"4x20 Benefis Janusza Gajosa"

Podczas 13. Festiwalu Sztuki i Filmu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym odbył się benefis Janusza Gajosa. Aktor kończy w tym roku 80 lat. Zobaczcie relację z wydarzenia!

Janusz Gajos niebawem kończy 80 lat. Na Festiwalu Dwa Brzegi rozpoczął świętowanie tego pięknego jubileuszu. Kluczowym wydarzeniem był benefis "4x20" poprowadzony przez Grażynę Torbicką. Byliśmy na miejscu i przygotowaliśmy dla was relację z tego magicznego i pełnego wspomnień spotkania.

Aktor podkreślał, że sam nie może uwierzyć, jak szybko płynie czas. Od ponad pół wieku zachwyca swoimi rolami filmowymi i teatralnymi. Widzowie pamiętają kultową rolę Janka z "Czterech pancernych i psa", Benka z "Pitbulla" czy ostatnie wcielenie w arcybiskupa Mordowicza w "Klerze" Smarzowskiego. Podczas rozmowy z Grażyną Torbicką Gajos przywoływał swoje wspomnienia z pierwszych doświadczeń aktorskich, a także opowiedizał o popularności oraz jej blaskach i cieniach.

Całą rozmowę będzie można zobaczyć w TVN Fabuła.

Emisja 23 września, godz. 20:00!

Zobaczcie także:

Relacja z otwarcia Festiwalu Dwa Brzegi

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie