Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Kino nocy letniej: Matthew McConaughey
Kino nocy letniej 
Czas na środowe spotkania z gwiazdami. W ramach kina nocy letniej pokażemy film U-571 z Matthew McConaugheyem. Jakie jeszcze ma role na swoim koncie?

U-571U-571
Film wojenny osadzony w czasach II Wojny Światowej. Grupa amerykańskich żołnierzy ma udawać Niemców by dostać się na pokład ubota, z którego mają wykraść bezcenną maszynę kodującą. W jednej z ról wystąpił słynny muzyk Jon Bon Jovi.

InterstellarInterstellar
W oparciu o naukowe teorie Kipa Thorne’a twórca „Incepcji” zrealizował imponujące dzieło o międzygwiezdnej podróży do granic kosmosu. Gwiazdorska obsada filmu wciela się w role zespołu naukowców, którzy dokonują niemożliwego, podróżując nowo odkrytym tunelem czasoprzestrzennym, przekraczając tym samym granice wyznaczone wcześniej przez podróże kosmiczne i docierając do innego wymiaru.

SaharaSahara

Kiedy badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która jest potwierdzeniem legendy z czasów wojny secesyjnej, natychmiast wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który najprawdopodobniej ukryty jest w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki.

Jak stracić chłopaka w 10 dniJak stracić chłopaka w 10 dni
Andie (Kate Hudson), ambitna dziennikarka z Nowego Jorku, zakłada się, że uwiedzie i porzuci przystojnego specjalistę od reklamy w ciągu dziesięciu dni. Ben (Matthew McConaughey), potencjalna ofiara Andie, również zakłada się ze swoim szefem (Robert Klein) o to samo, ale Andie oczywiście o tym nie wie. Dalsze losy bohaterów pozwalają wysnuć prosty wniosek, że lepiej nie igrać z miłością, bowiem to, co miało być żartem, może stać się rzeczywistością.

Witaj w klubieWitaj w klubie
Foto: materiały prasowe
Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika w osobie queerowego transwestyty Rayona. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Legenda okazuje się prawdą. Zobaczcie serię "Mumia"!
Następny artykuł:

Legenda okazuje się prawdą. Zobaczcie serię "Mumia"!

tvnpix