Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dziewczyny z Hollywood-Shirley Temple

  Shirley Temple.
 • Szkoła AD

  Tematy: Produkcja dopalaczy w pracowni chemicznej. Przemoc domowa. Dwaj koledzy z licealnej III d, Kacper Borek i Damian Wojtas, nie są najpopularniejsi w klasie. Chcą poderwać dwie dziewczyny, ale nie udaje im się. Żeby wkupić się na klasową imprezę, wymyślają, że mogą przynieść dopalacze. Maja kłopot, bo nigdy nie kupowali narkotyków i nie znają żadnych dilerów. Zdesperowani chłopcy postanawiają sami wyprodukować dopalacze w szkolnej pracowni chemicznej. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem… Szymon Jackowski ostatnio opuszcza lekcje. Jego wychowawczyni, Barbara Gruszka, jest tym zaniepokojona. Niedawno został fałszywie oskarżony o zniszczenie tabletu kolegi. Sprawa została wyjaśniona, ale nauczycielka obawia się, że uczniowie znów prześladują Szymona i dlatego on nie chce przychodzić do szkoły. Chłopiec okłamuje nauczycielkę, bo boi się powiedzieć, że ojciec go bije. Szymon nie chce pokazywać się z siniakami w szkole. Wychowawczyni zamierza pomóc uczniowi, próbuje nakłonić jego mamę do zwrócenia się do organizacji pomagającej ofiarom przemocy. Mąż znęca się nie tylko nad synem, ale i nad żoną. Po kolejnym pobiciu, Szymon traci przytomność w szkole, pogotowie zabiera ucznia do szpitala.
 • Detektywi N

  Propozycja, sprawę prowadzi Maciej Friedek W trakcie jednego ze śledztw detektywi przypadkowo nagrywają pewną rozmowę. Po odsłuchaniu, okazuje się, że to zlecenie zabójstwa. Udaje się ustalić, że zleceniodawcą jest właścicielka jednej z restauracji. Nie wiadomo jednak kto ma być ofiarą…
 • Lekarze 3

  Piotr wciąż czuje się rozdarty pomiędzy Izą, a swoim silnym uczuciem do Magdy. Jego potajemne spotkanie z kochanką, którego światkiem będzie Iza wywoła w niej chęć powrotu do narkotyków. Czy nieodwzajemniona miłość do męża sprawi, że Iza znowu sięgnie dna? Olga postanawia wrócić do męża. Tłumaczy Kellerowi, że skoro nie chce z nią być, ona musi pomyśleć o zapewnieniu dziecku pełnej rodziny. Maksowi nie podoba się ultimatum, jakie stawia my była kochanka. Czy Alicja poradzi sobie z tą trudną sytuacji, w której się znalazła? Karkoszka proponuje Ordzie asystenturę. Docent zaczyna się czuć bardzo pewnie na korytarzach szpitala Copernicus, tylko czy jego postawa spotka się z aprobatą pracujących tam lekarzy i dyrekcji? Filip wybudza się ze śpiączki. Wszystko wskazuje na to, że chłopak nie pamięta spotkania z Beatą przed swoją próbą samobójczą. Jasińska jest załamana, że nie umiała zapobiec sytuacji. Przykro jej także, że Filip nie chce z nią nawiązać kontaktu. Leon wciąż pomaga Basi w gromadzeniu literatury do artykułu, który stażystka ma napisać. Na SOR zostaje przywieziony kilkulatek z poważnym urazem nogi. Rodzice chłopca są rozwiedzeni i stale się kłócą. W odcinku gościnnie występują: Andrzej Nejman w roli ojca chłopca z urazem nogi oraz Bożena Stachura w roli jego matki.
 • Lekarze 3

  Olga trafia na oddział ginekologiczny z silnymi bólami brzucha. Maks bardzo się o nią martwi. Alicji coraz trudniej jest znieść całą sytuację. Obawia się, że Rojko nigdy nie wyjedzie z Torunia. Piotr chce się wybrać z Magdą na dwa dni do Warszawy na konferencję ginekologiczną. Jego plany rujnuje Iza, która postanawia towarzyszyć mężowi w stolicy. Jednocześnie Wanatowa szuka na męża „haka” – przegląda dokumentację ginekologiczną w archiwum i spotyka się z byłym ordynatorem ginekologii, który jest nieprzychylny Piotrowi. Toruński szpital otrzymuje pieniądze na dodatkowy etat dla rezydenta na oddziale chirurgicznym. Leon chciałby, aby posadę objęła Basia Torzewska. Elżbiecie nie podoba się, że Jasińska tak bardzo się angażuje w pomoc Filipowi. Beata zraża do siebie prokuratora – wypraszając go z sali niedoszłego samobójcy – za co szpital mogą spotkać nieprzyjemności. Do Copernicusa przybywają pierwsi studenci – dwaj młodzi mężczyźni ( Kuba Janicki, Maciek Gabryś) i dziewczyna (Anita Rozwadowska). Szybko się okazuje, że studentka ma problemy ze zdrowiem i z adeptki chirurgii zamienia się w pacjentkę kardiologii. Na oddział trafia też mężczyzna zaatakowany kilofem. Narzędzie utkwiło w jego głowie. Lekarzom udaje się uratować mu życie. Okazuje się, że nieszczęśnik został napadnięty przez własnego syna, Mirosława.
 • Brzydula

  Ula walczy z Pauliną o to, żeby Violetta została twarzą nowej kolekcji. Marek szuka sposobu, żeby zbliżyć się przez pracę do Uli. Sebastian boi się, że Artur poderwał Violettę.
 • Brzydula

  Artur umawia się z Violettą. Marek i Ula pracują razem całą noc. Następnego dnia postanawiają rozmówić się na temat łączącej ich relacji.
 • Na Wspólnej Omnibus 17

 • Lekarze 3

  Orda nie może doczekać się powrotu do zawodu. Poddaje się intensywnej rehabilitacji. Sylwia prosi go, aby się tak bardzo nie forsował. Daniel jest zmęczony kontaktem z Karkoszką, który chce, aby lekarz donosił mu o wszystkim, co się dzieje w szpitalu. Jivan zostaje ponownie wezwany do szkoły. Nauczycielka Antka oskarża Gajewskich, że przez ich zbyt swobodne zachowanie chłopiec wykazuje niezdrowe zainteresowanie seksem. Bojarowa zamierza oddać sprawę do sądu rodzinnego, aby ten wyznaczył kuratora. Maks postanawia, że Olga po wyjściu ze szpitala zamieszka u niego. Rojko jest szczęśliwa. Związek Kellerów wisi na włosku... Piotr nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się o jego romansie z Magdą. Żelichowska każe mu jednak zdecydować, z kim chce być. Basia Torzewska zaczyna pracować na oddziale chirurgicznym. Asystuje Leonowi w operacji laparoskopowego wyjęcia pierścionka z przełyku pechowej narzeczonej. Dziewczyna połknęła pierścionek zaręczynowy ukryty przez jej narzeczonego w deserze. Beata zaprzyjaźnia się z Filipem. Lekarze zajmują się 18-letnim chłopcem, który zjadł trujące grzyby. Nastolatek jest w krytycznym stanie, czeka go przeszczepienie wątroby. Lekarze walczą z czasem i szukają dawcy. Czy uda się go znaleźć i operacja zakończy się sukcesem? (wątek inspirowany prawdziwymi wydarzeniami).
 • Lekarze 3

  Do szpitala trafia chora na SARS Azjatka. Kobieta umiera, a osoby, które miały z nią kontakt muszą się poddać kwarantannie. W odosobnieniu lądują Maks z Alicją. Para ma okazję porozmawiać o przyszłości swego małżeństwa. Ciągle się kochają, więc rozstanie byłoby dla nich bardzo bolesnym przeżyciem. Ranek przynosi dobre wieści – oboje są zdrowi. Czy wspólna noc pozwoli uratować ich związek? Daniel skarży się Florczykowi na bardzo niegrzeczne zachowanie Karkoszki. Docent również nie jest zadowolony z asystenta, bo ten nie przekazuje mu informacji i plotek dotyczących szpitala. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Beata chciałaby się nim zająć, lecz Leon nie zgadza się przyjąć chorego chłopaka pod swój dach. Bosak i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para doskonale się bawi w swoim towarzystwie. Torzewska zagląda do gabinetu Leona i pyta, czy mogłaby w czymś pomóc. Pod wpływem chwili spontanicznie całuje go w usta i zawstydzona wybiega z pokoju. Wanat, ratując życie ciężarnej kobiecie, podczas wykonywania cesarki wycina jej macicę. Mąż pacjentki chce pozwać szpital, a Iza cieszy się, że wreszcie znalazła „haka” na Piotra.
 • Detektywi N

  To ja jestem matką, sprawę prowadzi Maciej Friedek Do detektywów zgłasza się kobieta, która prosi o pomoc w odnalezieniu syna. Klientka jest przekonana, że chłopca porwał spod szkoły jego ojciec. Obaj nie odbierają od niej telefonów. Możliwe, że mężczyzna ukrył dziecko u kochanki.
 • Przystanek Hollywood

  Program filmowy, w którym dziennikarka Anna Wendzikowska przedstawia najbardziej aktualne wiadomości ze świata Hollywood. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się również kulisy topowych produkcji z fabryki snów. Pokażemy jak pracują amerykańskie studia filmowe. Zdradzimy plany twórców na kolejne produkcje, a także przedstawimy ciekawostki i nowinki prosto z Hollywood.
 • Sierżant Bilko N

  Słynny bohater popularnego w latach 50. amerykańskiego serialu powraca, aby znów bawić publiczność. Tym razem sierżant Ernie Bilko jest odpowiedzialny za park samochodowy w swojej jednostce. Wojskowe obowiązki wykonuje niechętnie, ale za to z pasją oddaje się tym zajęciom, które uprzyjemniają życie jemu, jego podwładnym i kolegom. Ernie organizuje hazard oraz wiele innych zakazanych na terenie jednostki atrakcji i rozrywek. Dzięki temu ma rzesze oddanych przyjaciół i dodatkowe dochody. Właściwie to Bilko rządzi w Forcie Baxter, a nie jego starszy rangą przełożony pułkownik Hall (Dan Aykroyd), który z natury wszystkim ufa bezgranicznie. Dzięki naiwności pułkownika, w forcie Baxter można robić kokosowe interesy i sierżant Bilko nie przepuszcza żadnej nadarzającej się ku temu okazji. Wreszcie dochodzi do wielkiego skandalu i przekrętu na ogromną kwotę 70 milionów dolarów. Sprawa dociera do sztabu. Atmosfera sielanki i beztroski znika bezpowrotnie. Do fortu Baxter wkracza wojskowa inspekcja w osobie podejrzliwego i mściwego majora Thorna. Major Thorn od dawna czeka na okazję, aby zemścić się na swoim rywalu - sierżancie Bilko. Dawno temu to właśnie z winy Bilko major Thorn został niesłusznie oskarżony o oszustwo. Tym razem Thorn zamierza wykończyć Bilko. Chce zlikwidować skorumpowaną jednostkę i wpakować Bilko do więzienia. Major Thorn konsekwentnie dąży do celu, a przyparty do mury sierżant Bilko może liczyć tylko na własny spryt i oddanie zaufanych, ale przekupnych przyjaciół.
 • Ostatni smok N

  Smok Draco (głos Sean Connery) chociaż wygląda odpychająco, ma jednak szlachetne serce i wierzy we wzniosłe ideały. Wie, podobnie jak dzielny rycerz Bowen, że królestwo należy uwolnić od władzy despoty i tyrana, Einona (David Thewlis). Tyran ginie, ale i jego następca, młodziutki książę zmaga się ze śmiercią. Matka księcia, królowa Aislinn (Julie Christie), postanawia ratować jedynego syna uciekając się do czarów. W zamian za uratowanie życia książę przysięga, że będzie sprawiedliwym władcą, pod takim warunkiem smok oddaje mu połowę swoich sił. Po kilkunastu latach książę staje na czele królestwa, ale szybko zapomina o przyrzeczeniu. Ma za nic nauki swego mistrza, rycerza Bowena, nie dba o lud i nie jest sprawiedliwy. Zrezygnowany Bowen porzuca dawne ideały i wędruje po różnych krajach, utrzymując się z walki ze smokami. Wreszcie zostaje mu tylko jeden przeciwnik. To Draco, niepokonany smok, ten sam, który kiedyś ocalił księcia Einona od śmierci. Bowen i Draco nie mogą się wzajemnie pokonać, dlatego dochodzą do porozumienia. Draco będzie straszył pospólstwo, wtedy Bowen będzie przychodził z odsieczą, a nagrodą podzieli się ze smokiem. Przypadek sprawia, że rycerz i jego smok spotykają na swej drodze piękną kobietę dowodzącą ludowym powstaniem. Kara (Dina Meyer) i jej lud pragną obalić tyrana, Einona. Kolejny raz okazuje się, że losy smoka i księcia są ze sobą nierozerwalnie związane.
 • wieczór
 • TRWA

  Powiedzmy sobie wszystko N

  Po śmierci ojca czwórka dorosłego rodzeństwa jest zmuszona przez siedem dni zamieszkać w rodzinnym domu razem z ekstrawertyczną matką.
 • Najpiękniejsza muzyka filmowa

 • Inni N

  Rodzeństwo Anne (Alakina Mann) i Nicholas (James Bentley) cierpią na bardzo rzadką chorobę, która nie pozwala im przebywać w świetle dziennym. Ich życie, podporządkowane chorobie, toczy się więc w ciemnościach. Matka rodzeństwa, Grace, prócz troski o dzieci ma również inne zmartwienie. Jej mąż zaginął na froncie i chociaż od dawna nie ma o nim wieści, Grace nadal wierzy, że on żyje. Postanawia czekać na jego powrót w starym domu położonym na malowniczym angielskim wybrzeżu. Ze względu na chorobę rodzeństwa dom całymi dniami tonie w ciemnościach. Pewnego dnia mała Anne przekonuje matkę, że widziała w domu zjawę. Grace, osoba głęboko wierząca, sądzi początkowo, że to tylko przewidzenia. Jednak niebawem w domu zaczynają się dziać rzeczy dziwne, niewytłumaczalne. W końcu i sama Grace nabiera przekonania, że w domu mają miejsce zjawiska nadprzyrodzone, że nawiedzają go duchy. Jakie są ich zamiary wobec mieszkańców, doprawdy trudno zgadnąć.
 • pytAnia - Leonardo DiCaprio

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Która z hollywodzkich aktorek mówi biegle po polsku? Co o macierzyństwie myśli Matthew McConaughey? Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Szkoła Filmowa - Stuhr cz. 3

  Gość programu: Maciej Stuhr
 • Ukryta prawda N

  Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?
 • Ukryta prawda N

  Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…
 • Ukryta prawda N

  Kasia (24) jest kaskaderką – właśnie skończyła zdjęcia do filmu. Gdy z dumą pokazuje swojej mamie i chłopakowi moment potrącenia jej przez samochód, Wanda (60) wybucha płaczem – chce, by córka natychmiast rzuciła pracę. Przez najbliższe dni dziewczyna próbuje przekonać bliskich, że na planie nic jej nie grozi. W międzyczasie dostaje propozycję zagrania w kolejnym filmie. Podczas przygotowań do zdjęć, Kasia ulega wypadkowi. Źle zaasekurowana przez swojego partnera Adriana, spada ze ścianki wspinaczkowej. Przestraszona wypadkiem, wycofuje się z kaskaderki i przyjmuje oświadczyny swojego chłopaka Piotrka. W trakcie przygotowań do ślubu, dziewczyna dostaje dziwny anonim.
 • Ukryta prawda N

  16-letni Bartek mieszka ze swoją mamą Jolą. Jednocześnie utrzymuje dobry kontakt z tatą, który po rozwodzie wyprowadził się z domu. Niedawno do mieszkania Joli i Bartka wprowadził się partner kobiety – Tomek – wraz z córką Gosią. Dziewczyna wolałaby mieszkać w rodzinnym domu w Sulejówku, ale jej ojciec jest przeciwny, by nastolatka przebywała sama w dużym domu przeznaczonym na sprzedaż. Sytuacja w małym mieszkaniu staje się nieciekawa. Gosia nie akceptuje tego, że jej tata zakochał się zaledwie pół roku po śmierci mamy. Nastolatka jest niemiła i opryskliwa w stosunku do partnerki ojca. Bartek czuje się rozdarty. Z jednej strony widzi ile radości sprawia mamie nowy związek, a z drugiej martwi go atmosfera w domu. Próbuje jakoś wpłynąć na Gosię i zupełnie niespodziewanie zakochuje się w niej.
 • Kocham. Enter

  "Wypadek". Kaśka powoduje wypadek z udziałem motocyklisty. Nie przyznaje się do tego, że jest sprawcą, wzywa pogotowie. Przerażona czy chłopak, Tomek, przeżyje, jedzie do szpitala. Tam kłamie podając się za jego dziewczynę. Dzięki kłamstwu spędza przy nieprzytomnym chłopaku trzy doby. Kiedy Tomek odzyskuje przytomność, okazuje się, że stracił pamięć. Nie robi problemu z tego, że Kaśka powiedziała, że jest jego dziewczyną. Widocznie tak musi być. Oboje zbliżają się do siebie. Wszystko wydaje się układać, do dnia, w którym Kaśka postanawia wyznać prawdę...
dalej
Zobacz program innych kanałów: