Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy luty
Czarownica 
Czas na filmowe wieczory z TVN Fabuła!

PONIEDZIAŁEK (11.02), godz. 20:00

EgzekutorEgzekutor

Pozbawiony skrupułów i nie uznający żadnych reguł, ale za to skuteczny i niezastąpiony inspektor Harry Callahan (Clint Eastwood) kolejny raz staje do samotnej walki ze złem. Tym razem terroryści grożą zbrojnym atakiem na San Francisco i porwaniem burmistrza.

 

WTOREK (12.02), godz. 20:00

EpidemiaEpidemia

Epidemiolog pułkownik Sam Daniels (Dustin Hoffman) trafia do zairskiej osady, której mieszkańcy wymarli z powodu tajemniczego, śmiertelnego wirusa Eboli. Powiązane z nim drobnoustroje wydostają się z Zairu i trafiają do Stanów Zjednoczonych. Jeden z zarażonych umiera w szpitalu, w którym pracuje była żona Danielsa, Robby Keough (Rene Russo). Niebawem w prowincjonalnym miasteczku Cedar Creek wybucha epidemia.

 

ŚRODA (13.02), godz. 20:00

Tylko strzelajTylko strzelaj

Główną postacią filmu jest tajemniczy mężczyzna - Pan Smith (Clive Owen). Smith pomaga ciężarnej kobiecie, broniąc ją przed napastnikami i tym samym wplątuje się w przestępczą intrygę. Celem bandytów jest nowo narodzone dziecko Donny (Monica Bellucci), która ginie po porodzie od kuli. Smith zabiera ze sobą noworodka i szuka tymczasowego schronienia, ale podążają za nim ludzie, którzy za wszelką cenę chcą przechwycić dziecko.

 

CZWARTEK (14.02), godz. 20:00

Dom nad jezioremDom nad jeziorem

Historia o niezwykłej więzi, która doprowadza do tego, że bohaterowie z tygodnia na tydzień wyjawiają sobie coraz więcej - swoje tajemnice, wątpliwości i marzenia, aż w końcu zakochują się w sobie. Zdecydowani pokonać dzielący ich dystans i raz na zawsze odkryć przyczynę swojego niezwykłego związku, kuszą los, umawiając się na spotkanie. Jednak próba połączenia odrębnych światów niesie ze sobą ryzyko, że stracą się na zawsze. W rolach głównych Sandra BullockKeanu Reeves!

 

PIĄTEK (15.02), godz. 20:00

Miłość na zamówienieMiłość na zamówienie

Ciepła komedia romantyczna z Matthew McConaughey i Sarą Jessicą Parker w rolach głównych. Tripp ma ciekawą pracę, dobry samochód, jest zapalonym żeglarzem, ale wciąż mieszka z rodzicami. Postanawiają zgłosić się do ekspertki w takich sprawach - Pauli. Ta ma opracowany plan działania, który sprawdzał się do tej pory w każdej sytuacji. Z początku wszystko działa, jak trzeba, ale wkrótce sprawy zaczynają się komplikować.


SOBOTA (16.02), godz. 20:00

Ant-ManAnt-Man

Biochemik dr Hank Pym (Michael Douglas) tworzy w swym laboratorium formułę pozwalającą radykalnie zmieniać wielkość człowieka. Dzięki zaprojektowanemu przez siebie kostiumowi udaje mu się komunikować z insektami, a w razie potrzeby sterować ich zachowaniem.

 

NIEDZIELA (17.02), godz. 20:00

CzarownicaCzarownica

Pałająca żądzą zemsty i pragnąca ochronić podległe jej wrzosowiska Diabolina (Angelina Jolie) rzuca klątwę na nowo narodzoną królewską córkę Aurorę (Elle Fanning). Kiedy królewna dorasta, trafia w sam środek waśni między leśnym królestwem, które pokochała, a królestwem ludzi, które odziedziczy. Diabolina zdaje sobie sprawę, że Aurora może być kluczem do zaprowadzenia pokoju pomiędzy królestwami i podejmuje decyzje, które na zawsze odmienią oba światy.

 

Śledź nas na InstagramieFb! :)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiosna w TVN Fabuła - co nowego?
Następny artykuł:

Wiosna w TVN Fabuła - co nowego?

tvnpix