Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Nowi gimnazjaliści odnajdują przypadkiem list w butelce. Okazuje się, że jest to list od tegorocznego absolwenta liceum, Pawła Kwapińskiego, który spisał wyzwania, jakich musi się podjąć uczeń, który znalazł list. Wszystko po to, aby zostać kultowym uczniem. Na liście zadań, jakie musi spełnić znalazca listu jest m.in. zmuszenie Gruszki do wypowiedzenia na głos przekleństwa, pocałowanie Anny Turczyn, wyniesienie ze szkoły popiersia Adama Mickiewicza i przejście pomiędzy oknami z sali do sali na ostatnim piętrze. Gdy uczniowie rozpoczynają realizację zadań, w szkole niespodziewanie zjawia się kultowy uczeń, Paweł Kwapiński i zmienia wyzwania… Łukasz Trybulski z 1a gimnazjum zakochuje się w licealistce, która śpiewa w szkolnym zespole rockowym. Postanawia zdobyć jej miłość i poprosić ją o rękę. Chłopak za wszelką cenę chce udowodnić swojej wybrance, że jest dorosły.
 • Detektywi N

  Jak ojciec, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi szukają 7-letniej dziewczynki, która zaginęła. Jej ojciec jest zamożnym biznesmenem wiec podejrzewa się porwanie dla okupu. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna miał romans, który niedawno zakończył. Podejrzewa swoją byłą kochankę o porwanie dziecka.…
 • Prosto w serce

  Pani Broniec z Ośrodka Adopcyjnego zastaje rodzinę w dobrej formie. Rafał chce przystopować szturm na Artura, ale Robert namawia go do kolejnej intrygi, która ma podnieść akcje Rafała w oczach Artura. Przy pomocy podkupionego Czarka, podmieniają dokumenty Feliksowi, co niemal niweczy umowę z Turkami. Monika jest oburzona współudziałem Czarka w akcji z podmianą teczek i żąda by oddał pieniądze Robertowi.
 • Prosto w serce

  Artur i Monika umawiają się na pierwszą prawdziwą randkę. Tymczasem Nina i Czarek walczą o to, żeby Monika wróciła do Cezarego. Konstancja godzi się z Wiki. Gośka i Basia przygotowują Monikę do kolacji z Arturem. Zrozpaczona Konstancja chce powstrzymać Artura przed wyjściem na spotkanie z Moniką. Jednak Artur jest zdeterminowany.
 • TRWA

  Twarzą w twarz 2

  Major Sikorski staje się ofiarą brutalnej napaści w celi więziennej. Napastnik próbuje wydobyć od niego informacje o Marcinie i ukrytych milionach dolarów. Dorota Popławska, psycholog więzienny, podejrzewa, że w dotarciu do Sikorskiego pomógł któryś ze strażników. Nie znajduje jednak wsparcia u naczelnika więzienia... Wiktor nie ufa Marcinowi. Próbuje dotrzeć do Ostrego, który ranny przebywa w szpitalu. Szybko jednak z Martą orientują się, że jedyną nadzieją na odzyskanie syna jest współpraca z Marcinem Sikorskim. Czy Wiktor zgodzi się na spełnienie warunków porywaczy...
 • Kryminalni 4

  Odcinek 43 pt. "Strefa mroku". Basi Storosz zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Grabarz więzi swoją ofiarę w domu na odludziu. Zawada musi znaleźć trop, który doprowadzi go do mordercy. Czy uda mu się uratować Basię? Czy wyrwie dziewczynę z rąk Grabarza, nim ten przyszykuje kolejną trumnę?
 • Julia

  Anita umawia się z Darkiem na randkę. Podczas spotkania chłopak dowiaduje się o Julce rzeczy, o których nie miał pojęcia. Julia obawia się, że Darek wykorzysta te informacje przeciwko niej, dlatego godzi się iść z nim na randkę. Tymczasem Monika próbuje zbliżyć się do Janka. Ten jednak ją odtrąca. Pod koniec dnia Julia dostaje dobrą wiadomość od mamy: Natalka może być operowana jeszcze w tym roku.
 • Na Wspólnej 13

  Zuza miała straszny sen związany z Ulą (Ania Niedźwiecka) – bardzo martwi się o córeczkę... Tymczasem dziewczynka rzeczywiście robi coś szokującego – wchodzi na parapet i staje w szeroko otwartym oknie na piętrze domu! Niedługo potem do Hofferów dzwoni opiekunka Uli i -przerażona – błaga, by natychmiast przyjechali… Michał jest bardzo przejęty – ma dzisiaj próbę z zespołem muzycznym. Od rana ćwiczy weselne piosenki. Kinga ostro kpi z nowej pasji męża. Zupełnie inaczej podchodzi do sprawy Marcin (Piotr Nowak) – wróży przyjacielowi karierę gwiazdy! Daniel wyznaje Łucji (Magdalena Łoś), że dla niej zrezygnował z zagranicznego stypendium. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa – dziękuje mu gorącym pocałunkiem… Daniel promienieje - wróciła mu radość życia! Tę zmianę widzi Smolny (Łukasz Konopka) i zaczyna nabierać podejrzeń…
 • Na Wspólnej 13

  Włodek jest przybity wizją zbliżającej się śmierci. Ale nie poddaje się – pozostały mu czas musi jak najlepiej wykorzystać! Zięba planuje ekskluzywną podróż, w którą zabierze Marię. W tym celu chce pożyczyć pieniądze od Tadeusza (Jerzy Schejbal). Przy tej okazji wyznaje przyjacielowi, że umiera… Adam i Weronika mają problem - Antosia nawet nie chce słyszeć o wyprowadzce ze Wspólnej! Adam obmyśla plan jak przekonać córkę… Tymczasem do Weroniki przychodzi Alek (Filip Ponikiewicz) – nastolatek, który chce… pozbawić swoich rodziców praw rodzicielskich! Martę znowu nachodzi Roman. Konarska ma dość jego kontroli – wyprasza ojca za drzwi… Na zajęciach cross-fit trener Olaf (Maciej Brzoska) bardzo chwali Konarską – namawia ją do regularnych treningów. Czy nowa pasja pomoże Marcie wyjść z alkoholizmu?
 • Prosto w serce

  Monika i Artur spędzają wspólnie czas na swojej pierwszej randce w pizzerii. Artur wyznaje Monice, że wraca na tor, ma wziąć udział w jeździe testowej nowego samochodu. Monika daje mu na szczęście łańcuszek swojej mamy i umawia z nim na kolejny wieczór. W firmie, wiadomość o powrocie Artura do ścigania wzbudza euforię. Okazuje się, że jedna z telewizji będzie transmitować wydarzenie. Monika denerwuje się i martwi o Artura, nie jest w stanie oglądać transmisji. Basia, która ogląda wyścig w telewizji jest przerażona. Mówi Monice, że Artur miał wypadek.
 • Prosto w serce

  Monika wybiega z firmy i jedzie do szpitala. Tymczasem Feliks zbiera wszystkich pracowników firmy. Mówi im o smutnej wiadomości. Wszyscy są poruszeni wypadkiem Artura, nawet Rafał i Robert. Basia słyszy rozmowę Rafała i Roberta. Słysząc pojedyncze zdania, dochodzi do wniosku, że Rafał i Robert chcą bardzo skrzywdzić Artura. Basia mówi o tym dziewczynom. Razem uprowadzają Artura ze szpitala. Kiedy Konstancja orientuje się, że sala Artura jest pusta, wzywa policję.
 • Twarzą w twarz 2

  Wiktor i Marcin przygotowują plan wejścia do więzienia. Zadanie wydaje się niemożliwe do wykonania. Marta wpada na pomysł zrobienia maski, dzięki której Wiktor będzie mógł wejść do więzienia jako ktoś inny. Paweł może nie przeżyć następnego dnia w więzieniu, dlatego akcję odbicia więźnia muszą przeprowadzić w ciągu kilku, najbliższych godzin. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?
 • Wpadki filmowe

  Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z „Gwiezdnych wojen” w produkcji o Indanie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.
 • Grażyna Torbicka zaprasza 2 - Olga Chajdas

  Program Grażyny Torbickiej był realizowany podczas dużych imprez związanych z filmem. Prowadząca spotyka się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. To intrygujące rozmowy o miłości do kina, procesie tworzenia i najlepszych produkcjach.
 • Happy Feet: Tupot małych stóp

  Na dalekiej Antarktydzie mieszkają królewskie pingwiny; wszystkie pięknie śpiewają wyrażając w ten sposób uczucia. Jednak młody pingwin imieniem Mambo nie ma głosu ani słuchu i jest najgorszym śpiewakiem na świecie. Powoduje to liczne kłopoty, choć Mambo ma inny wielkie talent - pięknie tańczy. Znakomita zabawa dla całej rodziny.
 • Totalna magia N

  Siostry Owens, Sally (Sandra Bullock) i Gillian (Nicole Kidman), od najmłodszych lat zdawały sobie sprawę, że są inne niż ich rówieśnicy. Cała ich rodzina różniła się od innych przeciętnych rodzin. Sally i Gillian wcześnie straciły rodziców. Ich wychowaniem zajęły się ciotki, Jet (Dianne Wiest) i Frances (Stockard Channing). Dziewczynkom niczego nie zabraniały. Sally i Gillian mogły opychać się czekoladowym tortem na śniadanie, chodzić późno spać, czytać książki o czarach i uprawiać magię, która w ich rodzinie przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Jednego dziewczynki nie wiedziały, że kobiety z rodu Owensów zakochując się ściągały na siebie i swych wybranków śmiertelne niebezpieczeństwo. Sally obserwując swe ciotki pierwsza zrozumiała, że podążając ich drogą nigdy nie znajdzie dla siebie mężczyzny. Nie chciała, by jej życie upłynęło w samotności, chciała żyć jak inne kobiety. Gillian nie przeżywała z powodu swej odmienności żadnych rozterek, nawet bawiło ją to, jak wielkie wrażenie potrafi wywrzeć na mężczyznach. Bez wyrzutów sumienia łamała serca kolejnym mężczyznom, lecz pewnego dnia bardzo się zawiodła. Wówczas postanowiła bronić się magią. Te nieudolne próby czarów wywołały całą serię niefortunnych zdarzeń i w końcu naraziły jej siostrę na niebezpieczeństwo, którego Sally z całej siły starała się uniknąć. Nim jednak się obejrzała w jej życiu pojawił się przystojny oficer policji, Gary Hallet (Aidan Quinn).
 • wieczór
 • Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka N

  Trzeci część znanego cyklu przygodowego. Tym razem akcja rozgrywa się w Chinach, gdzie przed tysiącami lat został pochowany przeklęty na wieki Cesarz Smok. Młody poszukiwacz przygód trafia na ślad grobowca i niechcący budzi do życia Cesarza i jego armię. Ziemi zagraża potężna armia zmarłych. Na pomoc wyruszają doświadczenie w walkach z mumiami rodzice młodzieńca.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • Kandydat N

  Podczas działań wojennych w Iraku drużyna pod dowództwem kapitana Bennetta Marco (Denzel Washington) wpada w zasadzkę nieprzyjaciela. Sierżant Shaw (Liev Schreiber) ratuje jednak żołnierzy bohatersko pokonując nieprzyjaciela, życie traci tylko dwóch szeregowców. Po powrocie do domu Shaw zajmuje się polityką - wpływowa matka (Meryl Strzep), kariera ojca i jego bohaterstwo dają mu wielką popularność i poparcie w drodze do fotela vice prezydenta, po prostu idealny kandydat. Wszystko komplikuje się, gdy Ben Marco spotyka jednego ze swoich podwładnych z działań w Iraku. Żołnierz ten opowiada Marco o snach, które go dręczą. Marco początkowo bierze to jako "syndrom Zatoki Perskiej", jednak niebawem sam zaczyna mieć podobne sny i szczątki wspomnień. W tym momencie rozpoczyna się walka o prawdę. Marco jest na polu bitwy sam, nie wierzy mu kompletnie nikt, w końcu zostaje nawet usunięty ze służby. Pomimo to nadal drąży sprawę tamtej pamiętnej akcji, oplątany siecią intryg, otoczony ludźmi bez skrupułów, dla których najważniejsza jest władza. Ben Marco w końcu dochodzi prawdy - okazuje się, że wszyscy jego podwładni, jak i on sam, przeszli pranie mózgu, nie było żadnego bohaterstwa Shaw'a, dwóch szeregowych nie zginęło z ręki wroga. Czy major Bennett Marco podoła wyzwaniu?
 • Po pierwsze kino

  „Po pierwsze kino” to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy, reżyserzy, jak i scenarzyści opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena wywarła na nich największe wrażenie? Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? W nowej serii TVN Fabuła pojawią się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc, czy Jacek Poniedziałek.
 • Masters of Sex 2 N

  Dziecko Nate i Francine Bombeck genetycznie rodzi się jako chłopiec, lecz posiada organy obu płci. Masters zachęca rodziców, by poczekali z operacją usunięcia jednego z nich. Podczas sekretnego spotkania w hotelu, Masters i Johnson przedstawiają się jako państwo Holden. Mężczyzna zwierza się, że uczęszczał do szkoły z internatem, żeby uniknąć przemocy w domu. Para z zaangażowaniem wchodzi rolę wyimaginowanego małżeństwa.
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY - Topa cz.1

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Ukryta prawda N

  Paulina (27) od dziesięciu lat tańczy w balecie. Od jakiegoś czasu dokucza jej bardzo silny ból kolana który powoduje, że jej kariera staje pod znakiem zapytania. Przyjaciółka Julia (28), również tancerka, poleca jej dobrą prywatną klinikę ortopedyczną. Tam cierpiąca dziewczyna poznaje czarującego Marka (36) - ortopedę z kilkuletnim stażem. Jest nim zauroczona. Zaczyna się spotykać z przystojnym lekarzem mimo, że ma on żonę – Kamilę (36). Mężczyzna otacza swoją kochankę fachową opieką. Wykonuje jej odpłatną operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie, co ma uwolnić tancerkę od bólu i pozwolić zachować sprawność na długie lata. Paulina jest bardzo zaangażowana w romans, chciałaby związać się z Markiem na całe życie. Niestety jej problemy zdrowotne powracają.
 • Ukryta prawda N

  Janina (70) żąda od swojego zięcia Zbigniewa (49) i córki Bożeny (44), aby na jej urodziny przyjechał ich syn, a jej wnuk – Tomek (23). Starsza pani jest przekonana, że chłopak od kilku lat mieszka w Anglii. Jednak tak naprawdę uciekł on z domu po ciągłych awanturach z ojcem. Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa. Zdeterminowany Zbigniew odnajduje go w zaniedbanym mieszkaniu, które wynajmuje za grosze z kolegą. Tomek w zamian za oferowane przez ojca pieniądze zgadza się przyjść na urodziny babci i odgrywać rolę dobrze ustawionego emigranta. W domu rodziców pojawia się jednak z córką Julią (4), o której istnieniu nikt nie miał pojęcia. Na przyjęciu dochodzi do awantury. Janina słabnie i trafia do szpitala. Tomek tymczasem znika, pozostawiając dziecko swoim rodzicom.
 • Kocham. Enter

  "Chciałem dobrze". Filip zgłasza się do portalu "Kocham Enter", ponieważ boi się, że skrzywdzi Sarę –koleżankę z klasy - w której się podkochuje. Dziewczynką po śmierci mamy opiekuje się ciocia. Sara pragnie jednego - spotkać się ze swoim ojcem, którego nigdy nie poznała... Filip chcąc spełnić to marzenie decyduje się na kłamstwo - pisze do Sary podając się za jej ojca. Sytuacja jednak szybko wymyka się spod kontroli.
dalej
Zobacz program innych kanałów: