Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Wiosna w TVN Fabuła - co nowego?
Królewna Śnieżka 
Kinomani spotykają się w TVN Fabuła. Najbardziej filmowy kanał grupy TVN i Discovery Polska to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy na bieżącą śledzą premiery i nowinki z planów zdjęciowych. W kolejnym sezonie nie zabraknie kinowych hitów i materiałów zakulisowych.

TVN Fabuła dba o to, by w ofercie kanału każdy miłośnik X muzy znalazł pozycję dla siebie. Wielbiciele historii o superbohaterach będą mieli okazję, by przeżyć niezapomniane emocje dzięki filmom o superbohaterach. To również idealna propozycja, dla tych, którzy w kinie cenią grę aktorską na najwyższym poziomie. Weź udział w filmowym maratonie i poznaj brawurowe kreacje!

Wejście smokaWejście smoka

Na antenie pojawi się nowy program„Seriaale!”, którego  głównym tematem będą produkcje serialowe, cieszące się w ostatnich latach niesłabnącą popularnością. Powróci również doceniona przez widzów „Szkoła filmowa”Kinga Burzyńska zaprosi do programu artystów i twórców, którzy opowiedzą o pracy na planie oraz warsztacie filmowca.


Śledź nas na InstagramieFb! :)

Oscary 2019
Następny artykuł:

Oscary 2019

tvnpix