Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy tydzień w TVN Fabuła! Co warto zobaczyć?
Gruby i chudszy 

PONIEDZIAŁEK (12.08), godz. 20:00

Gruby i chudszyGruby i chudszy
Prawdziwy popis aktorskiego i komediowego kunsztu. Eddie Murphy wciela się jednocześnie w siedem postaci, z czego dwie to role kobiece. Pięcioosobowa rodzina Klumpów cierpi na otyłość. Profesor Sherman Klump (Eddie Murphy) ma dość tej sytuacji, tym bardziej, że ma ona negatywny wpływ na jego życie erotyczne. Profesor postanawia wyszczupleć i to za wszelką cenę. Jako zdolny chemik, wymyśla genialny eliksir i chudnie w zawrotnym tempie. Jednakże efekt jo-jo pojawia się równie szybko i niespodziewanie.

WTOREK (13.08) godz. 20:00

Gruby i chudszy 2: Rodzina KlumpówGruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów
Profesor Sherman Klump spotkał na uczelni kobietę swojego życia. Denise jest nie tylko uzdolnionym naukowcem, ale przede wszystkim atrakcyjną kobietą, obdarzoną zdrowym apetytem, i do tego jest wolna. Profesor Klump oświadcza się i zostaje przyjęty. Wkrótce potem jego rodzina dowiaduje się o nadchodzących zmianach. Wszyscy wpadają w euforię i wprost nie mogą doczekać się wesela, wszyscy, z wyjątkiem Boddy'ego Love'a, zazdrosnego alter ego profesora, który pojawia się akurat teraz. Tym razem Sherman postanawia pozbyć się go na zawsze. Zamierza usunąć ze swego DNA ten gen, który tworzy Boddy'ego. Boddy nie zamierza przyglądać się temu bezczynnie. Wie, że profesor wynalazł ostatnio eliksir przywracający młodość, chce go ukraść i zaszantażować Shermana. Profesor przewidująco chowa eliksir w domu swoich rodziców, tam przez przypadek jego ojciec kosztuje go, aby po chwili odzyskać dawno utraconą młodość. Niewiele brakuje, aby ten eksperyment skończył się tragicznie, gdy Denise pomyłkowo bierze starego Klumpa, za swego narzeczonego. Boddy wykrada eliksir i żąda udziału w zyskach z jego sprzedaży. Profesor Klump nie ma innego wyjścia, aby ratować swoją przyszłości, a przede wszystkim planowane małżeństwo, musi z nim negocjować.

ŚRODA (14.08), godz. 20:00

KrólestwoKrólestwo
W Arabii Saudyjskiej dochodzi do krwawego zamachu na pracowników zachodniej firmy, ginie ponad sto osób, a dwieście jest rannych. Do akcji wkracza oddział specjalny FBI dowodzony przez agenta Fleury'ego (Jamie Foxx). Jednak na miejscu okazuje się, że władze wcale nie pomagają Amerykanom, a szalony zamachowiec przygotowuje kolejne ataki...

CZWARTEK (15.08), godz. 20:00

ŚciganiŚcigani
Wes (James McAvoy) nienawidzi swojego życia - ma beznadziejną pracę, i dziewczynę, która go nie szanuje i szuka romansów z innymi. Jednak pewnego dnia życie Wesa zmienia się diametralnie, poznaje piękną dziewczynę (Angelina Jolie) pracującą dla tajemniczego bractwa. Od tej pory Wes staje się zawodowym zabójcą…

PIĄTEK (16.08), godz. 20:00

Kobieta-KotKobieta-Kot
Utalentowana i wyjątkowo skromna Patience Philips marnuje swoje zdolności poświęcają czas i talent na budowanie kariery innych. Pracuje w firmie kosmetycznej, Georga Hedare (Lambert Wilson), tyrana, którego w wyzyskiwaniu ludzi wspomaga zimna piękność, jego żona Laurel (Sharon Stone). Patience nikomu się nie narzuca, ale los w dość brutalny sposób upomina się o nią, angażując ją w dramatyczne wydarzenia. Patience staje się niewygodna. Żona George'a każe ją zlikwidować. Wyrok zostaje wykonany, ale kobieta powraca do życia. Za sprawą nadprzyrodzonych mocy ożywa wyposażona w nadzwyczajne zdolności. Staje się silna i wyjątkowo sprawna, jej zmysły wyostrzają się niczym u drapieżnika. Zyskuje kocie cechy i przydomek kobiety-kota. Zaczyna nowe życie, które w niczym nie przypomina jej dawnych losów i w którym ona jest kimś zupełnie niepodobnym do dawnej zagubionej Patience Philips. Uwodzicielska i niebezpieczna kobieta-kot rozlicza się z przeszłością i szuka wyrafinowanych rozrywek balansując na granicy dobra i zła. I tu pojawia się dylemat. Przystojny detektyw Tom Lone (Benjamin Bratt) zakochany w skromnej Patience, powoli zaczyna tracić głowę dla kobiety-kota posądzanej o dokonanie wielu groźnych przestępstw. Sama Patience ulega fascynacji swoim nowym wizerunkiem i w nowej roli, czuje się znacznie pewniej, niż w swoim dawnym wcieleniu.

SOBOTA (17.08), godz. 20:00

47 roninów47 roninów

Film oparty na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku.  Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

NIEDZIELA (18.08), godz. 20:00

Dom nad jezioremDom nad jeziorem
Jest poranek zimą 2006 roku. Wyjeżdżając do miasta, Kate zostawia w skrzynce pocztowej liścik adresowany do kolejnego lokatora, z prośbą o przesyłanie przychodzącej do niej korespondencji oraz z wyjaśnieniem, że dziwne ślady łap odciśnięte w farbie, które zapewne zauważy przy drzwiach, znajdowały się tam, zanim się wprowadziła. Jednak kolejny lokator zastaje zupełnie inną sytuację. Alex Wyler (Keanu Reeves), utalentowany, ale niezadowolony ze swego życia architekt, który pracuje na pobliskiej budowie, znajduje bardzo zaniedbany dom - zakurzony, brudny, porośnięty chwastami. I nigdzie nie ma śladów łap. Dla Aleksa ten dom ma szczególną wartość. W nieco lepszych czasach został on zbudowany przez jego niemieszkającego już z rodziną ojca (Christopher Plummer) - znanego architekta, który dla zawodowej sławy poświęcił życie rodzinne. W tym miejscu Alex znajduje spokój ducha i dlatego postanawia przywrócić całej posesji jej dawne piękno. Ignoruje liścik Kate do czasu, gdy nieco później, malując nadgryzione zębem czasu molo, zauważa bezpańskiego psa, który przebiega po świeżej farbie w stronę wejścia do domu, pozostawiając ślady łap dokładnie tam, gdzie opisała Kate. Alex, zbity z tropu, odpisuje jej, że przed nim nikt w domu nie mieszkał i zastanawia się, skąd wiedziała o psie. W miarę jak Kate i Alex korespondują ze sobą poprzez listy pocztowe, potwierdza się - choć to niewiarygodne i niemożliwe - że mieszkają w tym samym domu w odstępie dwóch lat od siebie, a każde z nich właśnie przeżywa ciężki okres, próbując rozliczyć się z przeszłością i poukładać sobie życie od nowa. Ta niezwykła więź powoduje, że bohaterowie z tygodnia na tydzień wyjawiają sobie coraz więcej - swoje tajemnice, wątpliwości i marzenia, aż w końcu zakochują się w sobie. Zdecydowani pokonać dzielący ich dystans i raz na zawsze odkryć przyczynę swojego niezwykłego związku, kuszą los, umawiając się na spotkanie. Jednak próba połączenia odrębnych światów niesie ze sobą ryzyko, że stracą się na zawsze.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pokolenie mistrzów" Przed emisją w tv: Dlaczego Bonda zaczęła pisać książki?
Następny artykuł:

"Pokolenie mistrzów" Przed emisją w tv: Dlaczego Bonda zaczęła pisać książki?

tvnpix