Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

„Voyage, Voyage” otrzymało Srebrnego Delfina na Cannes Corporate Media&TV Awards

„Voyage, Voyage” otrzymało Srebrnego Delfina na Cannes Corporate Media&TV Awards
"Voyage, Voyage"  

Wyprodukowany przez TVN Fabuła dokument „Voyage, Voyage” doceniony na Cannes Corporate Media&TV Awards! Dokumentalny film Aleksandry Potoczek „Voyage, Voyage. 70 lat PWST w Krakowie” wybrał Srebrnego Delfina w kategorii „Styl życia, sztuka, muzyka i kultura”.

Cannes Corporate Media&TV Awards to wyróżnienia przyznawane dla filmów korporacyjnych oraz produkcji telewizyjnych.  Jest jednym z najważniejszych na świecie wyróżnień przyznawanych producentom i agencjom reklamowym dla filmów użytkowych. Charakterystyczne statuetki delfinów trafiają do najlepszych, których wybiera międzynarodowe jury. Cannes Corporate Media&TV Awards przyznawane są w 5 głównych kategoriach oraz w aż 41 podkategoriach. W tym roku wśród starannie wyselekcjonowanych filmów z całego świata znalazł się dokument „Voyage, Voyage” . Powstał on z okazji jubileuszu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Pokazuje słynnych absolwentów oraz profesorów PWST, ale także studentów, którzy uczą się zawodu. Film został wyprodukowany przez TVN Fabuła.

 


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Objazdowe Kino Visa zaprasza na największe premiery kinowe
Następny artykuł:

Objazdowe Kino Visa zaprasza na największe premiery kinowe

tvnpix