Filmy ze Studia Munka w TVN Fabuła

Studio Munka - październik
Studio Munka - październik
Co poniedziałek pokażemy jeden z filmów krótkometrażowych zrealizowanych w Studio Munka. Poznajcie młodych twórców. Co czeka Was w październiku?
Nazywam się Julita
Nazywam się Julita

Matka, nękana poczuciem winy, nie chce spotkać się z córką. Nie widziały się od dziesięciu lat. Julita pod pretekstem programu „Świadectwo” wchodzi do więzienia, żeby się z nią skonfrontować i rozliczyć przeszłość.

Nazywam się Julita

„Odbicie” to film drogi, który przedstawia podróż w głąb toksycznej relacji Walerii i Martyny - matki i córki. To także historia o dojrzewaniu obu kobiet do bycia ze sobą, ale i do rozstania.

Odbicie
Odbicie

Odbicie

Do nieco szalonego szpitala psychiatrycznego, przyjęty zostaje tajemniczy pacjent — nie odzywa się do nikogo i całymi dniami stoi z rękami w górze. Poza pseudonimem “Atlas” nie wiadomo o nim nic, a takie zagadki są intrygujące.

Atlas
Atlas

Atlas

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie