Jakie filmy oglądać w TVN Fabuła? Zaplanuj cały tydzień!

PONIEDZIAŁEK (05.08), godz. 20:00

John Rambo (Sylvester Stalone), były komandos, weteran wojny w Wietnamie, postanawia odwiedzić kolegę mieszkającego w niewielkim miasteczku. Trzyma się od ludzi z daleka i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Niestety lokalny szeryf Will Teasle (Brian Dennehy) pała do Rambo bezinteresowną nienawiścią i prześladuje go na każdym kroku. Rambo długo unika otwartego konfliktu. Jednak, gdy sytuacja staje się nie do zniesienia, uzbrojony po zęby znajduje schronienie w niedostępnych lasach, które pokrywają okoliczne wzgórza. Odtąd toczy regularną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa, których nasyła na niego szeryf. Wreszcie władze postanawiają sprowadzić byłego dowódcę Rambo, Trautmana (Richard Crenna). Mają nadzieję, że ten zmusi Rambo do poddania się. Po przyjeździe, Trautman uprzedza wszystkich, że jeśli chcą schwytać Rambo, muszą być przygotowani na bardzo duże straty w ludziach.

Rambo
Rambo

WTOREK (06.08) godz. 20:00

John Rambo (Sylvester Stalone), były komandos i weteran wojny w Wietnamie, odsiaduje wyrok w więzieniu. Jego dawny dowódca, pułkownik Trautman (Richard Crenna), pomaga mu wyjść na wolność. Pułkownik nie robi tego bezinteresownie. Rambo ma wykonać dla rządu tajną misję w Wietnamie - uwolnić przetrzymywanych tam amerykańskich jeńców wojennych. W wykonaniu zadania pomaga mu piękna wietnamska antykomunistka (Julia Nickson). Rambo zakochuje się w swojej przewodniczce, niestety dziewczyna ginie w akcji. Rambo ma teraz nie tylko patriotyczne, ale i osobiste powody, aby nienawidzić i zwalczać wietnamskich komunistów. Doprowadza swoją misję do końca, chociaż po drodze musi pokonać wielu potężnych wrogów, w tym i skorumpowanych amerykańskich polityków.

Rambo 2
Rambo 2

ŚRODA (07.08), godz. 20:00

Weteran walk w Wietnamie John Rambo wiedzie spokojne życie w buddyjskim klasztorze w Tajlandii. Jednak gdy jego przyjaciel, człowiek, który traktował go jak ojciec, pułkownik Trautman wpada w ręce Rosjan, Rambo rusza do akcji. Uratowanie dowódcy jest dla niego sprawą honoru. Rosjanie stają więc w obliczu jednoosobowej inwazji, która jak rozszalała burza, zbryzga krwawym deszczem dzikie, skaliste góry Afganistanu.

Rambo 3
Rambo 3

CZWARTEK (08.08), godz. 20:00

Groźny przestępca eskortowany jest do oddalonej kryjówki przez agenta CIA. W trakcie podróży czyha na nich wiele niebezpieczeństw. Jedynym sposobem na bezpieczne dotarcie do celu okazuje się połączenie sił i współpraca między więźniem, a stróżem prawa.

Kryjówka
Kryjówka

PIĄTEK (09.08), godz. 20:00

Doświadczony szeryf Roy Pulsifer (Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku), podążając śladem niepokornych dusz, które wmieszały się w tłum wiodąc życie zwyczajnych ludzi. Jego misja? Aresztować i wymierzyć sprawiedliwość martwym duszom usiłującym uniknąć sądu ostatecznego i ukrywającym się na Ziemi wśród niczego nie podejrzewających obywateli.

R
R

SOBOTA (10.08), godz. 20:00

Stephen Sommers, twórca takich przebojów kinowych jak "Mumia" i "Powrót mumii", tym razem zajął się legendą najsłynniejszego potwora w historii kina, potwora Frankensteina i najsłynniejszego wampira, Draculi. Dołączył do nich niezwykłego agenta Watykanu, Van Helsinga (w tej roli Hugh Jackman), przypominającego średniowiecznego Bonda... Powstał znakomity film rozrywkowy dla całej rodziny.

Van Hesling
Van Hesling

NIEDZIELA (11.08), godz. 20:00

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

John Carter
John Carter
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie