Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

"DKF" - program Karoliny Korwin Piotrowskiej
DKF" - nowy sezon!  Foto: Bartosz Krupa/East News

„DKF”

PRAWDZIWA UCZTA DLA KINOMANÓW
W TVN FABUŁA!

CZWARTEK, GODZ. 20.00

Karolina Korwin Piotrowska i jej goście wprowadzą widzów w fascynujący świat kina. W programie TVN Fabuła nie zabraknie zaciekłych dyskusji, barwnych anegdot i ciekawostek zza kulis. To będzie prawdziwa podróż na drugą stronę ekranu i z powrotem!

Kino to od lat wielka pasja Karoliny Korwin Piotrowskiej. W programie „DKF” prowadząca wraca do swoich korzeni i z przyjemnością dzieli się z widzami tym, co najbardziej fascynuje ją w świecie filmu. Po co nam adaptacje znanych komiksów? Jak żyć z seksizmem w kinie i co to właściwie jest kino feministyczne? Czy seriale zdominują rynek? Jak zrozumieć twórczość tak uznanych reżyserów jak Andrzej Wajda czy Andrzej Żuławski? Czy warto jechać do Hollywood i próbować swoich sił w zawodzie?

To nie wszystko! Prowadząca wraz z gośćmi przybliży widzom kulisy działania potężnej machiny filmowej. Jak powstaje scenariusz? Na jakich zasadach dobiera się obsadę? Po co organizuje się wystawne premiery z czerwonym dywanem? Jak wygląda praca na planie? To tylko część pytań, które padną w programie. Karolina Korwin Piotrowska opowie także widzom o kulisach karier najsławniejszych ludzi ze świata filmu. Nie zabraknie ciekawych anegdot i mało znanych ciekawostek.

„DKF” to nie tylko program dla wielbicieli i znawców kina, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z X muzą. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten fascynując temat.

Karolina Korwin Piotrowska o "DKF"
Karolina Korwin Piotrowska o "DKF"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiek Adaline
Następny artykuł:

Wiek Adaline

tvnpix