysty i reżysera. Bo w jednym filmie ten sam papieros będzie miał konotację erotyczną, a w innym kryminalną.
 • Detektywi

  Zaginęła Sonia, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi poszukują czternastolatki, która zniknęła z domu. Wiele wskazuje na to, że wyjechała ze swoim chłopkiem. Wkrótce jednak okazuje się, że para właśnie się rozstała. Klientka boi się, że córkę uprowadził jej były mąż…
 • Numerek z Dorotą

  PODANO DO STOŁU. Filmy są jak potrawy, czasem bywają niestrawne. Są jednak też takie, które na długo zapadają w pamięci widzów, a zaprezentowane w nich dania inspirują pokolenia. Ile litrów czekolady pochłonął Charlie i jego fabryka? Jaki jest przepis na idealny napój według Juliette Binoche? I czy kuchnia łagodzi obyczaje? Dorota Wellman zagląda w talerze i zaprasza na przegląd menu, które zaserwowano w najbardziej znanych produkcjach. Życzymy smacznego!
 • Aż po sufit!

  Joanna organizuje rodzinny wyjazd na Mazury, chcąc by jej bliscy mogli się zrelaksować i odpocząć po ostatnich życiowych zawirowaniach. Domirska ma nadzieję, że wyjazd pomoże rozwiązać ostatnie kłopoty między członkami rodziny. Szczególnie liczy na to, że Kama i Tadeusz znowu znajdą nić porozumienia. Tomek zabiera ze sobą Zośkę, dla której niestety weekendowa wycieczka zakończy się bardzo niebezpieczną sytuacją i wizytą w szpitalu… Łukasz i Natalia rezygnują z rodzinnego wyjazdu i zostają w Gdyni, wykręcając się oczywiście obowiązkami i pracą. Łukasz obiecuje Natalii, że będą mogli wreszcie spędzić romantyczny weekend tylko we dwoje. Czy w nawale obowiązków służbowych rzeczywiście znajdzie czas dla swojej żony? Milo jest coraz bardzie zakochany w Beacie, ale kobieta ma obawy, czy ich związek ma jakąkolwiek przyszłość. Po wspólnie spędzonej nocy decyduje się na poważną rozmowę z Milo… Podczas rodzinnego wyjazdu Kama przypadkowo poznaje Dawida. Mimo początkowej niechęci do nowej znajomości, młoda Domirska spędza z chłopakiem swój wolny czas. Zdradza mu także swoją największą tajemnicę…
 • TRWA

  Szkoła Filmowa LONGPLAY 3 - Małgorzata Kożuchowska

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Na Wspólnej 10

  Do Igora dzwoni Maja – prosi, żeby się spotkali. Okazuje się, że Maja rozwiodła się z mężem! Wróciła do Polski ze swoją córeczką, Julią… Konrad próbuje umówić się z Olą do kina. Młoda Zimińska zbywa go. Chłopak nie poddaje się - po wykładach prosi ją o szczerą rozmowę. Weronika jest od rana bardzo smutna i rozkojarzona. Adam niepokoi się o nią. Żona łamiącym się głosem wyznaje, że wczoraj wykryto u niej coś podczas badania USG… Dostała skierowanie na mammografię - na przyszły tydzień.
 • Na Wspólnej 10

  Borys próbuje utopić w alkoholu swoje rozgoryczenie, po tym jak Ewa odtrąciła jego oświadczyny. Pijany, czeka na Igora przed redakcją. Nagle z budynku wychodzi Naczelny. Borys od razu rozpoznaje konkurenta i natychmiast robi się agresywny. Rano Marta dostaje alarmujący telefon. Dzwonią z telewizji. Prowadząca nowy program zachorowała – pilnie jest potrzebne zastępstwo! Maria z Żanetą wymyśliły świetny plan na ściągnięcie do Warszawy ojca Wojtka.
 • Twarzą w twarz

  Marcel zabiera Wiktora na przesłuchanie. Grozi mu, że za morderstwo policjanta dostanie wyrok dożywocia. Nie wie jednak, że Wiktor posiada taśmę z zeznaniem Brazyla, które oczyszcza go z zarzutu morderstwa. Niespodziewanie Wnuk pomaga Wiktorowi w ucieczce z aresztu. Dzięki niemu również Wiktor spotyka się z Martą. Tym razem Marta przyjmuje pierścionek zaręczynowy... Wnuk szuka dowodów obciążających zabójcę policjanta Sieńczuka. Udowodnienie winy temu człowiekowi może okazać się niemożliwe...
 • Aż po sufit!

  Tadeusz postanawia wyjść z „jaskini samotności” i dać sobie drugą szansę na miłość, a przynajmniej na rozruszanie swojego życia towarzyskiego. Wieczorki taneczne w klubie seniorów przynoszą nowe zaskakujące znajomości. Tadeusz wpada w oko kilku atrakcyjnym paniom. Jedna z ich, Barbara (Anna Tomaszewska) niespodziewanie odwiedza ojca Joanny, próbując nawiązać z nim bliższą relację? Czy Tadeusz rzeczywiście jest gotowy na nową miłość? Andrzej postanawia wprowadzić w życie domowe ład i porządek, by zdjąć z Joanny część obowiązków i tym samym dać jej czas na realizację swoich pasji. W kuchni Domirskich pojawia się grafik obowiązków i każdy z domowników dostaje swoje zadania. Grafik staje się jednak źródłem konfliktów i stresu dla większości z domowników, szczególnie kiedy Kama zaczyna gotować makrobiotyczne, wegańskie posiłki. Beata namawia Joannę na babski wieczór i wyjście do klubu. Domirska poznaje tam atrakcyjnego mężczyznę… Jej przyjaciółka wciąż nie może jednak zapomnieć o Milo. Postanawia wyznać mu prawdę i decyduje się na związek z dużo młodszym mężczyzną!
 • Detektywi

  Dziewczyna bez przeszłości, sprawę prowadzi Maciej Friedek W centrum miasta detektyw Maciej Friedek potrącił rowerzystkę, która nagle wjechała na jezdnię. Kobieta na skutek wypadku straciła pamięć. Detektyw chce pomóc jej w ustaleniu tożsamości i odnalezieniu krewnych. Udaje mu się odnaleźć matkę dziewczyny.
 • Andrzej Sołtysik przedstawia LONGPLAY 2 - Juliusz Machulski

 • Dziewczyny z Hollywood-Marilyn Monroe

  Najbardziej popularna blondynka na świecie, która tak naprawdę jasny kolor włosów zawdzięcza koloryzacji. Seksowna legenda kina, symbol kobiecości, ikona stylu i mody lat 50., wylansowała styl nazywany pin-up. To ucieleśnienie seksapilu, wciąż stanowi niedościgniony wzór dla współczesnych gwiazd Hollywood, inspiruje artystów i projektantów mody. Ania w odcinku spróbuje odkryć tajemnice jej czaru. Marilyn Monroe
 • ShortStory 3-Abel Korzeniowski

 • Kot w butach

  Mistrz fechtunku, awanturnik i latynoski kochanek w jednym, Kot w butach przeżywa przygodę życia, a właściwie nawet swoich dziewięciu kocich żyć, w której towarzyszą mu Kitty Kociłapka i Humpty Aleksander Dumpty. Nieustraszony mistrz szermierki musi pokonać sławną parę złoczyńców znanych jako Jack i Jill. Oto prawdziwa historia Kota, Mitu, Legendy - oto Kot w butach!
 • Przybysz z daleka

