Tydzień pełen filmowych wrażeń w TVN Fabuła!

Hulk
Hulk
Zobacz propozycje filmowych wieczorów w TVN Fabuła. Nie przegap najlepszych romansów, komedii, horrorów czy thrillerów. Sprawdź teraz, co Cię czeka!

PONIEDZIAŁEK (29.07), godz. 20:00

W okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu, grasuje bardzo agresywny biały rekin. Jego pierwszą ofiarą jest młoda dziewczyna, bawiąca się późnym wieczorem wraz z przyjaciółmi na plaży. Kiedy wybiera się popływać i długo nie wraca, zaniepokojeni znajomi alarmują policję. Gdy jej szczątki odnalezione zostają przy brzegu, policja jest pewna, że została zaatakowana przez rekina. Wkrótce potem ofiarą żarłocznego stworzenia padają kolejni plażowicze. Obawiający się paniki wśród turystów burmistrz Larry Vaughn zleca upolowanie ludojada miejscowemu rybakowi.

Szczęki
Szczęki

Usatysfakcjonowany wyłowionym przez niego rekinem, burmistrz uważa sprawę za zamkniętą. Przebywający w miasteczku ichtiolog, Matt Hooper, jest jednak pewien, że turystów zaatakował inny, znacznie większy osobnik. Gdy jego obawy zostają potwierdzone, do pojedynku z krwiożerczą bestią stają komendant lokalnej policji Martin Brody (Roy Scheider), zawodowy łowca rekinów Quint (Robert Shaw) oraz ichtiolog (Richard Dreyfuss).

WTOREK (30.07) godz. 20:00

Szczęki II
Szczęki II

Przez cztery lata w Amity był spokój. Mieszkańcy odzyskali utracone zaufanie do oceanu, niestety turyści nadal omijali to miejsce z daleka. Właśnie z myślą o bezpieczeństwie turystów w Amity wybudowano luksusowy hotel z odgrodzoną od oceanu pływalnią.

Akurat dzień po jego uroczystym otwarciu policja odbiera pierwszy niepokojący sygnał. Na otwartym oceanie znaleziono dryfującą łódź bez załogi. Nikt nie potrafi powiedzieć, jaki los spotkał dwóch płetwonurków, którzy ją wynajęli. Szef policji Martin Brody (Roy Scheider) rozpoczyna śledztwo. Następnego dnia na wybrzeżu dochodzi do kolejnej tragedii. Z niewiadomych przyczyn wylatuje w powietrze motorówka ciągnąca narciarzy wodnych. Przy okazji oględzin miejsca tragedii, policja znajduje kawałek zerwanego kabla wysokiego napięcia.

Kolejny dzień przynosi następne wstrząsające odkrycie. Mieszkańcy Amity, którzy wybrali się na wyprawę łodzią do latarni morskiej, znajdują zwłoki wieloryba ze śladami zębów gigantycznego rekina. Martin Brody zaczyna obawiać się najgorszego. Próbuje nakłonić burmistrza do podjęcia nadzwyczajnych środków ostrożności, na próżno. Władze nie chcą wzniecać paniki, tym bardziej, że brak jest wystarczających dowodów na obecność rekina-zabójcy. Po kilku dniach te wątpliwości zostają rozwiane. Mieszkańcy i turyści kolejny raz muszą walczyć o życie z bezwzględnym, żądnym krwi ludojadem. Natomiast Martin Brody musi stoczyć z nim swoją prywatną walkę, w której stawką jest życie jego dwóch synów.

ŚRODA (31.07), godz. 20:00

Drogi życiowe trzech osób boleśnie doświadczonych przez śmierć, przecinają się w poszukiwaniu prawdy. Obdarzony wyjątkowymi zdolnościami George (Matt Damon), francuska reporterka (Cécile De France) oraz uczeń londyńskiej szkoły - przechodzą metamorfozę przekonani, że musi istnieć "coś" po śmierci.

Medium
Medium

CZWARTEK (01.08), godz. 20:00

Halle Berry wciela się w postać Kate Mathieson, znanej podróżniczki, dokumentalistki życia rekinów i profesjonalnej instruktorki nurkowania. Po dramatycznych wydarzeniach z przeszłości i bliskim spotkaniu z żarłaczem białym, powraca na głębokie wody z niewielką grupką turystów i biologów morskich. Gdy ich statek rozbija się podczas szalejącego sztormu, Kate będzie musiała zmierzyć się ze swymi demonami i znaleźć drogę ucieczki, zanim pojawią się ogromne i mięsożerne drapieżniki.

Śmiertelna głębia
Śmiertelna głębia

PIĄTEK (02.08), godz. 20:00

John Archibald (Denzel Washington) dowiaduje się, że ubezpieczenie nie pokryje kosztów transplantacji serca jego syna. Tylko ta operacja mogłaby uratować chłopcu życie. Zdesperowany ojciec barykaduje się w szpitalu z zakładnikami i grozi, że ich pozabija, jeżeli jego dziecko nie otrzyma niezbędnej pomocy. W tej historii jest element bolesnej prawdy. Reżyser Nick Cassavetes, gdy pracował nad filmem, sam miał dziecko wpisane na listę osób oczekujących na przeszczep serca.

John Q
John Q

SOBOTA (03.08), godz. 20:00

Adaptacja niezwykle popularnego amerykańskiego komiksu o naukowcu zamieniającym się w potężną istotę, Hulka. Naukowiec Bruce Banner podczas nieudanego eksperymentu zostaje napromieniowany - wkrótce zaczyna odczuwać dziwne efekty promieniowania na swój organizm - staje się niezwykle silnym i potężnym stworem, Hulkiem, który jest w stanie bosą stopą rozdeptać czołg... Film wyreżyserował zdobywca Oscara, Ang Lee, a w roli głównej wystąpił australijski aktor Eric Bana.

Hulk
Hulk

NIEDZIELA (04.08), godz. 20:00

Nowa adaptacja jednego z najpopularniejszego komiksów świata. Tym razem w postać Bruce'a Bannera wcielił się jeden z najwybitniejszych amerykańskich aktorów, Edward Horton. Odseparowany od swojej ukochanej ucieka przed przedstawicielami amerykańskiej armii, którzy chcą wykorzystać jego niezwykłe umiejętności.

Niesamowity Hulk
Niesamowity Hulk
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie