Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowy tydzień w TVN Fabuła. Co oglądać w domu?
Filmowy marzec w TVN Fabuła! 
Co oglądać w domu w tv? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji filmowych. Zobaczcie, co pojawi się na naszej antenie 16 - 22 marca. Nie przegapcie dobrego kina!

PONIEDZIAŁEK, 20:00 (16.03)

Gruby i chudszyGruby i chudszy
Prawdziwy popis aktorskiego i komediowego kunsztu. Eddie Murphy wciela się jednocześnie w siedem postaci, z czego dwie to role kobiece. Pięcioosobowa rodzina Klumpów cierpi na otyłość. Profesor Sherman Klump (Eddie Murphy) ma dość tej sytuacji, tym bardziej, że ma ona negatywny wpływ na jego życie erotyczne. Profesor postanawia wyszczupleć i to za wszelką cenę. Jako zdolny chemik, wymyśla genialny eliksir i chudnie w zawrotnym tempie. Jednakże efekt jo-jo pojawia się równie szybko i niespodziewanie.

WTOREK, 17:55 (17.03)

Był sobie chłopiecBył sobie chłopiec
Dobiegający czterdziestki Will (Hugh Grant) prowadzi beztroskie życie kawalera. Dzięki pieniądzom jakie zostawił mu ojciec nie musi martwić się o pracę. Podrywa dziewczyny, ale z żadną nie chce się związać na stałe. Wszystko się zmienia, kiedy Will poznaje dwunastoletniego Markusa, samotnego i nieszczęśliwego. Powoli między nimi rodzi się prawdziwa przyjaźń, która na zawsze zmieni życie Willa...

ŚRODA, 22:45 (18.03)

GraGra
Nicholas Van Orton (Michael Douglas) jest bardzo zamożnym bankierem z San Francisco, doskwiera mu jednak samotność (nawet swoje urodziny spędza samotnie). W dniu swoich 48-ych urodzin (w tym samym wieku jego ojciec popełnił samobójstwo) jego brat, Conrad (Sean Penn), z którym Nicholas nie miał dobrego kontaktu ze względu na jego liczne uzależnienia, przychodzi do niego, aby podarować mu niespotykany prezent. Od tej pory Nicholasowi przytrafiają się dziwne i niewyjaśnione rzeczy.

CZWARTEK, 20:00 (19.03)

Kod nieśmiertelnościKod nieśmiertelności
Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

PIĄTEK, 15:55 (20.03)

PożyczalscyPożyczalscy
Pożyczalscy nie kradną tylko pożyczają i kierują się przy tym bardzo surowymi zasadami. Po pierwsze nie mogą nigdy dać się zauważyć, po drugie nie wolno im pożyczyć więcej niż naprawdę im potrzeba. Miniaturowi, mierzący zaledwie dziesięć centymetrów Clockowie są jedną z takich rodzin. Mieszkają sobie wygodnie i spokojnie pod podłogą domu należącego do rodziny Lenderów, zwyczajnych ludzi. Pewnego dnia niestety, miniaturowa Arretty (Flora Newbigin), córka Clocków zostaje złapana przez Petera Lendera (Bradley Pierce), na szczęście nie ma on złych zamiarów. Od Petera Arretty dowiaduje się, że sędziwa ciotka Lenderów, właścicielka domu zmarła i nigdzie nie można znaleźć jej testamentu. W tej sytuacji prawnik ciotki, wstrętny typ, niejaki Potter (John Goodman) zażądał, aby Lenderowie wyprowadzili się z domu, który zaraz potem zostanie zburzony. Arretty wpada w panikę, uspokaja się dopiero wtedy, gdy Peter zapewnia ją, że pomoże jej rodzinie przeprowadzić się razem z Lenderami do nowego mieszkania tak, aby nikt tego nie zauważył. Arretty udaje się nakłonić do przeprowadzki swoich nieufnych rodziców i brata. Peter pomaga im dostać się do samochodu. Niestety, Arretty i jej braciszek wypadają z niego. Zagubieni w wielkim, nieznanym mieście postanawiają wrócić do jedynego miejsca, gdzie czują się bezpiecznie, do ich starego domu. Tam na własne oczy widzą, jak adwokat Potter wyjmuje testament zmarłej ciotki z kryjówki. Okazuje się, że ciotka zapisała dom w spadku Lenderom i że to bardzo złości Pottera. Aby nikt nie dowiedział się o jego występku, Potter postanawia natychmiast uzyskać zgodę na zburzenie domu, a następnie przywłaszczyć sobie działkę. Biura zamykają o piątej. Miniaturowe rodzeństwo stara się wszelkimi dostępnymi sposobami powstrzymać Pottera, aby spóźnił się do urzędu. To niełatwe zadanie, tym bardziej, że podłemu adwokatowi towarzyszy wszędzie jego obrzydliwy kuzyn Jeff (Mark Williams), znany pogromca Pożyczalskich. Na szczęście, wkrótce nadciągają posiłki.

PIĄTEK, 20:00 (20.03)

Skazani na ShawshankSkazani na Shawshank
Lata 30-ste XX wieku. Andy Dufresne (Tim Robbins) zostaje skazany, za zamordowanie z premedytacją żony i jej kochanka, na pobyt w najcięższym więzieniu - Shawshank. Już pierwszej nocy przekonuje się o bezwzględności strażników, kiedy jeden z nich pobił więźnia na śmierć. W międzyczasie Andy poznaje Reda (Morgan Freeman), z którym się zaprzyjaźnia. Bohater próbuje nikomu nie wchodzić w drogę do momentu, gdy słyszy rozmowę strażników o pieniądzach. Andy, jako bankier znający kruczki prawne, pomaga jednemu z nich w sprawach finansowych i staje się sławny. Po krótkim czasie wszyscy zwracają się do niego o pomoc z podatkami. Naczelnik więzienia nie pozostaje jednak obojętny na jego talent i sam postanawia go wykorzystać do zarobienia pieniędzy. Po jakimś czasie w Shawshank pojawia się nowy więzień, mogący uniewinnić Andy'ego. Jednak chciwość wygrywa z naczelnikiem, który postanawia nie dopuścić do wypuszczenia Dufresne'a.

SOBOTA, 17:55 (21.03)

Dwa tygodnie na miłośćDwa tygodnie na miłość
Lucy Kelson (Sandra Bullock) jest prawnikiem i prowadzi prywatną wojnę z korporacjami, które z chęci zysku wyburzają zabytkowe budynki. Szczególnie często ataki mecenas Kelson wymierzone są w firmę należącą do George'a Wade'a (Hugh Grant), potentata na rynku nieruchomości. Chociaż ich poglądy tak bardzo się różnią, przez dziwny zbieg okoliczności Lucy zostaje zatrudniona w charakterze doradcy George'a. Gdy okazuje się, że George zleca jej zadania, które raczej powinna wykonywać jego asystentka, urażona pani mecenas składa wypowiedzenie. I gdy dzień rozstania zbliża się nieodwołalnie, zarówno Lucy, jak i George zdają sobie sprawę, że łączy ich coś więcej niż koleżeński układ w pracy.

SOBOTA, 20:00 (21.03)

KopciuszekKopciuszek
Ella jest córką kupca, który po śmierci ukochanej żony postanawia ponownie się ożenić. By wesprzeć ojca dziewczyna stara się życzliwie powitać macochę i jej córki. Kiedy ojciec nie powraca z jednej ze swych wypraw Ella pozostaje na łasce okrutnej Lady Tremaine. Wkrótce jej rola w domu zostaje sprowadzona do usługiwania macosze i jej córkom. Na przekór nieszczęściom i przeciwnościom losu Ella, nazywana Kopciuszkiem, pozostaje wdzięczna za najmniejszy przejaw dobroci. Postanawia dotrzymać obietnicy złożonej umierającej matce i kroczyć przez życie z odwagą i życzliwością. Pewnego dnia napotkany w lesie nieznajomy okazuje się jej bratnią duszą. Elle nie zdaje sobie sprawy, że to książę! By spotkać nieznajomą raz jeszcze Kit za zgodą króla postanawia wysłać zaproszenia na bal do wszystkich panien, niezależnie od ich statusu. Macocha jednak nie godzi się na to, by Kopciuszek towarzyszyła swym siostrom w drodze na zamek. Z pomocą przychodzi wróżka chrzestna. Wkrótce życie Elli odmieni się na zawsze.

NIEDZIELA, 20:00 (22.03)

Avengers: Czas UltronaAvengers: Czas Ultrona

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co oglądać w domu? Ania Wendzikowska podpowiada
Następny artykuł:

Co oglądać w domu? Ania Wendzikowska podpowiada

tvnpix