Najlepsze filmowe psiaki!

Światowy Dzień Psa
Światowy Dzień Psa
1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Psa. Czworonożni przyjaciele towarzyszą nam codziennie. Oto lista najciekawszych filmowych propozycji z psami w roli głównej!

Psiaki towarzyszą nam każdego dnia. Radosne i rozszczekane potrafią poprawić humor. Są oparcie w trudnych chwilach i zawsze motywują do działania. Jakie są najlepsze filmowe psy? Zobaczcie nasze zestawienie.

Złodzieje psów obrabowali sklep zoologiczny, w którym mieszkał mały bernardyn. Piesek uciekł i ukrył się w pojemniku na śmiecie. Następnego ranka znalazł dom swoich marzeń. Bardzo schludny, z ładnym żywopłotem i obszernym podwórkiem, a co ważniejsze - z szeroko otwartymi drzwiami frontowymi. George Newton (Charles Grodin) uległ prośbom dzieci, które chciały mieć pieska. Szczeniak otrzymał szumne imię Beethoven i rozpoczął rządy w rodzinie Newtonów.

Beethoven
Beethoven

Dentysta Ted mieszka w słonecznym Los Angeles, kiedy dowiaduje się, że otrzymał w spadku małą chatkę na Alasce. Jakie jest jego zdziwienie, kiedy wraz z przytulnymi czterema kątami dziedziczy stadko niesfornych husky. Słodkie psiaki mają niezwykły urok, ale są przy tym niebywale charakterne.

Śnieżne psy
Śnieżne psy

Anita - projektantka mody, pracująca dla Cruelli DeMon i Roger - twórca gier komputerowych są od niedawna małżeństwem. Nie oni jedni... Także Pongo i Czika - dwójka dalmatyńczyków, poszli w ślady swoich państwa i wkrótce stali się szczęśliwymi rodzicami piętnastu nakrapianych szczeniaków. Radość nie trwa jednak długo. Demoniczna Cruella DeMon owładnięta jest obsesyjnym pragnieniem wylansowania mody na łaciate futra z dalmatyńczyków. Wynajmuje dwóch opryszków - Nochala i Baryłę, by porwali pieski. Łaciate maluchy dołączają więc do gromady 84 innych szczeniaków, więzionych w upiornym domostwie Cruelli. Na szczęście Pongo i Czika w porę ruszają z odsieczą i tak rozpoczyna się jedna z największych akcji ratunkowych, w którą zaangażowani są wszyscy czworo- i dwu-nożni przyjaciele zdesperowanych rodziców...

101 dalmatyńczyków
101 dalmatyńczyków

Adaptacja przygodowej powieści Jacka Londona "Biały Kieł". Historia dzielnego psa, który od szczenięctwa musi sam dawać sobie radę pośród dzikich zwierząt i złych ludzi, staje się więc także dziki i niebezpieczny. W końcu - dzięki przyjaźni z dobrym opiekunem - znajduje swoje miejsce na ziemi.

Biały kieł
Biały kieł

Piorun jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

Piorun
Piorun
podziel się:

Pozostałe wiadomości