Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Już w księgarniach!
Szkoła filmowa - książka Kingi Burzyńskiej 
Boczarska, Cielecka, Budnik - to gwiazdy, z którymi rozmawiała Kinga Burzyńska. Ich doświadczenia i opowieści zostały spisane i wydane w książce "Szkoła filmowa 2".

"Szkoła filmowa 2" to kontynuacja książki opublikowanej w 2017 roku. W pasjonujących rozmowach najwybitniejsi polscy aktorzy i aktorki opowiadają dziennikarce TVN Kindze Burzyńskiej o początkach swojej kariery: egzaminach do szkoły aktorskiej, scenicznych i filmowych debiutach, metodach pracy, a także o drodze, jaką przeszli od tamtych czasów do chwili obecnej.

Ich wspomnienia i anegdoty składają się na wielogłosową opowieść o trudnym i fascynującym aktorskim rzemiośle, o jego codzienności i jego magii.


W książce rozmowy m.in., z Magdaleną Boczarską, Jowitą Budnik, Janem Englertem, Agnieszką Holland, Krystyną Jandą, Andrzejem Chyrą, Magdaleną Cielecką i Andrzejem Sewerynem.Tych oraz innych wybitnych polskich aktorów poznacie dzięki wywiadom, które przeprowadziła z nimi Kinga Burzyńska!

Premiera 18 września!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Imprezowy weekend!
Następny artykuł:

Imprezowy weekend!

tvnpix