Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Julia

  Julia mówi Tadeuszowi, że razem z Maćkiem chcą się spotkać z nim i Hanną, aby wyznać im coś ważnego. W tym czasie Igor z Jankiem wpadają na pomysł w jaki sposób zorganizują wieczór kawalerski Maćka. Tego samego dnia okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu na dodatkowe badania…
 • Julia

  Julia martwi się o stan zdrowia Natalki. Jest smutna i przygnębiona. Tymczasem Monika na każdym kroku podkreśla, że mieszka z Jankiem. Maciek pociesza Julię i dodaje jej otuchy. Nawet Janek zauważa, że Julia czymś się zamartwia. Jednak dziewczyna nie mówi mu co ją gnębi. Julia pod wpływem impulsu rozkleja się i mówi Anicie, że ma chorą siostrę. Po jakimś czasie okazuje się, że stan zdrowia Natalki pogorszył się …
 • Julia

  Rodzina obawia się o zdrowie Natalki. Jednocześnie najbliżsi próbują być silni i nawzajem dodają sobie otuchy. Julia czuje się zagubiona. Nie wie co ma zrobić, żeby pomóc Natalce. Kasia radzi jej aby poprosiła Janickich o pożyczkę. Tymczasem Monika dowiaduje się, że Julia ma ciężko chorą siostrę. Wykorzystuje tą wiedzę, aby zaszkodzić dziewczynie…
 • Lekarze 3

  Beata próbuje pomóc Filipowi odzyskać tożsamość. Dziewczyna przekazuje jego zdjęcie dowódcy jednostki wojskowej. Po kilku dniach kontaktuje się z nią major, który rozpoznaje Filipa. Do szpitala trafia przyjaciel Eli i Leona – Czarek (Krzysztof Pieczyński). Mężczyzna jest chory na raka i zostało mu kilka miesięcy życia. Jego żona Jola (Ewa Skibińska) upiera się, aby ukryć przed Czarkiem jego stan zdrowia i prosi o to Bosak i Jasińskiego. Okazuje się, że Orda nie będzie mógł na razie powrócić do zawodu chirurga. Daniel jest załamany. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Lekarze muszą usunąć kciuk kilkulatkowi, któremu babcia ciasno owinęła skaleczony palec folią. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że postępując w ten sposób doprowadzi do martwicy. Do Torunia przyjeżdża Alicja. Dziewczyna chce złożyć wymówienie w Copernicusie, aby kontynuować staż transplantologiczny w warszawskim szpitalu. Kobieta spotyka się na rodzinnym obiedzie z siostrą, ojcem, Basią i Filipem. Beata obawia się, że Torzewskiej zależy tylko na karierze, a romans z jej ojcem ma jej ją ułatwić. Alicja nie ocenia Basi tak ostro i cieszy się szczęściem Leona. Elżbieta zaczyna czuć coraz większą sympatię do Florczyka… Olga i Maks z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat syna. Jadąc do domu, podjeżdżają na stację benzynową by zrobić szybkie zakupy. Nagle stacją wstrząsa potężny wybuch. Wszytko staje w płomieniach... dochodzi do tragedii…
 • Lekarze 3

  Po wybuchu na stacji benzynowej do Copernicusa są przywożeni kolejni ranni. Maks ma tylko wstrząśnienie mózgu, Olga obrażenia wewnętrzne. Przechodzi operację, dodatkowo lekarze decydują się na cesarskie cięcie. Rodzi się zdrowy chłopiec. Orda nie może się pogodzić ze zmianą specjalizacji i szuka pocieszenia w alkoholu. Żelichowska i Wanat otrzymują wezwanie z prokuratury. Muszą wyjaśnić, dlaczego usunęli pacjentce macicę podczas wykonywania cesarskiego cięcia. Stan Olgi nagle się pogarsza.
 • Lekarze 3

  Po śmierci Olgi, Marcin i Maks zamierzają przeprowadzić badania pozwalające na ustalenie ojcostwa. Do szpitala trafia Bojarowa – nauczycielka Antka, która skierowała przeciwko Gajewskim sprawę do sądu rodzinnego o wyznaczenie kuratora. Jivanowi udaje się pomóc kobiecie. Prasa zarzuca Piotrowi, że bezprawnie zdecydował o tym, aby Barszczewscy nie mieli więcej dzieci. Wanat zostaje aresztowany. Leon, Beata, Sylwia i Elżbieta nakłaniają Alicję, aby została w Toruniu. Elżbieta odrzuca awanse Florczyka.
 • 70 lat PWST, „Voyage, voyage„

  Wyjątkowy dokument stworzony z okazji 70-lecia istnienia Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. „Artystami chcą zostać ludzie, którzy dysponują jakimś szczególnym rodzajem nadwrażliwości, ludzie, którzy się w sobie nie mieszczą” - mówi reżyserka, Agnieszka Glińska, jedna z bohaterek filmu. Ten film to spotkanie z wybitnymi absolwentami i osobistościami szkoły teatralnej w Krakowie, którzy opowiedzą z jakimi nadziejami do niej przychodzili, co od szkoły „dostali”, a o co się „rozbili”, jak ich to miejsce kształtowało, zmieniło. Jak wyglądały kiedyś egzaminy wstępne? Dlaczego Mikołaj Grabowski został wówczas głęboko zraniony? Kto musiał udawać grubą czarnoskórą niańkę śpiewająca bluesa, a komu kazano kląć? Dowiemy się co młody student szkoły teatralnej musi poświęcić żeby zostać aktorem i dlaczego jest dużo więcej wygodniejszych zawodów. Magdalena Cielecka wspomni swoje próby teatralne w garnku na głowie, ale też łzy i momenty przełamywania się. Grzegorz Jarzyna nazwie PWST kotłem, z którego człowiek wychodzi tak silnie uzbrojony ideologicznie. Krystian Lupa udowodni, że szkoła jest warsztatem pierwszych kroków, Michał Zadara wyjaśni czym jest brak „szkoły krakowskiej”, Jerzy Stuhr, Dorota Segda i Jerzy Trela wyłożą swoją definicję aktorstwa, a Jan Peszek, Anna Radwan i Dawid Ogrodnik pokażą swoje unikatowe i zaskakujące metody pracy ze studentami. O swoich oczekiwaniach, autorytetach, ale też lękach opowiedzą także Ci, którzy swoją przygodę z teatrem dopiero zaczynają. Kamera przez długi czas towarzyszy studentom pierwszych lat w zdobywaniu rzemiosła. W filmie zobaczymy ich pasję, ale też trud i wysiłek, niezbędne w żmudnym szkoleniu zawodu. Zajęcia z impostacji, pracy nad rolą aktora, piosenki, podstaw tańca, to pełne wysiłku fizycznego i emocjonalnego zadania, które złożą się na „ćwiczenia z bycia aktorem”. To magiczne miejsce, które jak w soczewce skupia w sobie emocje, nadzieje, wyobrażenia, talent i niezwykłą wrażliwość. To tu przecież powstają definicje czym dla artystów jest teatr i sztuka w ogóle. TVN Fabuła zaprasza na filmową przeprawę przez śmiech i łzy, rozczarowania i satysfakcje, entuzjazm i niemoc, wszystko to, co niesie za sobą zawód aktora.
 • Beethoven II N

  W domu George'a i Alice Newtonów (Charles Grodin, Bonnie Hunt) spokój gościł bardzo krótko, niebawem ich pies Beethoven zakochał się i został ojcem czterech ślicznych i zabawnych szczeniaków. Gdy okazało się, że właścicielka jego wybranki, chciwa Regina (Debi Mazar), chce sprzedać całą czwórkę, Beethoven uznał, że nie może do tego dopuścić. Nikt, tak jak George i Alice nie rozumie zmartwionego Beethovena, bowiem i oni sami mają trójkę dzieci, których dobro jest dla nich najważniejsze. W domu Newtonów znów nastaje zamęt, pięciu domowników i sześć psów wkrótce wywracają dom do góry nogami. Po licznych perypetiach, tak jak poprzednio, prawdziwa miłość i oddanie zwyciężają nawet największe przeciwności losu.
 • Rybki z ferajny

  Oscar jest małą, gadatliwą rybką, która marzy o wielkiej sławie. Jednak te marzenia zaczynają z czasem przysparzać mu sporych kłopotów. Lenny z kolei to wielki żarłacz, który ma nieco bardziej delikatną i wrażliwą naturę niż przeciętny rekin, a poza tym wstydliwie skrywa swój sekret – jest wegetarianinem. Spokojne początkowo wody morskie zostają wzburzone, kiedy to z pozoru niewinne kłamstewko Oscara czyni z niego nieoczekiwanego bohatera. Zaprzyjaźnione rybki dają się złapać na haczyk historyjki Oscara, a na niego samego spada deszcz sławy i bogactwa. Wydawałoby się, że wszystko idzie gładko ... do czasu, kiedy staje się jasne, że historia o byciu obrońcą Rafy to tylko bajeczka dla grzecznych rybek. Prawda o Lennym sprawia, że Oscar staje się wyrzutkiem Rafy, co chcąc nie chcąc zbliża go do Lenny’ego. *** W filmie „Rybki z ferajny” /Shark Tale/ swoich głosów głównym bohaterom użyczyli: nominowany do Nagrody Akademii Will Smith /„Ali”/ w filmie jako Oscar, zawadiaka, któremu zawsze udawało się wyjść cało z opresji – ale czy tak będzie i tym razem? Dwukrotny laureat Nagrody Akademii Robert De Niro /”Wściekły byk”, „Ojciec chrzestny II”/ tym razem wystąpił jako Don Lino, wielki biały rekin, zajmujący najwyższą pozycję w łańcuchu pokarmowym Rafy; laureatka Oscara Renée Zellweger /„Wzgórze nadziei”/ użyczyła swego głosu Angie, ślicznej małej rybce, która potajemnie podkochuje się w Oscarze; a nagrodzoną Oscarem Angelinę Jolie /”Przerwana lekcja muzyki”/ w filmie usłyszymy jako Lolę, morską famme fatale, która nie zawaha się użyć swoich rybich wdzięków, żeby zdobyć to, czego pragnie. W filmie, w wersji oryginalnej usłyszymy także Jacka Blacka /”Szkoła Rocka”/ jako syna Lino – Lanny’ego, wielkiego żarłacza, który jest wegetarianinem, a także wielokrotnie nominowanego do Oscara reżysera Martina Scorsese /”Gangi Nowego Jorku”, „Chłopcy z ferajny”/ tym razem w roli napuszonego Sykesa, który nie przepuści okazji do zarobienia kilku dodatkowych ‘zielonych’. W obsadzie filmu znaleźli się także: weteran szklanego ekranu Peter Falk /”Columbo”/ jako Ira Feinberg, rekin, który dużo gada, ale mało kąsa; Michael Imperioli /”Rodzina Soprano”/ jako najstarszy syn Lino – Frankie, łudząco podobny do swojego ojca; Vincent Pastore /”Rodzina Soprano”/ jako Luca, obślizgły ośmiornica, prawa-lewa ręka Lino; Doug E. Doug i Ziggy Marley jako Bernie i Ernie, dwie rastafariańskie meduzy z parzącym poczuciem humoru oraz Katie Couric (telewizyjny „The Today Show”) w roli Katie Current. Reżyserami filmu „Rybki z ferajny” są Vicky Jenson, Bibo Bergeron i Rob Letterman. W roli producentów wystąpili Bill Damasche, Janet Healy i Allison Lyon Segan. Producentem wykonawczym filmu jest Jeffrey Katzenberg.
 • Evan wszechmogący N

  Nieco zwariowana komedia o świeżo upieczonym senatorze, któremu Bóg wyznaczył misję. Evan Baxter został właśnie wybrany do kongresu i wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu w pobliżu Waszyngtonu. Problemy zaczynają się, gdy Evanowi objawia się Bóg i każe mu zbudować Arkę. Rodzina i współpracownicy z coraz większym zdziwieniem obserwują zachowanie Evana, jednak kiedy zaczynają przybywać zwierzętami parami, orientują się, że chyba coś jest na rzeczy… Znakomita komedia dla całej rodziny.
 • W samym sercu morza N

  Film oparty na bestsellerowej książce o dramatycznej podróży statku wielorybniczego Essex. Zimą 1820 r. statek wielorybniczy z Nowej Anglii zostaje zaatakowany przez wieloryba wielkości mamuta. Rozbitkowie robią wszystko, żeby przeżyć, często posuwając się do granic przyzwoitości i rozsądku. W roli głównej Chris Hemsworth.
 • wieczór
 • TRWA

  Liga sprawiedliwości N

  Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.
 • Niezapomniany N

  Małżeństwo Tessy (Katherine Heigl) i Davida (Geoff Stults) nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem i zacząć układać swoje życie na nowo. Jej były mąż nie ma z tym jednak problemu. W szybkim czasie udaje mu się znaleźć nową miłość życia – Julię Banks (Rosario Dawson) – z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Powodowana zazdrością i żalem postanawia zniszczyć życie nowej wybrance serca Davida.
 • Hannibal N

  Dr Hannibal Lecter (Sir Anthony Hopkins) próbuje ponownie nawiązać kontakt z agentką Clarice Starling (Julianne Moore) i staje się celem zemsty Masona Vergera (Gary Oldman).
 • Andrzej Sołtysik-Me too

  Autorski program Andrzeja Sołtysika odkrywa to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych będzie okazja prześledzić kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii, np. jak twarda pornografia przenika się z kinem masowym albo w jaki sposób kino obraża nasze uczucia religijne. Uczestnikami kameralnych dyskusji będą postacie z szeroko pojętego show-biznesu. To ambitna rozrywka dla wszystkich pasjonatów filmu.
 • Ukryta prawda N

  Niespełna 30-letnia Edyta pochodzi z biednego domu. Kilka lat temu pod presją rodziców wyszła za bogatego, starszego od siebie chirurga (Rafał, 36). Ma z nim 4-letniego syna, Wojtka. Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną, jednak Rafał od pewnego czasu znęca się nad Edytą. Stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Edyta ma tego dość, nie chce już być z Rafałem. Nie może jednak liczyć na pomoc rodziców, którzy trzymają jego stronę – nie wierzą, że szanowany powszechnie człowiek mógłby robić jej krzywdę. Poza tym Rafał wspiera ich finansowo. Edyta poznaje przypadkiem 31-letniego Kacpra- bezrobotnego, ale bardzo sympatycznego. Od razu łapie z nim świetny kontakt, spędza z nim coraz więcej czasu. Mężczyzna jest dla niej jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Edyta waha się. Chciałaby rozstać się z mężem i związać się z Kacprem, jednak nie wie, czy sobie poradzą. Nie ma niczego, nigdy nawet nie pracowała. Czy kobieta zdecyduje się na tak ryzykowny krok?
 • Ukryta prawda N

  Leszek jest emerytowanym strażakiem, mężem Gosi i ojcem Wiktorii, studentki. Mężczyzna nie znosi „słoików” wynajmujących mieszkanie na jego piętrze, Mirka i Kazika. Przyjezdni murarze mieszkają w Warszawie od roku, są głośni, wulgarni, słuchają disco-polo, trzymają buty i śmieci na korytarzu, są nietolerancyjni dla wszelkiej inności. Leszek przypuszcza, że właściciel mieszkania Sergiusz, specjalnie uprzykrza mu życie i wynajmuje mieszkanie trudnym lokatorom, bo się nie lubią. Leszek pragnie pozbyć się „słoików” z bloku, jednak Sergiusz pozostaje nieugięty, a Wiktoria broni mężczyzn uważając, że nie są tacy źli. W międzyczasie do Kazika i Mirka wprowadza się Agnieszka, dziewczyna Mirka. Wiktoria popada z nią w konflikt. Wkrótce w bloku pojawia się policja, która została poinformowana o bombie w klatce.
dalej
Zobacz program innych kanałów: