Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Po pierwsze kino 3

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy jak i reżyserzy, opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena miłosna wywarła na nich największe wrażenie? Kto był ich ulubionym superbohaterem? Z kim chcieliby zagrać w filmie? Jaki film nigdy im się nie znudzi? Na te i wiele innych pytań w nowej serii odpowiedzą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski, Piotr Domalewski, Michał Koterski oraz prowadzący programy w TVN Fabuła: Grażyna Torbicka, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kaja Klimek.
 • Teraz albo nigdy

  MICHAŁ spotyka się z przyjaciółmi ze studiów w sprawie nowej firmy. Przerywa im pojawienie się JOLI z nowiną, że jest w ciąży. To zmienia życiowe plany MICHAŁA. EWA, babcia Michała (Beata Tyszkiewicz) jest tym zaniepokojona i postanawia działać. MARTA próbuje wyciągnąć BASIĘ z rozpaczy po odejściu MARKA, ale bezskutecznie. Rodzice BASI także nie pomagają. Lekarstwem na zapomnienie o smutkach staje się spotkanie z ANDRZEJEM, który zabiera ją na oglądanie lokalu wystawionego na przetarg. Niestety urzędniczka źle reaguje na widok drugiej kobiety, czyli BASI i lokal przepada. BASIA dochodzi do wniosku, że jest pechowa. W dodatku przez MARTĘ traci pracę. MARTA spotyka MICHAŁA, kiedy on kupuje niemowlęce buciki. JULIA stara się normalnie funkcjonować i uporać się z bólem po stracie ukochanego męża. Ojciec dzwoni z Indii i chce ją zabrać do siebie. Do MICHAŁA przyjeżdżają ELA i DANA z jego córkami.
 • Szkoła AD

  Licealistka Weronika Grygiel jest przekonana, że winę za odejście ojca ponosi jej mama. Dziewczyna nie potrafi zapanować nad wybuchami złości i agresji, a jeden z jej napadów szału nagrywa koleżanka. Andżelika szantażuje Weronikę ujawnieniem nagrania i żąda w zamian pieniędzy. Nagranie trafia do sieci, a Weronika atakuje swoją matkę. Jeden z gimnazjalistów, Mirek Rosiński, ma dość robienia w szkole interesów, które kończą się zwykle poważnymi kłopotami. Jego przyjaciel, Kuba Grzesiak, chce nakłonić go do kolejnego biznesu i okłamuje kolegę, że ma ciężko chorego ojca. Mirek i jego dziewczyna decydują się pomóc przyjacielowi. Kiedy poznają prawdę, czują się oszukani i wykorzystani. Czy wybaczą koledze?
 • Detektywi

  "Loteria" Właściciel sieci małych hoteli otrzymuje serię anonimów. Prosi detektywów o sprawdzenie, co naprawdę dzieje się w jednym z hoteli. Detektywi ustalają, że szefowa pokojówek była w przeszłości karana, a teraz reszta personelu jest przez nią zastraszana. Dziewczyny boją się loterii, którą organizuje.
 • Detektywi

  "Żałoba". Do biura detektywów zgłasza się nastolatek zaniepokojony zniknięciem ojca. Znajomi zaginionego mówią, że bardzo się zmienił od śmierci żony i wciąż jest pogrążony w żałobie. Pojawia się podejrzenie, że mógł odejść od dzieci. Detektywi ustalają, że na krótko przed zaginięciem mężczyzna dowiedział się, że rodzice chcą go pozbawić praw rodzicielskich. Trop śledztwa doprowadza do starej leśniczówki.
 • Druga szansa 4

  Piotr nadal przebywa w szpitalu. Na oddziale pojawia się bandyta w przebraniu lekarza, który będzie usiłował zabić Piotra. Mężczyźnie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy uda się go uratować? Informator Borysa przekazuje mu dokumenty, które wskazują na powiązania Kellera z działalnością developerską. Na dodatek okazuje się, że mężczyzna jest zamieszany w sprawę brutalnego pozbywania się lokatorów z innej kamienicy… Zośka żegna się z dzieciakami z Bazy, ponieważ wyprowadza się do Mokrzyckich. Tam dzwoni do niej zdenerwowany Filip, któremu dziewczyna proponuje spotkanie. Mokrzyckim nie podoba się, zachowanie nowej córki, czują się zlekceważeni. Dochodzi do kłótni, w wyniku której Zośka ucieka. Chce jak najszybciej dostać się do Warszawy, pod szkołę, gdzie umówiła się z młodym Kellerem. Obydwoje z Filipem są rozżaleni, mają poczucie, że nikt ich nie słucha i nikomu na nich nie zależy. Decydują się na drastyczny krok – chcą skoczyć z dachu. Czy uda się zapobiec tragedii? Darek Zubek jest świadkiem szarpaniny Adriana z policjantem. Okazuje się, że Sławek, były mąż Kaśki chce odebrać jej część dóbr, jako zadośćuczynienie alimentów, których mu nie płaciła. Darek powiadamia o wszystkim Zeita. Jakub udaje, że ta sprawa go nie interesuje, ale wsiada w samochód i przyjeżdża na wieś. Zastaje Kaśkę z Adrianem w areszcie. Czy producent telewizyjny będzie w stanie im pomóc?
 • Druga szansa 4

  Zośka i Filip nadal przebywają na dachu szkoły. Pod budynkiem gorączkowo działają już jednostki policji, straży pożarnej i pogotowia. Jest tam Borys, sprowadzony przez niego ojciec i matka Filipa, oraz opiekunka Zośki z domu dziecka. Monika chce działać, próbuje dostać się na dach. Borys stanowczo jej tego zabrania, ponieważ muszą czekać na specjalistę, który jest już w drodze. Dopiero gdy okazuje się, że psycholog utknął w korku, Borecka dostaje pozwolenie na rozmowę z dzieciakami. Czy Monice uda się zapobiec tragedii? Wydarzenia tego dnia wywierają na niej duże wrażenie. Zastanawia się czy jest dobrą matką i w głowie kiełkuje jej pewna myśl. W końcu pyta śpiącą Basię, czy chciałaby mieć siostrzyczkę… Czy Monika rozpocznie procedurę adopcyjną Zosi? Sara świetnie bawi się na planie swojego reality show. Kiedy dowiaduje się, że Kamil dostaje telefon od znanego producenta, który składa mu świetną zawodową propozycję, jej szampański humor znika. Kamil dostał główną rolę w filmie - ona natomiast jest skończona w branży. Mężczyźnie bardzo zależy żeby jego ukochana pojawiła się u jego boku na uroczystej premierze. Sara mimo ogromnej niechęci godzi się na wyjście z partnerem. Niestety ten wieczór skończy się dla niej tragicznie… Artur wychodzi po przesłuchaniu w sprawie „przyjęcia korzyści majątkowej” od pacjenta. Ktoś go z pewnością wrabia, ale Artur nie wie kto to mógłby być. Jest zdruzgotany, i zarzuca Oli, że wciągnęła go do telewizji i zrujnowała jego karierę lekarską. Następnego dnia mimo ostrzeżeń ukochanej idzie jak co dzień do szpitala. Po spotkaniu z ordynatorem dowiaduje się, że musi iść na przymusowy urlop aż do wyjaśnienia sprawy. Dziadek i Justyna cieszą się świeżo nawiązaną, ciepłą relacją. Mężczyzna próbuje namówić córkę, by wybaczyła swojej matce, ale dziewczyna potrzebuje więcej czasu. Dziadek kontaktuje się z Niną, próbuje naprawić ich relację, ale kobieta wie, że została odrzucona i że nikogo prócz siebie nie może za to obwiniać…
 • Na Wspólnej 14

  Marcin rzuca się na Janusza! Kinga błaga Michała, żeby nie mścił się na swoim byłym oprawcy. Brzozowski obiecuje, że nie zrobi niczego głupiego… Ale nie udaje mu się powstrzymać wściekłego Marcina – ten spotyka się z Januszem i rzuca się na niego z pięściami! Marta zdemaskowana przez znachora Babińskiego? Marta – udając poważnie chorą – po raz kolejny odwiedza Babińskiego. Skarży się na coraz gorsze samopoczucie. Kiedy Konarska sugeruje, że może powinna pójść do szpitala, znachor nabiera podejrzeń. Czy Marta zostanie zdemaskowana? Monika walczy ze znieczulicą dzieci pana Stanisława… Pan Stanisław dostaje sweter w prezencie urodzinowym od córki. Podopieczny pokazuje Monice swoją szafę – jest pełna swetrów i koszul przysłanych pocztą! Staruszek wyznaje, że nie widział swoich dzieci od kilku lat… Monika dzwoni do córki pana Stanisława – czy zdoła ją namówić na przyjazd do ojca?
 • Na Wspólnej 14

  Michał grozi Januszowi, że go zabije! Brzozowskiego nieustannie prześladuje trauma z dzieciństwa – katujący go Janusz nie odpuszcza mu nawet we śnie! Kinga, widząc w jakim mąż jest stanie, błaga go żeby się nie mścił. Mimo to Michał czeka na Janusza przed jego biurem. Grozi mu, że go zabije! Tomek na randce z Elżbietą? Kumpel Tomka nachodzi go w pracy i namawia na paserkę, obiecując spore zyski… Tymczasem Igor prosi brata, żeby towarzyszył Elżbiecie podczas premiery filmu jej ulubionego reżysera. Tomek jest szczęśliwy, mając w perspektywie randkę z Elą! Znachor robi awanturę na oddziale Kamila! Babiński dopada Hoffera w szpitalu. Awanturuje się o nasłanie na niego dziennikarki. Uważa, że lekarze mszczą się na nim, bo ludzie wolą leczyć się u niego. Znachor niemal rzuca się na drwiącego z niego Kamila. Wszystko to słyszy ojciec Pawełka. Mężczyzna nie może sobie darować, że wierzył Babińskiemu, a jego ciężko chory syn cierpiał!
 • Singielka

  Elka jedzie zrobić reportaż, na miejscu spotyka Konrada z jego nową dziewczyną! Elka ośmiesza go w oczach nowej dziewczyny. Fatalny dzień czeka Tomasza, który dowiaduje się, że ma pracować z Mikołajem. Kiedy Mikołaj próbuje pogadać z nim o Sylwii- dochodzi do bójki! Z kolei do kawiarni Natalii przychodzi Robert, żeby zaprosić ją na ślub. Spotkanie okazuje się jednak kompletną katastrofą.
 • Singielka

  Sława dostaje kwiaty. Genowefa sceptycznie ocenia entuzjazm córki przekonanej, że przysłał je Olgierd. Sława opracowuje plan odzyskania męża – ale czy kwiaty były rzeczywiście prezentem od Olgierda? Elka spędza czas z Konradem, który okazuje się miłym kompanem na samotne popołudnia. Również Monika dochodzi do porozumienia z Andrzejem, którego coraz to bardziej wymyślne pomysły na przeprosiny, wreszcie przynoszą rezultat.
 • Teraz albo nigdy

  JULIA nagabywana przez MARTĘ i BASIĘ mówi im o swojej rozpaczy. Próbuje zacząć normalnie funkcjonować. ROBERT bardzo się troszczy o przeziębioną MARTĘ. GRAŻYNA współczuje MICHAŁOWI ciążowych humorów JOLI. Ta z kolei spotyka się z EWĄ oraz DANĄ i ELĄ, bo EWA wezwała dawne kobiety MICHAŁA żeby wybadać JOLĘ. MICHAŁ fantastycznie zajmuje się córkami. Matka MARTY przekonuje ją, że ROBERT potrzebuje trochę czasu, zanim oswoi się z awansem. JOLA poznaje córki MICHAŁA. One porównują ją do MARTY, którą bardzo polubiły na Maderze. ANDRZEJ pomaga JULII kupić samochód, przy okazji JULIA radzi mu, żeby był cierpliwy z BASIĄ. ROBERT nie chce słyszeć o tym, żeby MARTA szła do pracy, albo rodziła dziecko. Nie ma też zamiaru iść na powtórkowego Sylwestra u BASI. Po wyjeździe ELI i DANY z córkami, MICHAŁ prosi EWĘ, że spróbowała przekonać się do JOLI. Po czym przedstawia JOLĘ swoim rodzicom. JULIA zabiera na przejażdżkę MARTĘ i BASIĘ. Świetnie się bawią, aż do momentu kiedy dzwoni ze stanów adwokat JULII. Ktoś rości sobie prawa do spadku po jej mężu.
 • Europa filmowa-Londyn

  Londyn to nie tylko jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej przyciągające co roku 30 milionów turystów. Tutaj także dokonuje się 1/3 światowych operacji walutowych oraz kręci najwięcej filmów na naszym kontynencie. Nic więc dziwnego, że jeden odcinek o tym mieście to stanowczo za mało. W tym odcinku Rafał Zawierucha powie, jak zostać królem. Będzie podążał śladami Stanley Kubricka i jego zatrważającej „Mechanicznej pomarańczy”, a potem przeniesie się do Cambridge. A do tego spotka się z interesującymi gośćmi.
 • Motywy Filmowe

  W tym odcinku "Motywów Filmowych" Andrzej Sołtysik przybliża wielkie kinowe produkcje związane z morzem. Z rodzimych produkcji wspomnieć warto o kultowym "Rejsie" Marka Piwowskiego, wśród hollywoodzkich produkcji zaś przypominamy między innymi "Posejdona", "Polowanie na Czerwony Październik" oraz - oczywiście - "Titanica".
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • TRWA

  Farciarz Gilmore N

  Gilmore jest hokeistą z zamiłowania, ale tak się złożyło, że nie może już grać w ulubioną grę. Ponadto dowiaduje się, że jego ukochana babcia, która wychowywała go po śmierci rodziców, musi zapłacić na rzecz rządu prawie ćwierć miliona dolarów, jeżeli chce odzyskać swój dom. Jedną z gier, w których można zdobyć tak astronomiczne honorarium jest golf. Dlatego Gilmore postanawia zostać zawodowym graczem w golfa. Jego pojawienie się na polach golfowych natychmiast wzbudza sensację. Po pierwsze, nie ma dżentelmeńskich manier, typowej cechy graczy w golfa, po drugie, ma nawyki hokeisty, po trzecie, był kiedyś sławny i w czasie rozgrywek podążają za nim hokejowi fani. Ci samym pojawieniem się na polach golfowych wywołują szok u wykwintnej publiczności. Kariera Gilmore'a układa się fatalnie do czasu zjawienia się pięknej dziennikarki Virginii (Julie Bowen), specjalistki od Public Relations. To ona potrafi zażegnać większość konfliktów, wpływa również łagodząco na dość nieokrzesanego byłego hokeistę. Gilmore uczy się w zawrotnym tempie, przestaje też odstawać od otoczenia i chociaż wiele razy sprawy nie idą po jego myśli, wreszcie wygrywa pieniądze na dom dla babci i zdobywa serce wspaniałej kobiety.
 • Czerwona planeta N

  Już od pewnego czasu na Marsie działa laboratorium, które dzięki wykorzystaniu specjalnego gatunku alg, produkuje tlen do atmosfery planety. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem czerwona planeta będzie mogła przyjąć pierwszych osadników z Ziemi. Optymizm nagle ustępuje miejsca niepewności. Naukowcy na Ziemi otrzymują dane, z których jasno wynika, że stacja na Marsie nie działa tak, jak powinna. Konieczna jest interwencja na miejscu. Z misją na Marsa wyrusza grupa astronautów; wśród nich są technicy i naukowcy. Pięcioosobową grupą mężczyzn dowodzi kobieta, Kate Bowman (Carrie-Ann Moss). Podczas lądowania na Marsie dochodzi do wypadku. Zniszczeniu ulegają najważniejsze urządzenia - komputer do prowadzenia prac badawczych i przyrząd do nawiązywania łączności z Ziemią. Co gorsza, wkrótce okazuje się, że baza na Marsie również jest zniszczona. Astronauci nie mają zapasów tlenu, wody i żywności, a do tego na planecie panują bardzo wysokie temperatury. To jeszcze nie wszystko. Ku swemu przerażeniu, trafiają na coraz więcej dowodów na to, że czerwona planeta wcale nie jest niezamieszkana.
 • wieczór
 • Krwawy diament N

  Zmuszony do niewolniczej pracy w kopalni diamentów, Solomon (Hounsou), znajduje bardzo cenny diament i ukrywa go. Potem ucieka z kopalni i zwraca się o pomoc do dziennikarki (Connelly) oraz byłego najemnika, Archera (DiCaprio). Wszyscy razem wyruszają na poszukiwania diamentu, ich śladem wyrusza wojsko, inni poszukiwacze oraz rebelianci. Powstał film trzymający w nieustającym napięciu. Twórcy znakomicie sfotografowali afrykańskie plenery oraz dobrali świetnych aktorów - Leonardo DiCaprio został nominowany do Oscara za główną rolę męską, a Djimon Hounsou za drugoplanową rolę męską.
 • Egzekutor N

  Inspektor Harry Callahan i jego partner DiGeorgio (John Mitchum) w brawurowy sposób udaremniają zbrojny napad na sklep monopolowy. Wprawdzie udaje im się zatrzymać trzech napastników, ale w czasie akcji zniszczony zostaje policyjny radiowóz i sklep. Następnego dnia, za karę, Callahan zostaje odsunięty od pracy w wydziale zabójstw, znów dostaje pracę za biurkiem. W kilka dni później banda uzbrojonych przestępców dokonuje w nocy napadu na skład broni. Ich łupem padają ręczne wyrzutnie rakiet. Włamanie zostaje zauważone przez patrolujących okolicę policjantów; jednym z nich jest były partner Callahana. Policjanci postanawiają udaremnić kradzież, dochodzi do strzelaniny, w której DiGeorgio zostaje śmiertelnie ranny. Trafia do szpitala. Przy umierającym natychmiast zjawia się Callahan. Przed śmiercią DiGeorgio odzyskuje przytomność i przekazuje nazwisko jednego z napastników; to Bobby Maxwell. W tym samym czasie lewacka organizacja terrorystyczna przekazuje władzom miasta taśmę z żądaniem wypłacenia miliona dolarów okupu. Jeżeli żądanie to nie zostanie spełnione, ważniejsze obiekty użyteczności publicznej zostaną wysadzone w powietrze. Callahan zostaje przywrócony do czynnej służby. Dostaje nowego partnera. Nie jest tym zachwycony, gdyż ma pracować z kobietą, Kate Moore (Tyne Daly). Śledztwo rozpoczyna od wizyty u Wielkiego Eda, przywódcy lewackiej organizacji zrzeszającej czarnych. On potwierdza informację przekazaną przez DiGeorgio. W chwilę po wizycie Callahana Wielki Ed zostaje aresztowany. Policja zamyka śledztwo w sprawie szantażu i groźby zamachu, a burmistrz urządza wielką fetę. Tymczasem Callahan oświadcza publicznie, że oszukuje on mieszkańców, a przy Wielkim Edzie policja nie znalazła broni zrabowanej z arsenału.
 • Europa filmowa-James Bond - najlepsze plenery

  Rafał Zawierucha będzie podążał śladami wyjątkowego bohatera. Zanim to jednak nastąpi, przypomnicie sobie zapierające dech w piersi plenery i najwybitniejszych ludzi kina, których mieliście okazję poznać razem z Rafałem. W końcu bohaterem odcinka zostanie agent 007 – sam James Bond. Wędrówka rozpocznie się w Londynie, a potem przeniesiecie się do Paryża i Karlowych Warów.
 • Ukryta prawda N

  25-letni Marcin ma śliczną narzeczoną, dobrze płatną pracę w firmie jej ojca i ładne mieszkanie. Kiedy na portalu społecznościowym zaczepia go seksowna Kamila, Marcin wbrew ostrzeżeniom przyjaciela rozpoczyna flirt. Wkrótce dostaje od dziewczyny erotyczne zdjęcia i coraz częściej zaczyna myśleć o tym, by spotkać się z nią w realu i ostatni raz przed ślubem dać się ponieść emocjom. Tymczasem flirt odkrywa jego narzeczona. Nie chce wierzyć, że Marcin nie spał z Kamilą, wyrzuca go z mieszkania i zrywa zaręczyny. Marcin traci też pracę w firmie niedoszłego teścia. Zaczyna pomieszkiwać kątem u przyjaciela, który niespodziewanie odkrywa, że na zdjęciach wysłanych przez Kamilę jest mało znana zagraniczna modelka. Marcin orientuje się, że został oszukany. Za wszelką cenę chce ustalić przez kogo...
 • Ukryta prawda N

  Danuta (56), dowiaduje się, że jej syn Artur (29), pracownik firmy ubezpieczeniowej, próbował popełnić samobójstwo. Kochająca matka stara się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna targnął się na swoje życie. Podejrzewa, że ma to związek z jego nadchodzącym rozwodem z żoną Karoliną, którą 29-latek przyłapał na zdradzie. Danuta próbuje wpłynąć na kobietę, by zmieniła decyzję w sprawie rozwodu, zakończyła romans i dała swojemu małżeństwu drugą szansę, ale kobieta nie zamierza wycofać pozwu. Danuta nie wie, co robić, by poprawić nastrój synowi. Niedługo potem Artur dzwoni do matki, żeby się z nią pożegnać...
 • Ukryta prawda N

  Ewa pracuje w sklepie meblowym. Pół roku temu dowiedziała się, że jej mąż Tomasz przez jakiś czas ją zdradzał. Mężczyzna się przyznał, prosił o wybaczenie. Ewa próbuje o wszystkim zapomnieć – przede wszystkim dla dobra 10-letniego syna - jednak ciągle nie potrafi sobie z tym poradzić. Od miesiąca Ewa chodzi z mężem do poleconego przez koleżankę terapeuty Krzysztofa. Niestety kobieta nie widzi żadnych efektów terapii. Czuje się nieatrakcyjna, ma coraz większe kompleksy. Nie potrafi zaufać Tomaszowi – cały czas wydaje jej się, że mógłby znowu ją zdradzić. Związek przeżywa kryzys. Terapeuta proponuje małżeństwu sesje indywidualne. Ewa zaczyna chodzić do niego sama. Nieoczekiwania czuje się coraz lepiej. Krzysztof – spokojny, opanowany i przystojny – bardzo jej imponuje. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Niespodziewanie kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakochała się w terapeucie. Nie wie, jak sobie z tym poradzić. Tymczasem przez przypadek odkrywa kolejne fakty na temat romansu męża.
 • Kocham. Enter

  "Męska decyzja". Hubert i Marta są szczęśliwym małżeństwem na dorobku. Marta jest jednak niezadowolona, że Hubertowi zarabia za mało. W życie pary wkracza Kinga – przyjaciółka Marty z czasów dzieciństwa. Marta prosi Kingę, aby zatrudniła Huberta w swojej firmie. Hubert i Kingą zaczynają pracować razem. Kinga docenia Huberta, ten po raz pierwszy czuje, że jest ktoś kto go akceptuje . Mają romans. Hubert myśli o zostawieniu Marty i odejściu do Kingi. Zdesperowany Hubert pisze do redakcji portalu Kocham.Enter.
dalej
Zobacz program innych kanałów: