Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Objazdowe Kino Visa zaprasza na największe premiery kinowe
Kino Visa 

Największe kino objazdowe w Polsce odwiedzi do końca roku łącznie ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin. Przed nami październik, pełen filmowych emocji, a na ekranie Objazdowego Kina Visa największe premiery kinowe. W repertuarze znalazły się filmy dla najmłodszych i całych rodzin, nie zabraknie też tytułów dla wielbicieli mocniejszych wrażeń.

Październikowa trasa kina ruszyła z „kopytka” premierą filmu animowanego „My Little Pony”. Sympatyczne, wielobarwne kucyki wyruszają w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie koniki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

W październiku na ekranie Kina Visa pojawi się wyjątkowy „Twój Vincent” - to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, przedstawiająca historię życia i śmierci jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów - Vincenta van Gogha. Film zachwyca widzów na całym świecie, każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział aż 125 malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie. Film stanowiący arcydzieło sztuki filmowej w wyjątkowy sposób pokazuje życie malarza oraz zmusza do zastanowienia się nad okolicznościami jego śmierci.

Jesień to czas Halloween i pora filmowego straszenia na ekranie. Premierowo w Objazdowym Kinie Visa pojawi się oparty na motywach powieści kultowego pisarza Stephena Kinga film „To”. Grupa dzieciaków stawi czoła przerażającym tajemnicom ukrytym w ciemności, a na ich drodze stanie nikczemny klaun, specjalista w zadawaniu cierpienia. To zdecydowanie pozycja dla widzów o mocnych nerwach i jeden z największych hollywoodzkich hitów tej jesieni.

„Ach śpij kochanie” to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. Film przeniesie widzów do lat stalinowskich, w których w okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela, zwanego „Pięknym Władkiem”. Tą historią żyła kiedyś cała Polska. W roli głównej charyzmatyczny Andrzej Chyra, a na ekranie partnerują mu m.in. Bogusław Linda, Karolina Gruszka i Tomasz Schuchardt. Na ekranie Objazdowego Kina Visa film pojawi się od dnia ogólnopolskiej premiery kinowej, czyli od 20 października.

W październiku dodatkowo na ekranie: "Lego Ninjago: Film" wyświetlany głównie w 3D, propozycja dla młodzieży „Tarapaty” oraz „Botoks” – najnowszy film Patryka Vegi.

Objazdowe Kino Visa oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkowe promocje. Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo, użytkownicy kart Visa mają pierwszeństwo wejścia na seans oraz mogą zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach, usytuowanych na środku sali kinowej. Ta wyjątkowa promocja obowiązuje codziennie, w każdej odwiedzanej przez Objazdowe Kino Visa lokalizacji.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru, przedsprzedaż biletów i aktualna lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl

 

Kino VisaKino Visa

Objazdowe Kino Visa to od 2017 r. wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Visa, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku. Tylko w tym roku Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości w Polsce. Na widzów, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Więcej informacji o promocji, aktualna lista miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line na www.Kino.Visa.pl


Kino VisaKino Visa

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Premiera książki "Szkoła filmowa" Kingi Burzyńskiej
Następny artykuł:

Premiera książki "Szkoła filmowa" Kingi Burzyńskiej

tvnpix