Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowa wiosna w TVN Fabuła!
Filmowa wiosna w TVN Fabuła! 

W TVN Fabuła wszyscy wielbiciele kina znajdą coś dla siebie. Oferta kanału wypełniona jest hitami prosto z fabryki snów, najlepszymi polskimi produkcjami, kultowymi serialami i autorskimi programami Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Andrzeja Sołtysika, Kingi Burzyńskiej, Oliviera Janiaka i Anny Wendzikowskiej. TVN Fabuła to najbardziej filmowy ze wszystkich kanałów Grupy TVN. To właśnie tu produkcje sensacyjne i komedie romantyczne przeplatają się z wciągającymi kryminałami i ekranizacjami najlepszych komiksów oraz opowieściami familijnymi. TVN Fabuła to także stacja dla wielbicieli klasycznego kina z całego świata oraz tych, którzy kochają seriale. To nie wszystko!

Dodatkowo ofertę kanału wzbogacają różnorodne programy o tematyce filmowej. Widzowie pokochali „DKF”, nową produkcję pasjonatki kina, Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Prowadząca stworzyła miejsce, w którym reżyserzy, aktorzy, autorzy scenariuszy,producenci, operatorzy oraz inne osoby ze świata filmu opowiadają widzom, jak wygląda ich praca od kulis. Zdradzają tajniki swoich niełatwych, ale fascynujących profesji i dzielą się własnymi przemyśleniami o kinie. Karolina Korwin-Piotrowska w „DKF” nie unika trudnych tematów oraz umiejętnie podsyca gorące dyskusje. Kto będzie jej gościem w kolejnym sezonie?

 

DKFDKF

 

Innym autorskim programem TVN Fabuła jest „Szkoła filmowa” Kingi Burzyńskiej. Prowadząca jak nikt inny potrafi stworzyć klimat do interesującej rozmowy z najważniejszymi osobami ze świata filmu, teatru i telewizji. To właśnie jej, bohaterowie opowiadają o swoich wspomnieniach ze szkoły, pierwszych porażkach i sukcesach. Kinga potrafi zadać im pytania, których jeszcze nigdy nie słyszeli. Czy na nie odpowiedzą? Przekonamy się już w kolejnym sezonie programu.

 

"Szkoła Filmowa""Szkoła Filmowa"

 

Anna Wendzikowska spotyka na swojej drodze wiele współczesnych gwiazd z Hollywood. Jednak to nie one fascynują ją najbardziej. W swoim programie wraca do tych aktorek, które trwale zapisały się w historii światowej kinematografii. Dlaczego do dzisiaj inspirują i fascynują miliony widzów? W swoim programie „Dziewczyny z Hollywood” Anna Wendzikowska opowie o ich życiu, zwyczajach, sposobach dbania o urodę i postara się odpowiedzieć na jedno najważniejsze pytanie: w czym tkwi sekret ich popularności?

 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska

 

Dziennikarza Andrzeja Sołtysika nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten wybitny znawca sztuki filmowej w swoim programie gości twórców polskiego kina. Każda rozmowa to spotkanie „jeden na jeden”, w którym o osobliwym świecie filmu opowiadają niekwestionowane autorytety. Nowe odcinki „Andrzej Sołtysik przedstawia” już wiosną.

 

ASPASP

 

Swój program na antenie TVN Fabuła ma także Olivier Janiak. W „Fabuluuz” spotyka się z nietuzinkowymi osobami ze świata kultury i sztuki, które mimo swoich osiągnięć i pasji nie są powszechnie znane masowemu odbiorcy. Czy dzięki temu programowi zachwycą widzów TVN Fabuła?

 

FabuluuzFabuluuz

 

Zobacz też:

DKF" - nowy sezon!
DKF" - nowy sezon!
Karolina Korwin Piotrowska o "DKF"
Karolina Korwin Piotrowska o "DKF"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
John Carter
Następny artykuł:

John Carter

tvnpix