Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Jesienne propozycje TVN Fabuła. Zobaczcie nowości programowe
TVN Fabuła 
Najbardziej filmowy kanał grupy TVN Discovery Polska to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie najlepsze kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. To właśnie tutaj na widzów czekają najlepsze autorskie programy o tematyce filmowej oraz największe hity ekranu. Tej jesieni nie zabraknie również nowości.

Kinobuzz – NOWOŚĆ

To prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki i wymagające największych poświęceń filmowe metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej efektowne makijaże w kinowej odsłonie. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina.

 

Siedem kobiet w różnym wieku – NOWOŚĆ

Siedem aktorek, siedem charakterów, siedem wymiarów kobiecości i siedem intymnych portretów kobiet w różnym wieku. To serial dokumentalny opowiadający o losach siedmiu aktorek; opowieść o kobietach na różnych etapach życia: od nastolatki przez dojrzałą aktorkę i tę, której droga zawodowa dobiega końca. Intymne portrety, które składają się na opowieść o tym, czym dzisiaj jest ten zawód. Jakie są jego blaski, cienie, fascynujące chwile i zmagania przynależne tej profesji? Od lat powtarzano, że polskie kino jest mężczyzną, a dobre role kobiece są rzadkością – pokażemy, że jest inaczej. Przybliżymy widzom aktorki, które walczą o swoje miejsce na scenie, żonglują swoim czasem między teatrem, kinem i  telewizją, szukają wciąż nowych wyzwań i rozwijają swój talent. Jakie emocje im towarzyszą, kiedy stoją na początku swojej drogi, a jakie kiedy mają za sobą lata doświadczeń? Jaka jest cena, którą płacą za ten zawód, jak łączą rolę aktorki – postaci na świeczniku – z życiem prywatnym? Dlaczego wybrały ten zawód, o czym marzyły? Co w dzisiejszym świecie oznacza powiedzenie „jestem aktorką”? Opowiemy o wyzwaniach, twórczej ciekawości, zmaganiach ze stresem, konkurencją, utratą prywatności, porażkach, ale też o spełnieniu. To intymny portret siedmiu postaci, który w całości opowiada również o pokoleniowej wymianie, rytmie życia i jego kolejnych fazach w zawodzie aktorki.

Seriaale

Seriaale Seriaale

Pierwszy w Polsce program poświęcony w całości serialom. Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi –  filmowcami i ludźmi mediów – po raz kolejny porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

Oglądaj w player.pl > > >


Fabuła News

Fabuła NewsFabuła News

Dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, to obowiązkowa pozycja tej ramówki. Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Serial dokumentalny "Siedem kobiet w różnym wieku”
Następny artykuł:

Serial dokumentalny "Siedem kobiet w różnym wieku”

tvnpix