Artyści z sukcesem na świecie

Pokolenie mistrzów
Pokolenie mistrzów
Zdolni, utalentowani i gotowi do działania - polscy artyści zyskują coraz większą popularność na świecie. W programie "Pokolenie mistrzów" poznacie twórców z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Wejdźcie do magicznej rzeczywistości pełnej talentu.

W programie "Pokolenie mistrzów" poznamy sylwetki polskich artystów m.in.:Wilhelma Sasnala, Katarzyny Bondy, Mariusza Trelińskiego, Tomasza Bagińskiego oraz Leszka Możdżera.

W kolejnych odcinkach niezwykli artyści opowiedzą o swojej - często niełatwej - drodze do artystycznego sukcesu, o pasji, a także o życiu prywatnym. Twórcy wpuszczą widzów do swojego unikatowego świata i zdradzą kilka tajemnic. Do tego zajrzymy, m.in. do Metropolitan Opera, gdzie pracuje Mariusz Treliński oraz do galerii w Nowym Jorku, w której są wystawiane prace Sasnala.

Bądźcie z nami i poznajcie polskich artystów!

Emisja programu "Pokolenie mistrzów" od 5 sierpnia w poniedziałki po 22:00.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie