Zawieruchy przepis na kino: Szybkie zadanie aktorskie Rafała Zawieruchy

Zawieruchy przepis na kino: Szybkie zadanie aktorskie

Bardzo Dziki Zachód przyciągnął uwagę braci Zawierucha. Jak im się podobał seans? Zobaczcie najlepsze fragmenty odcinka.

Oglądaj w player.pl > > >

Nominacje do Złotych Malin nie powinny nikogo zrażać. W końcu "Bardzo Dziki Zachód" ma wiele atutów. Rafał i Grzegorz Zawierucha obejrzeli film, zdradzili kilka szczegółów zza kulis. Zobaczcie, co najbardziej podobało im się w komedii z Willem Smithem i Salmą Hayek.
Zawieruchy przepis na kino: Dobry zły film?
Zawieruchy przepis na kino: Dobry zły film?
Zawieruchy przepis na kino: Salma Hayek na Dzikim Zachodzie
Zawieruchy przepis na kino: Salma Hayek na Dzikim Zachodzie
"Zawieruchy przepis na kino" w poniedziałki o 19:55 i po filmie!
Zawieruchy przepis na kino Źródło: Bartosz Krupa
"Zawieruchy przepis na kino" - o czym jest program?
Program filmowy z akcentem kulinarnym. Bracia Rafał Zawierucha – aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli w filmie Quentina Tarantino – i Grzegorz Zawierucha – zwycięzca 8. edycji "MasterChefa" – będą rozmawiać o filmach oglądanych na antenie TVN Fabuła oraz przygotowywać potrawy związane z tymi produkcjami.
Bracia w domowej atmosferze będą komentować przebieg akcji i grę aktorsk. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z filmem, a widzowie poznają przepis na dania prezentowane w oglądanym przez nich filmie. Będzie to dowcipna rozmowa subtelnie przepleciona wątkiem kulinarnym inspirowanym oglądanym filmem.
Program będzie integralną częścią filmów emitowanych w TVN Fabuła: pierwsza część będzie prezentowana przed filmem, a druga po jego zakończeniu.

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa