Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Wiosenne spotkanie z krótkim metrażem ze Studia Munka!
Studio Munka 
Od soboty, 5 marca, TVN Fabuła wyemituje specjalny cykl polskich filmów krótkometrażowych wyprodukowanych przez Studio Munka. W ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcje m.in.Olgi Bołądź czy Agaty Trzebuchowskiej.

Obiekt
Obiekt

Kreacyjny obraz akcji poszukiwawczej rozgrywającej się w przestrzeni dwóch światów – na lodowej pustyni oraz pod wodą. Film jest opowiadany z punktu widzenia ekipy ratunkowej, nurka wkraczającego do podlodowego świata oraz zwykłych ludzi, oczekujących na brzegu.

 

Emisja w tv: sobota (6 marca) 21:55

Więzi
Więzi

Barbara i Zdzisław są małżeństwem z 45-letnim stażem. Osiem lat temu Zdzisław zostawił Barbarę i zamieszkał z kochanką. Niedawno zdecydował się wrócić do żony. Barbara przyjęła go z powrotem. Powrót do wspólnego życia w jednym mieszkaniu okazuje się jednak dla małżeństwa trudny. Zdzisław proponuje zorganizowanie jubileuszu ich związku.

Więzi

Więzi
1 z 3
Więzi
Foto: Studio Munka
Więzi
2 z 3
Więzi
Foto: Studio Munka
Więzi
3 z 3
Więzi
Foto: Studio Munka
Więzi  Więzi
+1

Emisja w tv: niedziela (7 marca) 22:00

"Jerry", reż. Roman Przylipiak
"Jerry", reż. Roman Przylipiak

Napiętnowany przez otoczenie oszust, obdarzony niezwykłym darem – główny bohater filmu jest postacią niejednoznaczną. Niektórym pomaga, inni twierdzą, że jest śmiertelnie niebezpieczny. On sam, zmęczony dotychczasowym życiem – nagle otrzymuje dar, który przychodzi do niego pod postacią… psa. Czy w niego uwierzy i czy uwierzy mu małomiasteczkowa społeczność? Czy potrzebny jest prawdziwy cud by uwierzyć w uzdrawianie i nadprzyrodzone moce?

Emisja w tv: sobota (13 marca) 22:00

"Ja i mój tata", reż. Aleksander Pietrzak
"Ja i mój tata", reż. Aleksander Pietrzak

Dawid opiekuje się swoim ojcem Edwardem, który ma pogłębiającą się chorobą Alzchaimera. Syn chce poznać i zbliżyć się do swojego ojca, z którego z każdym dniem zostaje coraz mniej.

Emisja w tv: niedziela (14 marca) 22:05

PustostanPustostan
Studio Munka

Anna, niczym niewyróżniająca się mieszkanka zamkniętego osiedla, pewnego dnia zagląda do niewykończonego domu z naprzeciwka i postanawia w nim zostać. Obserwując swoich bliskich, nie tylko poznaje ich mniejsze i większe tajemnice, ale przede wszystkim dowiaduje się więcej o samej sobie.

Pustostan

Pustostan
1 z 3
Pustostan
Foto: Studio Munka
Pustostan
2 z 3
Pustostan
Foto: Studio Munka
Pustostan
3 z 3
Pustostan
Foto: Studio Munka
PustostanPustostan
+1
Emisja w tv: sobota (20 marca) 22:40
Alicja i żabkaAlicja i żabka

Historia szybkiego dorastania, na które główna bohaterka nie chce się zdecydować. To opowieść o tym, jak problem odcina od rzeczywistości, bo jest tak ciężko, że aż nierealnie. Razem z bohaterką przenosimy się do świata fantazji, w którym jest pięknie i strasznie. Jak w bajce pełno jest symboli i ukrytych znaczeń. Jest to jedyne miejsce gdzie Alicja po swojemu radzi sobie ze swoim problemem. Chodzi o aborcje - trudny temat, na który nie ma jednej odpowiedzi, a pewnie i żadna nie jest dobra. Wszystko zależy od człowieka i od jego decyzji. Ale czy może być ona samodzielna?

Emisja w tv: niedziela (21 marca) 22:10

Wolta
Wolta

Zuzia ma 12 lat i od kilku trenuje woltyżerkę. Ze względu na wiek i budowę, podnoszona jest przez starsze, silniejsze koleżanki. Jest „górną”, zwieńczeniem akrobatycznej piramidy. Rozpoczyna się kolejny sezon. W trakcie treningów okazuje się, że figury z udziałem Zuzi nie mają już gracji i lekkości. Starsze zawodniczki w końcu przyznają, że Zuzia urosła i nie mają siły podnieść jej do góry. Staje się jasne, że jeśli Zuzia chce zostać w drużynie będzie musiała znaleźć nową rolę w grupie.

Wolta

Wolta
1 z 3
Wolta
Foto: Studio Munka
Wolta
2 z 3
Wolta
Foto: Studio Munka
Wolta
3 z 3
Wolta
Foto: Studio Munka
WoltaWolta
+1

Emisja w tv: sobota (27 marca) 22:25

Relax
Relax

Żeby ratować swój pensjonat przed bankructwem, Dyrektor postanawia skorzystać z oferty Urzędu Do Spraw Cudzoziemców, wspomaganego przez dotacje unijne, i przemianować swoją działalność na ośrodek dla uchodźców. W dzień spodziewanego przyjazdu, kiedy wszystko wydaje się być gotowe, zaczynają pojawiać się nieoczekiwane komplikacje.

Emisja w tv: niedziela (28 marca) 22:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zapraszamy na weekend z Matrixem!
Następny artykuł:

Zapraszamy na weekend z Matrixem!

tvnpix