Nowy sezon w TVN Fabuła!

TVN Fabuła
TVN Fabuła
TVN Fabuła rozpoczyna nowy sezon! Nadszedł czas na powiew świeżości w filmowym świecie.

Dla wszystkich fanów kina, miłośników wzruszeń i uniesień, jak i ploteczek prosto z Hollywood przygotowaliśmy nowe programy. Będzie zabawnie i poważnie. Co czeka Was w najbliższych miesiącach?

W TVN Fabuła nie zabraknie programów dla wielbicieli kina w różnej postaci. Grażyna Torbicka zaprosi do swojego programu reżyserów i aktorów niepokornych - twórców nowego polskiego kina. Wybitna dziennikarka filmowa przeprowadzi pogłębione rozmowy o tym, co jest dla twórców najważniejsze, co tak naprawdę myślą o kinie i otaczającym ich świecie. „Grażyna Torbicka zaprasza” to produkcja, która zwraca szczególną uwagę na przedstawicieli nowego pokolenia filmowców. Oddaje im głos i pokazuje rzeczywistość, która ich najbardziej fascynuje.

Emisja: piątki po 22:00

Grażyna Torbicka zaprasza

Grażyna Torbicka zaprasza

Do TVN Fabuła z nowym programem powraca Anna Wendzikowska. W „Przystanku Hollywood” będzie prezentować najbardziej aktualne wiadomości prosto z Fabryki Snów. Prowadząca opowie o kulisach najnowszych produkcji, a także porozmawia z najbardziej popularnymi aktorami i reżyserami. Chcecie wiedzieć, jak wyglądają kulisy Hollywood? Ten program jest zdecydowanie dla Was.

Emisja: czwartki po 22:00

Andrzej Sołtysik odkryje bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Wraz z zaproszonymi gośćmi skupi się na mniej oczywistych wątkach w historii kinematografii. Nie będzie grzecznie! Wśród poruszanych tematów znajdą się takie, jak pornografia w kinie czy bluźnierstwo.

Emisja: wtorki po 22:00

Swój autorski program będzie kontynuowała Kinga Burzyńska. W „Szkole Filmowej” porozmawia ze znanymi i cenionymi polskimi artystami. Twórcy opowiedzą prowadzącej o kulisach swojej pracy, sięgną pamięcią do lat szkolnych, a także odkryją kulisy pracy na planach filmowych. Wśród zaproszonych gości zajdą się, m.in. Małgorzata Foremniak, Grzegorz Damięcki i Artur Żmijewski.

Emisja: poniedziałki po 22:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości