Warszawska Szkoła Filmowa w TVN Fabuła!

Warszawska Szkoła Filmowa
Warszawska Szkoła Filmowa
Nie przegapcie wyjątkowych spotkań z młodym kinem. W kwietniu na antenie TVN Fabuła zostaną pokazane filmy z Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Niewidzialne, reż
Niewidzialne, reż

Bohaterką filmu jest niewidoma poetka Pani Krystyna. Zdana na innych, nieustannie komentuje otaczający ją świat pisząc poezję.

Emisja w tv: 6 kwietnia, 22:25

Wyzwolenie, reż
Wyzwolenie, reż

Film opowiada o 14-letniej dziewczynie, która udaje się w podróż z matką, żeby dokonać aborcji.

Emisja w tv: 7 kwietnia, 22:40

Wiki jest autystyczną i ciekawą świata dziewczyną, która, po tym jak zmarła jej babcia, musi zmierzyć się trudną rzeczywistością życia pod jednym dachem razem z matką alkoholiczką. Szczęśliwie spotyka Mateusza, fana autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej, który wprowadza radość do jej szarej egzystencji.

Wiki, reż
Wiki, reż

Emisja w tv: 8 kwietnia, 22:20

Maliny, reż
Maliny, reż

Polska 1947. Ścigany przez służby bezpieczeństwa Staszek trafia do rodzinnego dworu. Odkrywa, że pozostała w nim tylko jego młodsza siostra Ada. Dziewczynka zrobi wszystko, by zatrzymać go w domu.

Emisja w tv: 13 kwietnia, 22:15

Sierpień, reż
Sierpień, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

To film o pierwszej, nieśmiałej miłości i o tym, że czasami robimy przez nią głupie rzeczy. Dwójka dwunastolatków ze wsi zabiera sześcioletnie dziecko na pola. W trakcie ich wędrówki wydarzają się jednak rzeczy, przez które już nic nigdy nie będzie takie samo.

Emisja w tv: 14 kwietnia, 23:15

Jadłowstręt, reż
Jadłowstręt, reż

Pod wpływem substancji na odchudzanie, młoda dziewczyna chora na anoreksję doświadcza omamów. Jej ciało zaczyna się zmieniać.

Emisja w tv: 15 kwietnia, 22:30

Młoda dziewczyna zostaje wykluczona przez wiejską społeczność w skutek konfliktu z proboszczem.

Inka, reż
Inka, reż

Emisja w tv: 20 kwietnia, 22:50

Leszy, reż
Leszy, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

Opowieść o ojcu i synu, którzy podczas polowania próbują naprawić swoją relację, ale zamiast tego wystawiają się na coraz bardziej dotkliwe próby.

Emisja w tv: 21 kwietnia, 22:40

Wolne pokoje, reż
Wolne pokoje, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

Film opowiada niezwykłą historię Zosi, która pod przymusem matki przyjeżdża na wakacje do starego, rodzinnego młyna, gdzie ma się nią zająć ciotka. Niestety ciotka jest dla Zosi chłodna i nieprzyjemna, a sam młyn jest przerażający i straszny. Wakacje głównej bohaterki zapowiadają się więc nieciekawie…

Emisja w tv: 22 kwietnia, 22:20

Ticket, reż
Ticket, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

Bezdomny kierowca Ubera ma jedną noc, żeby zebrać pieniądze potrzebne mu na bilet do rodzinnego miasta na Ukrainie. Chce dotrzeć na pogrzeb swojej matki.

Emisja w tv: 27 kwietnia, 22:15

Klify namiętności, reż
Klify namiętności, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

Samotna matka próbuje znaleźć męża dla swojej córki z pomocą miejscowego księdza. Nie wszystko wychodzi po jej myśli i matka zakochuje się w jednym z kandydatów…

Emisja w tv: 28 kwietnia, 22:20

Charon, reż
Charon, reż
Źródło: Warszawska Szkoła Filmowa

Głównym bohaterem filmu jest młody chłopak, który pracuje w szpitalnej kotłowni. W pewnym momencie poznaje dziewczynę czekającą na zabieg aborcji. Między nimi zawiązuje się przyjaźń, która może uratować dziewczynę i jej nienarodzone dziecko.

Emisja w tv: 29 kwietnia, 22:15

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie