Filmowy kwiecień

Harry Potter i kamień filozoficzny
Harry Potter i kamień filozoficzny

PONIEDZIAŁEK (01.04), godz. 20:00

William Parrish jest bardzo bogatym i wpływowym człowiekiem. Posiada potężne przedsiębiorstwo multimedialne, a jednak jego władza jest ograniczona. Są sprawy, na które nawet on nie ma wpływu. Niebawem William ukończy sześćdziesiąt pięć lat. W jego rezydencji trwają staranne przygotowania do tej uroczystości. Nagle William czuje przeszywający ból w klatce piersiowej, to nieomylny znak, że nadchodzi kres jego ziemskiej wędrówki. Tuż po tym niepokojącym sygnale w domu pojawia się młody, przystojny mężczyzna. Nie zapowiadał swojej wizyty, nie musiał, w większości przypadków anioł śmierci nie uprzedza o swoich odwiedzinach. Tym razem jednak śmierć ma inne plany. Joe Black, takim imieniem przedstawia się przybysz, chce przez pewien czas przebywać na ziemi i to właśnie w domu Williama. Gospodarz przystaje na tę propozycję, ponieważ sam zyskuje w ten sposób cenny czas, potrzebny na uporządkowanie kilku ważnych spraw. Dla wszystkich domowników Joe jest osobą mile widzianą, choć tajemniczą. Jedynie Drew (Jake Weber), adorator młodszej córki milionera, traktuje Joe jako rywala. Joe rzeczywiście uwodzi piękną Susan, która nie pozostaje wobec niego obojętna. Czas płynie nieubłaganie, także w rezydencji Parrisha. Anioł śmierci nie może dalej przedłużać swoich wakacji.

Joe Black
Joe Black

WTOREK (02.04), godzi. 20:00

Lata osiemdziesiąte XX wieku. Danny (Jason Statham) przez lata był jednym z najlepszych płatnych zabójców, ale postanowił przejść na emeryturę i zamieszkać na odludziu w Australii. Kiedy dowiaduje się, że jego przyjacielowi i mentorowi (Robert De Niro) zagraża wielkie niebezpieczeństwo, wyrusza mu pomóc. Nie wie, że jest to część planu mającego na celu wplątanie go w skomplikowane rozrywki służb specjalnych. Film oparty został na powieści Sir Ranulpha Fiennesa "The Feather Men". Autor utrzymuje, że została ona oparta na autentycznej historii.

Elita zabójców
Elita zabójców

ŚRODA (03.04), godz. 20:00

Gdy rozpoczyna się największe trzęsienie ziemi w historii Kalifornii pilot helikoptera wyrusza wraz z byłą zoną, by odnaleźć jedyną córkę. Kiedy rozpoczną swoją podróż do miejsca katastrofy przekonają się, ze najgorsze dopiero przed nimi.

San Andreas
San Andreas

CZWARTEK (04.04), godz. 20:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda w roli asa amerykańskiego wywiadu, który powraca do gry o najwyższą stawkę przeciw międzynarodowej siatce szpiegowskiej. Przebywający w Szwajcarii emerytowany agent CIA Peter Devereaux (Pierce Brosnan) zostaje wplątany z sam środek intrygi, w którą zaangażowani są przedstawiciele amerykańskiego i rosyjskiego wywiadu. Będzie musiał stanąć do walki przeciw własnemu uczniowi i ocalić piękną kobietę, która zna mroczny sekret z przeszłości rosyjskiego prezydenta elekta. Ostrzeżony w ostatniej chwili przez swojego byłego szefa, który niespodziewanie zniknął bez śladu, Devereaux jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i może liczyć tylko na siebie.

Listopadowy człowiek
Listopadowy człowiek

PIĄTEK (05.04), godz. 20:00

Akcja filmu "Kryptonim U.N.C.L.E." rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

Kryptonim U
Kryptonim U

SOBOTA (06.04), godz. 20:00

Wspaniała adaptacja bestsellera J.K.Rowling. Opowieść o magii, przyjaźni i przygodzie. Harry Potter dowiaduje się, w dniu swoich 11-tych urodzin, że jest osieroconym dzieckiem dwojga potężnych czarodziejów i sam posiada magiczne zdolności. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przeżywa największą przygodę swojego życia. Uczy się latania na miotle i różnych pożytecznych zaklęć. Przeżywa także chwile grozy rozwiązując zagadkę tajemniczego kamienia filozoficznego i tocząc walkę z potężnym i złym czarodziejem-Lordem Voldermort.

Harry Potter i kamień filozoficzny
Harry Potter i kamień filozoficzny

NIEDZIELA (07.04), godz. 20:00

Samochody latają, drzewa walczą, a tajemniczy skrzat przychodzi do Harry'ego Pottera by go ostrzec. Tak zaczyna się drugi rok jego niezwykłej podróży do świata magii. W tym roku w Hogwarcie pająki mówią, listy krzyczą. Niezwykła umiejętność Harry'ego, dzięki której porozumiewa się on z wężami, sprawia, że przyjaciele odwracają się od niego. Zapowiada się rok pełen przygód i niebezpieczeństw, poczynając od Klubu Pojedynków, złośliwego tłuczka aż do chwili, gdy na ścianie pojawi się krwawy napis obwieszczający, że Komnata Tajemnic została otwarta. Przedstawione w tej czarownej adaptacji drugiej części serii przygód Harry'ego Pottera ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry'ego, Rona i Hermiony połączenia ich magicznych umiejętności, a także niezwykłej odwagi.

Harry Potter i komnata tajemnic
Harry Potter i komnata tajemnic
Filmowy kwiecień w TVN Fabuła!

Filmowy kwiecień w TVN Fabuła!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?