Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy lipiec w TVN Fabuła!
To skomplikowane 

PONIEDZIAŁEK (08.07), godz. 20:00

Mad MaxMad Max

Akcja filmu ma miejsce w Australii. Głównym bohaterem jest policjant z miejscowej drogówki Max Rochtansky. Zajmuje się głównie łapaniem piratów drogowych i nie angażuje się za bardzo w walkę z bardziej zorganizowaną przestępczością. Lecz, gdy ginie najpierw przyjaciel Goose, a potem gang motocyklowy zabija mu rodzinę, Max wypowiada wojnę światu przestępczemu. Odchodzi z policji, gdyż to jest jedna możliwość, aby ominąć prawo i móc na własną rękę ścigać zabójców rodziny. Nie spocznie póki są przestępcy. Staje się samotnym wojownikiem, wojownikiem szos, lecz z chwilą gdy gangi zaczynają przejmować ulice i autostrady należy pamiętać, że on jest po naszej stronie...

WTOREK (09.07) godz. 20:00

Mad Max IIMad Max II

Akcja rozgrywa się kilkanaście lat później, świat przypomina bardziej pustynię niż zieloną planetę. Zasady przeżycia nie zmieniły się, żyje ten kto ma paliwo. Chcąc je zdobyć Max zawiera umowę z mieszkańcami małej osady wydobywczej, że wywiezie zapasy paliwa i uratuje ich przed pustynnymi bandytami.

ŚRODA (10.07), godz. 20:00

Mad Max pod Kopułą GromuMad Max pod Kopułą Gromu
Wchodzi dwóch mężczyzn. Wychodzi tylko jeden. Takie jest prawo areny "Kopuła Gromu" w mieście Bartertown. W trzeciej części historii Mad Maxa ponownie widzimy Mela Gibsona w roli Maxa, znużonego życiem bohatera, który samotnie stawia czoło barbarzyńcom ery post nuklearnej. Tina Turner wciela się w rolę bezwzględnej, opętanej żądzą władzy Auntie Entity.

CZWARTEK (11.07), godz. 20:00

TunelTunel
Zatłoczonym tunelem pod rzeką Hudson w Nowym Jorku, przez który prowadzi ruchliwa arteria komunikacyjna, wstrząsa gigantyczny wybuch, odcinający obie drogi do wyjścia. Wewnątrz uwięziona zostaje grupa przypadkowych ludzi bez nadziei na ratunek. Do akcji wkracza były szef pogotowia ratunkowego (Stallone), któremu udaje się dotrzeć do ocalonych. Jeśli chce, by ujrzeli światło dzienne, musi przeprowadzić ich przez ogień i chmury trujących gazów, unikając przy tym kolejnych eksplozji, osuwających się ścian, powodzi i stad wygłodzonych szczurów.

PIĄTEK (12.07), godz. 20:00

Raj dla parRaj dla par
Cztery pary przyjaciół wyruszają na tropikalną wyspę na kursy dla małżeństw. Jedna para chce poddać się terapii i uzdrowić swój związek, pozostali jadą dla towarzystwa. Na miejscu okazuje się, że terapia małżeńska to ciężka praca i wcale nie służy rozrywce. Znakomita obsada zapewnia chwile świetnej rozrywki.

SOBOTA (13.07), godz. 20:00

WpadkaWpadka
Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają... No cóż, beztroski, mieszkający z bandą kumpli Ben (Seth Rogen) i atrakcyjna, nastawiona na karierę Alison (Katherine Heigl) są sobą zauroczeni... przynajmniej przez jeden wieczór. Dwa miesiące i kilka testów ciążowych później Ben i Alison znajdą się w centrum zabawnych wydarzeń w tej najśmieszniejszej komedii roku!

NIEDZIELA (14.07), godz. 20:00

To skomplikowaneTo skomplikowane
Jane i jake byli kiedyś małżeństwem, mają trzech dorosłych, ale rozwiedli się przed dziesięciu laty. Pozostali jednak przyjaciółmi i spotykają się na uroczystościach ukończenia nauki przez jednego z synów. Powoli nawiązują ze sobą romans, co im komplikuje życie, bo Jake ponownie się ożenił, a Jane ma poważnego adoratora. Obydwoje udowadniają, że życie wcale nie kończy się po czterdziestce.

Dramat ratowniczki
Następny artykuł:

Dramat ratowniczki

tvnpix