  Withersteenowie od pokoleń posiadają jedną z największych w okolicy farmę, i do tego bardzo dobre i urodzajne ziemie. Ich życie płynie całkiem spokojnie, dopóki żyje ojciec Jane. Po jego śmierci to ona dziedziczy farmę. Początkowo nic nie zapowiada nadciągającej nad jej dom burzy. Niestety wkrótce okazuje się, że w okolicy mieszka ktoś, kto gotów jest na wszystko, by zdobyć należące do niej ziemie. To jej sąsiad Venters (Henry Thomas), bogaty i wpływowy człowiek, który zupełnie nie spodziewał się, że Jane tak stanowczo przeciwstawi się jego woli. Gdy próba uwiedzenia jej i przejęcia ziemi nie powodzi się, Venters postanawia usunąć dziewczynę siłą. Jane stara się uzyskać pomoc u innych sąsiadów, lecz nikt nie zamierza dla niej ryzykować. Kiedy wydaje się, że dziewczyna nie ma już żadnych szans i będzie musiała podporządkować się woli agresywnego sąsiada, w okolicy pojawia się ktoś, kto gotów jest stanąć w jej obronie. Tym kimś jest samotny jeździec, człowiek nie wiadomo skąd, niejaki Lassiter (Ed Harris). Przy nim Jane odzyska wiarę w siebie i znajdzie od dawna wyczekiwaną miłość.
 • wieczór
 • Godziny szczytu II

  W zamachu bombowym na amerykańską ambasadę w Hong Kongu giną dwaj tajni agenci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi inspektor Lee (Jackie Chan). W tym samym czasie na wakacjach w Hong Kongu przebywa, mówiący z prędkością karabinu maszynowego, detektyw z Los Angeles, James Carter (Chris Tucker). Dzięki jego pomocy inspektor Lee trafia na ślad międzynarodowej szajki fałszerzy amerykańskich banknotów. W pogoni za przestępcami dwaj nieustraszeni detektywi przenoszą się do Las Vegas. Tym razem mistrz kung-fu i jego amerykański przyjaciel muszą pokonać Riky'ego Tana (John Lone), jednego z szefów azjatyckiej triady. Tan był osobiście odpowiedzialny za śmierć ojca Lee. Nim jednak detektywi dotrą do samego szefa, muszą stanąć do walki z piękną i śmiertelnie niebezpieczną Hu Li (Zhang Ziyi). Pierwsza część filmu Godziny szczytu, udana mieszanka kina akcji, komedii i filmu sensacyjnego, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Po tym sukcesie aktorski duet Jackie Chan i Chris Tucker nie wymaga specjalnej rekomendacji, natomiast warto przypomnieć, że aktorka Zhang Ziyi jest również znana polskiej publiczności z filmów Przyczajony tygrys, ukryty smok, Dom latających sztyletów oraz Wyznania gejszy.
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY 3 - Małgorzata Kożuchowska

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Władcy ognia

  Londyn, rok 2084. 12-letni Quinn nieświadomie budzi ze snu smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. Dorosły Quinn jest szefem straży pożarnej, odpowiedzialnym za walkę ze skutkami smoczego ataku. Przede wszystkim jednak próbuje utrzymać przy życiu małą społeczność ludzką, wiodącą nędzną egzystencję w ruinach starego zamczyska. Pewnego dnia zjawia się butny Amerykanin, Van Zan, który twierdzi, że zna sposób na pokonanie bestii i ocalenie rodzaju ludzkiego. Sposób, jaki Quinnowi nigdy nie przyszedłby do głowy...
 • Dziewczyny z Hollywood 3-Demi Moore

  Są takie kobiety, które mają w sobie coś tak inspirującego, że stają się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Ania Wendzikowska w swoim nowym programie „Dziewczyny z Hollywood” będzie starała się poznać te sekrety. Dziennikarka zajmie się ikonami mody i stylu. Zdradzi w nim m. in. ciekawostki z prywatnego życia gwiazd, opowie o sposobach dbania o urodę, ulubionych przepisach, ukochanych zwyczajach. Spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwił sekret „dziewczyn z Hollywood”.
 • Fabuluuz 3

 • Fabuluuz 3

 • Ukryta prawda

  24-letnia Paulina wyszła z więzienia, gdzie odsiadywała wyrok dwóch lat za włamanie i posiadanie narkotyków. Podczas jej nieobecności rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek: Zosi (4) i Basi (3) była jej siostra Olga (30). Paulina po zakończeniu odsiadki dowiaduje się, że Olga wyszła w międzyczasie za mąż. 24-latka jest w szoku, gdy słyszy propozycję siostry, by zrzekła się praw rodzicielskich do Zosi i Basi i zgodziła na to, by ona i jej mąż Jerzy (42) je zaadoptowali. Olga przekonuje ją, że dziewczynkom będzie lepiej w pełnej rodzinie, że Jerzy świetnie zarabia i w jego domu nie będzie im niczego brakowało. Paulina czuje, że siostra ma sporo racji, bo ona nawet nie ma własnego mieszkania. Dzieli kawalerkę z nowym partnerem, którego na dodatek niedawno przyłapała na zażywaniu narkotyków. Paulina wie, że stanęła przed najważniejszą decyzją w życiu swoim i jej małych dzieci.
 • Ukryta prawda

  Sylwia pracuje w wydawnictwie literackim, mieszka z mężem (Kamil, 44) i synem (Marek, 16). Kobieta jest zaniepokojona faktem, że mąż wrócił do domu pijany i bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna próbował się zabić, połykając dużo tabletek i zapijając alkoholem. Sylwia dzwoni na pogotowie. Niecałe dwa tygodnie później Kamil wraca do domu. Przekonał psychiatrę, że po prostu załamał się przez ogrom pracy i problemy finansowe, już czuje się znacznie lepiej. Sylwia nie wie, czy może ufać mężowi. Ciągle ma poczucie, że może znowu próbować się zabić. Sytuację pogarszają pretensje ze strony teściowej (Danuta, 66), która obwinia Sylwię o próbę samobójczą syna. Sylwia pod wpływem koleżanki dochodzi do wniosku, że Kamil przechodzi kryzys wieku średniego. Uznaje, że mogliby postarać się o kolejne dziecko, bo ich 16-letni syn jest już prawie dorosły. Mieliby nowy cel w życiu. Kamil się nie zgadza. Wkrótce mężczyzna proponuje, żeby wyjechali za granicę – to byłby impuls, który by mu pomógł. Ich syn nawet nie chce o tym słyszeć. Co w tej sytuacji zrobi Sylwia?
 • Ukryta prawda

  21-letnia Kalina, studentka kulturoznawstwa, od ponad dwóch miesięcy spotyka się z Marcinem (26) - dobrze zarabiającym chłopakiem. Marcin zabiegał o względy Kaliny od lat, a ona związała się z nim zaraz po bolesnym rozstaniu z Piotrkiem (24), modelem i imprezowiczem. Podczas kontrolnej wizyty u ginekologa okazuje się, że dziewczyna jest w 3. miesiącu ciąży. Nie jest pewna, kto jest ojcem jej dziecka, ale podejrzewa, że to Piotrek. Początkowo Piotrek nawet nie chce słyszeć o tym, że może być ojcem, ale nagle zmienia zdanie, chce odzyskać Kalinę i wychowywać z nią dziecko. Zakochany Marcin nie odpuszcza. Zapewnia Kalinę, że chce być razem z nią nawet wówczas, jeśli po porodzie okaże się, że to nie jego dziecko urodziła. Kalina ma dylemat. Konserwatywni rodzice dziewczyny uważają, że córka powinna być z odpowiedzialnym Marcinem i zapomnieć o Piotrku, który na pewno znowu ją skrzywdzi.
 • Kocham. Enter

  "Maskarada" . Sylwia zgłasza się do portalu "Kocham.Enter", ponieważ zbudowała swoją związek na kłamstwie. Sylwia pracuje jako pomoc domowa. Niedawno na kursie gotowania poznała przystojnego chłopaka - Piotra - w którym się zakochała. Dziewczyna bojąc się, że Piotr nie będzie nią zainteresowany, oszukuje go. Mówi, że jest asystentką w dużej firmie. Szybko okazuje się, że udając kogoś kim nie jest, Sylwia musi wymyślać kolejne kłamstwa. Ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Boi się też, że w końcu prawda wyjdzie na jaw i Piotr, na którym bardzo jej zależy, zerwie z nią. Zrozpaczona prosi Iwonę i Alicję o pomoc.
dalej
Zobacz program innych kanałów: