Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Czego nauczyła się od Kasi i Magdy M.?
Joanna Brodzik: Postaci serialowe 
Joanna Brodzik stworzyła postaci serialowe, które na długo zapadły w pamięci widzów. Czego od swoich bohaterek nauczyła się sama aktorka?

Na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie rozmawialiśmy z Joanną Brodzik. Aktorka odpowiedziała na pytanie, czego nauczyła się od swoich serialowych bohaterek. Co dała jej Kasia z "Kasi i Tomka"? Jak wiele zyskała od Magdy M.? I z jakim doświadczeniem wyszła z planu "Domu nad rozlewiskiem"

Kasia i Tomek - związek niemal idealny

Kasia (30 lat) i Tomek (35 lat), są ze sobą już od blisko siedmiu lat, ale nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Każdy z odcinków ukazuje wspólne życie tej pary młodych, wykształconych i zwariowanych na swoim punkcie ludzi. Kasia i Tomek tworzą związek, któremu zdaje się przyświecać idea mówiąca o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich codzienne relacje często przypominają "burzę w szklance wody", ale w ich wypadku zdaje się to być receptą na udany związek. Skrajnie różne temperamenty, odmienne poglądy i demonstracyjne głoszenie własnych, jedynie słusznych kwestii, jest tym, co tak naprawdę serwują sobie każdego dnia. Mimo to, a może dzięki temu, szaleją za sobą, jedno nie może funkcjonować bez tego drugiego, czyli (paradoksalnie) mamy do czynienia z harmonijnym i udanym związkiem!

Romantyczne grochy Magdy M.

„Magda M.” to serial, utrzymanym w tonacji pół żartem – pół serio. Pokazuje świat 30-latków, którzy choć nastawieni na realizację osobistych ambicji dostrzegają, że życie nie ogranicza się do kariery zawodowej i finansowego sukcesu. Prawdziwą wartość życiu nadaje ta druga „połówka jabłka”. To opowieść o związkach międzyludzkich, poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i miłości. A także o odpowiedzialności, jaką ponosimy za tę najbliższą, ukochaną osobę. Odpowiedzialności, o której Lis opowiadał Małemu Księciu.

Przystanek Hollywood: Niepozorna emerytka okazuje się szpiegiem
Następny artykuł:

Przystanek Hollywood: Niepozorna emerytka okazuje się szpiegiem

tvnpix