Poznaj program KINO 2021. NOWE HISTORIE - Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny

KINO 2021
KINO 2021. NOWE HISTORIE- Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny
TVN FABUŁA  po raz drugi zaprasza na Festiwal  Filmów w Czasie Kwarantanny – KINO 2021. NOWE HISTORIE. Kiedy rok temu ogłaszaliśmy festiwal nikt z nas nie przypuszczał, że będzie to wydarzenie cykliczne. Świat się wówczas zatrzymał, ale przecież tylko na chwile, tak myśleliśmy!

Pandemia trwa, a ostatni rok spowodował drastyczne zmiany w naszym życiu. Marzymy o wolności, o byciu razem, o świecie, do którego przywykliśmy. Bez masek. Zadajemy pytanie, czy coś nam to daje, czy natura uczy nas pokory, czy są jakieś pozytywne strony pandemii? Te pytania kierujemy do Was artystów, filmowców. Jesteśmy ciekawi waszej wrażliwości. Waszej perspektywy. Chcielibyśmy przekazać ją dalej, jednocześnie zapisując ten moment wielkiej niepewności – kiedy i czy w ogóle będzie jeszcze normalnie?

Rok temu na początku pandemii zorganizowaliśmy KINO 2020 Pierwszy Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny, otrzymaliśmy 140 filmów. Filmy oceniło jury: Agnieszka Holland, Joanna Kos-Krauze, Agnieszka Smoczyńska, Jagoda Szelc, Piotr Domalewski, Tomasz Wasilewski, a zwycięskie produkcje zostały wyemitowane na antenie TVN FABUŁA i na player.pl. Wyróżnione filmy zobaczyło prawie 3 miliony widzów.

KINO 2021
KINO 2021

Druga edycja Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny to KINO 2021. NOWE HISTORIE. Jakie one będą? Jesteśmy ciekawi tej edycji i Waszego spojrzenia.

Tegoroczne  znakomite jury – Olga Bołądź, Kuba Czekaj, Anna Jadowska i Natasza Parzymies wyłoni zwycięskie filmy. Wyróżnione  produkcje pojawią się na antenie TVN Fabuła w specjalnym paśmie Kino 2021. NOWE HISTORIE  w dniach 1 – 9  maja oraz na PLAYER.PL

Od 1 maja również widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony projekt. Film, który uzyska największą ilość głosów otrzyma nagrodę specjalną w wysokości 10 tyś zł ufundowaną przez TVN Discovery.

KATALOG FESTIWALOWY > > >

Zobacz harmonogram > > >

podziel się:

Pozostałe wiadomości