Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Tango i Cash
Tango i Cash 

Przez pewien czas dwóch gliniarzy policji w Los Angeles dawało się we znaki szefowi mafii, utrudniając mu prowadzenie interesów. Pierwszy z nich, Tango, to elegancki gliniarz intelektualista, po dobrych szkołach, paradujący w drogich garniturach. Drugi, Cash swoim wyglądem przypomina zdegenerowanego gangstera.

Mafijny przywódca Yves Perret (Jack Palance) postanawia się na nich zemścić. Nie zamierza zabić, lecz poniżyć i upokorzyć. Nakazuje swemu współpracownikowi, Requinowi (Brion James), by ściągnął Tango i Casha w pułapkę. Policjanci obydwaj o tej samej porze pojawiają się w opuszczonym magazynie. Znajdują tu ciało zamordowanego agenta FBI. Jednocześnie na miejsce docierają policjanci. Przy zwłokach znajdują magnetofon. Nagranie, które jest na taśmie to najpoważniejszy dowód winy detektywów. Tango i Cash zostają skazani. Trafiają do tego samego więzienia. Perret i Requin za łapówkę dostają się tam, aby z bliska oglądać ostatnie chwile byłych policjantów. Cash wpada w kolejną pułapkę. Daje się nabrać na propozycję zorganizowania ucieczki i o mało nie zostaje zabity. W czasie całego zamieszania, obydwu więźniom udaje się zmylić straże i naprawdę uciec z więzienia.

Wracają na ulice Los Angeles. Postanawiają sami rozprawić się z ludźmi, którzy wrobili ich w morderstwo. Docierają do skorumpowanego agenta FBI, udaje im się nagrać jego zeznanie, w którym wskazuje człowieka odpowiedzialnego za całą sprawę. Tak odnajdują Requina, który broniąc się przed ich zemstą zrzuca winę na swego mocodawcę Perreta. Podczas prywatnego śledztwa Cash poznaje siostrę Tango, piękną dziewczynę o imieniu Kiki (Teri Hatcher) i zakochuje się ze wzajemnością. Obaj panowie planują atak na siedzibę Perreta. Nie pytając władz, pożyczają od policji specjalny samochód szturmowy i rozpoczynają atak. Dopiero wtedy okazuje się, że Perret postarał się o zakładnika, porwał i uwięził Kiki...

film sensacyjny
USA, rok produkcji: 1989

Reżyseria: Andriej Konczałowski
Scenariusz: Randy Feldman
Muzyka: Harold Faltermeyer
Obsada: Sylvester Stallone, Kurt Russell, Jack Palance, Teri Hatcher, Michael J. Pollard

17.07, 20:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2018
Następny artykuł:

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2018

tvnpix