Współprowadząca Kaja Klimek o NOWYM programie Seriaale

Kaja Klimek
Kaja Klimek o programie Seriaale
Seriaale to nowy program TVN Fabuła, który pojawi się od 9 października na antenie. Prowadzące, Kaja Klimek i Olga Szmidt, porozmawiają z twórcami seriali.

"Seriaale" to pierwszy telewizyjny program o serialach, w którym pojawią się liczni goście, by opowiedzieć o swojej pracy. Kaja Klimek i Olga Szmidt wypytały twórców o ich serialowe fascynacje, a także kulisy powstawania telewizyjnych produkcji.

"Program poświęcony serialom w wydaniu nie tylko najważniejsze tytułu, ale też tak zwana serialowa kuchnia, czyli jak seriale powstają, kto je realizuje, jak polscy twórcy filmowi z serialem się mierzą, czego aktorzy w nim szukają. Bardzo szeroko udało nam się pójść przez ten świat..." - mówi współprowadząca program, Kaja Klimek.

Kto pojawi się w programie Seriaale?

Kto pojawi się w programie Seriaale?

Program zgromadzi licznych gości, którzy pracują przy najważniejszych polskich serialach. Na kanapie zasiądą m.in. Borys Lankosz, Łukasz Palkowski i Adam Woronowicz. Nie zabraknie również głosu twórców z zagranicy w postaci Helen Jacey, która zastanawiała się, jak tworzyć interesujące bohaterki.

Zobacz zwiastun programu:

Seriaale: Kultowi bohaterowie

Seriaale: Kultowi bohaterowie

podziel się:

Pozostałe wiadomości