Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Europa filmowa-Praga

  Praga – słynny amerykański muzyk, Lou Reed, powiedział kiedyś o niej, że jest z innej epoki i innego świata. Rafał Zawierucha z pewnością będzie podzielał te entuzjastyczne odczucia. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie, a zwłaszcza kinomaniacy. Pod względem realizowanych filmów stolica Czech należy do ścisłej europejskiej czołówki. Praskie ulice i zakątki występują w nich nie tylko pod swoimi nazwami, ale także na filmowe potrzeby stają się Paryżem, Zurychem i innymi miastami. W tym odcinku będzie zatem o międzynarodowych produkcjach i kameralnych produkcjach.
 • Teraz albo nigdy 2

  Basia dotknięta kłamstwami Andrzeja, ucieka w pisanie powieści „Kaktus w serce” i pracę w radiu. Niestety, nawet tam nie ma spokoju (koszulki z miłosnymi hasłami – spisek Andrzeja i Marcina), ani na progu domu, gdzie koczuje Andrzej, chcąc ją przeprosić i odzyskać. Basia nie przyznaje się także mamie i bratu do problemów. Z kolei Andrzej o mało nie doprowadza do odejścia grupy robotników. Po oblewaniu w knajpie ukończenia powieści, Julia i Marta namawiają Basię, żeby wybaczyła Andrzejowi. Marta dowiaduje się od Juli, że Andrzej nie chciał okłamać Basi, tylko wstydził się przyznać do tańca w nocnym klubie. Marta ma wyrzuty sumienia i postanawia im pomóc. Ale dla Basi nie ma okoliczności łagodzących. Tęskniący Robert prowokuje ją do powrotu do domu i ratowania własnego małżeństwa. Julia przejmując się Basią i Andrzejem bo wie, że on nie miał złych intencji spotyka się z Marcinem. To uruchamia go do rozpoczęcia procedury tradycyjnego podrywu – która kończy się kompletnym fiaskiem.
 • Julia

  Monika jest wściekła na Janka. Daje się ponieść emocjom. Julia zastanawia się czy powinna dać Sławki szansę. Janek informuje rodziców, że zerwał z Moniką. Tadeusza nie kryje zadowolenia z tego faktu. Agnieszka odwiedza Sławka i przedstawia mu plan go ich działania. Monika prosi Janka, aby nie mówił innym o ich rozstaniu…
 • Julia

  Janek wyznaje Igorowi, że zerwał z Moniką. Tymczasem kosmetyczka próbuje kolejnych sztuczek, aby uwieść Janka. Agnieszka będąc w klinice zagaduje do Julii. Sławek jest zły na wspólniczkę, że zwraca na siebie uwagę. Twierdzi, że może to zaszkodzić ich planom. Julia wyznaje Kasi, że czuje jakby zdradzała Janka…
 • Usta Usta 2

  Przygotowania do ślubu Adama i Julii ruszają pełną parą. Adam niechętnie się w nie angażuje, co budzi irytację Julii. Kością niezgody stają się również bizantyjskie plany Julii, co do wesela. W dodatku Adam decyduje się na zakup pierścionka zaręczynowego którego cena, a także rozmiary, znacznie przekraczają oczekiwania narzeczonej. Czy w tak rozognionej atmosferze wesele ma szansę się odbyć? Czy młoda para nie skończy jako para bankrutów? Małżeństwo Kornatowskich również nie jest w najlepszej formie: Krzysztof nie jest w stanie definitywnie zakończyć swojego romansu z Anitą. Agnieszka, zmęczona monotonią wygasłego współżycia i wyczerpana obowiązkami domowymi, zaczyna coś przeczuwać. W dodatku na nieszczęście Krzysztofa, kolejna osoba odkrywa tę tajemnicę… Czy Agnieszka dowie się o zdradzie męża? Związek Izy z Robertem również przeżywa kryzys. Robert źle znosi zaangażowanie Izy w organizowanie ślubu, nie chce też wychowywać jej syna. Humoru Izie nie poprawia Piotrek, który rozkwita w nowym związku z Anią i prosi żonę o rozwód… Czy obie pary dotrwają do ślubu Adama i Julii w komplecie?
 • Druga szansa

  W mediach w najlepsze trwa nagonka na Monikę Borecką, popularną agentkę gwiazd, która została aresztowana i jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki. Do Moniki zostaje przyklejona łatka dilerki a strata reputacji w show biznesie oznacza utratę wszystkiego. Borecka traci przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio i narzeczonego. Jej cały świat, wszystko, na co tak ciężko pracowała zostaje jej w jednej chwili odebrane. W zamian zostaje skierowana na osiemdziesiąt godzin prac społecznych w szpitalu. Ukrywając się przed natarczywością paparazzi, pomieszkuje kątem u swojej siostry Lidki. Załamuje się, nie wie co robić dalej. Dopiero wizyta rodziców pomaga Monice stanąć na nowo na nogi. Monika nowe życie zaczyna od odpracowania zasądzonej kary i pojawia się w szpitalu, gdzie spotyka mężczyznę, z którym utknęła w windzie – Marcina. Okazuje się, że Marcin pracuje tu jako chirurg, a Monika… zostaje sprzątaczką. Spotkanie z przystojnym chirurgiem kończy się katastrofą. Monika dostaje kolejny cios…
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY - Kot cz. 1

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Na Wspólnej 16

  Agnieszka znowu - zamiast mężem - musi zająć się Rafałem! Agnieszka, dzień po ślubie, dowiaduje się że Ludwika umarła! Natychmiast przyjeżdża do pogrążonego w rozpaczy Rafała. Olszewska obiecuje mu pomóc we wszystkim. Jakiś czas później okazuje się, ze szpital nie może wydać ciała matki Sobczaka! Czy Kasia poczuje, że Darek ma dość wspólnego mieszkania? Żbik robi Kasi wykład – on nie znosi najmniejszego bałaganu w swoim mieszkaniu! Bergówna jest przybita. Na szczęście, kiedy wpada do domu po resztę swoich rzeczy, ojciec wyciąga do niej rękę na zgodę. Czy Kasia wróci na łono rodziny? Cieślik mordercą zwierząt? Przed biurem Cieślika pojawiają się aktywistki walczące o zakaz zabijania dzikich zwierząt. Damian decyduje się porozmawiać z kobietami. Niestety, jedną z nich jest znana blogerka. Filmik, który udostępnia na swoim blogu jest jednoznaczny - Cieślik to morderca zwierząt!
 • Na Wspólnej 16

  Pijany Kuba ląduje w izbie dziecka! Syn Smolnego postanawia wpędzić Kubę w kłopoty. Liczy na to, że do ojca dotrze to, że każdy nastolatek sprawia jakieś kłopoty. Przemek namawia Kubę, żeby napił się z nim i jego kolegami alkoholu. To bardzo źle się kończy – młody Brzozowski, kompletnie pijany, ląduje w izbie dziecka! Kasia wyprowadza się od Żbika! Kasia zgadza się z Darkiem – zbyt wcześnie zamieszkali razem. Pokrętne tłumaczenia Żbika odnoszą skutek – Bergówna postanawia wrócić do domu. Bogdan jest szczęśliwy. Żbik jeszcze bardziej… Monika załatwia mężowi specjalistkę od pijaru – sobie na złość?! Cieślik musi odzyskać twarz – Monika przekonuje męża, że koniecznie musi zatrudnić specjalistkę. Ma nawet kandydatkę! Okazuje się, że atrakcyjna Patrycja Gałczyńska wie, jak pomóc Damianowi. Ale Monikę kobieta doprowadza do szału!
 • Na Wspólnej 16

  Ela odnajduje szantażystkę – czy powie Igorowi o wszystkim? Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy – użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego. Elżbieta postanawia opowiedzieć Igorowi o swojej wstydliwej tajemnicy. Czy Kuba wyzna, że na alkohol namówił go Przemek? Basia nie może uwierzyć, że Kuba sam się upił – podejrzewa Przemka. Ten jest przerażony – boi się reakcji Smolnego. Namawia Kubę, żeby go krył przed ojcem. Czy młody Brzozowski posłucha swego cwanego ciemiężyciela? Ostrowski w kłopotach – jego lekarze grożą strajkiem! Zaalarmowany przez Kamila Ostrowski jedzie do szpitala – lekarze z oddziału ordynatora grożą strajkiem! Tymczasem zaskoczona Ewa dowiaduje się od swojej mamy, że do czasu ślubu Irena zamierza mieszkać z nią i Arkiem.
 • Na Wspólnej 16

  Rafał zamordował własną matkę? Agnieszka drąży, dlaczego szpital nie chce wydać Rafałowi ciała Ludwiki. Dowiaduje się, że jej były partner jest podejrzewany o eutanazję! Olszewska nie może uwierzyć, że Rafał byłby zdolny zabić własną matkę. Nagie zdjęcia Elżbiety w Internecie! Igor pyta Elżbietę, czy nie zataiła przed nim czegoś więcej niż rozbierane występy – Marcinkowa jest wściekła! Postanawia ogłosić, że nie zamierza rezygnować z fundacji i wycofywać się z życia publicznego. Jeszcze tego samego dnia w sieci pojawiają się jej nagie zdjęcia! Natasza usidla Michela! Michel zaprasza Sandrę na koncert Nataszy. Dziewczyna – mimo poważnych oporów – decyduje się pójść. Nagrywa mężowi na skrzynkę intymne, miłosne wyznanie. Nie wie, że przebiegła Natasza kasuje tę wiadomość, zanim Michel zdążył ją odsłuchać.
 • Brzydula

  Violetta jest wdzięczna Paulinie za zwolnienie brzyduli. Jasiek szykuje się na imprezę, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu wychodzi i zostawia siostrę samą. Marek wraca z Mediolanu. Przed domem zastaje spakowane walizki…
 • Brzydula

  Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie. Paulina dowiaduje się dlaczego Marek poleciał do Mediolanu.
 • Brzydula

  Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie więc opinia trzecia…
 • TRWA

  Druga szansa

  Grzegorz, mąż Lidki (Wojciech Mecwaldowski) wszczyna kłótnię, ma już dość pomieszkiwania Moniki w ich domu. Lidka broni siostry a Monika obiecuje, że już niedługo znajdzie swój kąt. Marcin martwi się o swojego nastoletniego syna, który po powrocie do Polski z kilkuletniego pobytu w Stanach nawet się z nim nie skontaktował. Zwraca się o pomoc do swojej żony Kingi (Tamara Arciuch), z którą nie jest już związany choć formalnie wciąż są małżeństwem. Kinga zawsze miała lepsze relacje z ich synem, dlatego Marcin liczy na to, że obojgu uda im się odnaleźć syna. Justyna nie odpuszcza i nalega, by Monika zaaranżowała jej matce Ninie (Małgorzata Zajączkowska) powrót na scenę. Monika podejmuje się jednorazowego wsparcia i kontaktuje się ze swoją dawną współpracowniczką z czasów działalności w agencji Zeita – Olą (Monika Mariotti). Dziewczyna namawia Monikę by założyła swoją własną agencję wspierającą kariery artystów. Tymczasem, w szpitalu ordynator prosi Monikę o pomoc w zorganizowaniu szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych dla lekarzy i pielęgniarek. Monika i Lidka próbują rozgryźć tajemnicę kłopotów finansowych Grzegorza. Postanawiają sprawdzić jego telefon i komputer. To co tam odkrywają burzy spokój Lidki… Igor Szot największa gwiazda filmowa w stajni Zeita i pierwsza, którą wykreowała Monika, buntuje się przeciwko Jakubowi, który jego zdaniem wykorzystał sukces Moniki. Szot urządza wielką awanturę na ważnej konferencji prasowej promującej nowy serial Zeit Studio. Jakub nie mogąc opanować Igora, stara się przekonać Monikę do powrotu. Monice udaje się zorganizować koncert Niny choć wydaje się, że tylko ona tak naprawdę wierzy w to, że jazzmanka jest w stanie jeszcze kogoś porwać swoim głosem. Na koncert Niny Monika zaprasza Marcina, który jest fanem jazzmanki. Nina upija się na koncercie. Na scenę wychodzi jednak jej córka Justyna i oczarowuje widownię swoim wspaniałym głosem. Monika dowiaduje się, że Marcin ma żonę… i bez słowa wyjaśnienia odwołuje z nim spotkanie.
 • Usta Usta 2

  Wreszcie nadchodzi dzień ślubu Adama i Julii… Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, czy też los szykuje dla nich kolejne niespodzianki? Już „na wejściu” Pan Młody dostaje biegunki, a drużba zapomina załatwić transport na ślub. Podczas ostatnich przygotowań nieoczekiwanie pojawiają się rodzice Julii.. Ojciec, z którym Julia ma zadawniony poważny konflikt, proponuje, że poprowadzi ją do ślubu. Jaką decyzję podejmie panna młoda? Piotrek z coraz większym trudem odnajduje się w związku z nauczycielką Anią. Tymczasem Izę odwiedza Robert, który podczas krótkiej sprzeczki informuje ją, że Krzysztof ma romans. Nowakowa jest w szoku i tuż przed ślubem zdradza tę informację Julii. Pannie Młodej, dla której małżeństwo Agnieszki i Krzysztofa było wzorem, trudno w to uwierzyć... Czy przyjaciółki zdecydują się powiedzieć Agnieszce o zdradzie Krzysztofa? Podczas wesela przemowa drużby, czyli Piotra wywołuje sporo zamieszania… Rodzice Julii dowiadują się o tym, że ich córka jest rozwódką… a to już wywołuje lawinę prawdomówności… Zdaje się, że nie tylko Panna Młoda będzie miała coś do powiedzenia tego pamiętnego wieczoru…
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

  "Najpiękniejsza muzyka filmowa" to program, który powstał w wyniku współpracy redakcji RMF Classic i TVN Fabuła podczas Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie. Format opowiada o wielkich twórcach, kultowych utworach i przełomowych brzmieniach. Dziennikarki wprowadzą w świat muzyki, piosenki, melodii, z którymi film i obraz tworzą duet niezwykły. W kolejnych odcinkach pojawią się nazwiska znanych i cenionych kompozytorów, na przykład: James Horner, Ennio Morricone, Jan A. P. Kaczmarek czy Radzimir Dębski. Alicja Myśliwiec porozmawia z rodzimymi kompozytorami o ich twórczości, współpracy z reżyserami i sekretach tworzenia muzyki filmowej. Z kolei Jadwiga Polus przywoła wspomnienia dawnych rozmów i muzycznych spotkań.
 • Motywy Filmowe

  Lejtmotywem tego odcinka "Motywów Filmowych" jest... parasol. Zwykły przedmiot chroniący przed deszczem lub słońcem dla filmowców okazuje się on być czymś znacznie więcej. Przekonać się o tym możemy oglądając filmy takie jak "Mary Poppins", "Miasteczko Pleasantville", "Batman", "Parasolki z Cherbourga" oraz, oczywiście, "Deszczowa piosenka".
 • Szybcy i wściekli N

  Dominic Toretto (Vin Diesel) jest królem nielegalnych wyścigów samochodowych. To on je organizuje, dyktuje warunki, decyduje o tym, kto może w nich startować. Brian (Paul Walker) bardzo zabiega o to, aby startować w tych wyścigach, i aby Dominic go zaakceptował. Udaje najlepiej jak potrafi zapaleńca, który pragnie poznać granice swoich możliwości. Dominic w końcu pozwala mu spróbować sił w wyścigu. Brian osiąga swój pierwszy cel. Teraz musi wywiązać się z drugiego zadania. Nikt nie domyśla się nawet, że ten biały, zwariowany na punkcie palenia gum na asfalcie chłopak, jest zakonspirowanym agentem policji. Ma ustalić, czy Dominic i jego ludzie prócz wyścigów samochodowych organizują również napady na ciężarówki. Im szybciej Brian wywiąże się z tego zadania, tym lepiej. Po pierwsze, zmęczeni napadami kierowcy TIR-ów postanowili już wziąć sprawy we własne ręce. Po drugie, Brian znalazł się w trudnej sytuacji, bowiem zakochał się w siostrze Dominica, a Mia (Jordana Brewster), gdyby poznała prawdę, z pewnością nie wybaczyłaby mu tej zdrady.
 • wieczór
 • Azyl N

  W Polsce, w 1939 roku, Antonina Żabińska (Jessica Chastain) i jej mąż, z powodzeniem zarządzają warszawskim ZOO, gdzie mieszkają wraz z rodziną w idyllicznych warunkach. Jednak ich świat wali się w gruzy, gdy hitlerowcy napadają na Polskę, a oni zostają podporządkowani przybyłemu z Rzeszy zoologowi (Daniel Brühl). Dla odzyskania wszystkiego co stracili, Żabińscy ryzykują życiem, podejmując współpracę z ruchem oporu, wykorzystując klatki i sekretne tunele ZOO do ratowania ludzi przed okrucieństwem nazistów.
 • Mroczna dzielnica N

  Detroit. Tutejszy policyjny magazyn należy do najlepiej strzeżonych miejsc w mieście, a jednak właśnie stąd znika kilkadziesiąt kilogramów narkotyków. Nikt nie wie, jak do tego doszło, nikt też nie kwapi się do podjęcia śledztwa. O tym, że lokalna policja jest skorumpowana wiadomo już od dawna, dlatego każdy detektyw domyśla się, że jakiekolwiek śledztwo w sprawie znikających narkotyków skazane jest na niepowodzenie. Skradziony towar wart jest dziesiątki milionów dolarów i nikt z własnej, nieprzymuszonej woli nie zamierza zajmować się tą sprawą. Orin Boyd nie ma nic do stracenia. Zasłynął jako bezwzględny i bezkompromisowy detektyw, który dostosowuje prawo do swoich potrzeb. Nikt nie chce z nim pracować i dlatego zesłano go do najgorszej dzielnicy w mieście. Orin zaczyna dochodzenie. Szybko wpada na trop afery narkotykowej w policji. W trakcie śledztwa dociera do Walkera, gangstera zamieszanego w sprawę. Początkowo Orin widzi w Walkerze jedynie świadka, który dostarczy mu niezbędnych informacji. Jednak niebawem okazuje się, że Walker będzie miał inną rolę w śledztwie. Tylko on będzie w stanie pomóc Orinowi w dotarciu do ludzi, którzy korumpują policjantów. On również zapewni detektywowi wsparcie w walce. Scenariusz filmu powstał na motywach książki opisującej prawdziwe wydarzenia. Autor książki, John Westermann, przez wiele lat był policjantem patrolującym ulice.
 • Miłość bez końca N

  Film opowiada o burzliwym romansie nastolatków Jade Butterfield (Gabriella Wilde) i Davida Axelroda (Alex Pettyfer). Zamożni rodzice Jade nie akceptują związku córki ze skromnym Davidem i próbują zniszczyć ich miłość.
 • Andrzej Sołtysik-Antybiografie

  Autorski program Andrzeja Sołtysika odkrywa to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych będzie okazja prześledzić kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii, np. jak twarda pornografia przenika się z kinem masowym albo w jaki sposób kino obraża nasze uczucia religijne. Uczestnikami kameralnych dyskusji będą postacie z szeroko pojętego show-biznesu. To ambitna rozrywka dla wszystkich pasjonatów filmu.
 • Motywy Filmowe

  W tym odcinku Andrzej Sołtysik omawia tytuły filmowe, które swój kinowy sukces w dużej mierze zawdzięczały pracy charakteryzatorów. To filmy takie jak m. in. "Planeta Małp", "Koszmar z ulicy wiązów", "Edward Nożycoręki" czy "Człowiek Słoń"
 • Ukryta prawda N

  W jednym z warszawskich budynków mieszka grupa barwnych aktywistów działających na rzecz ekologii. Dołącza do nich tajemnicza 32-letnia Ola. Majka (24) mieszkająca w skłocie od wielu miesięcy, nie przepada za nową lokatorką, uważa, że kobieta nie pasuje do grupy. Majka jest także zazdrosna, bo Ola zaprzyjaźnia się z nieoficjalnym liderem grupy Patrykiem (26), w którym Majka się podkochuje. Kiedy mieszkańcom skłotu zaczynają ginąć rzeczy, Majka podejrzewa właśnie Olę i ostrzega przed nią Patryka. Okazuje się jednak, że kraść zaczął Kamil (25), były narkoman, który wrócił do nałogu. Któregoś dnia Majka odkrywa, że Ola pije alkohol. Informuje o tym Patryka. Kobieta nie może zrozumieć, dlaczego mężczyzna jej wybacza. Jest coraz bardziej nieufna wobec Oli, próbuje dowiedzieć się o niej czegoś więcej i przeprowadza małe śledztwo…
 • Szkoła AD

  Przyjaciele gimnazjalistki Róży Olszewskiej zarzucają dziewczynie, że jest egoistką, która myśli tylko o sobie i nie liczy się z uczuciami innych. Nastolatka postanawia udowodnić, że potrafi pomagać. Kiedy okazuje się, że jedna z jej koleżanek nie ma pieniędzy na szkolny wyjazd, gimnazjalistka organizuje dla niej zbiórkę. Żeby osiągnąć swój cel okłamuje innych, że rodzina Niny jest skrajnie biedna… Jedna z licealistek, Justyna Dudek, która od dłuższego czasu chodzi z Adrianem Kubackim, zauroczyła się innym i zamierzała zerwać z dotychczasowym chłopakiem. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży i uświadamia sobie, że kocha Adriana. Chłopak czuje się odpowiedzialny za Justynę i ich dziecko. Kocha ją, planuje z nią ślub i wspólne życie. Niespodziewanie Justyna dostaje krwotoku i pogotowie zabiera ją do szpitala…
dalej
Zobacz program innych kanałów: