Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Wpadki filmowe 2

  Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. W drugiej serii programu przyjrzymy się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych - i to z pierwszej ręki!
 • Szkoła AD

  Gimnazjalista Mirek Rosiński postanawia zdobyć ukochaną dziewczynę i kupić jej wymarzonego psa. Aby mieć pieniądze na prezent namawia kolegę na udział w internetowej grze w pokera. Kuba zgadza się pomóc przyjacielowi, bo sam liczy na dużą wygraną. Chłopcy kradną nauczycielowi kartę kredytową konieczną do zarejestrowania się w grze. Przegrywają 4 tysiące i są przerażeni, bo nie wiedzą, jak oddać nauczycielowi ukradzione pieniądze. Tymczasem licealistki Monika i Ania rywalizują ze sobą o to, która z nich pocałuje się z większą liczbą chłopaków w ciągu jednego dnia. Kiedy Monika zaczyna zdobywać przewagę, Ania zamieszcza na portalu społecznościowym złośliwą plotkę na temat rywalki i dzięki temu wygrywa rywalizację. Monika jest wściekła i postanawia się zemścić. Chce powiedzieć o wszystkim chłopakowi Ani…
 • Julia

  Hanna próbuje porozmawiać z mężem przed jego wyjściem do pracy. Niestety Tadeusz bardzo się spieszy. Janek z Julią podczas przerwy spacerują po parku wokół kliniki. Miło spędzają czas. Julia jednak jest smutna. Wie, że to wszystko nie ma sensu - ona udaje narzeczoną Maćka, a Janek jest przecież z Moniką. Mimo to, wysyła smsa do Janka i niecierpliwie oczekuje na odpowiedź. Tymczasem Hanna, która podsłuchała w klinice rozmowę Moniki i Bożeny, pyta Tadeusza, czy ją zdradza…
 • Julia

  Tadeusz twierdzi, że nigdy nie zdradził Hanny. Kobieta początkowo jest zdenerwowana i rozgoryczona. Mięknie jednak, gdy mąż próbuje okazać jej czułość. Wieczorem Maciek z Kamilem wybierają się na kolację. W tym samym czasie w restauracji pojawia się Hanna z Tadeuszem. Zaskoczony Maciek dzwoni do Julki i prosi ją o pomoc.
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • Przepis na życie 4

  Andrzej ma zły sen. Ma to niewątpliwy związek z przepowiednią pacjentki. Przestraszony lekarz chce się podzielić tym faktem z najbliższymi. Enigmatycznie tłumaczy Ance przez telefon to, czego się obawia. Na widok wchodzącej do sypialni Beaty rozłącza się. Wyjaśnienia Andrzeja dotyczące wróżby irytują Beatę. Andrzej reaguje wybuchem gniewu. W Przepisie tuż przed otwarciem pojawia się Dorota. Anka wybiera się z psycholożką na spacer, podczas którego zarzuca Dorocie brak profesjonalizmu i łączenie życia zawodowego z prywatnym. Dorota jest opanowana i ze spokojem tłumaczy Ance, że Jerzy samodzielnie i odpowiedzialnie dokonał wyboru. Wściekła Anka odjeżdża pozostawiając psycholożkę w parku. Podczas nagrania między Anką, a Jerzym dochodzi do ostrej wymiany zdań. Anka niechcący uderza Jerzego patelnią w głowę, co przynosi niespodziewany efekt…
 • Singielka

  Nadia zostaje przyjęta do firmy jako nowa dziennikarka. Elka słysząc to wyrzuca list do Tomasza. Jest przekonana, że to on załatwił byłej dziewczynie miejsce w firmie. Utwierdza się tylko w przekonaniu, kiedy Monika potwierdza jej obawy, że Nadia i Tomasz wrócili do siebie. Natalia spotyka się z Robertem, który mówi jej, że Aśka ma zamiar zrobić test na ojcostwo. Natalia stara się go pocieszyć, gdy dzwoni roztrzęsiona Genowefa. W trakcie ich spotkania Gustaw zasłabł!
 • Singielka

  Dorota stara się przekonać Elkę do pozostania w redakcji – ona jest jednak nieugięta. Fakt, że Nadia urządza Tomaszowi urodzinową niespodziankę tylko dodatkowo frustruje Elkę. Zwłaszcza, że Tomasz nie kryje zachwytu nad prezentem od byłej dziewczyny. W trakcie imprezy Nadia mówi Elce, że nie zrezygnuje z Tomasza. Również Natalię czekają ciężkie chwile. Do kawiarni przychodzi Olgierd, by pogodzić się z córką. Natalia nie potrafi wybaczyć ojcu.
 • Singielka

  Tomasz domaga się od Elki powodu jej odejścia z pracy. Elka nie jest w stanie mu powiedzieć, że powodem jest on i Nadia. Smutna wyznaje mu, że dostała lepszą propozycję. Czy prawda wyjedzie na jaw? Sława jest załamana wiadomością o odejściu z pracy Elki. Postanawia sama zająć się poszukiwaniami pracy dla córki i dzwoni w jej imieniu do kolejnych redakcji. Gdy Elka przychodzi na drugi dzień do pracy, wszyscy są na nią obrażeni. Podobno odchodzi do konkurencyjnego portalu!
 • Motywy Filmowe

  W tym odcinku Andrzej Sołtysik omawia tytuły filmowe, które swój kinowy sukces w dużej mierze zawdzięczały pracy charakteryzatorów. To filmy takie jak m. in. "Planeta Małp", "Koszmar z ulicy wiązów", "Edward Nożycoręki" czy "Człowiek Słoń"
 • Na Wspólnej 15

  Tosia obraża Zuzę! Tosia dostaje wiadomość od Jaśka. Jej ukochany z Internetu jest dziś w Warszawie i proponuje spotkanie. Kiedy dziewczynka chce wyjść na miasto, zatrzymuje ją Zuza – przecież miała się uczyć. Tosia wpada w szał – Hofferowa słyszy słowa, których nigdy nie zapomni. Były mąż Elżbiety prosi o ją o wybaczenie! Elżbieta odwiedza matkę Marcinka w szpitalu. Spotyka tam byłego męża. Marcinek dziękuje za opiekę nad matką i prosi Elę, by wybaczyła mu, że wsadził ją do więzienia! Tymczasem Igorowi udaje się dostać do profesora Rolskiego. Ten godzi się poprowadzić ciążę Elżbiety. Co na to ona sama?! Franek spróbuje wspomagaczy? Olek dostaje pochwałę od nauczyciela za ilość zadań rozwiązanych przed olimpiadą. Franek pyta kolegę, jak to robi. Olek oznajmia Bergowi, że wspomaga się napojami energetyzującymi. Tymczasem w swojej lecznicy Joanna odkrywa brak kilku ampułek środków znieczulających.
 • TRWA

  Na Wspólnej 15

  Darek fałszuje testament. Darek idealnie zaplanował swoje oszustwo. Instruuje klientkę, jak ma kłamać przed sądem. Kiedy wszystko jest już dogadane, pozostaje jedna kwestia. Kto sfałszuje podpis zmarłego stryja pod wielomilionowym testamentem? Widząc, że klientka nie daje rady, Żbik decyduje się osobiście sfałszować podpis. Tosia – manipulatorka doskonała? Hofferowie są wciąż wstrząśnięci wczorajszym zachowaniem Tosi. Dziewczynka przeprasza Zuzę za bardzo obraźliwe słowa. Kiedy Hofferowie zastanawiają się, czy wybaczyć Tosi, ta wyżywa się na Uli, bo to ona doniosła na nią na rodziców. Daniel o krok od zdrady Łucji Łucja mówi Danielowi, że chce wyjechać na kilkumiesięczny staż do Irlandii – to szansa na jej awans. Brzozowski nie jest zachwycony. Tymczasem Dominika proponuje Danielowi wspólne świętowanie sukcesu jej dziennikarskiego śledztwa. Na finale imprezy dochodzi do ich pocałunku! Daniel jednak się wycofuje.
 • Na Wspólnej 15

  Triumf Agnieszki - Darek zdemaskowany. Darek przychodzi do kancelarii po całonocnej imprezie. Agnieszka i Weronika już na niego czekają – Olszewska trzyma w rękach sfałszowany przez Żbika testament. Kiedy Darek dowiaduje się, że padł ofiarą prowokacji, wściekły rzuca się na Agnieszkę. Koniec związku Sandry i Michela – czy Agatę i Norberta czeka to samo? Michel wrócił do domu – ale tylko po to, żeby zabrać resztę swoich rzeczy. Czy to definitywny koniec jego małżeństwa z Sandrą? Tymczasem Agata chce zrobić Norbertowi niespodziankę – odwiedza go w klubie sportowym. W szatni widzi nagą Gabi, która podrywa jej ukochanego! Natalia się zwalnia - Zimiński zamiast przepraszać, atakuje ją! Stefan nie może wybaczyć Markowi, że przez niego Natalia się zwolniła. Bez niej ich restauracja nie ma szans na sukces. Zimiński postanawia porozmawiać z Popławską ale zamiast przeprosić - zarzuca jej kompletny brak pomysłów na ich lokal. Jak zareaguje Natalia?
 • Na Wspólnej 15

  Pijany Michel na sesji fotograficznej Sandry. Sandra czyta Elizie negatywne komentarze na temat jej piosenki. Wokalistka zaczyna się jej wstydzić. Producent przekonuje dziewczynę, że to tylko hejt, który tylko potwierdza jej rosnącą popularność. Zabiera Sandrę na sesję fotograficzną dla dziennikarzy. Zakłóca ją pijany Michel – oświadcza żonie, że wyjeżdża Polski. Agnieszka pogrąża Darka. Darek i Agnieszka spotykają się u notariusza. Skompromitowany Żbik nie ma wyjścia – zrzeka się udziałów w kancelarii Olszewskiej. Grozi Agnieszce, że bez niego jej kancelaria upadnie. Olszewska zaś wie, że to jeszcze nie koniec upokorzeń Darka na dzisiaj. Marek bije się o Natalię. Marek znajduje w domu stary gramofon i płyty – od dziś zmieniają styl restauracji. Za namową Natalii będzie królował w niej PRL. Popławska przebiera cały zespół w stroje przodowników pracy - Halince w ogóle się to nie podoba. Przygotowania przerywa wizyta byłego faceta Natalii , między nim a Zimińskim dochodzi do szarpaniny.
 • Brzydula

  Karetka zabiera Izę do szpitala, a pokaz strojów reprezentacji zostaje odwołany. Józef, po rozmowie z Maćkiem, dochodzi do wniosku, że Ula jest nieszczęśliwa z powodu Marka i powinna dać raczej szansę Bartkowi. Marek jedzie z Ulą do Rysiowa, żeby odebrać samochód, który zostawił przed jej domem. Bramkarz reprezentacji rozwodzi się i chce, żeby Violetta wyjechała z nim do zagranicznego klubu.
 • Brzydula

  Marek jest przekonany, że to Bartek stoi za kradzieżą jego samochodu. Bartek pojawia się w firmie. Prosi Ulę, żeby pomogła mu znaleźć pracę w Febo&Dobrzański. Violetta postanawia zwolnić się z pracy. Przygotowuje się do wyjazdu za granicę z bramkarzem reprezentacji. Okazuje się, że Iza jest w ciąży i przez jakiś czas nie będzie mogła przychodzić do pracy. Pshemko zastanawia się, kto ją zastąpi.
 • Brzydula

  Do firmy przychodzi żona bramkarza reprezentacji z ich dziećmi. Prosi Violettę, żeby nie rozbijała jej rodziny. Asystent Kuby nie daje sobie rady z obowiązkami. Pshemko daje mu ostatnie ostrzeżenie.
 • Zakochani po uszy 5

  Sonia wie już, że Bartek kocha Tamarę. Zwierza się Malwinie z tego, co odkryła. Wkrótce Bartek dowiaduje się o wszystkim i czuje, że musi szczerze porozmawiać z Sonią. Zanim jednak do tego dojdzie, Danuta alarmuje Sonią i Bartka, że Staś jest w szpitalu. Zabrała go tam, kiedy dziecko dostało wysokiej gorączki i drgawek. Przerażeni Sonia i Bartek jadą na Biskupińską. Tymczasem Radek dowiaduje się, że Karolina złożyła w klinice wypowiedzenie i rezygnuje z pracy od zaraz. Postanawia ja powstrzymać, bo nie chce jej stracić. Radek pojawia się w mieszkaniu Karoliny w chwili jej wyprowadzki, jej samej nie zastaje. Podstępem zdobywa adres, gdzie wyjechała. Odnajduje Karolinę w górskim domu jej brata i wyznaje miłość…
 • Zakochani po uszy 5

  Paula jest w kontakcie z Sylwią, co oczywiście utrzymuje w tajemnicy. Nieświadomy niczego Kuba zaczyna podejrzewać, że jego ukochana jest w ciąży… Radek, który spędził nic w górskim domu brata Karoliny, musi wracać do Krakowa. Liczy, że ukochana pojedzie razem z nim. Do Karoliny dociera, że powinna dać Radkowi szansę… Radek jest szczęśliwy. Tymczasem Sonia jest z synkiem w szpitalu. Malwina mówi Tymonowi o chorobie Stasia, ale on to lekceważy.
 • Przepis na życie 4

  Jerzy chce przypomnieć sobie wydarzenia po wypadku. Anka przypomina mu, że faktycznie był zazdrosny o Antoine’a, ale zupełnie niepotrzebnie. Jerzy przyjmuje jej wyjaśnienia ze spokojem. Oboje muszą zjawić się w telewizji, ponieważ producenci nie są zadowoleni z ich ostatniego nagrania. Beata nadal podejrzewa Andrzeja o romans. Lekarzowi udaje się wreszcie sprostować całe zajście. Kobieta jest miło zaskoczona faktem, że Andrzej zarezerwował dla nich stoik w Przepisie. Beacie podoba się nagłe zdecydowanie męża. W galerii handlowej Jerzy z Anką pomagają Mańce wybrać odpowiedni strój na egzamin maturalny. Gdy matka z córką znikają w przymierzalni, w sklepie pojawia się Dorota, która zachęca Jerzego do podjęcia terapii. Oszołomiony mężczyzna próbuje przypomnieć sobie kim jest nieznajoma. Anka niczego nie zauważa. Tymczasem, Mania zachęca Ankę do wyjazdu na kurs do Toskanii.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

  "Najpiękniejsza muzyka filmowa" to program, który powstał w wyniku współpracy redakcji RMF Classic i TVN Fabuła podczas Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie. Format opowiada o wielkich twórcach, kultowych utworach i przełomowych brzmieniach. Dziennikarki wprowadzą w świat muzyki, piosenki, melodii, z którymi film i obraz tworzą duet niezwykły. W kolejnych odcinkach pojawią się nazwiska znanych i cenionych kompozytorów, na przykład: James Horner, Ennio Morricone, Jan A. P. Kaczmarek czy Radzimir Dębski. Alicja Myśliwiec porozmawia z rodzimymi kompozytorami o ich twórczości, współpracy z reżyserami i sekretach tworzenia muzyki filmowej. Z kolei Jadwiga Polus przywoła wspomnienia dawnych rozmów i muzycznych spotkań.
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • Gliniarz w przedszkolu N

  Detektyw John Kimble (Arnold Schwarzenergger) oraz jego partnerka Phoebe O'Hara (Pamela Reed) śledzą handlarza narkotyków. Cullen Crisp (Richard Tyson), poszukiwany przestępca oraz jego apodyktyczna matka, Eleanor (Carroll Baker) chcą odzyskać należące do nich trzy miliony dolarów, które żona Crispa przywłaszczyła sobie i ukryła po bardzo burzliwym rozwodzie. Żona Crispa ukryła przed byłym mężem również siebie i swego sześcioletniego synka. Detektyw Kimble dowiaduje się, że Crisp postanowił odnaleźć żonę. Chociaż matka i dziecko mieszkają teraz pod zmienionym nazwiskiem, Kimble ustala kilka faktów, dzięki którym dociera do miejscowości Astoria i odnajduje przedszkole, do którego chodzi mały Crisp. W tym przedszkolu Kimble organizuje zasadzkę. Jego partnerka Phoebe, dyplomowana nauczycielka, otrzymuje tam pracę. Niestety, nagła choroba uniemożliwia jej zarówno pracę z dziećmi, jak i kontynuowanie dochodzenia. Kimble nie zamierza zmarnować okazji, na którą tak długo czekał i pozwolić Crispowi uciec kolejny raz. Przyjmuje zastępstwo za chorą koleżankę i czeka na sposobność, aby aresztować poszukiwanego przestępcę. Wkrótce sprytny detektyw ma okazję przekonać się, że wychowywanie małych dzieci może być czasem trudniejsze od łapania groźnych przestępców. Mimo początkowych trudności, niebawem udaje mu się opanować gromadę rozwydrzonych sześciolatków. Ten dar zjednuje mu sympatię bardzo ładnej koleżanki nauczycielki (Penelope Ann Miller).
 • wieczór
 • Zielona strefa N

  Rok 2003, rozpoczęła się wojna w Iraku. Chorąży Miller (Matt Damon) wraz z innymi specjalistami poszukuje broni chemicznej i innych broni masowego rażenia. Ma kontakty z wieloma ludźmi, z tym z agentami wywiadu. Powoli chorąży Miller zaczyna odkrywać najstraszniejszą broń... prawdę.
 • Wojna Charliego Wilsona N

  Opowieść o zakulisowych działaniach wpływowych polityków. Charlie Wilson (Tom Hanks) był amerykańskim senatorem, który pod wpływem swojej przyjaciółki (i czasami kochanki), Joanne Herring (Julia Roberts) angażuje się w amerykańską obecność w Afganistanie. Dzięki jego działaniom budżet przeznaczony na działanie przeciwko Związkowi Radzieckiemu wzrósł z 5 milionów dolarów do 1 miliarda.
 • Prawie święta N

  Walter Meyer (Danny Glover) jest emerytowanym mechanikiem, który rok temu stracił miłość swojego życia. Na święta zaprasza swoje dorosłe dzieci i ich bliskich do rodzinnego domu, gdzie wszyscy dorastali. Jednak szybko zdaje sobie sprawę, że spędzenie wspólnych pięciu dni pod jednym dachem będzie graniczyło z prawdziwym świątecznym cudem.
 • Motywy Filmowe

  Tematem przewodnim tego odcinka "Motywów filmowych" jest świat gangsterów. Przemoc, nielegalne interesy, broń i narkotyki to dla nich codzienność. Na ekranach możemy zobaczyć ich w tak kultowych filmach jak "Ojciec chrzestny", "Nietykalni", "Człowiek z blizną", "Dawno temu w Ameryce", "Infiltracja" czy "Żądło".
 • Dziewczyny z Hollywood-Marilyn Monroe

  Najbardziej popularna blondynka na świecie, która tak naprawdę jasny kolor włosów zawdzięcza koloryzacji. Seksowna legenda kina, symbol kobiecości, ikona stylu i mody lat 50., wylansowała styl nazywany pin-up. To ucieleśnienie seksapilu, wciąż stanowi niedościgniony wzór dla współczesnych gwiazd Hollywood, inspiruje artystów i projektantów mody. Ania w odcinku spróbuje odkryć tajemnice jej czaru. Marilyn Monroe
 • Andrzej Sołtysik 2-Haj

  Kolejna seria autorskiego programu Andrzeja Sołtysika odkrywa to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych będzie okazja prześledzić kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii, np. jak kino oswaja dewiacje seksualne, łamie homoseksualne tabu albo jak ukazuje naszą fascynację przemocą oraz filmowymi mordercami. Uczestnikami kameralnych dyskusji będą postacie z szeroko pojętego show-biznesu. To ambitna rozrywka dla wszystkich pasjonatów filmu.
 • A momenty były?

  „A momenty były?“. Były! I to nie raz! Czy według znawców tematu seks to bardziej film krótkometrażowy, serial, a może pełna fabuła? W nowym programie Dorota Wellman rozmawiać będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Już 20 lipca na antenie TVN Fabuła – pozycja obowiązkowa dla wszystkich kinomanów! Czy seks w kinie jest tematem tabu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się sposób przedstawiania widzom scen miłosnych? Czy współczesne kino odkrywa więcej niż kiedyś? A może wręcz przeciwnie? Dorota Wellman w nowym programie skupi się właśnie na „momentach” – scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych. Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna, fetysze. Zaproszeni do programu seksuolodzy: Andrzej Depko, Izabela Jąderek oraz Andrzej Komorowski zdradzą nie tylko swoje ulubione filmowe „momenty”, ale również podzielą się wiedzą. Nie zabraknie rozmów o zjawiskach kontrowersyjnych i rozpalających wyobraźnię. W każdym odcinku prowadząca wraz z gościem omówi inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Pretekstem do dyskusji będzie polska i światowa kinematografia. Od falującej zasłony, pozostawiającej pole do wyobraźni, aż do pełnej dosłowności i naturalizmu - gdzie przebiega granica między tym co pokazać można, a czego przed widzem odsłaniać nie należy? Czy zgodnie z tytułem filmu Woody’ego Allena, program odkryje wszystko to co chcielibyśmy wiedzieć o seksie, ale boimy się zapytać? Odpowiedź już wkrótce na antenie TVN Fabuła!
 • Ukryta prawda N

  19-letnia Zosia jest adoptowaną córką Wandy i przybraną siostrą Luizy (17). Do pewnego momentu nie odczuwała różnicy w traktowaniu jej przez przybranych rodziców, jednak po tragicznej śmierci ojca, sytuacja się zmieniła. Wanda w głębi serca ma żal do Zosi, że nieumyślnie przyczyniła się do śmierci jej męża, a co za tym idzie, do trudnej sytuacji materialnej w jakiej się znalazły. Ojciec Zosi tragicznego dnia śpieszył się podwieźć córkę na zajęcia pozaszkolne, o których przypomniała sobie w ostatniej chwili. Kiedy w domu pojawia się atrakcyjny lokator Maciek (25), któremu Wanda wynajmuje pokój, ratując w ten sposób domowy budżet, Luiza nie ustaje w próbach zdobycia chłopaka. Maciek nie jest nią zainteresowany. Znacznie więcej sympatii okazuje Zosi, co staje się kolejnym powodem domowych konfliktów.
 • Ukryta prawda N

  35-letnia Pola jest żoną Huberta . Od dwóch lat bezskutecznie starają się o dziecko. Pewnego dnia w ich domu nagle pojawia się Konrad (20), syn z pierwszego małżeństwa Huberta, wraz ze swoją dziewczyną Dominiką. Chłopak, który przez kilka lat nie chciał utrzymywać kontaktu z ojcem, prosi o finansowe wsparcie, bo Dominka jest w ciąży. Hubert jest zaskoczony, ale podoba mu się myśl, że zostanie dziadkiem i cieszy się ze spotkania z synem. Hubert proponuje, by tymczasowo zamieszkali u niego. Pola jest zaskoczona, boi się, że wizja bycia dziadkiem zniechęci Huberta do starań o ich własne dziecko. Hubert bagatelizuje obawy Poli, chce odbudować wieź z synem. Konrad decyduje się skorzystać z oferty mieszkania, ale jest nieufny i trzyma dystans. Pola przyłapuje Dominikę na podbieraniu jej kosmetyków. Ta tłumaczy, że pochodzi z biednego domu i chciała poczuć się bardziej kobieco. Poruszona Pola obdarowuje ją kosmetykami a zajście puszcza w niepamięć do momentu, gdy odkryje, że dziewczyna nie mówi jej całej prawdy…
dalej
Zobacz program innych kanałów: