Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Tydzień Kobiet w TVN Fabuła!
Zobacz zwiastun "Colombiany"! 
U nas Dzień Kobiet trwa cały tydzień! Zobaczcie nasze filmowe propozycje z kobietami w roli głównej.

ColombianaColombiana
Piękna Cataleya jest morderczynią do wynajęcia. W swoim fachu należy do najlepszych. Jest niezwykle skuteczna, ale ma jedną obsesją: chce odnaleźć i zniszczyć ludzi, którzy brutalnie zamordowali jej rodziców. Z każdym wykonanym zleceniem Cataleya zbliża się do celu. W głównej roli wystąpiła wschodząca gwiazda amerykańskiego kina, Zoe Saldana (Star Trek, Avatar).

8 marca, 20:00

OdważnaOdważna
Erika Bain (Jodie Foster) prowadzi w radiu program, w którym opowiada o życiu nowojorskiej ulicy. Pewnej nocy ona i jej narzeczony padają ofiarą napadu. Ukochany Eriki ginie, a ona ledwo uchodzi z życiem. Po tym wstrząsie dziewczynę ogarnia strach przed miastem, po którym kiedyś lubiła spacerować. Żeby poczuć się bezpieczniej, Erika kupuje broń. Podświadoma chęć zemsty zaczyna ją popychać do przeciwstawienia się złu i odbierania życia innym. Z czasem na trop Eriki wpada policja. Zaś ona sama coraz częściej zadaje sobie pytanie, czy uleganie żądzy wymierzenia sprawiedliwości jest właściwym rozwiązaniem, czy też może staje się tym, z czym próbuje walczyć.

9 marca, 20:00

Dzika rzekaDzika rzeka
Gail, ekspert od spływów rzecznych, zabiera syna Roarke oraz męża pracoholika na wycieczkę w dół rzeki do domu ich rodziny. Gail i Tom przechodzą kłopoty małżeńskie, lecz ich problemy schodzą na dalszy plan, gdy na ich drodze pojawiają się Wade i Terry. Mężczyźni są kompletnie niedoświadczeni i bezradni. Po tym, jak Tom ratuje przed utonięciem Wade'a, rodzina dowiaduje się, że dwaj napotkani mężczyźni to uzbrojeni rabusie. Rozłączają Gail z Tomem i zmuszają kobietę do przeprawy przez ogromnie niebezpieczne gardło rzeki, do miejsca, gdzie czekają ich wspólnicy. Tymczasem jej nieporadny do tej pory mąż, stara się zrobić wszystko, co w jego mocy, by ocalić swoją rodzinę.

10 marca, 20:00

Terminator II: Dzień sąduTerminator II: Dzień sądu
Cyborg-zabójca, wysłannik z przyszłości odbywa podróż w czasie, aby odnaleźć Sarę Connor (Linda Hamilton), kobietę, która ma urodzić dziecko. To dziecko kiedyś położy kres potędze i władzy maszyn. Pierwsza misja kończy się niepowodzeniem. Maszyny czekają kilka lat i podejmują kolejną próbę wykonania wyroku. Tym razem w podróż w czasie, udaje się nowy cyborg-zabójca, T-1000 (Robert Patrick). Jego zadaniem jest zabicie samego Johna Connora (Edward Furlong), teraz dziesięcioletniego chłopca, który w przyszłości stanie na czele Ruchu Oporu przeciw hegemonii maszyn. Przedstawiciele Ruchu Oporu nie pozostają bierni, oni też wysyłają do przeszłości swego przedstawiciela, T-800 (Arnold Schwarzenegger), aby chronił chłopca. Kto pierwszy odnajdzie Johna? Czy będzie to zabójca, czy jego obrońca?

11 marca, 20:00

Czerwona SonjaCzerwona Sonja

Czasy prehistoryczne. Tytułowa Sonja to kobieta wojownik, która wraz z kilkoma przyjaciółmi spotkanymi po drodze rusza aby zniszczyć skradziony talizman, który może zniszczyć świat. Jej śmiertelną przeciwniczką jest okrutna królowa Gedren, pragnąca zagłady Ziemi. Sonja ma także osobiste porachunki z demoniczną władczynią: to właśnie Gedren zabiła wszystkich jej najbliższych, jak również mieszkańców Hablac. Odwet nie będzie jednak należał do łatwych.

12 marca, 20:00

Zobacz zwiastun "Czerwonej Sonji"
Zobacz zwiastun "Czerwonej Sonji"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiosenne spotkanie z krótkim metrażem ze Studia Munka!
Następny artykuł:

Wiosenne spotkanie z krótkim metrażem ze Studia Munka!

tvnpix