Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

drukuj
wstecz
 • Wpadki filmowe 2

  Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. W drugiej serii programu przyjrzymy się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych - i to z pierwszej ręki!
 • Szkoła AD

  14-letnia Małgosia Lenc zakochała się w starszym o rok Patryku Głowińskim, ale on ma dość natarczywej adoratorki. Małgosia kupuje w Internecie magiczne zaklęcie i robi wszystko, żeby Patryk też się w niej zakochał. Zdesperowany uczeń okłamuje dziewczynę, że jest związany z nauczycielką biologii. Dziewczyna rozgłasza plotkę. W szkole wybucha afera… Jednocześnie licealista Adrian Kubacki ma poważny problem. Od kilku miesięcy zbierał na wymarzony skok ze spadochronem i kiedy nareszcie naszedł ten dzień, chłopak odkrył, że okradł go ojciec hazardzista. Zdesperowany nastolatek wymusza więc pieniądze od młodszych uczniów, a rywalka jego dziewczyny przyłapuje go na tym...
 • Julia

  Maciek próbuje namówić Julię, aby poszła z nim do Małeckiej. Monika przypadkiem podsłuchuje ich rozmowę. Postanawia pójść do lekarki. Kiedy jest już na miejscu, podaje się za Julię. Małecka daje się nabrać i wpuszcza Monikę do mieszkania. W tym samym czasie również Maciek i Julia wybierają się do lekarki…
 • Julia

  Maciek zabiera Julię na turniej do Janickich. Podczas spotkania Monika przeprasza Hannę, za zachowanie swojej matki. Hanna zapewnia Monikę, że miedzy nią a Tadeuszem wszystko jest w porządku. Tego samego wieczoru Janek całuje Julię…
 • Przepis na życie 4

  Jerzy chce przypomnieć sobie wydarzenia po wypadku. Anka przypomina mu, że faktycznie był zazdrosny o Antoine’a, ale zupełnie niepotrzebnie. Jerzy przyjmuje jej wyjaśnienia ze spokojem. Oboje muszą zjawić się w telewizji, ponieważ producenci nie są zadowoleni z ich ostatniego nagrania. Beata nadal podejrzewa Andrzeja o romans. Lekarzowi udaje się wreszcie sprostować całe zajście. Kobieta jest miło zaskoczona faktem, że Andrzej zarezerwował dla nich stoik w Przepisie. Beacie podoba się nagłe zdecydowanie męża. W galerii handlowej Jerzy z Anką pomagają Mańce wybrać odpowiedni strój na egzamin maturalny. Gdy matka z córką znikają w przymierzalni, w sklepie pojawia się Dorota, która zachęca Jerzego do podjęcia terapii. Oszołomiony mężczyzna próbuje przypomnieć sobie kim jest nieznajoma. Anka niczego nie zauważa. Tymczasem, Mania zachęca Ankę do wyjazdu na kurs do Toskanii.
 • Singielka

  Sława wyznaje Elce, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do showbiz.pl. Elka wybucha i krzyczy na matkę, że kolejny raz wtrąca się w jej życie. Przestraszona Sława postanawia ratować dobre imię córki i wybiera się do redakcji naprawić sytuację! Niczego nieświadoma Elka jedzie na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Konrad. Chcąc odciąć się od przeszłości i zacząć nowy rozdział, nie odbiera telefonu od Tomasza – za to zgadza się iść na kawę z Konradem…
 • Singielka

  W dzień Walentynek Elka spotyka się z Samotnym Wilkiem. W trakcie spotkania odbiera telefon od Natalii, która chwali się siostrze, że Robert zorganizował jej wernisaż w Antypodach! Elka zabiera ze sobą Konrada i pędzi do kawiarni. Na wystawę zaproszony zostaje także Tomasz, który cały czas łudzi się, że Elka wróci do redakcji. Po przyjściu do Antypodów cieszy się widząc Elkę. Ale jego nastrój się zmienia, kiedy przy jej boku pojawia się Konrad…
 • Singielka

  Sława orientuje się, że nie ma żadnych środków na koncie. Rozgoryczona idzie wyjaśnić tę sprawę z Olgierdem. Elka spotyka się z Konradem, któremu oddaje zaginiony notes. Przy okazji poznaje pewną tajemnicę Konrada. Ze zdziwieniem obserwuje, że darzy Konrada coraz większą sympatią. Może wreszcie zapomni o Tomaszu?
 • Dziewczyny z Hollywood-Judy Garland

  Judy Garland.
 • Na Wspólnej 15

  Co wybierze Sandra – miłość czy karierę?! Przyjaciele namawiają Sandrę, by zawalczyła o swój związek z Michelem. Tymczasem producent przekonuje dziewczynę, żeby nie oglądała się na obrażonego męża i podpisała kontrakt na płytę. Co zrobi Sandra? Elżbieta przed podjęciem bardzo trudnych decyzji Igor i Elżbieta mają dziś wizytę u profesora Rolskiego. Lekarz bardzo bezpośrednio uświadamia im, na co się muszą przygotować, jeśli po raz kolejny zdecydują się na dziecko. Pani Marcinkowa prosi, żeby Elżbieta przyjechała do szpitala. Na miejscu okazuje się, że została zwabiona na spotkanie z byłym mężem. Maciek kradnie leki z kliniki Joanny? Franek wciąż ciężko uczy się do olimpiady matematycznej – niestety, zaczyna odczuwać skutki nadużywania napojów energetyzujących. Tymczasem w klinice weterynaryjnej Joanna widzi dziwne zachowanie Maćka - odsyła go do domu. Jakiś czas później Bergowa zauważa brak niektórych silnych leków
 • Na Wspólnej 15

  Anastazja ma silne bóle – co się dzieje?! Tomek spełnia wszystkie zachcianki swojej ciężarnej ukochanej. Anastazja jest wzruszona jego czułością. Po południu dziewczyna zaczyna odczuwać bardzo silne bóle – przestraszeni Ziębowie odwożą ją taksówką do szpitala. To, co słyszy Anastazja od ginekologa totalnie ją zaskakuje. Joanna chce złapać Maćka na kradzieży. Joanna przygotowuje prowokację – chce złapać Maćka na kradzieży leków psychotropowych z jej sejfu w klinice. Tymczasem Franek ma już dość „energetyków”. Maja sugeruje, że może potrzebuje czegoś mocniejszego. Ilona kontra Iza – to w końcu musiało nastąpić! Warski prosi Izę, żeby przesunęła termin remontu jego fitness-clubu – wspólnik się wycofał i brak mu w tej chwili pieniędzy na wypełnienie kontraktu. Brzozowska się zgadza, czym doprowadza do wściekłości Ilonę. Zdybicka stwierdza, że Iza jest zauroczona Warskim! Między paniami dochodzi do bardzo nieprzyjemnej wymiany zdań.
 • Na Wspólnej 15

  Były mąż Elżbiety w niebezpieczeństwie. Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową. Igor jest zły – uważa, że matka Jakuba nią manipuluje. Marcinkowa zwierza się Eli, że jej syn ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje – jakby coś mu groziło. Wracając z odwiedzin Elżbieta widzi, jak idącemu do szpitala Jakubowi zajeżdża drogę jakieś auto. Ze środka wyskakuje dwóch osiłków… Tomek rzuci Anastazję? Anastazja zwierza się Marii, czuje ulgę, że poroniła. Tomek, nie będzie musiał się z nią żenić, w końcu tylko ze względu na dziecko się jej oświadczył. Postępowanie młodego Nowaka wydaje się potwierdzać obawy Anastazji – chłopak każe jej oddać pierścionek zaręczynowy. Zakochana Tosia łagodnieje? Tosia od rana rozmawia na czacie z Jaśkiem. Wyznaje Uli, że poznali się przez Internet – nawet go nie widziała! Ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Gdy dziewczyna zgadza się na kolejne spotkanie z psychologiem, Kamil ma nadzieję, że problemy się skończyły. Tymczasem Tosia dostaje pocztą tajemniczą przesyłkę.
 • Na Wspólnej 15

  Kamil ma dość – chce wiedzieć, z kim spotyka się Tosia! Kamil przypadkiem czyta korespondencję Tosi – dowiaduje się, że dziewczynka skłamała. Wisiorek dostała od ukochanego Jaśka! Hoffer stwierdza, że musi poznać tajemniczego adoratora. Przed szkołą Kamil zaczepia chłopaka, z którym kiedyś widziała Tosię Zuza. Ten jednak zupełnie nie wie o co chodzi. Hofferowie są kompletnie zdezorientowani - kim jest Jasiek?! Natalia całuje Zimińskiego! Dziś ponowne otwarcie restauracji Marka i Stefana – niestety, Danki nie będzie. PRL-owski klimat okazał się strzałem w dziesiątkę! Pojawiło się mnóstwo gości, a wśród nich kompletnie pijany były chłopak Natalii. Tym razem Marek nie ma dla niego litości! Popławska całuje go z wdzięczności. Zaskakująca decyzja Izy! Iza chce wejść w spółkę z Warskim i być współwłaścicielką fitness-clubu! Jerzemu bardzo nie podoba się ten pomysł. Między małżonkami dochodzi do awantury! Tymczasem Ilona przygotowuje się na spotkanie z kobietą, dzięki której żyje.
 • Brzydula

  Nadchodzą urodziny Uli, niestety Marek zapomina o nich. Pshemko jest zaszokowany, ponieważ jego asystent, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, robi się nad wyraz efektywny. Postanawia dojść, co się za tym kryje.
 • Brzydula

  Ula zaprasza przyjaciółki na urodziny. Violetta i Marek również wybierają się do Rysiowa. Natomiast Józef zaprasza Bartka. Wyjaśnia się tajemnica nadzwyczajnej pracowitości asystenta Pshemko. Magda przeprasza Jaśka. Próbuje wyciągnąć go na imprezę.
 • Brzydula

  Na urodzinach Uli pojawia się Bartek. Wzburzony Marek wychodzi i postanawia poczekać na Ulę w samochodzie. Jasiek wraca z imprezy, na którą wyciągnęła go Magda.
 • Zakochani po uszy 5

  Radek jest totalnie zakochany w Karolinie. Umawiają się na randkę, podczas której grają w rozbierane szachy. Jest między nimi miłosna atmosfera, która przerywa Klara. Kobieta zamierza zepsuć im romantyczny wieczór i zrobi wszystko, aby tę parę rozdzielić. Tymczasem Bartek bardzo martwi się o Stasia., chłopczyk ma złe wyniki badań. Wkrótce okazuje się, że lekarze podejrzewają u niego białaczkę. Stasia czeka biopsja, która ostatecznie ma potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Sonia jest zrozpaczona.
 • Zakochani po uszy 5

  Między Radkiem i Karoliną rozkwita miłość. Klara pod pozorem troski o koleżankę, stara się oczernić Radka w oczach Karoliny. Radek tymczasem angażuje się w przygotowanie wieczoru kawalerskiego Kuby, zbliża się wieczór panieński Pauli w bistro. Nieoczekiwanie u Hani pojawia się Małgorzata, która prosi córkę o wycofanie pisma z sądu. Rodzeństwo Hani ma do niej pretensje o to, że chce odebrać im mamę, Hani jest przykro… Daniel żałuje, że okłamał dziewczynę i postanawia wyznać Hani prawdę o jej matce i o tym, że przekupił świadka. Tego dnia Staś ma zostać przewieziony do szpitala onkologicznego. Danuta mówi Tymonowi o chorobie jego synka i o możliwym przeszczepie. Tymon nie chce o tym słyszeć.
 • Przepis na życie 4

  Anka jest zachwycona klimatem Włoch. Kontaktuje się z Manią, żeby poinformować ją o swoim bezpiecznym dotarciu na miejsce. Podczas Video-rozmowy z córką, Anka dostrzega za plecami Mani Kajtka owiniętego jedynie w prześcieradło. Zmieszany chłopak chowa się, ale Anka jest niezadowolona z postępowania córki. Wandzie i Stefanowi zależy na tym, by Irena pojawiła się na ich próbie tańca. Karol zaprasza Ritę do kina. Nowa towarzyszka wykazuje ogromną aprobatę dla zainteresowań Karola. Jak sama przyznaje, imponuje jej mundur. Anka próbuje skontaktować się z Jerzym. Niestety ten, po rozmowie z Dorotą, nie zamierza odbierać od Anki żadnych połączeń…
 • Grażyna Torbicka zaprasza 2 - Jagoda Szelc

  Program Grażyny Torbickiej był realizowany podczas dużych imprez związanych z filmem. Prowadząca spotyka się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. To intrygujące rozmowy o miłości do kina, procesie tworzenia i najlepszych produkcjach.
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • wieczór
 • Sully N

  Historia amerykańskiego pilota Chesleya Sullenbergera, który wodował uszkodzonym samolotem na rzece Hudson. W czwartek 15 stycznia 2009 roku kapitan Chesley Sullenberger, zwany „Sully”, lądował na rzece Hudson ratując życie wszystkich pasażerów na pokładzie. Pilot został okrzyknięty bohaterem, jednak śledztwo dotyczące tego wydarzenia groziło zniszczeniem jego reputacji i kariery.
 • Kuloodporni N

  Czarnoskóry tajniak Jack Carter (Damon Wayans) z oddziału kryminalnego prowadzi śledztwo przeciwko królowi narkotykowego biznesu, Frankowi Coltonowi (James Caan). Aby zdobyć dowody przeciwko gangsterowi, próbuje przeniknąć w szeregi mafii. Udając drobnego włamywacza, zaprzyjaźnia się ze złodziejem samochodów, Archiem Mosesem (Adam Sandler). Mosesem. Razem dokonują włamań do aut, razem przesiadują w barze, racząc się mocniejszymi trunkami. Muskularnie zbudowany Jack zawsze występuje w obronie słabszego i gruncie rzeczy dobrodusznego kolegi, zdobywając jego sympatię i zaufanie. Pewnego razu Archie, który ma powiązania z gangiem handlarzy narkotyków, wtajemnicza przyjaciela w plany Coltona. Szykuje się wielka transakcja, na której można zbić fortunę. Wyposażony w podsłuch policjant udaje się na spotkanie z gangsterami, ale sprawy wymykają się spod kontroli. Policjant staje przed trudnym dylematem, musi wybierać między prawem a lojalnością wobec oddanego mu kompana, który obdarzył go zaufaniem. Reżyserem "Kuloodpornych" jest znany operator Ernest R. Dickerson, który przez wiele lat był autorem zdjęć do filmów swego uniwersyteckiego kolegi, Spike'a Lee.
 • Tunel N

  Tunel Holland biegnie pod rzeką Hudson i łączy Nowy Jork z New Jersey. Tu właśnie dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód uderza w wypełnioną toksycznymi odpadami ciężarówkę. Następuje potężny wybuch, w chwilę potem oba wjazdy do tunelu ulegają zawaleniu. Rozmiary katastrofy są ogromne, ginie wielu ludzi, jednak kilku osobom udaje się przeżyć. Uwięzieni w tunelu ludzie, pozbawieni pomocy, z pewnością wkrótce zginą z braku tlenu. Kit Lauria, były pracownik nowojorskiego pogotowia postanawia wejść do tunelu i podjąć się próby ratowania ofiar. Jego podróż przypomina wyprawę do bram piekła. W tunelu dochodzi do dodatkowych eksplozji, większość dróg ewakuacyjnych jest zawalonych, przez utworzone po wybuchu szczeliny do wnętrza tunelu przedostaje się woda. Jakby tego wszystkiego było mało, uwięzieni w tunelu ludzie pogarszają własną sytuację poprzez zadawnione konflikty i żale, które teraz w sytuacji zagrożenia wybuchają ze zdwojoną siłą. Kit Lauria nie walczy o życie ofiar katastrofy sam, na powierzchni jego wysiłki wspierają wszystkie postawione w stan alarmu służby ratownicze miasta.
 • Wrogowie publiczni N

  Powrót do kina gangsterskiego. Akcja dzieje się w latach trzydziestych dwudziestego wieku w USA. Przez cały kraj przetacza się fala spektakularnych napadów na banki dokonywanych przez Johna Dillingera. Stał się on jednym z najbardziej poszukiwanych ludzi Ameryki Północnej. Usiłują go wytropić i aresztować agenci małej agencji rządowej, FBI. Dzięki temu śledztwu FBI przekształci się w najważniejszą agencję USA. W jednej z głównych ról, obok Johnny'ego Deppa (Piraci z Karaibów) i Christiana Bale'a (Mroczny rycerz, Terminator 4) wystąpiła francuska aktorka, Nagrodzona Oscarem za rolę Edith Piaf, Marion Cotillard.
 • Andrzej Sołtysik 2-Ladacznice

  Kolejna seria autorskiego programu Andrzeja Sołtysika odkrywa to bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych będzie okazja prześledzić kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii, np. jak kino oswaja dewiacje seksualne, łamie homoseksualne tabu albo jak ukazuje naszą fascynację przemocą oraz filmowymi mordercami. Uczestnikami kameralnych dyskusji będą postacie z szeroko pojętego show-biznesu. To ambitna rozrywka dla wszystkich pasjonatów filmu.
 • Alfabet filmowy

  A jak Aktor, R jak Rola, S jak Scenariusz - wraz z kanałem TVN Fabuła poznamy kolejne litery Alfabetu Filmowego, programu, który w skondensowanej formie przypomni rozmowy z ludźmi kina, filmu i sztuki. Zapraszamy!
 • A momenty były?

  „A momenty były?“. Były! I to nie raz! Czy według znawców tematu seks to bardziej film krótkometrażowy, serial, a może pełna fabuła? W nowym programie Dorota Wellman rozmawiać będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Już 20 lipca na antenie TVN Fabuła – pozycja obowiązkowa dla wszystkich kinomanów! Czy seks w kinie jest tematem tabu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się sposób przedstawiania widzom scen miłosnych? Czy współczesne kino odkrywa więcej niż kiedyś? A może wręcz przeciwnie? Dorota Wellman w nowym programie skupi się właśnie na „momentach” – scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych. Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna, fetysze. Zaproszeni do programu seksuolodzy: Andrzej Depko, Izabela Jąderek oraz Andrzej Komorowski zdradzą nie tylko swoje ulubione filmowe „momenty”, ale również podzielą się wiedzą. Nie zabraknie rozmów o zjawiskach kontrowersyjnych i rozpalających wyobraźnię. W każdym odcinku prowadząca wraz z gościem omówi inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Pretekstem do dyskusji będzie polska i światowa kinematografia. Od falującej zasłony, pozostawiającej pole do wyobraźni, aż do pełnej dosłowności i naturalizmu - gdzie przebiega granica między tym co pokazać można, a czego przed widzem odsłaniać nie należy? Czy zgodnie z tytułem filmu Woody’ego Allena, program odkryje wszystko to co chcielibyśmy wiedzieć o seksie, ale boimy się zapytać? Odpowiedź już wkrótce na antenie TVN Fabuła!
 • Ukryta prawda N

  Murarz Jurek (28) jest żonaty z tęgą Pauliną (27), sprzątaczką. Jurek ma dosyć tego, że Paulina ciągle się objada słodyczami i słonymi przekąskami. Mężczyzna często wychodzi na piwo z sąsiadem Michałem (30), którego żona Ania jest pielęgniarką i pracuje po nocach. Jurek żali się Michałowi, że Paulina je za dwóch i gdyby nie to, że pracuje jako sprzątaczka i musi się dużo ruszać, ważyłaby pewnie ponad 100 kilo. Jurka denerwuje, że Paulina trzyma się z Edytą, kobietą jeszcze grubszą od niej. Po kolejnej kłótni Paulina obiecuje mu przejść na dietę, w czym dopinguje ją Ania. Kobieta zaczyna też chodzić na weekendowe spotkania dla kobiet z nadwagą. W międzyczasie Jurkowi nie podoba się, że Paulina coraz później wraca do domu i spędza dużo czasu z Edytą, która sama nic sobie nie robi z własnej nadwagi. Wkrótce Jurek odkrywa, że Paulina wcale nie rzuciła jedzenia i nadal się objada. Czy małżeństwu uda się dojść do porozumienia?
 • Ukryta prawda N

  Ania (17) mieszka z matką Ewą (38) i młodszymi siostrami Basią (8) i Moniką (7). Ewa po śmierci męża zachorowała na depresję, ale Ani udało się w końcu namówić ją na leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Pod nieobecność matki Ania zajmuje się siostrami: gotowanie, pranie, czytanie bajek do snu. Pomaga jej sąsiadka Ludwika (60), która nie ma własnej rodziny. Po nocach Ania pracuje w seks telefonie. Odkrywa to Ludwika i jest zbulwersowana – Ania prosi, by się nie wtrącała i zrozumiała, że ona musi mieć pieniądze na życie… Na prowadzeniu domu i nocnych rozmowach z klientami cierpi szkoła i związek Ani: Ania opuszcza lekcje, nie ma czasu na wyjścia ze swoim chłopakiem, który w końcu z nią zrywa. Wieczorami Ania czyta czasem młodszym siostrom listy od matki ze szpitala – Ewa pisze, że czuje się już lepiej i tęskni… Któregoś dnia do mieszkania Ani puka policja z informacją, która po raz kolejny zmieni życie rodziny.
dalej
Zobacz program innych kanałów: