Filmy ze Studio Munka na antenie TVN Fabuła

Studio Munka w TVN Fabuła
Studio Munka w TVN Fabuła

12.06. 22:20: Synthol

Synthol, reż. Piotr Trojan
Synthol, reż. Piotr Trojan
Zobacz galerię

Trzydziestotrzyletni Eryk nagrywa video bloga ze swoich przygotowań do startu w debiutach kulturystycznych. Pomaga mu w tym nadopiekuńcza matka. Przed zawodami chłopak poznaje Monę. Ich randka będzie zderzeniem Eryka z rzeczywistością.

13.06. 22:35: Ondyna

Ondyna, reż. Tomasz Śliwiński
Ondyna, reż. Tomasz Śliwiński

Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Gdy śmiertelnik zapadł w sen, zapomniał o oddechu i zmarł. Istnieje też rzadka, nieuleczalna choroba, zwana Klątwą Ondyny.

14.06. 22:40: Noamia

Noamia, reż. Antonio Galdamez
Noamia, reż. Antonio Galdamez
Noamia, reż. Antonio Galdamez
Noamia, reż. Antonio Galdamez
Noamia, reż. Antonio Galdamez
+2
Zobacz galerię

W nadmorskim mieście Warszawa znaleziono ciało martwego chłopaka. Na miejsce przybywa komisarz Delman. Szybko orientuje się, że z ofiarą łączy go pewien sekret. Nikt nie powinien go poznać, więc Delman sam potajemnie rozpoczyna prywatne śledztwo. Wszystkie tropy prowadzą do nadmorskiego osiedla Noamia. Co odnajdzie tam Delman? Rozwiązanie zagadki? Odkupienie?

15.06. 22:50: Ja i mój tata

Ja i mój tata, reż. Alek Pietrzak
Ja i mój tata, reż. Alek Pietrzak

Dawid opiekuje się swoim ojcem Edwardem, który ma pogłębiającą się chorobą Alzchaimera. Syn chce poznać i zbliżyć się do swojego ojca, z którego z każdym dniem zostaje coraz mniej.

16.06. 22:15: Moje serce

Moje serce, reż. Damian Kocur
Moje serce, reż. Damian Kocur

Rozalia jest aktorką. Sytuacja zawodowa zmusza ją do wyprowadzenia się z Warszawy do Wałbrzycha wraz z siedmioletnim synem Kazikiem. Nowe miejsce oznacza dla niej etatową pracę w lokalnym teatrze a dla jej syna nową szkołę. Na miejscu Rozalia zaczyna angażować się w znajomość z Darkiem, nowym nauczycielem Kazika. W nowej szkole zaczynają się jednak pojawiać problemy. Niespodziewanie wydarzenia z życia Rozalii splatają ją z jej sceniczną rolą.

17.06. 22:55: Alicja i Żabka

Alicja i żabka, reż. Olga Bołądź
Alicja i żabka, reż. Olga Bołądź

Historia szybkiego dorastania, na które główna bohaterka nie chce się zdecydować. To opowieść o tym, jak problem odcina od rzeczywistości, bo jest tak ciężko, że aż nierealnie. Razem z bohaterką przenosimy się do świata fantazji, w którym jest pięknie i strasznie. Jak w bajce pełno jest symboli i ukrytych znaczeń. Jest to jedyne miejsce gdzie Alicja po swojemu radzi sobie ze swoim problemem. Chodzi o aborcje - trudny temat, na który nie ma jednej odpowiedzi, a pewnie i żadna nie jest dobra. Wszystko zależy od człowieka i od jego decyzji. Ale czy może być ona samodzielna?

18.06. 22:35: Nazywam się Julita

Nazywam się Julita, reż. Filip Dzierżawski
Nazywam się Julita, reż. Filip Dzierżawski
Zobacz galerię

Matka, nękana poczuciem winy, nie chce spotkać się z córką. Nie widziały się od dziesięciu lat. Julita pod pretekstem programu „Świadectwo” wchodzi do więzienia, żeby się z nią skonfrontować i rozliczyć przeszłość.

Źródło: tvnfabula.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości