Wiosna w TVN Fabuła. Sprawdź, co na naszej antenie

TVN Fabuła
TVN Fabuła
TVN Fabuła to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie najlepsze kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. Tej wiosny kanał po raz kolejny pokaże autorskie programy, wyjątkowe wywiady, największe hity kinowe oraz popularne seriale polskie i zagraniczne. W tym sezonie nie zabraknie również nowości!

Wiosną Kaja Klimek ponownie zajrzy na serialowe podwórko, aby przeprowadzić fanów produkcji telewizyjnych przez najciekawsze propozycje sezonu! „Seriaale” to jedyny taki program, w całości poświęcony wyłącznie serialom. Oprócz rozmów z gośćmi – przedstawicielami srebrnego ekranu – prowadząca zabierze nas na plany zdjęciowe najnowszych produkcji TVN i doradzi, czego nie można przegapić z gąszczu nadchodzących premier.

Seriaale, sezon 2
Seriaale, sezon 2
Seriaale, sezon 2
Seriaale, sezon 2
Seriaale, sezon 2
+9
Zobacz galerię

Seriaale, sezon 2

Dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej „Fabuła News” to obowiązkowa pozycja tej ramówki. Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni.

Fabuła News
Fabuła News

„Kino Buzz” to prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych scenach filmowych awanturach. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej spektakularne makijaże w kinowej odsłonie. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść wzbudzając określone emocje za pomocą koloru, montażu i dźwięku. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina to wiosenna nowość!

Colombiana
Colombiana

TVN Fabuła to także ogromna dawka mocnych pozycji filmowych. Marzec będzie na Fabule miesiącem kobiet – przez cały tydzień od 8 do 12 marca widzowie będą mogli zobaczyć kino poświęcone właśnie kobietom. Na antenie zostaną wyemitowane m.in. takie filmy jak „Colombiana” z Zoe Saldaną, „Odważna” z Jodie Foster, czy „Dzika rzeka” z Meryl Streep. Również wszystkie produkcja własne będą poświęcone tej tematyce, bo „Kino jest kobietą”!

podziel się:

Pozostałe wiadomości