Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

drukuj
wstecz
 • ShortStory - J.Englert

 • Brzydula

  Maciek jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że Ula wróciła do pracy. Jest mu przykro. Ula zaczyna pracę i od razu musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. Gabinet Marka zaczyna okupować Klaudia, której Marek unika od czasu feralnego pokazu…
 • Brzydula

  Konflikt między Markiem i Aleksem pogłębia się. Krzysztof orientuje się, że nie będą potrafili współpracować, a ich niesnaski negatywnie odbiją się na kondycji firmy. Podczas rodzinnego obiadu dochodzi do kolejnej awantury. Krzysztof musi podjąć jakaś decyzję, od niej zależy przyszłość firmy…
 • Druga szansa

  W mediach w najlepsze trwa nagonka na Monikę Borecką, popularną agentkę gwiazd, która została aresztowana i jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki. Do Moniki zostaje przyklejona łatka dilerki a strata reputacji w show biznesie oznacza utratę wszystkiego. Borecka traci przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio i narzeczonego. Jej cały świat, wszystko, na co tak ciężko pracowała zostaje jej w jednej chwili odebrane. W zamian zostaje skierowana na osiemdziesiąt godzin prac społecznych w szpitalu. Ukrywając się przed natarczywością paparazzi, pomieszkuje kątem u swojej siostry Lidki. Załamuje się, nie wie co robić dalej. Dopiero wizyta rodziców pomaga Monice stanąć na nowo na nogi. Monika nowe życie zaczyna od odpracowania zasądzonej kary i pojawia się w szpitalu, gdzie spotyka mężczyznę, z którym utknęła w windzie – Marcina. Okazuje się, że Marcin pracuje tu jako chirurg, a Monika… zostaje sprzątaczką. Spotkanie z przystojnym chirurgiem kończy się katastrofą. Monika dostaje kolejny cios…
 • 39 i pół 2

  Stanisław chce dyscyplinarnie zwolnić Ankę za incydent z pierogami, które wysypała na kluczową klientkę Festera - Macińską. Alternatywą dla Anki jest wyjazd do Estonii. Kasia i jej były mąż - Karol planują intrygę mającą doprowadzić Darka i jego Dirty Track do upadku. Mają własny pomysł na dziesięć milionów złotych z kredytu bankowego pierwotnie przeznaczonych na zakup nowej siedziby firmy. Zielu skarży się Marcie i Patrykowi, że Amanda to pierwsza laska, która go olewa. Patryk komunikuje Ance i Darkowi, że zamierza spędzić Wigilię z Martą w Zielonej Górze. Darek idzie na spotkanie z dawnym kumplem - Kundlem, do nocnego klubu. Zdradza mu, że właśnie się dowiedział, iż ma córkę! I to córkę, która jak się okaże wieczorami para się dość egzotycznymi zajęciami… Darek przyjeżdża do Festera na naradę z Anką. Chce zrobić rodzinną Wigilię - specjalnie dla Amandy. Stanisław, niby przypadkowo, zdradza Darkowi plany Anki. Jankowski jest zszokowany perspektywą rocznej rozłąki. Marzenie Darka o wspólnej Wigilii rozwiewa się: Amanda spędzi święta z rodziną w Kutnie. Rodzice Darka oraz Paula też mają inne plany na święta, a Krystyna i Warcisław jadą do Lwowa z dziecięcym teatrzykiem. Darek przedstawia Kundlowi swoją córkę, Amandę. Liczy, że znajomy załatwi jej jakieś zajęcie w telewizji i zaczęła robić prawdziwą karierę. Po świętach w Dirty Tracku wszystkimi wstrząsa wiadomość: dalsze funkcjonowanie firmy jest zagrożone!
 • Detektywi

  Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Pozwólcie nam żyć"
 • Lekarze

  Alicja Szymańska zostaje przyjęta do pracy w toruńskim miejskim szpitalu Copernicus, ale o miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii będzie musiała rywalizować z chirurgiem Danielem Ordą. Pierwsze dni są dla niej stosunkowo udane – przeprowadza dwie operacje zakończone sukcesem i uczestniczy w trzeciej. Udaje jej się znaleźć lokum – wynajmuje pokój od Sylwii Matysik. Alicja nie czuje się jeszcze na siłach, aby skonfrontować się z Krzysztofem. Prosi go tylko o przesłanie jej rzeczy z Warszawy do Torunia, co ten czyni. O względy Alicji walczy chirurg Maks Keller. Dziewczyna budzi też zainteresowanie ginekologa położnika Piotra Wanata. Czy koledzy staną się rywalami?
 • Fabuluuz

  „Fabuluuz” łączy ze sobą dwa światy - kulturę wysoką z kulturą masową, pokazuje różne formy sztuki, takie jak fotografia, film, muzyka czy rzeźba. Nazwa programu jest wariacją na temat angielskiego słowa: „Fabulous” (bajeczny, fantastyczny, rewelacyjny, wspaniały). Pierwsza część nawiązuje do fabuły, a co za tym idzie do jej bohaterów, których historie są ciekawe i warte poznania. Druga część odnosi się do formy programu, która w swoim założeniu ma być luźna, lekka i nie pozbawiona dystansu. Gospodarz programu Olivier Janiak rozmawia z wyjątkowymi ludźmi o niebanalnych poglądach.
 • Na Wspólnej 9

  „Na Wspólnej” wraca odmienione po wakacyjnej przerwie. Jerzy Schejbal, Magdalena Wójcik, Dominika Figurska, Dorota Chotecka i Maria Niklińska to zaledwie kilkoro aktorów z długiej listy gwiazd, które zobaczymy w nowym sezonie serialu. Ich pojawienie się to zapowiedź dużych zmian jakie szykują się w życiu mieszkańców Wspólnej. Zmian, które zaskoczą wszystkich!
 • Na Wspólnej 9

  Sławek odchodzi od Renaty! Kraszewska błaga narzeczonego o rozmowę - niech jej wytłumaczy, dlaczego?! Jednak Dziedzic na histeryczną próbę zatrzymania go reaguje ostro - mówi Renacie, że jej nie kocha! Kraszewska zostaje sama i wybucha płaczem… Córka Dudka znowu jest w kiepskim nastroju. Jerzy nie ma pojęcia, jak pocieszyć Edytę! Jego starania tylko ją rozdrażniają… Na szczęście jest Szalej, który jak zwykle potrafi poprawić Edycie humor! Iza jest przypadkowym świadkiem tego, jak przyjaźń pomiędzy Szalejem i Edytą niebezpiecznie się zacieśnia… Kinga z Michałem i Ignasiem wracają z wakacji na Krecie. W chwilę po powrocie rozdzwania się telefon Michała - to Laura, z prośbą o pilne spotkanie! Okazuje się, że ma dla Brzozowskiego propozycję bardzo intratnej inwestycji! Według niej to może być jego życiowy interes! Co na to Kinga?
 • Druga szansa

  Monika nie chce dłużej odpracowywać swojej kary w szpitalu i postanawia już tam nie wracać. Stara się o przydział do pracy w innym miejscu niż szpital, gdzie czuje się bezradna i niepotrzebna. Do szpitala przychodzi kuratorka sądowa by sprawdzić czy Monika odbywa nałożoną przez sąd karę. Marcin kryje tymczasową nieobecność Moniki i wysyła Panią Jadzię po Borecką. Monika próbuje znaleźć tego, kto jest sprawcą jej kłopotów i oskarża swoją największą konkurentkę Annę Starczyńską (w tej roli Katarzyna Herman) o podrzucenie jej narkotyków. Ta wszystkiego się wypiera i daje Monice do zrozumienia, że Borecka ma w tej branży więcej wrogów niż przyjaciół. Brukowce wciąż rozpisują się o romansie Jakuba Zeita i Sary Daymer (Rafał Królikowski i Magda Boczarska). Tymczasem mieszkanie Lidki, siostry Moniki odwiedza komornik. Kobieta jest w szoku, gdyż mąż Grzegorz nie wspominał jej o kłopotach finansowych. Monika pod wpływem Pani Jadzi wraca do szpitala i przed wejściem do budynku spotyka Justynę, dziewczynę, z którą dzieliła celę na komisariacie. Justyna (w tej roli Magda Berus) daje jej płytę i prosi o zorganizowanie koncertu jej matki, niegdyś słynnej jazzmanki. Monika odmawia pomocy przyznając się do tego, że straciła wszystkie swoje wpływy i już nie jest managerem gwiazd. Nieoczekiwanie w szpitalu Monika staje się wsparciem dla żony zmarłego niedawno pacjenta i pomaga przekonać ją, by ta przystała na propozycję Marcina i zgodziła się na pobranie organów od jej męża. Borecka dowiaduje się także, że to Marcin pomógł jej w sytuacji z kuratorką...
 • Lekarze

  Alicja wciąż ma problemy z Ordą. Lekarz robi wszystko, aby jej zaszkodzić. Tym razem oskarża ją o to, że faworyzuje jednych pacjentów kosztem innych. Chodzi o sprawę chłopca po przeszczepieniu, który nie chce brać leków, aby – spędzając czas w szpitalu – odciążyć swoją rodzinę. Alicji i Maksowi udaje się załatwić dla Karolka dofinansowanie z fundacji dla zdolnej młodzieży. Do szpitala zostaje też przywieziony więzień – mężczyzna tak cierpiał z powodu nowotworu, że zdecydował się połknąć kotwicę, aby trafić na oddział. W Toruniu pojawia się ponownie Krzysztof Florczyk. Chce nakłonić byłą narzeczoną do powrotu do stolicy, oferując jej staż specjalizacyjny z transplantologii w warszawskim szpitalu. Maksowi udaje się podstępem umówić z Alicją. Czy to będzie randka stulecia? Jaką decyzję podejmie dziewczyna w sprawie stażu i swojego związku z Krzysztofem?
 • Dziewczyny z Hollywood 3

  Sharon Stone
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY 3-Wojciech Pszoniak cz.1

 • Detektywi

  Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii.
 • Dziewczyny z drużyny III

  Britney przeprowadza się razem z rodzicami i w nowej szkole wstępuje do drużyny cheerlederek. Ponieważ w poprzedniej szkole była pierwszą cheerlederką w drużynie, stara się zająć taką samą pozycję w nowej, ale dotychczasowa liderka grupy nie zamierza do tego dopuścić. W głównej roli występuje Hayden Panettiere, gwiazda serialu Herosi.
 • wieczór
 • Lemur zwany Rollo

  Atlanta. Specjalistka od marketingu, Willa Weston (Jamie Lee Curtis), dostaje nową pracę. Tuż po jej rozpoczęciu dowiaduje się, że jej szef, multimilioner Rod McCain (Kevin Kline) zmienił warunki umowy. Willa ma udać się do Londynu i zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, który Rod właśnie kupił w pakiecie z innymi upadającymi firmami. Jeżeli placówka nie przyniesie oczekiwanych zysków, chciwy Rod ją zamknie. Los pracowników ogrodu zoologicznego i ich podopiecznych będzie nie do pozazdroszczenia. Urzędujący na miejscu menadżer, Rollo Lee (John Cleese) wpada na pomysł, jak ocalić swe stanowisko. Natchnieniem jest dla niego słynny aktor Sylvester Stallone, który jak wiadomo nie zrobił kariery wcielając się w postaci romantycznych kochanków. Rollo Lee postanawia przyciągnąć publiczność do ogrodu reklamując znajdujące się w nim zwierzęta, jako dzikie i krwiożercze bestie. Aby jego plan marketingowy stał się bardziej wiarygodny, Rollo każe wyeliminować wszystkie miłe i przyjazne ludziom zwierzaki. Na taki plan nie zgadzają się opiekunowie wielu zwierząt i wszczynają protest. Niebawem sytuacja w ZOO staje się trudna do opanowania, wówczas do akcji wkracza Willa. Skoro eliminacja zwierząt wzbudza tak wielką kontrowersję, a nierentowny ogród zoologiczny trzeba będzie zamknąć, Willa postanawia przekształcić go w ogród tematyczny, w którym zorganizuje bezkrwawe safari. Milioner Rod McCain szybko orientuje się, że jego wysłannicy mają wiele kosztownych i nierentownych pomysłów i wkracza do akcji osobiście. Postanawia zamknąć ogród zoologiczny, a na jego miejscu otworzyć pole golfowe. Konflikt w ogrodzie zoologicznym wybucha ponownie. Tym razem zwierzęta i ich opiekunowie zgodnie jednoczą swe siły przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi.
 • Mission: Impossible III

  Ethan Hunt (Tom Cruise) postanawia zakończyć czynną służbę. Zamiast brać udział w kolejnych akcjach, postanawia zająć się szkoleniem nowego pokolenia agentów. "Emerytura" nie trwa jednak długo. Pojawia się bowiem nowy przeciwnik - groźniejszy niż wszyscy, których Ethan wcześniej spotkał na swojej drodze. Jest nim bezwzględny handlarz bronią - Owen Davian (Philip Seymour Hoffman). Hunt kolejny raz zbiera swoją niezawodną ekipę. Razem mają powstrzymać Daviana i uwolnić z jego rąk agentkę Lindsey Farris (Keri Russell), jedną z uczennic Hunta. Okazuje się jednak, że wpływowy handlarz bronią ma niejednego asa w rękawie...
 • Egzekutor

  Inspektor Harry Callahan i jego partner DiGeorgio (John Mitchum) w brawurowy sposób udaremniają zbrojny napad na sklep monopolowy. Wprawdzie udaje im się zatrzymać trzech napastników, ale w czasie akcji zniszczony zostaje policyjny radiowóz i sklep. Następnego dnia, za karę, Callahan zostaje odsunięty od pracy w wydziale zabójstw, znów dostaje pracę za biurkiem. W kilka dni później banda uzbrojonych przestępców dokonuje w nocy napadu na skład broni. Ich łupem padają ręczne wyrzutnie rakiet. Włamanie zostaje zauważone przez patrolujących okolicę policjantów; jednym z nich jest były partner Callahana. Policjanci postanawiają udaremnić kradzież, dochodzi do strzelaniny, w której DiGeorgio zostaje śmiertelnie ranny. Trafia do szpitala. Przy umierającym natychmiast zjawia się Callahan. Przed śmiercią DiGeorgio odzyskuje przytomność i przekazuje nazwisko jednego z napastników; to Bobby Maxwell. W tym samym czasie lewacka organizacja terrorystyczna przekazuje władzom miasta taśmę z żądaniem wypłacenia miliona dolarów okupu. Jeżeli żądanie to nie zostanie spełnione, ważniejsze obiekty użyteczności publicznej zostaną wysadzone w powietrze. Callahan zostaje przywrócony do czynnej służby. Dostaje nowego partnera. Nie jest tym zachwycony, gdyż ma pracować z kobietą, Kate Moore (Tyne Daly). Śledztwo rozpoczyna od wizyty u Wielkiego Eda, przywódcy lewackiej organizacji zrzeszającej czarnych. On potwierdza informację przekazaną przez DiGeorgio. W chwilę po wizycie Callahana Wielki Ed zostaje aresztowany. Policja zamyka śledztwo w sprawie szantażu i groźby zamachu, a burmistrz urządza wielką fetę. Tymczasem Callahan oświadcza publicznie, że oszukuje on mieszkańców, a przy Wielkim Edzie policja nie znalazła broni zrabowanej z arsenału.
 • A momenty były?

  „A momenty były?“. Były! I to nie raz! Czy według znawców tematu seks to bardziej film krótkometrażowy, serial, a może pełna fabuła? W nowym programie Dorota Wellman rozmawiać będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Już 20 lipca na antenie TVN Fabuła – pozycja obowiązkowa dla wszystkich kinomanów! Czy seks w kinie jest tematem tabu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się sposób przedstawiania widzom scen miłosnych? Czy współczesne kino odkrywa więcej niż kiedyś? A może wręcz przeciwnie? Dorota Wellman w nowym programie skupi się właśnie na „momentach” – scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych. Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna, fetysze. Zaproszeni do programu seksuolodzy: Andrzej Depko, Izabela Jąderek oraz Andrzej Komorowski zdradzą nie tylko swoje ulubione filmowe „momenty”, ale również podzielą się wiedzą. Nie zabraknie rozmów o zjawiskach kontrowersyjnych i rozpalających wyobraźnię. W każdym odcinku prowadząca wraz z gościem omówi inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Pretekstem do dyskusji będzie polska i światowa kinematografia. Od falującej zasłony, pozostawiającej pole do wyobraźni, aż do pełnej dosłowności i naturalizmu - gdzie przebiega granica między tym co pokazać można, a czego przed widzem odsłaniać nie należy? Czy zgodnie z tytułem filmu Woody’ego Allena, program odkryje wszystko to co chcielibyśmy wiedzieć o seksie, ale boimy się zapytać? Odpowiedź już wkrótce na antenie TVN Fabuła!
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY-Malajkat cz1

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY - Malajkat cz2

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • Ukryta prawda

  Aldona i Mirek są małżeństwem od 23 lat. Mają 3 córki, z których dwie wciąż z nimi mieszkają. Kobiety kompletnie zdominowały spokojnego i introwertycznego mężczyznę, a Aldona już nawet nie próbuje udawać, że szanuje męża. Kobieta otwarcie flirtuje z kolegą z pracy i zaczyna mówić o rozwodzie. Tymczasem do domu wraca najstarsza córka Aldony i Mirka, Basia. Dziewczyna jest przerażona tym, jak matka i siostry traktują ojca. Wkrótce jednak Basia widzi na ulicy Mirka z młodą kobietą i nabiera przekonania, że ojciec ma romans. Aldona początkowo wyśmiewa podejrzenia córki, ale jakiś czas później odkrywa, że dziewczyna może mieć rację, a cichy i uległy Mirek od dawna prowadził podwójne życie.
 • Ukryta prawda

  Damian (38) od kilku lat pracuje fizycznie za granicą i rozłąka z rodziną coraz bardziej mu doskwiera. Podczas urlopu Damian odkrywa, że jego żona Ewa (36) zaniedbuje ich syna Łukasza (15), urwała kontakt z przyjaciółką Wandą i zadaje się z pewnym małżeństwem Beatą i Arkiem, których Damian wcześniej nie znał. Niespodziewanie dla Damiana jego spokojna żona staje się wyuzdana w łóżku i proponuje mu seks w większym gronie. Wkrótce Damian zaczyna podejrzewać, że Ewa ma romans z Arkiem, do tego orientuje się, że okłamuje go w sprawach finansowych. Damian odkrywa, że Arek jeździ samochodem Ewy i spędza z nią czas w domu pod Warszawą. Kiedy zabiera stamtąd Ewę, ta zostawia go i wyprowadza się z mieszkania. Damian próbuje odzyskać żonę i odkrywa prawdę.
 • Ukryta prawda

  16-letnia Julia mieszka z ojcem Tomaszem, macochą Moniką i ich synem Łukaszem, swoim przyrodnim bratem. Relacje między Moniką i Julią świetnie się układają. Któregoś dnia Monika przyjmuje gościa – Przemka (29). To jej brat, który do tej pory podróżował po świecie… Przemek zatrzymuje się na kilka dni w domu Tomasza. Julia odkrywa niespodziewanie, że Przemek wcale nie podróżował po świecie, tylko siedział w więzieniu. Dziewczyna rozmawia o tym ze swoją macochą i decyduje się zdradzić ten sekret ojcu. Z dnia na dzień nastolatka jest coraz bardziej zafascynowana bratem macochy i jego kryminalna przeszłość zupełnie przestaje jej przeszkadzać. Któregoś dnia dziewczyna odkrywa, że mężczyzna ma jeszcze inne tajemnice.
 • Kocham. Enter

  "Na rozstaju". Marek zgłasza się do portalu "Kocham.Enter", ponieważ zakochał się w nowej partnerce swojego ojca - Leszka. Agnieszkę poznał, kiedy wrócił do Polski, żeby wesprzeć matkę załamaną po rozwodzie z mężem, z którym przeżyła wspólnie 20 lat. Marek próbuje bronić się przed miłością do Agnieszki, jednak sprawy komplikują się, kiedy dziewczyna wyznaje mu, że Leszek chyba już jej nie kocha. Chłopak postanawia zawalczyć o miłość dziewczyny i wyznać ojcu prawdę o swoim uczuciu. Kiedy wreszcie zbiera się na odwagę, by to zrobić, niespodziewania pojawia się Agnieszka mówiąc, że chce powiedzieć Leszkowi coś bardzo ważnego...
dalej
Zobacz program innych kanałów: