Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Krótkometrażowy festiwal! Filmy ze Studio Munka w TVN Fabuła
Filmy ze Studia Munka 
TVN Fabuła zaprasza na wieczorne seanse z filmami zrealizowanymi przez młodych twórców. Nie przegapcie najlepszych produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich

"Alicja i żabka", reż. Olga Bołądź

Alicja i żabkaAlicja i żabka
Historia szybkiego dorastania, na które główna bohaterka nie chce się zdecydować. To opowieść o tym, jak problem odcina od rzeczywistości, bo jest tak ciężko, że aż nierealnie. Razem z bohaterką przenosimy się do świata fantazji, w którym jest pięknie i strasznie. Jak w bajce pełno jest symboli i ukrytych znaczeń. Jest to jedyne miejsce gdzie Alicja po swojemu radzi sobie ze swoim problemem. Chodzi o aborcje - trudny temat, na który nie ma jednej odpowiedzi, a pewnie i żadna nie jest dobra. Wszystko zależy od człowieka i od jego decyzji. Ale czy może być ona samodzielna?

Emisja w tv: 7 grudnia, 22:30

"Ondyna", reż. Tomasz Śliwiński

Ondyna

Ondyna
1 z 3
Ondyna
Foto: Studio Munka
Ondyna
2 z 3
Ondyna
Foto: Studio Munka
Ondyna
3 z 3
Ondyna
Foto: Studio Munka
Ondyna Ondyna
+1

Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Gdy śmiertelnik zapadł w sen, zapomniał o oddechu i zmarł. Istnieje też rzadka, nieuleczalna choroba, zwana Klątwą Ondyny.

Cezary (22) nadal mieszka z matką (50) i jest zakochany w Emilii (20), wokalistce rockowej. Skrywa także mroczną tajemnicę. Pewnego dnia cała trójka musi  stawić czoła mitycznej Ondynie i jej klątwie.

Emisja w tv: 8 grudnia, 22:25

„Otwarcie”, reż. Piotr Adamski

OtwarcieOtwarcie
Właścicielka galerii otwiera niezwykłą wystawę. Terminalnie chory artysta chce umrzeć na oczach swoich widzów. Przywieziony ze szpitala w stanie przedśmiertnej agonii, zostaje wyeksponowany w galerii niczym obiekt. Na otwarcie przybywają goście. Artystę w „Otwarciu” gra Zbigniew Libera, jeden z najważniejszych polskich twórców, prekursor sztuki krytycznej. Jego wstrząsające prace wideo z lat 80.

Emisja w tv: 9 grudnia, 23:00

„RELAX”, reż. Agnieszka Elbanowska

RelaxRelax
Studio Munka

Żeby ratować swój pensjonat przed bankructwem, Dyrektor postanawia skorzystać z oferty Urzędu Do Spraw Cudzoziemców, wspomaganego przez dotacje unijne, i przemianować swoją działalność na ośrodek dla uchodźców. W dzień spodziewanego przyjazdu, kiedy wszystko wydaje się być gotowe, zaczynają pojawiać się nieoczekiwane komplikacje.

Emisja w tv: 10 grudnia, 22:15

„Atlas”, reż. Maciej Kawalski

Atlas

Atlas
1 z 2
Atlas
Foto: Studio Munka
Atlas
2 z 2
Atlas
Foto: Studio Munka
AtlasAtlas

Do nieco szalonego szpitala psychiatrycznego, przyjęty zostaje tajemniczy pacjent — nie odzywa się do nikogo i całymi dniami stoi z rękami w górze. Poza pseudonimem  “Atlas” nie wiadomo o nim nic, a takie zagadki są intrygujące.

Emisja w tv: 11 grudnia, 22:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Grażyna Torbicka zaprasza: Spotkanie z Jerzym Stuhrem
Następny artykuł:

Grażyna Torbicka zaprasza: Spotkanie z Jerzym Stuhrem

tvnpix