Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

KINO 2020 - Nagroda Publiczności dla miniserialu #ZostańWdomu
Nagroda Publiczności KINO 2020 
Plebiscyt na Nagrodę Publiczności KINO 2020 - Pierwszego Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny rozstrzygnięty. Głosami widzów za najlepszą produkcję został uznany miniserial #ZostańWdomu z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Kamilem Kulą. Projekt otrzymał nagrodę w wysokości 5000 zł ufundowaną przez TVN Discovery.

"ZostańWdomu", prod. Marta Jarzębska - Ciesielska, Jarosław Ciesielski"ZostańWdomu", prod. Marta Jarzębska - Ciesielska, Jarosław Ciesielski

#ZostańWdomu to projekt stworzony przez Kamila Kulę w odpowiedzi na zamknięcie teatrów oraz odwołanie planów zdjęciowych. Serial opowiada o życiu w realiach pandemii. Zrealizowany w 100% online, bez wychodzenia z domu. Stworzony ku pokrzepieniu serc, z przesłaniem, że w każdej – nawet najtrudniejszej – sytuacji, liczą się przede wszystkim relacje z ludźmi. Za produkcję odpowiada Marta Jarzębska-Ciesielska, Jarosław Ciesielski, a autorkami scenariusza są Karolina Frankowska i Katarzyna Golenia. W rolach głównych występują: Marta Żmuda – Trzebiatowska i Kamil Kula, gościnnie m.in. Małgorzata Kożuchowska, Sonia Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Więdłocha.
KINO 2020 - Pierwszy Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny
KINO 2020 - Pierwszy Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny
Studio Munka SFP w TVN Fabuła: Nagradzany "Moloch" Szymona Kapelniaka
Następny artykuł:

Studio Munka SFP w TVN Fabuła: Nagradzany "Moloch" Szymona Kapelniaka

tvnpix