Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Najpiękniejsza muzyka filmowa: Radzimir Dębski
Najpiękniejsza muzyka filmowa: Jimek 
Radzimir Dębski pochodzi z artystycznej rodziny. Muzyka towarzyszyły mu przez całe życie. Nie dziwi fakt, że narodził się JIMEK - kompozytor, dyrygent i producent!

Nazwisko miał zawsze, na imię pracuje. Poznajcie Radzimira Dębskiego, czyli JIMKA. Jest synem kompozytora Krzesimira Dębskiego oraz aktorki i piosenkarki Anny Jurksztowicz.  Muzyki uczył się od najmłodszych lat, studiował w Polsce, jak i w Los Angeles.

 

Swoją pierwszą muzykę skomponował do mini serialu "As". Potem było już "Ranczo", "Ranczo Wilkowyje", "Tancerze", czy znane filmy "Atak paniki" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Za ostatnie dwie produkcje został doceniony nagrodami: na festiwalu Młodzi i Film, a także Polską Nagrodą Filmową "Orzeł".

Muzyka zaczyna się od abstrakcji, od imperatywu, który nagle się pojawia i musisz coś i od emocji. Jak czujesz coś, to chcesz to jakoś wyrazić - mówi kompozytor.

Poznajcie JIMKA i zobaczcie odcinek "Najpiękniejszej muzyki filmowej".

Emisja w tv:

poniedziałek, 08.07, 21:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Mad Max wkracza do akcji
Następny artykuł:

Mad Max wkracza do akcji

tvnpix