Dawid Podsiadło w filmowym świecie

Dawid Podsiadło posiada pozamuzyczne pasje. Podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni opowiedział, m.in. o ulubionych filmach i muzyce, która go wzrusza.

Muzyka nie jest jedyną pasją Dawida Podsiadło. Wokalista rozpoczął również przygodę z kinem. Do kin trafił film "(Nie)znajomi", którego jest koproducentem. Nie są to jego pierwsze kroki na planie filmowym. Wcześniej zrealizował teledysk "Trofeów" z gwiazdorską obsadą. Wśród występujących aktorów pojawili się m.in. Magdalena Cielecka i Agata Buzek.

Podczas naszej rozmowy Podsiadło podzielił się z nami swoim filmowym gustem. Jego ulubionym filmem z dzieciństwa jest "Pół żartem, pół serio" z Marylin Monroe, "Mortal Kombat" oraz "Gwiezdne wojny". Lubi Wesa Andersona i Quentina Tarantino, a Jake Gyllenhaal sprawia, że chce zobaczyć dany film.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie