Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KINO 2021. NOWE HISTORIE - MERCEDES-BENZ ufunduje NAGRODĘ SHE’S MERCEDES o wartości 5 000 zł

KINO 2021. NOWE HISTORIE - MERCEDES-BENZ ufunduje NAGRODĘ SHE’S MERCEDES o wartości 5 000 zł
KINO 2021. NOWE HISTORIE  
Mercedes-Benz ufundował Nagrodę Specjalną o wartości 5 000 zł dla autorów najlepszego filmu o kobietach zaprezentowanego w ramach Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE – Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny.

Mercedes-Benz Polska od kilkunastu lat wspierał i wspiera film, twórców filmowych i festiwale filmowe w Polsce, m.in. T-Mobile Nowe Horyzonty, Dwa Brzegi i przez ponad 10 lat Off Plus Camera. W tym roku po raz drugi postanowił przyznać nagrodę na festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE.

SHE'S MERCEDESSHE'S MERCEDES

Filmy nadesłane na Festiwal wybierze jury złożone z najwybitniejszych polskich twórców filmowych – Olga Bołądź, Kuba Czekaj, Anna Jadowska i Natasza Parzymies.

Pandemia trwa, a ostatni rok spowodował drastyczne zmiany w naszym życiu. Marzymy o wolności, o byciu razem, o świecie, do którego przywykliśmy. Bez masek. Zadajemy pytanie, czy coś nam to daje, czy natura uczy nas pokory, czy są jakieś pozytywne strony pandemii? Te pytania kierujemy do Was artystów, filmowców. Jesteśmy ciekawi waszej wrażliwości. Waszej perspektywy. Chcielibyśmy przekazać ją dalej, jednocześnie zapisując ten moment wielkiej niepewności – kiedy i czy w ogóle będzie jeszcze normalnie?

Druga edycja Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny to KINO 2021. NOWE HISTORIE. Jakie one będą? Jesteśmy ciekawi tej edycji i Waszego spojrzenia.

KINO 2021. NOWE HISTORIE- Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny
KINO 2021. NOWE HISTORIE- Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Filmowy maj w TVN Fabuła. Sprawdźcie, co oglądać!
Następny artykuł:

Filmowy maj w TVN Fabuła. Sprawdźcie, co oglądać!

tvnpix