Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy tydzień w TVN Fabuła
Filmy w TVN Fabuła 
Komedia, horror, a może dramat? Zobacz, jakie filmy pojawią się w tym tygodniu na antenie TVN Fabuła.

Złoto pustyniZłoto pustyni
Akcja rozgrywa się w 1991 roku, w marcu. Wojna w Zatoce Perskiej dobiegła końca; Amerykanie zmusili Irakijczyków do opuszczenia Kuwejtu. Tuż przed powrotem do Stanów, w ręce czterech amerykańskich żołnierzy trafia mapa. Są oni przekonani, że mapa doprowadzi ich do miejsca, w którym ukryto zrabowane Kuwejtowi złoto. Wyruszają, by się wzbogacić i przeżyć przygodę. Tymczasem zostają wciągnięci w dalszy ciąg wojny, która dla miejscowej ludności tak naprawdę jeszcze się nie skończyła. Przychodzi im walczyć o własne życie i chronić cywilów terroryzowanych przez wojska Saddama Husajna. To, co miało być tylko przygodą, przyniosło im okrutne doświadczenia prawdziwej wojny. "Złoto Pustyni" to film, który trzyma w napięciu od początku do końca, w którym nie brak elementów humorystycznych i silnych akcentów antywojennych. Na szczególną uwagę zasługują fascynujące, nowatorskie zdjęcia i zaskakujące efekty specjalne, które sprawiają, że kadry z tego filmu na zawsze zapadają w pamięć.

29 czerwca (poniedziałek) 20:00

Raj na ziemiRaj na ziemi
George (Paul Rudd) i Linda (Jennifer Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George zostaje zwolniony z pracy, a projekt filmu dokumentalnego Lindy odrzucony, okazuje się, że nie są już w stanie utrzymać drogiego mini-loftu w West Village i stają przed jedyną możliwą opcją: muszą spakować się, wyruszyć na południe i zamieszkać w Atlancie z bratem George’a, Rickiem. Podczas podróży do Atlanty, George i Linda trafiają do Elysium, idylicznej komuny zaludnionej przez wyjątkowo kolorowe postaci. Po spędzeniu pełnej przygód nocy wśród członków komuny, George i Linda decydują się spróbować nowego życia i zaczynają zastanawiać się nad tym, jak tak naprawdę powinni spędzić resztę życia.

30 czerwca (wtorek) 20:00

NiemożliweNiemożliwe
Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

1 lipca (środa) 20:00

W cieniu chwałyW cieniu chwały
Historia nowojorskiej rodziny policjantów wplątanej w aferę korupcyjną.. Jeden z dwojga braci Ray prowadzi dochodzenie związane z aferą korupcyjną w szeregach policji. Więzy rodzinne zostaję wystawione na próbę, gdy okazuję się, iż jednym z podejrzanych jest szwagier Raya.

1 lipca (środa) 22:30

Kod dostępuKod dostępu

Stanley Jobson (Hugh Jackman), utalentowany hacker ma zakaz zbliżania się do firm komputerowych, odkąd włamał się do systemu FBI. Na nic zakazy. Ktoś ma na niego haka i wie, jak zmusić go do powrotu na drogę przestępstwa. Tym złym duchem jest Gabriel Shear (John Travolta), szpieg, który zamierza okraść rząd, aby zdobyć środki na finansowanie swych rzekomo patriotycznych przedsięwzięć. Trzymająca w napięciu akcja to znak firmowy Dominica Seny, znanego reżysera filmu 60 sekund. Światowej sławy aktor, gwiazda Pulp Fiction, dwukrotnie nominowany do Oscara John Travolta nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Doborową obsadę filmu uzupełnia piękna i utalentowana zdobywczyni Oscara - Halle Barry.

2 lipca (czwartek) 20:00

Steve JobsSteve Jobs
Życie Steve'a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film "Slumdog. Milioner z ulicy". Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za "The Social Network". Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej. W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena i Jeffa Danielsa.

2 lipca (czwartek) 22:15

Wyspa piratówWyspa piratów
Morgan Adams urodziła się kobietą, lecz ma duszę pirata. Dlatego bez wahania idzie w ślady ojca - herszta piratów. Przejmuje dowodzenie nad odziedziczonym statkiem i jego załogą. Jej pierwszym i najważniejszym celem staje się dotarcie do miejsca, w którym piraci ukryli najcenniejszy dla nich skarb. Ojciec Morgan zostawił jej wskazówki, jak dotrzeć do skarbu. Informacja niestety nie jest dla niej zbyt czytelna. Aby należycie strzec cennej tajemnicy, ojciec kazał wytatuować sobie mapę na czaszce, a do tego opisy na mapie umieszczono po łacinie. Bez pomocy kogoś uczonego, Morgan sama nigdy ich nie odczyta. Znalazł się na to sposób. Morgan kupiła sobie uczonego niewolnika, Williama Shawa (Matthew Modine), który nie tylko zna starożytne języki, ale ma przy tym pewną zaletę. Nie stroni od ryzyka i ,podobnie jak Morgan, ma duszę awanturnika. Zaledwie ten dobrany jak w korcu maku duet rozpoczyna poszukiwania skarbu, orientuje się, że ktoś depcze im po piętach. Tym kimś jest brat zmarłego ojca Morgan, Dawg Brown (Frank Langella), przebiegły i bezwzględny typ. Postanowił on wzbogacić się za wszelką cenę, nawet pogrążając w nędzy własną bratanicę. Bliscy krewni zaciekle ze sobą rywalizują o każdy bodaj strzęp informacji, która przybliża ich do cennego skarbu. Zaś ich pełne okrucieństwa walki opisuje niestrudzenie brytyjski dziennikarz (Maury Chaykin), pracujący dla marnego, żądnego taniej sensacji dziennika.

3 lipca (piątek) 20:00

Looper: Pętla czasuLooper: Pętla czasu
Podróżowanie w czasie stało się możliwe, ale nielegalne. Mafia, chcąc pozbyć się przeciwnika, wysyła w przeszłość płatnego mordercę. Sprawy komplikują się, kiedy zabójca dostaje zlecenie zabicia samego siebie.

4 lipca (sobota) 20:00

GrawitacjaGrawitacja
Dr Stone (Sandra Bullock) i Matt Kowalsky (George Clooney) są uczestnikami misji wahadłowca, której zadaniem jest naprawa przestarzałego Teleskopu Kosmicznego. Niespodziewanie stacja kosmiczna zostaje niemal całkowicie zniszczona przez pędzące odłamki rosyjskiego satelity. Stone i Kowalsky są jedynymi, którzy ocaleli. Czy oboje wrócą na Ziemię?

5 lipca (niedziela) 20:00

Serialowy lipiec w TVN Fabuła!
Następny artykuł:

Serialowy lipiec w TVN Fabuła!

tvnpix