Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Inga Sowińska z gimnazjalnej klasy 1a została wegetarianką i chce nakłonić innych, żeby też zrezygnowali z jedzenia mięsa. Nastolatka organizuje w szkole akcje na rzecz ochrony praw zwierząt. Kiedy koledzy Ingi zaczynają z niej żartować, dziewczyna postanawia przynieść do szkoły swoją ukochana kurę, żeby przekonać ich, że nie wolno zabijać zwierząt. Dziewczyna jest w tym bardzo natarczywa, co nie podoba się jej kolegom. Chłopcy wykradają Indze kurę. Potem robią jej okrutny żart i podrzucają do plecaka kurczaka z rożna. Do licealnej klasy 1c dołącza nowy uczeń, Dawid Olech, który został usunięty z poprzedniej szkoły. Chłopak jest chuliganem i znęca się nad innymi. Okazuje się, że jeden z licealistów chodził z nim do gimnazjum. Nastolatek jest przestraszony, bo Dawid gnębił go i wyśmiewał. Wie, że chłopak jest zdolny do wszystkiego. Adam jest przerażony, ale postanawia przeciwstawić się Dawidowi. Ten w zemście podtapia chłopaka w toalecie. Wkrótce uczeń traci w szkole przytomność.
 • Detektywi N

  "Nic złego", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka detektywów podejrzewa, że zięć znęca się nad jej córką. Śledztwo potwierdza problemy w małżeństwie. Detektywi odkrywają, że zięć klientki spotyka się z jakąś kobietą. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy okazuje się, że tajemnicza znajoma pracuje w ośrodku leczenia uzależnień.
 • Detektywi N

  "Ja się tym zajmę", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci nastolatka. Wiele wskazuje na to, że chłopak padł ofiarą porachunków kibiców. Klienci detektywów są zszokowani faktem, że ich syn brał udział w ustawkach. Jego koledzy nie chcą współpracować, trwa zmowa milczenia. Tymczasem kolejny z przyjaciół ofiary trafia pobity do szpitala.
 • Brzydula

  Marek i Ula, pod pretekstem służbowej wizyty w szwalni, przyjeżdżają do Spa. Marek próbuje uwieść Ulę. W końcu oboje lądują w łóżku. Violetta chce się wykazać przed Pauliną, szuka więc śladów zdrady Marka. Z dumą informuje Paulinę, że wie już, kim jest jego kochanka.
 • Brzydula

  Marek i Ula wracają z weekendu, który spędzili razem. Józef widzi, jak się całują. Paulina domaga się od Sebastiana, żeby zwolnił kochankę Marka. Ula dowiaduje się o tym i postanawia skończyć z ukrywaniem swojego związku z Markiem.
 • Brzydula

  Marek, chcąc przeprosić Paulinę, zabiera ją do restauracji. Oszukuje Ulę, mówiąc, że idzie na lunch biznesowy. Violetta jest niezadowolona widząc, że Maciek umawia się z recepcjonistką Anią. Ula znajduje prezenty, które Marek miał jej dawać idąc za radą Sebastiana.
 • TRWA

  Brzydula

  Paulina dostaje od babci z Mediolanu pamiątkowy welon. Wskutek niefrasobliwości asystenta Pshemko welon ulega zniszczeniu. Ula nie wierzy, że Marek mógł ją cynicznie uwodzić. Postanawia go sprawdzić. Niestety, potwierdzają się jej najgorsze przypuszczenia.
 • Prawo Agaty 5

  Agata i Dorota prowadzą w Gdańsku sprawę Grzegorza Wielochy, który został oskarżony o zabójstwo siedemnastoletniego Kacpra. Żona Wielochy, Halina (Katarzyna Herman) – elegancka, atrakcyjna kobieta – twierdzi, że została napadnięta przez nastolatka. Na szczęście w porę pojawił się jej mąż. Jednak chwilę później Kacper wrócił z kolegami. Podczas szarpaniny Grzegorz Wielocha dźgnął chłopaka nożem. Niestety cios okazał się śmiertelny. Inną wersję wydarzeń przedstawiają koledzy ofiary. Podczas kolejnej sprawy wychodzi na jaw, że nastolatek często bywał w okolicy domu państwa Wielochów. Sprawa okaże się mieć drugie, a nawet trzecie dno. Co jeszcze ukrywa Halina Wielocha? Dębski odkrywa, że Maria Okońska została przeniesiona do prokuratury do Radomia. Próbuje się z nią skontaktować. Wie, że to cena za pomoc w kontakcie z Hubertem. Prokuratura umarza śledztwo w sprawie podpalenia fabryki. Między Agatą a Dębskim dochodzi do poważnej różnicy zdań. Ponownie chodzi o Huberta, jego motywy i wiarygodność. Dębski chce żeby Hubert zeznawał. Agata przeciwstawia się, nie chce narażać go na niebezpieczeństwo. Według Dębskiego Agata na własne życzenie znów pakuje się w kłopoty. Adwokat postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Będzie to miało poważne konsekwencje dla wszystkich… Mecenas Tuliński i Dorota zaczynają coraz lepiej czuć się w swoim towarzystwie. Oczywiście wciąż jedynie „na płaszczyźnie zawodowej”. Tymczasem Wojtek robi Dorocie niespodziankę i przyjeżdża niezapowiedziany. W restauracji Dorota dostrzega Tulińskiego. Ma okazję poznać jego żonę, Magdę (Olga Bończyk). Gościnnie wystąpią: Katarzyna Herman (Halina Wielocha), Olga Bończyk (Magda Tulińska) Piotr Grabowski (mecenas Tuliński), Bartek Świderski (Hubert)
 • Prawo Agaty 5

  Dębski podjął decyzję o odejściu z kancelarii. Dorota jest wściekła na niego i Agatę, że pojawienie się Huberta tak ich poróżniło. Wkrótce wychodzi na jaw, gdzie Dębski postanowił kontynuować swoją karierę… Tymczasem Hubert zostaje pobity. Agata obawia się o jego bezpieczeństwo i postanawia znaleźć mu bezpieczne miejsce. Równolegle prowadzi sprawę lekarki Aleksandry Włoch (Katarzyna Gniewkowska) i jej syna Mariusza (Marcin Bosak). Była żona Mariusza nie mogąc otrzymać wyższych alimentów od byłego męża postanowiła obciążyć nimi jego matkę. Co gorsza, udowadnia, że lekarka fałszuje recepty, z czego czerpie duże korzyści finansowe. Agata będzie próbowała dowieść prawdy, co okaże się niełatwym zadaniem. Bartek również ma trudny orzech do zgryzienia. Po raz kolejny musi zmierzyć się z Justyną na sali sądowej. Tym razem Bartek reprezentuje firmę swojego ojca. Wreszcie dowie się dlaczego Justyna „węszyła” w firmie … Gościnnie wystąpią: Katarzyna Gniewkowska (Aleksandra Włoch), Marcin Bosak (Mariusz Włoch), Anna Dereszowska (mecenas Czerska).
 • Zakochani po uszy 3

  Laura odkrywa, że Sylwia uciekając przed policją okradła ją. Elwira jest zaskoczona kiedy dowiaduje się o wszystkim. Sylwia próbuje kupić bilet lotniczy i wyjechać z kraju, ale pracownik biura podróży orientuje się, że ma fałszywe dokumenty… Tymczasem Klaudia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i nakłania Sonię do zażycia tabletek poronnych. Zostawia jej sok , w którym rozpuściła tabletki. Przypadek sprawia, że sok wypija Asia… Danuta dowiaduje się o ciąży i żąda od syna, żeby zachował się odpowiedzialnie. Po kłótni z matką chłopak boi się tego, co zrobiła Klaudia i chce ratować sytuację. Ania unika Bartka, bo spotkanie z byłym narzeczonym uświadomiło jej, że wciąż go kocha…
 • Zakochani po uszy 3

  Asia trafia do szpitala po tym, jak wypiła sok z tabletkami poronnymi. Przeszła płukanie żołądka, jej ani dziecku nie grozi niebezpieczeństwo, jednak lekarza niepokoją wyniki jej badań. Sonia nie zamierza darować Klaudii tego, co zrobiła i jedzie do jej mieszkania. Tymczasem Bartek jest wstrząśnięty wiadomością o ciąży Soni. Danuta chce wymusić na nim obietnicę, że nie będzie stawał na przeszkodzie związku Tymona z dziewczyną, choć sama wie, jaki jest jej młodszy syn. Jednocześnie Czesiek ponownie zjawia się w klinice, jego spotkanie z Anią kończy się namiętnym pocałunkiem…
 • Brzydula

  Wychodzi na jaw powód, dla którego Pshemko trzyma w pracy nieudolnego asystenta. Violetta postanawia zostać druhną Pauliny i urządzić jej wieczór panieński. Ula mówi Markowi, że przejrzała jego plan. Zrywa z nim.
 • Brzydula

  Aleks cieszy się, że wreszcie znalazł haka na Marka i podczas jutrzejszego posiedzenia zarządu doprowadzi do jego odwołania z funkcji Prezesa Febo&Dobrzański. Ula boi się, że Jasiek zawali maturę, którą ma pisać następnego dnia rano. Postanawia przemówić bratu do rozumu. Marek przyznaje się, że dostał od Sebastiana prezenty. Zapewnia jednak Ulę, że cynicznie jej nie uwodził. Prosi ją o wybaczenie.
 • Brzydula

  Jasiek idzie na maturę. Okazuje się, że Kinga i Robson są parą. Jasiek jest załamany, nie jest pewien, czy będzie w stanie pisać egzamin dojrzałości. Odbywa się posiedzenie zarządu. Ula przedstawia oszukany raport, który ma uratować Marka. Następnie niechcący podsłuchuje rozmowę Marka i Sebastiana na swój temat. Jest zszokowana tym, co słyszy.
 • Brzydula

  Ula składa rezygnację z pracy. Chce wyjść z firmy, ale niespodziewanie zostaje wezwana na posiedzenie zarządu, gdzie Aleks oskarża ją o działanie na szkodę Febo&Dobrzański. Maciek próbuje umówić się z recepcjonistką Anią.
 • Lekarze 4

  Nowy ordynator zaczyna wprowadzać porządki, które nie spotykają się z aprobatą większości zespołu. Część osób buntuje się przeciwko praktykom, które wg nich mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej. Alicja po egzaminie kończącym staż transplantologiczny chce skupić się na swojej specjalizacji, co pozwoliłoby jej pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad małym Kubą. W nocy przed egzaminem Kuba zaczyna chorować i Alicja czuwa przy dziecku. Zmęczona i wciąż niespokojna o zdrowie chłopca jedzie na ustny egzamin do Warszawy. Niestety nie zdaje. Przez to musi zostać na chirurgii, a to oznacza nocne dyżury i nieprzewidywalny grafik w pracy. Krzysztof, Leon i Elżbieta są przekonani, że przyczyną niepowodzenia Alicji to jej żałoba po Maksie. Elżbieta wymusza na Alicji podjęcie terapii. Alicja uważa, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Elżbieta stawia to jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.
 • Polska filmowa

  W tym odcinku Rafał Zawierucha odwiedzi Kraków. Miasto, o którym napisano całe biblioteki książek. Stare Miasto i Kazimierz zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Zamek Królewski na Wawelu i Nowa Huta z unikatową socjalistyczną zabudową. Jeśli zapytać o Kraków miłośnika kina, zacznie sypać tytułami, jak z rękawa: „Katyń”, „Lista Schindlera”, „Anioł w Krakowie”, „Vinci”, „Wesele”, „Noce i dnie”. W Krakowie ciągle coś się kręci.
 • W samym sercu morza N

  Film oparty na bestsellerowej książce o dramatycznej podróży statku wielorybniczego Essex. Zimą 1820 r. statek wielorybniczy z Nowej Anglii zostaje zaatakowany przez wieloryba wielkości mamuta. Rozbitkowie robią wszystko, żeby przeżyć, często posuwając się do granic przyzwoitości i rozsądku. W roli głównej Chris Hemsworth.
 • wieczór
 • Dowód życia N

  Peter Bowman (David Morse), budowniczy tamy w jednym z państw Ameryki Łacińskiej, pewnego dnia zostaje porwany. Gdy porywacze orientują się, że trafił im się Amerykanin, do tego wysokiej klasy specjalista, żądają astronomicznego okupu. Firma Petera znalazła się właśnie na krawędzi bankructwa, dlatego jej właściciel nie odnowił ubezpieczenia na wypadek porwania. Odmawia również zapłacenia okupu z własnych środków. Żona Petera, Alice (Meg Ryan), zostaje pozbawiona pomocy, mimo to postanawia walczyć o uwolnienie męża. Wkrótce orientuje się, że sama nie da sobie rady, nie ma doświadczenia, nie zna lokalnej specyfiki i przede wszystkim emocje nie pozwalają jej spokojnie myśleć. Wówczas, za namową rodziny wynajmuje zawodowego negocjatora, Terry'ego Thorne'a (Russell Crowe). Najpierw w negocjacjach następuje gwałtowne przyspieszenie, później porywacze zaczynają grać na zwłokę. Napięcie narasta, sytuacja w domu Alice staje się coraz bardziej skomplikowana, maleją też szanse na uwolnienie Petera. Wówczas Terry postanawia zastosować radykalne środki. Rozpoczyna ryzykowną akcję odbicia zakładnika, która równie dobrze może przynieść uwolnienie Petera, jak i sprowadzić śmierć na nich obu.
 • Warszawska Szkoła Filmowa - Inka

  Młoda dziewczyna zostaje wykluczona przez wiejską społeczność w skutek konfliktu z proboszczem.
 • Diukowie Hazzardu N

  Kuzyni Duke, Bo i Luke, mieszkają w Hazzard County w stanie Georgia. Obaj wiodą bardzo rozrywkowe życie i często wchodzą w konflikt z Rosco P. Coltrane'em, miejscowym szeryfem. Pewnego dnia młodzieńcy dowiadują się, że ich rodzinną farmę wraz z całym miasteczkiem chce wykupić skorumpowany delegat rządowy Boss Hoggie, który zamierza na tym miejscu wybudować kopalnię. Żeby projekt wszedł w życie, musi jednak go poprzeć większość lokalnych radnych. Knuje więc sprytny plan. Postanawia odciągnąć ich uwagę, wyznaczając termin zebrania w czasie dorocznego wyścigu. Bo i Luke postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce, aby udaremnić plany bezwzględnego bogacza. W walce o rodzinne dobro niezwykle pomocni okażą się super seksowna kuzynka Daisy, pędzący bimber wuj i Dogge Charger z 1969 roku, na którym Bo, jako czterokrotny zwycięzca wyścigu, zamierza wygrać z uczestnikiem podstawionym przez Hogga...
 • Wataha u drzwi N

  Thriller zainspirowany krwawą historią sekty Charlesa Mansona. U schyłku "lata miłości" w 1969 roku czworo przyjaciół spędza wieczór w eleganckim domu na wzgórzach Los Angeles. Nie mają pojęcia, że na zewnątrz czają się śmiertelnie niebezpieczni goście. Kameralne pożegnalne przyjęcie zamienia się w koszmar, gdy intruzi zaczynają dręczyć uczestników imprezy.
 • Po pierwsze kino

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.
 • Ukryta prawda N

  Edyta i jej mąż Robert są współwłaścicielami sieci kwiaciarni. Małżeństwo rok temu stoczyło walkę o swoją uzależnioną od narkotyków córkę Magdę (21). Dziewczyna wyszła na prostą, pracuje, zaczęła zaocznie studiować. Rodzice są z niej dumni i jedyne czego się boją, to tego, że Magda znowu zacznie ćpać. Kiedy okazuje się, że 21-latka spotyka się z chłopakiem, który ewidentnie wygląda na uzależnionego od narkotyków, koszmar rodziców zaczyna się na nowo. Z domu zaczynają znikać przedmioty, dziewczyna nie wraca na noce, ojciec znajduje w jej pokoju narkotyki, do domu przychodzi człowiek z parabanku i mówi, ze Magda pożyczyła dwa tysiące i nie zwraca długu. Rodzice odkrywają, że dziewczyna kłamie także w sprawie studiów. Po stronie Magdy stoi tylko jej brat Bartek (17). Jaka tajemnica kryje się za zachowaniem Magdy?
 • Ukryta prawda N

  Iga (21), studentka prawa, podejrzewa, że jej koleżanka Zosia(21) ma romans z profesorem Dariuszem (53). Dziewczyna mimo poważnych problemów z nauką, zalicza we wrześniu na piątkę egzamin, który oblała w czerwcu, czym wzbudza zazdrość koleżanek i kolegów. Niestety Idze nie udaje się zdać egzaminu. Jest załamana, bo próbowała opanować materiał w czasie wakacji. Decyduje się zaszantażować profesora. Grozi, że wyda jego sekretny romans, jeśli nie dostanie oceny bardzo dobrej. W końcu studentce udaje się osiągnąć cel i uzyskać upragniony wpis do indeksu. Jest zadowolona, jednak zaczyna chcieć więcej. Naciska na profesora, by "załatwił jej" zaliczenie jeszcze jednego egzaminu. Wykładowca jasno daje jej do zrozumienia, że jest to niewykonalne, jednak Iga nie odpuszcza. Tymczasem chłopak Igi zaczyna podejrzewać, że to ją łączy coś z profesorem. Niespodziewanie profesor przestaje faworyzować dziewczynę, która decyduje się na nim zemścić.
 • Ukryta prawda N

  36-letnia Basia to spełniona zawodowo, otwarta i serdeczna dziewczyna, jednak pomimo wielu zalet od lat jest sama. Według jej przyjaciółki Oli, rozwódki z dwójką dzieci, Basia jest za bardzo samodzielna i wybredna. Basia, na dowód, że jest inaczej, zgadza się pójść na randkę w ciemno zaaranżowaną przez Olkę. Jest rozczarowana, gdy na spotkanie przychodzi mało atrakcyjny Janusz, wdowiec, który szuka spokoju na stare lata. Basia ucieka z randki i dzwoni do Olki, żeby zrobić jej awanturę. Sytuacja zmienia się, gdy Basia dowiaduje się, że Ola miała wypadek i trafiła do szpitala. Basia na dwa tygodnie musi wejść w rolę Oli: zajmuje się jej dziećmi, chorą matką, domem. Niespodziewaną pomoc znajduje w Januszu. Powoli przekonuje się do mężczyzny…
dalej
Zobacz program innych kanałów: