Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy marzec
Fokus 
Czas na filmowe wieczory z TVN Fabuła!

PONIEDZIAŁEK (11.03), godz. 20:00

Arka przyszłościArka przyszłości

Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali są pasażerowie Snowpiercera. To pędzący przez śnieżną zamieć pociąg-miasto, który porusza się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi samodzielnie generującemu energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

WTOREK (12.03), godz. 20:00

Ostatni samurajOstatni samuraj
Jest rok 1876. Amerykański żołnierz, bohater wojny domowej, Nathan Algren (Tom Cruise) przeprowadza się do Japonii. Ma szkolić cesarską armię. Tymczasem przechodzi na stronę zbuntowanych samurajów, którzy nie chcą pogodzić się z odejściem od dawnych obyczajów i nastaniem epoki zapatrzonej w cywilizację Zachodu.

ŚRODA (13.03), godz. 20:00

SpecjalistaSpecjalista
May Munro (Sharon Stone) wynajmuje Raya Quicka (Sylvester Stallone), aby pomógł jej pomścić śmierć rodziców. Minęło wiele lat od tamtej tragicznej nocy, gdy mała May widziała na własne oczy, jak członkowie mafijnej rodziny Leonów wykonywali wyrok na jej rodzicach. Wówczas przysięgła sobie, że pewnego dnia pomści ich śmierć. Właśnie nadszedł czas wyrównania rachunków. Dorosła dziś May zrobiła wszystko, aby znaleźć się blisko Leonów, by zaskarbić sobie ich zaufanie i poznać ich zwyczaje na tyle dobrze, aby móc zaplanować skuteczną zemstę. Dzięki pomocy Raya, specjalisty od materiałów wybuchowych, May rozprawia się ze swymi wrogami.

CZWARTEK (14.03), godz. 20:00

FokusFokus
Nicky (Will Smith) jest doświadczonym mistrzem podstępu, który wdaje się w romans z początkującą oszustką o imieniu Jess (Margot Robbie). Nicky przekazuje podopiecznej tajniki swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, nagle postanawia zerwać znajomość. Trzy lata później, już jako zawodowa famme fatale, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych. Gra toczy się o wysoką stawkę. Nicky postanawia wykonać swój najnowszy i bardzo niebezpieczny numer. Czy Jessa rozbroi wytrawnego oszusta?

PIĄTEK (15.03), godz. 20:00

Kod dostępuKod dostępu
Stanley Jobson (Hugh Jackman), utalentowany haker ma zakaz zbliżania się do firm komputerowych, odkąd włamał się do systemu FBI. Na nic zakazy. Ktoś ma na niego haka i wie, jak zmusić go do powrotu na drogę przestępstwa. Tym złym duchem jest Gabriel Shear (John Travolta). dzpieg, który zamierza okraść rząd, aby zdobyć środki na finansowanie swych rzekomo patriotycznych przedsięwzięć. Trzymająca w napięciu akcja to znak firmowy Dominica Seny, znanego reżysera filmu „60 sekund”. Światowej sławy aktor, gwiazda Pulp Fiction, dwukrotnie nominowany do Oscara John Travolta nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Doborową obsadę filmu uzupełnia piękna i utalentowana zdobywczyni Oscara - Halle Barry.

SOBOTA (16.03), godz. 20:00

PrzetrwaniePrzetrwanie
Na bezkresnych pustkowiach Alaski rozbija się samolot pasażerski. Większość pasażerów ginie na miejscu, ośmiu udaje się przeżyć. Jednak czeka ich straszna walka o przetrwanie – jest zima, a oni nie mają odpowiednich ubrań, sprzętu ani zapasów. Wyruszają w podróż do zamieszkanych okolic, a ich tropem podąża stado wygłodniałych wilków…

NIEDZIELA (17.03), godz. 20:00

Strażnicy galaktykiStrażnicy galaktyki
Zuchwały Peter Quill (Chris Pratt) kradnie tajemniczą kulę będącą obiektem pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana i ocalić galaktykę, Quill musi zawrzeć sojusz z uzbrojonym szopem Rocketem, Grootem - drzewokształtnym humanoidem oraz dwójką niebezpiecznych najemników Gamorą i Draxem Niszczycielem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Program Kingi Burzyńskiej
Następny artykuł:

Program Kingi Burzyńskiej

tvnpix