Dla wielbicieli kina!

W TVN Fabuła wszyscy wielbiciele kina znajdą coś dla siebie. Oferta kanału wypełniona jest hitami prosto z fabryki snów, najlepszymi polskimi produkcjami, kultowymi serialami i autorskimi programami Kingi Burzyńskiej, Anny Wendzikowskiej, Andrzeja Sołtysika, Oliviera Janiaka i Doroty Wellman. TVN Fabuła to najbardziej filmowy ze wszystkich kanałów Grupy TVN. To właśnie tu produkcje sensacyjne i komedie romantyczne przeplatają się z wciągającymi kryminałami i ekranizacjami najlepszych komiksów oraz opowieściami familijnymi. TVN Fabuła to także stacja dla wielbicieli klasycznego kina z całego świata oraz tych, którzy kochają seriale. To nie wszystko!
Dodatkowo ofertę kanału wzbogacają różnorodne programy o tematyce filmowej.
"Szkoła Filmowa"
Autorskim programem TVN Fabuła jest "Szkoła filmowa" Kingi Burzyńskiej. Prowadząca jak nikt inny potrafi stworzyć klimat do interesującej rozmowy z najważniejszymi osobami ze świata filmu, teatru i telewizji. To właśnie jej, bohaterowie opowiadają o swoich wspomnieniach ze szkoły, pierwszych porażkach i sukcesach. Kinga potrafi zadać im pytania, których jeszcze nigdy nie słyszeli. Czy na nie odpowiedzą? Przekonaj się śledząc "Szkołę Filmową"!
"Dziewczyny z Hollywood"
Anna Wendzikowska spotyka na swojej drodze wiele współczesnych gwiazd z Hollywood. Jednak to nie one fascynują ją najbardziej. W swoim programie wraca do tych aktorek, które trwale zapisały się w historii światowej kinematografii. Dlaczego do dzisiaj inspirują i fascynują miliony widzów? W swoim programie "Dziewczyny z Hollywood" Anna Wendzikowska opowie o ich życiu, zwyczajach, sposobach dbania o urodę i postara się odpowiedzieć na jedno najważniejsze pytanie: w czym tkwi sekret ich popularności?
"Andrzej Sołtysik przedstawia"
Dziennikarza Andrzeja Sołtysika nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten wybitny znawca sztuki filmowej w swoim programie gości twórców polskiego kina. Każda rozmowa to spotkanie „jeden na jeden”, w którym o osobliwym świecie filmu opowiadają niekwestionowane autorytety. Oglądaj program "Andrzej Sołtysik przedstawia", który przybliża historię kina!
"Fabuluuz"
Swój program na antenie TVN Fabuła ma także Olivier Janiak. W "Fabuluuz" spotyka się z nietuzinkowymi osobami ze świata kultury i sztuki, które mimo swoich osiągnięć i pasji nie są powszechnie znane masowemu odbiorcy. Czy dzięki temu programowi zachwycą widzów TVN Fabuła?
"Numerek z Dorotą"

Filmy to nie tylko reżyserzy, operatorzy, scenarzyści i aktorzy. Kino to świat liczb. Miliony dolarów, kilometry taśmy filmowej, hektolitry krwi, setki godzin spędzonych na planie, tysiące kalorii spalane przez aktorów, daty premier, ilości przekleństw rzucanych na planie. Cyfry i rozmiary w skali mikro i makro. W programie TVN Fabuła "Numerek z Dorotą" usłyszycie niesamowite historie filmowe z niecodziennej perspektywy. Nie przegap zabawnych felietonów Doroty Wellman!

Śledź nas na Instagramie i Fb! :)
Pozostałe wiadomości