Polska filmowa: Rafał Zawierucha w Warszawie

Polska filmowa
Polska filmowa
Czas na drugą filmową podróż po Warszawie. Rafał Zawierucha zajrzy w najciekawsze miejsca stolicy, w których powstawały sceny filmowe. Przekonacie się, gdzie nagrywano sceny do "Wojny domowej", "Planetę Singli" czy "Rewers".

Warszawa pełna filmowych wspomnień

Rafał Zawierucha zaprasza na wędrówkę śladami filmów, które powstawały w stolicy. Warszawa pełna jest zakamarków, które skrywają w sobie tajemnice warte poznania. Tym razem prowadzący opowie nieco więcej o scenerii, w której powstawały "Anternatywy 4", "Planeta Singli" czy "Rewers".

Wędrówkę rozpoczniemy od Krakowskiego Przedmieścia. Reprezentacyjny trakt stolicy co chwilę pojawia się w filmach. W jednym z nich kultową rolę Jurka Kilera zagrał Cezary Pazura. Aktor na moment stał się przewodnikiem po świecie z filmu "Kiler".

Polska filmowa
Polska filmowa

Filmowe opowieści twórców

W kolejnym odcinku "Polski filmowej" Rafał Zawierucha spotka się z twórcami, którzy doskonale znają warszawskie plenery. Reżyser i scenarzysta filmowy oraz teatralny, Jerzy Gruza, opowie o miejscach pojawiających się w serialu "Czterdziestolatek". Oprócz tego pojawi się Borys Lankosz, twórca filmu "Rewers", w którym zagrał Marcin Dorociński i Agata Buzek.

Chcecie się dowiedzieć więcej o filmowych miejscach w Warszawie?

Emisja w tv:

wtorek, 30.07, godz. 22:25

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie