Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy listopad w TVN Fabuła!
Największe filmowe hity w TVN Fabuła 
Filmowy listopad w TVN Fabuła! - nie przegapcie filmów idealnych na jesienne wieczory

 

PONIEDZIAŁEK (19.11), godz. 20:00

Czerwona planetaCzerwona planeta
Już od pewnego czasu na Marsie działa laboratorium, które dzięki wykorzystaniu specjalnego gatunku alg, produkuje tlen do atmosfery planety. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem czerwona planeta będzie mogła przyjąć pierwszych osadników z Ziemi. Optymizm nagle ustępuje miejsca niepewności, a z misją na Marsa wyrusza grupa astronautów.

 

 

WTOREK (20.11), godz. 20:00

Pod słońcem ToskaniiPod słońcem Toskanii
Frances Mayes jest trzydziestopięcioletnią pisarką cierpiąca na brak weny twórczej. Jej przyjaciółka Patti wątpi, by kiedykolwiek odzyskała zapał do pracy. Podczas wakacji w Toskanii Frances niespodziewanie kupuje podupadającą willę. Próbując zapomnieć o rozwodzie rozpoczyna romans z młodym handlarzem antyków. Czy może to być początek jej nowego życia?

 


ŚRODA (21.11), godz. 20:00

Zielona milaZielona mila

Scenariusz filmu powstał na motywach wydanej w 1996 r. i noszącej taki sam tytuł powieści Stephena Kinga. "Zielona mila" jest historią opowiedzianą przez sędziwego Paula Edgecomba (Dabbs Greer) w domu spokojnej starości. Po obejrzeniu "Top Hat" mężczyzna przypomina sobie pewne zdarzenia i opowiada swojej przyjaciółce o niezwykłym więźniu, którego spotkał w lecie 1935 roku, gdy pracował jako strażnik w zakładzie w Luizjanie. Blok, na którym pracował, nazywany był zieloną milą ze względu na kolor linoleum leżącego na podłodze. Bohaterem celi śmierci jest również krzesło elektryczne...

 

 

CZWARTEK (22.11), godz. 20:00

Byliśmy żołnierzamiByliśmy żołnierzami
Film o pierwszym starciu armii amerykańskiej z Wietkongiem, które zapoczątkowało koszmar wojny i setki tysięcy ofiar. W niedzielę, 14 listopada 1965 roku o godz. 10:48, 400 amerykańskich żołnierzy wylądowało w Ia Drang, zwanej Doliną Śmierci. Tam zostali otoczeni przez 2000 Wietnamczyków. Krwawe walki trwały 3 dni i 3 noce. Był to dramat zarówno dla żołnierzy, którzy w większości byli naiwnymi żółtodziobami, jak i dla ich młodych żon, które owdowiały zbyt wcześnie. Głównym bohaterem jest podpułkownik Hal Moore, który zmaga się ze świadomością, że większość jego podopiecznych nigdy nie wróci żywych do domu.

 

 

PIĄTEK (23.11), godz. 20:00

IncydentIncydent
Jeff (Kurt Russell) i Amy (Kathleen Quinlan) Taylorowie decydują się zostawić dotychczasowe życie za sobą i przeprowadzić z Bostonu do słonecznej Kalifornii. Postanawiają przemierzyć całe Stany samochodem. Podczas podróży przez pustynne tereny południowo-zachodniej części kraju ich pojazd psuje się. Kate postanawia pojechać z nieznajomym, Jeff zaś decyduje się zostać przy samochodzie, w którym znajduje się cały ich dobytek. Kiedy jednak, mimo upływających godzin, kobieta nie wraca, ani nie widać znikąd śladu pomocy, Jeff zaczyna podejrzewać, że stało się coś złego...

 

 

SOBOTA (24.11), godz. 21:00

"Jurassic World" - zwiastun
"Jurassic World" - zwiastun
Akcja długo wyczekiwanej kontynuacji kultowej produkcji Stevena Spielberga rozgrywa się dwadzieścia dwa lata po wydarzeniach z pierwszego filmu. Zgodnie z wielkim marzeniem swojego pomysłodawcy, budowa parku dochodzi do skutku. Turyści z całego świata zjeżdżają, by podziwiać nie tylko przywrócone do życia dinozaury, lecz również genetycznie zmodyfikowaną atrakcję – Indominus rex. Stworzone w laboratorium zwierzę posiada nie tylko ogromną siłą, lecz również inteligencję. Gdy podejmie próbę ucieczki w niebezpieczeństwie znajdą się wszyscy przebywający na wyspie.

 

 

NIEDZIELA (25.11), godz. 21:00

"Red" - zwiastun
"Red" - zwiastun
Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) są emerytowanymi agentami CIA. Z niewiadomych przyczyn wszyscy stają się celem ataku zawodowych zabójców. Muszą na nowo zjednoczyć siły i odkryć, kto stoi za intrygą, w którą zostali wplątani...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Prestiż
Następny artykuł:

Prestiż

tvnpix